Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. kvě 2010

ááá první sestry už se slétají 😀 😀 😀 😀

no jo třešně jsou obalené květy, miluju tendle čas, vypadá to tááák krásně 😵 Líbačka bude, ale až později, nemůžu manžu hned po ránu takhle děsit 😉 😀 😀 😀
Pájuš ty dej bacha, až se budeš cumlat s manžou, když je ti šouflík, aby to neberal nijak osobně 😀 😉

farmarska
1. kvě 2010

Katuško koukám 27DC, japak to s tebou vypadá? 😉 😉

paajaa
1. kvě 2010

Farmi: myslím, že na to cumlání manžílek ani nepomyslí. Dneska je zas od rána na baráčku. Vyklízí kůlku, která se kvůli vrtům na topení musí zbourat. Večer padne do postele a bude k.o. 😀
Jinak jsem se rozhodla, že dnes to řeknu tchánovcům. Vím, že to nemusí vyjít, ale nechci to nechávat na Ondrovi, aby jim pak oznámil, že to zase nevyšlo. Naši už to ví. Na pověry už se..u Prostě pokud to ná vyjít, tak to vyjde a pokud ne, tak to tohle nic neovlivnilo. Docela jsem zvědavá na reskce. Moje mamka to obrečela.- bylo to krásný. A teď řvu i já.

Jinak vše rozkvetlé mě ničí. Mám alergii a nemůžu si vzít léky- tak pořád smrkám a mám pod nosem dva obří bolavý opary. Prostě super. Holky nevíte něco na aler. rýmu a na opr, aby se to mohlo v těhu.

petroska
1. kvě 2010

ahoj holky.nezapomente se poluubat pod roskvetlou třešní at neuschnete 😀 .já sem si včera udělala radost a konečně doobjednala postýlku a povlečení i s nebesy do ní,peřinky ,prostěradýlko a pár hadříku co Filípek jeste nemá.tak už se těším jak se bude PPLka honit sem a tam 😀 .včera sme si jeste ugrilovali tak byla papačka a krásně celý den utekl.jen dnes vypadá na hnusný počasíčko po propršené noci 🙄 .VEVE gratuluju k srdíčku 😉 .

sarlotta
1. kvě 2010

Petři to je fajn🙂 zrovna čumím na matrace 😠 😅 a nevím, nevím... kokos, pohanka. molitan, polokokos 😅 😅 😅 😅 šmarjáááá 😲 😀 😀 😀 😀

Paajaa chuďátko .. alergie jo... to by Ti asi poradila sirella ta se s tím taky pere.

petroska
1. kvě 2010

hm taky mám doma jen po segře molitanovou matraci a zdá se byt moc tenká tak taky přemýšlíme zda koupit novou at ma prcek pohodlí.ty kokosové se mi zdají byt zase tvrdé když sme na ně šahali v obchodě.rači si je první osahej než je koupíš přes net.sou fakt tvrdé některé

wlladka
1. kvě 2010

Ahojky 🙂 🙂
Koukám, všechny se líbáte pod sakurami, tak to abych taky běžela !! 😀

Petoska, tys to teda vzala hopem a hned takhle ve velkým 😅 Já jsem včera koupila pár kousků v Německu, pak vám ukážu (až nafotím).
K těm matracím: někde jsem četla reakci ortopeda, že malé děti jsou tak lehké, že se to s tou matrací nemusí tak přehánět. Dál v té diskuzi byly hodně názory, že kokos-molitan-kokos je asi nej. Tak si myslím, že tu koupíme my.

wlladka
1. kvě 2010

Jé, tady pořád nikdo.......
Tady vám ukážu, co jsem včera pokoupila.... Celkem za 9 euro

veve.b
1. kvě 2010

Ahoj holky, tak já také hlásím, že jsem jim unikla 😀 jsem celá neupálená 😝

Paajuško tak jak jsi dopadla u tchánovců??? My jsme si taky řekli, že buď to dopadne a nebo to nedopadne a na pověry kašleme. Rodině jsme to řekli jak byly dvě čárky, manžel strašně rád totiž používal větu, že jsme těhotný na dvě čárky 😀D a zbytek lidí kolem ná se to dozvídá, tak nějak průběžně, teda spíš ví to ten, kdo se zeptal 😀 Jsme si s manžou totiž řekli, že to řekneme, nebo spíš přiznáme, těm, kdo se zeptají 😀 😀

veve.b
1. kvě 2010

Koukám, že tady je zas liduprázdno ☹ tak já jdu dát vyprat prádlo a trochu poklidit, i když se mi teda moc nechce 😖

petroska
1. kvě 2010

vidím že každý se plácá venku 😀 jako my.Wladi krásný ulovky.ten kompletek nalevo nádhera.kdes to splašila?to by se mi taky hodilo pro malého 🙂

wlladka
1. kvě 2010

Petrus, ten modro-bílý se lvíčkem, mimochodem moc heboučký, je z KIKu ve Waldsassenu za 2,99 euro.

flair
1. kvě 2010

Ahojte holčinky moje 🙂 já se taky hlásím, že jsem upalování přežila 😀 celý den jsme dnes byli na Vsetíně. Manžův brácha slavil "30", tak jsme byli v restauračce na papu, pak u mojí babičky na návštěvě a pak ještě u manžovy babičky s dědou. Takový rodinný den, ale pohodička. To těhu je príma, všichni mě obletujou, rozmazlujou, nádhera 😅
A ted jdu spočnout, jsem unavená jak kotě. Takže všem krásný prvomálový večer 😵

aronek
1. kvě 2010

Ahoj, hlásím, že mně neupálili. 😀 Včera jsme byli na výletě v Kácově s přítelem a dnes s mamkou v Pardubicích. Když se mně přítel tak hezky zbavil, tak dnes zapíjí malého. Takže já budu bez políbení, ale malý bude zdravý 😉

farmarska
1. kvě 2010

Ahoj holky, u nás opět krásně (vypršelo se v noci) takže nestíhám psát, páč jsme celý dny venku a něco si šmrdláme prdláme 🙂
Pájuš na tu alergii v těhu mi doktorka alergološka předepsala normálně takový kapičky na aler. rýmu, prej jsou tyto šetrný(ale na název si ted nevzpomenu 😅 ) a prej se normálně můžou i v těhu, že prej to není jako pilule, že toto jen pusobí jako lokálněji... No hele, bejt tebou, tak si určo za nějakou alergološkou dojdu, určo ti na to taky něco napíše, než se takhle trápit, chudineško naše 😢 😢
A na opar si běžně dávám, at jsem v těhu nebo ne, echinaceový, nebo propolisový kapky.Podle toho co mám zrovna poruce 😉 Vždycky si to tím máznu, trošku to zaštípe, ale mě se to tím rychleji vyléčí...a dělám tím i ty tykový bó co jsou pod nosem nebo v nose 😝

Wladěnko moc hezky jsi nakoupila 😵 Peťulko, ty jsi taky šikovná, jak se umíš hezky rozšoupnout 😉 😀 Normálně ti to až závidím, já jsem takovej ten tip, co furt dokola přemejšlí jestli, jo nebo ne a co a za kolik a kde a jak a s čím.. a pak se rozhodnu, že teda ještě počkám ..a když se mi to rozleží konečně v hlavě, že to teda chci a musím mít... tak už to tam nemaj 😀 a já začnu hledat a rozmejšlet nanovo 😀 Holky no já nevím jak mne to doma vychovali 🤐 asi se budu muset reklamovat 😀 u nás je větší outrata rozhodně manža 😝
Veru tobě ještě jednou dodatečně mooooc gratuluju k srdíčku 🙂 Mimochodem tvůj manža to říká mooooc hezky 😀 😀

farmarska
1. kvě 2010

aron ty jsi to dopracovala, bude z tebe voschlá haluze 😝 ale co hlavěn když alspon ten malej bude zdravej 😎

farmarska
1. kvě 2010

tak holky a já se jdu vykoupat a pak mažu do pelechu a k telce..jsem zase zničená za ten celej den 😝

aronek
1. kvě 2010

farmi, políbí mně za rok a hned začnem pracovat na té holčičce 😀

farmarska
1. kvě 2010

aron máš to fantasticky vymyšlené 😉 🙂

nicollka
1. kvě 2010

ahoj holky jen nakukuji, je mi celý den taaak zle, fuj abstinuju snad rok, už bych potřebovala to břícho abych nemohla pít 🙂
Trošku sem si zavzpomínala a půjdu zase spát, zítra si to tu pročtu, dnes nemám sílu 😒

aronek
1. kvě 2010

farmi, já hned jak jsem byla schopná po porodu vnímat, tak jsem říkala, že za rok chci malou holčičku 😀 Ten rok budu klidně schnout 😉

aronek
1. kvě 2010

nocoll, moc hezké fotečky, moc ti to slušelo 🙂

aronek
1. kvě 2010

nicoll, ne nocol 😉 to je tak když píšete při kojení 😉

natalie77
1. kvě 2010

Ahoj holčičky, tak se hlásím, že jsem upalován přežila, ale byla to fuška uletět, protože koště už tak netáhne, jako před lety 😉 .
Jiank Mareček byl prý luxusní, moooc hodný, prý tak hodné a vycepované dítko máme 😵 , budou ho hlídat, kdykoliv si řekneme, prý je zlatý.....to řekla moje mamka, která má ke všemu tisíc poznámek, takže to je velká pochvala...
noc bez Marečka jsem zvládla, ani to nebylo tak strašný.......jsem prostě spala a spala, jako broučci......no a z postele jsem lezla v 10.00....ale pořád mi chyběl ten Máry hlásek, dupání, bouchání....odpoledne jsem pro něj jela, sotva jsem otevřela dveře, tak mě mazlil.....a prý Maminko, jsem Tě všude hledal 😵 😀 , no ukápla mi slza 😉 . 😉
Farmi, můj těhu test bude negativní, protože tento měsíc jsem si v šestinedělí ani neškrtla a nyní je manža stále chabrus na koleno, takže oteplováky bych si mohla vytáhnout, ale jen bych se v tom pařila.....manža si hledí jen kolana 😕 a libuje si v tom marodějí.....no a prej, ať mu v noci donesu ten ledový sáček...no prostě jsem nic nenesla a pěkně spala.... 😵 .
Tak mažu spát, vygruntovala jsem byt.....a teď jdu nabrat síly na zítra a musím se konečně učit!!!!
Pa pa 😉

sarlotta
2. kvě 2010

Dobré ránečko🙂 hezkou květnovou neděli🙂)) u nás teda trošku uplakané počasí, ale nevadí 😉

sarlotta
2. kvě 2010

Nici tos byla pěkně kulaťoučká 😉 Zase budeš neboooj, přeju štěstíčko do bříška 😉

sarlotta
2. kvě 2010

Wlladi ty věcičky jsou úžasné, nádherné 😵 😵 😵 ta zelená a to modré proužkaté úlně ňufánkové 😎

sarlotta
2. kvě 2010

Holky já půjdu asi do toho polokokosu jedna strana je měkčí a druhá ten kokos a dá se to otočit jak dítko roste, právě, že malý měl molitanovou taky z důvodu, že nám prodejce říkal, že prckům stačí, že jim páteř v poho udrží. 😉

sarlotta
2. kvě 2010

Natalii no vidíš, tak jsi to přežila🙂))) ale já to znám🙂)) mám to přesně tak 😉 Tak na to znásilňování si s manžou můžete zajet v poho i někam na hotýlek- wellnes🙂) Když je Mareček tak zlatý.

sarlotta
2. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO ?.................................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5...................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku
Kopa 16tt ....................... . .KO dopadla výborně další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Katyna 28DC
Natalie 26DC
Aja 25DC
M.aa.b 19DC
Cajori 11DC
Madormi 8DC
Nicollka 6DC
Farmarska 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru