Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
3. kvě 2010

tak držím palečky na zítra at máte všechno v pořádku 😉 a užijte si to.v prediku chtěli 950 za dvd tak to máte o dost levnější 🙂 .já se těch kopancu pořádných snad jen tak nedočkám 😀

petroska
3. kvě 2010

taky sem kukala na Lucinku.sestřičky jí asi dávají zabrat 😀 .

kopa
autor
3. kvě 2010

Sarlott ta barvička je taková žlutá béžová a to druhý zelený 😉 jsem to fotila mobilem,páč přítelák mi dneska sebral foták 🤐 a šel si fotit přírodu.

Zlabi gratuluji k negativnímu NT 😵 😵 Je to úleva vid? 🙂

Eeli no vždycky když přítel řekne Eliška,vzpomenu si na tebe ju 😀 😀 Jinak koukám jakou máte výbavičku už všichni 😅 Já mám jen pár bodýček a nic víc.

ee.liska
3. kvě 2010

ale dočkáš, 🙂 děkuju za palečky 🙂
jdu se pomalu chystat jedeme na véču konečně oslavit výročí svatby 🙂
ještě večer nakouknu
jo a jak jsi na tom tpříští týden? a šarlotka? že bysme si dali kafíčko někde

ee.liska
3. kvě 2010

kopi to doženeš za chvilku 😀 😀

petroska
3. kvě 2010

no u nás je v plánu svatba příští jaro,doufám.ted nám do toho vletěl prcek když měla být tak snad to vyjde po druhý 🙂a budeme konečně taky něco slavit .příští týden budu bez autí ale nějak bych to zařídila aby se k vám dostala 🙂 .Kopy jak budeš vědět vysledky z triplu tak se ti ta vybavička taky rozmnoží 😉 ,já sem čekala na tripl vysledky a už se nakupovalo

kopa
autor
3. kvě 2010

Eelisko jen co mi řeknou za 24 dní co to bude,tak se rozjedu 😀 😀
Holky kde koupím ty zavinovačky??Já nakupuji jen v obchodech,né přes net.Přítel chce abys jsme vše měli s krámu 😅 Ty mohu mít v bílé barvě néé?

kopa
autor
3. kvě 2010

Petrosko no to je taky pravda.Jsem si řekla,že po velkém Utz půjdeme koupit kočárek 🙂

sarlotta
3. kvě 2010

kopi klidně zkus mimibazar- nové věci... je to určo levnější🙂

petroska
3. kvě 2010

jj na kočárek taky jedeme ve čtvrtek a zamluvíme ho 🙂 .já chci zavinovačku taky bílou.mam ji vyhlídlou přes net.kukni..

sarlotta
3. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO ?.................................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5...................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku ...............................čeká holčičku......Eliška
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 16tt ....................... . .KO dopadla výborně další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5. v pořádku🙂 KO 7.5
veve.b 8tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 27DC
Aja 26DC
M.aa.b 20DC
Cajori 12DC
Madormi 9DC
Nicollka 7DC
Farmarska 6DC
Katyna 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
3. kvě 2010

zlababko blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuu🙂 super paráááááááda🙂))))))))))))))))))))

katyna ta mrška mě teda moc mrzí...sem čekala mimíska... kakra... tak příští měsíc ju 😉

murynka
3. kvě 2010

ahojky kočky nějak nestíhám 😀 😀 malá je živější živější jen včéra oslavila půl rok 😵 😵 😵

mimibazar je super já tam nakupuji i ted 😉super kouksy za super ceny 😎

po velkém UZ určo kočárek my to tak udělali také 😉

leni už máš výsledky???

sarlotta
3. kvě 2010

Petři ta postýlka ze světlého dřeva a to zelenožluté povlečení... noooo náááádhera 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
3. kvě 2010

No ahojík Mury, co Sofinka už lozí ? 🙂))))

petroska
3. kvě 2010

šarlot jj je to fakt krásný.postýlku sme osahali na veletrhu a povlečení ve zlíně takže u obou vím jak je to krásné a i materiálově.

petroska
3. kvě 2010

Muri krásná a okatá holčička 🙂 .jé jak my už se těšíme na toho našeho prdolku 🙂

murynka
3. kvě 2010

sarlot ještě ne ale nemá k tomu daleko 😀

kytie čeká holčičku gratulace 😵 😵

zlab super negativní NT to je krásaaaaaa 😵 😵

kopa
autor
3. kvě 2010

Sarlott kouknu tam 😉
Petrosko ta zavinka se mi líbí 😉
Markét já volala do gennetu a říkali,že ty výsledky na ty triply trvají týden.

sarlotta
3. kvě 2010

Vidím, že jsi taky ujetá na zelenou🙂))) 😎

sarlotta
3. kvě 2010

Mury šikulka je to, krásná a šikovná🙂 gratulka k půlročku 😀

petroska
3. kvě 2010

tak nechci kupovat samé modré.co kdyby se přece jen u porodu objevila holčička 😀 a pak bude druhé dítko tak treba se povede páreček jako tobě 😀 .a zelená je kráásná

flair
3. kvě 2010

Žlababko, gratulka k NT, parááááda 😵
Šarlotko, do tabulky prosím KO 11.5. Ale až ji budeš dělat příště, dnes už to neupravuj, ju.
Jinak se musím pochválit, byla jsem plavat. Jsem šla nějak do sebe 😀 a jsem taková příjemně unavená🙂

kopa
autor
3. kvě 2010

Holky jste někdo v tom DM baby bonus?myslela jsem si,že bych si to udělala.Má to vůbec cenu? 😅 na co tam mají slevy?

sarlotta
3. kvě 2010

Kopi zařiď si to , nic to nestojí a slevové knížky budeš mít tak 3roky🙂 taky posílají dárečky k narozeninám. asi an tom neušetříš majlant, ale sem tam se něco hodit bude 😉 já měla i u malého 😉

sarlotta
3. kvě 2010

čajíky, kaše, ubrousky.... atp

petroska
3. kvě 2010

kopy.kámoška to má.jednou ročně ji dojde malinkata brožurka a tam mají nabýdky zboží .před týdnem mi to zrovna ukazovala.má to na malou už dlouho a prý se to určo vyplatí.ted si od ní budu brat utžek a kupovat plínky.chci se tam taky do DM stavit a zřídit si to

sarlotta
3. kvě 2010

můžete i na netu v klídku🙂
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/#

kopa
autor
3. kvě 2010

Sarlott no já právě nad tím přemýšlím.Tak si tam v týdnu skočím si to zařídit.Nechce se mi posílat moje údaje z průkajdy.A mám to tu skoro za rohem 😉
jen doufám,že ty slevy jsou na normální zboží 😅
Petrosko díky za info 😉

sarlotta
3. kvě 2010

a ještě sem fotla přední stránku těhu průkajdy a přiložila jako přílohu do pošty v emailu... a za týden byla knížečka doma 😉 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru