Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
25. dub 2010

paaji, moc a moc gratujuji 😀
nedočítám, přítel mně honí 😠

kopa
autor
25. dub 2010

Paaji to je čára jak hrom 😀 😀 😵
Zkus si co nejdřív dojít na gyndu,at ti dá třeba utroš 🙂 páč myslím,že mě hodně pomohl a mimís se dobře po něm vyvíjel.A uvidíš,myslím,že tě nechá doma 😉 a když ne tak půjdeš k obvodní,že jsi nastydlá a těhotná-mě takhle nechala doma 3 týdny 😉

flair
25. dub 2010

Paaajinkooooooooo, náááádhera!!!!!! 😵 to je úžasný! Mám takou radost 😵 😵 😵 ten sluníčkový den je najednou ještě hezčí 😵
Madormi, kočko, 1DC nic moc, ale fakt člověk nemůže mít vše hned. Však ty jsi holka šikovná a bereš to bezvadně 😉 A hurá do nového cyklu! 🙂
Kerrie, at je malé brzo dobře 😉
Markee, tvůj manža mě překvapil svým rozhodnutím, je to od něj moc hezké. Ted bych to ale fakt neřešila, dej si ty 3 cykly s HA a tak bude dost času si to pak promyslet. Já osobně bych taky hned nešla do dárce, riskla bych to opět přirozeně. Johanka je zdravá, tak se určo povede i další dítko zdravé. Ale to, že manžel souhlasil i s dárcem by mě v dušičce uklidnovala 😵 Asi bych se zkusila soustředit na to možné nové bydlení, to by byla přece taková paráda!!!!! Vše by se pak mezi vámi mohlo uklidnit a pak by vše šlo určo i líp. Moc ti to přeju 😵

flair
25. dub 2010

Paji, já se taky přikláním k variantě jet co nejdříve na gyndu. Dá ti určo PN. Nebo si o ni řekni. Nestresuj se dojížděním a prací vůbec. Ted je jaro, budeš si užívat pohody, klídku a těhulení 😵 A na myšlenky o mimoděložním těhu se vyprdni a to hned! Stejně je to krááásný objevit // 😵 😵 😵

nicollka
25. dub 2010

ahoj holky tak sem se koukala na FF a nejdelší LF byla 15. Dnes jsem už 17DPO a prsa bolí nehorázně. Už bych tu mrchu aj brala aby mi mohli už dělat ten HP.
dnes jedeme na hody se těším nějakej ten turecký med, mnam.

Paji moc moc gratuluji

kopa
autor
25. dub 2010

Paaji to píchání v podbříšku je normální 😉 mě taky píchalo asi týden po vynechání ms,jsem jednou lehce zašpinila a vše bylo o.k.
Občas mě ještě táhne břiše,ale je to normální 🙂

kopa
autor
25. dub 2010

Ahoj Nici,jak pokračujete v baráčku? 😕

nicollka
25. dub 2010

tady ještě grafik

nicollka
25. dub 2010

ahoj Leni , jojo skoro bydlíme, jen elektrikáře nemůžem sehnat, nejde nám v kuchyni a v pokojíčku a v koupelně elektrika, jinak vše funguje. tak snad někoho seženu v týdnu už, všichni můžou tak za měsíc, a to se zblázním do té doby 🙂 a to je to nějaká blbost jen.

katyna6
25. dub 2010

holky jdu s přítelem na procházku,je tam nádherně,zatím papa

paajaa
25. dub 2010

Holky moc děkuji za rady. Tak asi v pondělí pojedu rovnou na gyndu. Pan doktór je tam myslím po obědě. Z domova to mám asi 10min autem. Snad tam nebude nával. Jinak pan doktor je moc hodnej, tak doufám, že mi PN dá. Bude na mě koukat, že ve čt jsme si řekli, že si dám půl roku na otěhotnění a teř už tam lezu s pozitivním testem. 😀 😀

Nicoll: a nemůžeš být těhu?? Graf je krásný. Snas seženete elektriáře dřív. 😉

Kopi: taky moc děkuji za uklidnění. Vím, že tebe to taky trápilo to pobolívání, viď. Prostě odpočívám a jsem v klídku.

nicollka
25. dub 2010

Paji nene 14dpo nebyl ani stínek, prostě zase nějakej zásek v těle. 🙂

flair
25. dub 2010

Nikolko, já bych taky řekla, že bys mohla být těhu. Teplotka ti ještě krásně vyletěla nahoru. A že nebyl test pozitivní 14 DPO nic neznamená 😉

madormi
25. dub 2010

Paajo běž rovnou na gyndu každý soudný doktor tě vzhledem k potratům doma nechá!! nic neriskuj a hned tam naběhni!! jinak MS zatím sportovně beru, za půl roku už asi nebudu ale teď jo, je to teprve druhá po SP takže je čas, tělo, možná ani hlava na to asi zatím nejsou připravené, navíc teď máme dosti starostí, tak až se to vyřeší a bude klídek tak to určo půjde samo 🙂 akorát teda asi nestihnu zimní mimi a to jsem mooc chtěla 🙂 ale než teda čekat na další zimu tak radši letňáčka 😀

paajaa
25. dub 2010

Nicoll: to tělo ti dává viď. Už aby se ti to srovnalo.

Madormi: já jsem zase chtěl dubňátko a teď by to mělo být pomalu silvestrovské mimi. Nejkrásnější opoždění dárek pod stromeček. 😉 Hlavně že mimi bude a bude zdravé.

natalie77
25. dub 2010

Pajiz, mooooooc blahopřeji,jsem jsem šla nakouknout, ale to je super krásná novinka..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Kočičko, jak jsi psala, že nemáš příznaky, ale že jsi unavená....to jsem měla s Marečkem....nic mi nebylo, žádné těhu příznaky, jsem jsem po příchodu z práce sedla a skoro v botech usnula, vlastně už cestou jsem měla chuť zastavit na benzínce a dát si dvacet 😉 . Moc držím palce 🙂 .

Mador, je mi to líto, ale jak je vidět, všechny se dočkáme....koukni do tabulky 😉 . Drž se.

Sarlotkok zítra by měli manžu postit 😕 .....já bych byla pro , aby si ho tam ještě nechali, pro jistotu....zítra musím do Brna, takže jsem zase musela zorganizovat celou rodinu 😠 , no jo, kdyby pan promář neodešel, mohl být dneska už doma....ale co už....hlavně, že to má za sebou.
Sarlott, je pravda, že já po operaci, nenamalovaná a neučesaná....se divím, že mě manža neopustil a ještě si pro mě přijel a dovel domů 😀 😀 . Dneska už snad bude lepší a dobrou náladou. 😉

Jinak malej prokašle celou noc.....ale zatím se to nezhoršuje, nemá teplotu, tak chodíme ven na procházky, nebo řídí svoje auto 😉 přes den kašle, ale odkašlává v noci je to suchý kašel, až se dáví..t.akový jak to trhá plíce 😝 , no moc toho nenaspíme, ale zase bude lépe. SNad mu pomůžou ty léky co dostal na astma a reflux...
Už nevím, co jsem chtěla napsat......

Jsem mooooc šťastná z Páji 😵 .

madormi
25. dub 2010

Holky děkuji moc za podporu, ale jsem fakt v pohodě a teď se tu budeme radovat s Paajou, já nebyla na řadě ještě 🙂 🙂

kopa
autor
25. dub 2010

Paaji bud v klídku a mysli pozitivně 😵 To víš furt to jsou starosti těhu 😀 mě tedko nic moc není,tal jsem zase přemýšlela,zda je to normální 😅 😅

Madormi,neboj na tebe taky dojde 😵 😵 Vy se snažíte jak dlouho?

Nici tak super,až na tu elektriku vid? 😅 my už máme taky hotovo,ale za 14dní budeme dělat novou kuchyn a zítra jedeme na nákupy do Ikei 😀 😀 se táák těším.Jsem si napsala co musím všechno nakoupit 🙂

kopa
autor
25. dub 2010

Jsem si vzpomněla na sebe 😀 jak jsem dlouho nemohla uvěřit těm mým čárkám a testovala jak o život 😀 😲

cajori17
25. dub 2010

Cau holky.....nakukuji a tady je takova bombasticka novinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Paaji,velikanska gratulka.....ty jo, jsou to poradne tlustice,treba to budou dvojcatka 😵 😵 😵 😵 😵
moc ti to preju.... 🙂

petroska
25. dub 2010

ahoj holky.taky jen nakukuji.venku je nádherně tak celý víkend proranděný na zahrádce.PAAJI taky velikánská gratulace 🙂 .taky mě bolelo děsně na pravé straně podbřišku a jak vidím tak i ostatní takže se neboj,je to normální.držím palečky.

sarlotta
25. dub 2010

Ahojík holčinky🙂
No u nás je léto🙂)) Byli jsme na 2,5hod procházce... podívali sme se ke štěrkovým jezerům, fakt bylo horko, sem měla jen sandálky na boso - no super skvělé🙂))
Doufám, že to malý brzo zalomí, pže já určitě🙂))

petroska
25. dub 2010

taky sem vylezla poprví v těhu 3/4 gatatách a nátělníčku.fakt teploučko že sem se zase trochu přismahla 😀 .šarlot za jak dlouho by měli byt kopanečky silnější?zatím je cítím jen jemně,žádné větší kopance

farmarska
25. dub 2010

ahoj holky, ahoj sarlotko, koukám, že jste si dnešní sluníčkový den taky pěkně užili 😉 aj my, jeli jsme ke tchánovcům na kole na oběd. Bydlej od nás asi 7km. Vzali jsme to přírodou, ne po hlavní, ale různejma cestičkama i kousek lesem, vzali jsme si sebou batužek s pitím a dekou na piknik 🙂 vyjeli jsme dopolko a vrátili jsme se domů až ted. Najedli jsme se tam, na zahradě u nich si zahráli petang a zase hezky vejletkem domů 😵 moc hezkej den to dnes byl 😵 I depka je pryč 😉 Jen mě trošku bolí prdel od sedla 😅 páč to byl letos můj první vejlet , tak ještě není prdel obsednutá 😎

sarlotta
25. dub 2010

petros dej tomu měsíc a pak si řeknem🙂))))

Hele tento týden bych mohla jet do Hradiště asi ve čtvrtek, jak jsi na tom ? Musím na sociálku a pro fotečky 😉

sarlotta
25. dub 2010

Farmi jééé kolo bych si taky dala🙂 ale letos to bude jen pěšourek 😝 😉 a piknik to miluju🙂) vyhrošit se na sluníčku a pojest všecko🙂

farmarska
25. dub 2010

Jinak mrcha nikde, test bílej, ale už to neřeším, už jsem se vyvztekala a smířila se s neuspěchem tento měsíc, tak jsem klidná. 🙂 Zejtra ani už nebudu testovat, škoda testu a stejně by tam nic jinýho nebylo 😝 mrcha už mi šlape na paty, pobolívá mě děsně v kříži i trošku cejtím sem tam břicho. No ale hned ráno mi udělala vééélikou radost pájínka, takže mám už od rána supr dávku radosti v sobě 😵 😵

farmarska
25. dub 2010

jo jo ne dece s žrádýlkem se mi líbilo moc.. Navíc já batůžek na zádech jsem tahat nemusela, ten vezl manža, takže jsem přibalila i šálečky a dva druhy pití.. 😀 No manža když to viděl tak myslel, že ho švihne, co všechno veze 😀 😀

petroska
25. dub 2010

já na ně nespěchám 🙂 jsem ráda že me mimčo zatím šetří.ale jeden den kopká celý den a pak druhý den asi celý den prospí a ozve se zase večer par kopanečkama.poslední 3 dny nějak chrní asi furt a jen večer 3 ,4 kopanečky a finito.stačí to?ve stredu jdu do toho predika a čtvrtek s výsledkama k mojí gyndr.

farmarska
25. dub 2010

šarlot ale pěšo jde taky taky hezky piknikovat 😉 😀 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru