Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
11. črc 2009

farmi včéra nebo tak 😉

farmarska
11. črc 2009

a hlásila vyloženě jako že to dostala jo??? 😕
jsem z toho blázen 😨

farmarska
11. črc 2009

holky kde jste???

sarlotta
11. črc 2009

Ahojky Farminko, tak nakukuju.... jak se máš 😉

murynka
11. črc 2009

farmi hlásila to do Ip jedné holce co dělá tabulku

farmarska
11. črc 2009

mury aha 😕 tak dělejte jako že jsem nic nenapsala 😅 😅 😅

sarlot jde to. musím mít pořád nějakou činnost, nebo zabavovat mozek, jinak jdou na mne smutky a přemejšlím nad kravinama 😅
a co ty?

kopa
autor
11. črc 2009

Farmi dám ti receptík na dobrýho dortíka rychlého dám ti odkaz,můžeš použít maliny.Krém je z pudinku v receptu píší čokoládový já dělám vanilkový.

kopa
autor
11. črc 2009

http://www.ok-recepty.cz/view.php?nazevclanku=p...

máš to zde rychlé,jednoduché a moc dobré 😉

kopa
autor
11. črc 2009

a nebo zmrzku tu jsem taky dělala 😉
http://ekucharka.net/malinova-zmrzlina-nanuk-vi...

kopa
autor
11. črc 2009

a tady zas nikdo 🙄

kopa
autor
11. črc 2009

a tady máš taky z malin,ale ten nemám vyzkoušený 😅 http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plec...

kopa
autor
11. črc 2009

Farmíku a nebo udělej ovocné tvarohové knedlíky nepln je,ale udělej si z malin a cukříku směs,tu pak poliješ na ty knedlíčky 😵

kopa
autor
11. črc 2009

jsem tu furt sama 🙄

hanana
11. črc 2009

baf uz jsem tu i ja ......... jak je ???

kopi taky nevim jak to delas s tim sexovanim, my jsme se vcera premohli, a dneska asi budeme muset taky jsem 14 DC

farmi jak je??? co varis???

kopa
autor
11. črc 2009

Hani to já mám zaručenej osvědčenej fígl,prostě přítelák může furt 😅

kopa
autor
11. črc 2009

hani tak já mizím dávají mi filmík 🙂

sarlotta
11. črc 2009

Farmi, asi tak nějak.... jak je činnost je dobře🙂)) Ty máš zvířátka a zahradu, můžeš se hrabkat v hlíně.... taky bych brala domeček....

hanana
11. črc 2009

tak ja Kopi ... moc to neprehanej 😵 😵 😵 at ho chudaka nestrhas 😀 😀 😀

hanana
11. črc 2009

tak jsem pocitala tabulku je to 18 : 13 pro tehulky 😉

jak je sarlotko malej uz chrni vid???

sarlotta
11. črc 2009

Jojo, usnul u přátel, klasika🙂))))

sarlotta
11. črc 2009

Tabulka je hezká... akorát jsme furt na konci 😠 😀 😀

hanana
11. črc 2009

ja vim, ale zachvilku tam budem taky neboj 😵
to mas stesti ze je malej takovej natrenovanej, ten nas dneska usnul odpoledne to zase nepujde aspon do destiti 😖

sarlotta
11. črc 2009

No my nespíme odpolko od 2,5r... ale taky se sem tam podaří, že vytuhne kolem 5hod/ po náročném dni, v autě, na kole/.... ale je to zlatečko když se pak vzbudí třeba v 7, tak se jen napije, přecupitá z pokojíku k tátovi do ložnice a chrupají spolu až do rána... akorát já sama samička pak u tv 😠 😀

hanana
11. črc 2009

tak to bych brala... 😀 on taky uz nespi, ale jak usne tak je to konec radi az do vecera.... ja si dneska davam vinecko , vzdycky si rikam ze kdyby se nahodou zadarilo tak uz si pak nedam tak to dneska sedmicka bileho jisti.... 😵 😵 😵

sarlotta
11. črc 2009

Vidíš to je nápad🙂)) půjdu omrknout zásoby 😎

hanana
11. črc 2009

tak sup na to, kdy se zacneste snazit znovu?? uz brzy ne??

sarlotta
11. črc 2009

hanana nevím ... ještě čekám ... teď na 2MS do revize a pak asi ještě na jednu... zatím mám cykly do 30dnů, tak se to dá vydržet🙂))))) Potřebuju si trošku vydechnout... od listopadu minulého roku jsem pořád v jednom kole, buď těhotná-zvracející, nebo v depresi po revizi, nebo v práci ve stresu... teď mám volno až do konce srpna a snažím si užívat malého ... on to všechno vnímá, když mi není dobře a mě je to pak líto.

hanana
11. črc 2009

jasne chapu, dej si pauzicku , a az budes ok tak se na to muzete vrhnout .... oni to deti vyciti kdyz nejsme vporadku 😒

farmarska
12. črc 2009

ahoj holčindy, hezké ráno 🙂
tý jo mohla bych ještě, ale nějak nemůžu poslední dny spát a straším vždycky od půl 7 vzhůru 😠
To nazačátku těhu sem mohla prospat celej den..no však to těhulinky znají 😵
sarlot přesně jak píšeš, když je činnost je dobře 😅 Nemít velkej barák s obrovitánskou zahradou a bydlet zpátky třeba v paneláku, asi bych musele jít hned někam makat, bo bych se doma zbláznila😝

asi se dám i na to pečení, alspon potěším rodinu 🙂 já na pečení nikdy moc nebyla, umím teda udělat skvělej máslovej dort a pak na vánoce pár kousků, ale jinak je to se mnou bída 😝 To vaření mi jde o sto procent líp 🙂
Kopi jak se povedla svíčková?? Ten můj se na tu mou taky vždycka táááák těší! 😉

a co budete dnes holky dělat?
u nás je hnusně, prší, zima...asi zajedeme do toho multikina do Hradce, zřejmě na Dobu Ledovou 3 😵

farmarska
12. črc 2009

holky snad všechny ještě nechrndíte 😕
koukejte se připravovat na roli budoucích matek, taky nebudete moct vyspávat 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru