Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
7. kvě 2010

Ahoj kočky,tak malejna chvilku usnul, tak jsem tu na skok. Ohřála jsem si oběd a využívám chvilku volna 🙂
Ráno jsem přebírala oblečky co jsme dostali a třídila jsem a na stranu dávala to větší a to co může nosit budu prát. A ještě tu mám to včerejší žehlení...no aspoň se nenudím 😀

Ven dneska nepůjdem, byli jsme včera asi 3/4 hodinky a Lukášek má zas rýmu, i když byl dost oblečenej, v noci se mu špatně dýchalo, zkoušela jsem odsávat, a nic, tak nevím co to je... Když spinká tak nechrochtá, jen když je vzhůru, jsem z toho jelen. Doufám, že to není známka toho refluxu,jak o tom mluvila Miraxka... 🙄

Aji pergola je super 😉

tercie
7. kvě 2010

Aji taťka to má teda dobře zařízený 😀
A ta pergola porostlá, to se mi líbí,chtěla bych to jednou taky, a nejvíc se mi líbí to psí víno,nebo co to je,co na podzim zčervená, to je nádhera😉

sarlotta
7. kvě 2010

Ahojík terci, jestli nemá teplotu tak ten čerstvý vzduch mu spíš udělá dobře 😉 . Mimča na tohle trpí, odsávej soplíky a větrej a mokrou plenku k postýlce🙂

sarlotta
7. kvě 2010

U nás konečně vylezlo slunííííčko🙂)) jupííí 😉

tercie
7. kvě 2010

Tady teď taky vylezlo sluníčko, tak asi ven vyrazíme...
Šarlotko teplotu nemá, jen v noci chrochtá, a občas kejchne,ale odsát nejde nic... no mám teda vysavač na nejmenší výkon, a i tak mi to přijde hodně, doufám, že to nedělám blbě 😕

mari111
7. kvě 2010

Ahojík holky, já dneska jen kecám na skypu pak po telefonu a doma se nic nehlo a to mne čeká tolik žehlení ,no fuj 😠 Kopísku krásne bříško máš, fakt ti to sluší aj neučesaný 😉

aronek
7. kvě 2010

terci, malý taky chrochtá a nic neodsaju ☹

mari111
7. kvě 2010

joj princátka nám ochoreli ☹ tak snad to nebude na dlouho a brzo se uzdravej

tercie
7. kvě 2010

Aronku taky? No to mi pověz co to je... v noci nemohl ani pořádně pít...přes den je to ale dobrý....to jsem z toho fakt jelenice

wlladka
7. kvě 2010

Holky, a nemůžou mít dýchací cesty podrážděné pylem?? nejste někdo alergik? (nechci strašit)

wlladka
7. kvě 2010

Mari, co cestovní postýlka? Ozval se ti někdo?

kopa
autor
7. kvě 2010

Ahoj holky,
peču ty koláčky,až dodělám tak příjdu.Je s tím fuška mám jich 40 😀 😀 jsem taky syslík 😀

tercie
7. kvě 2010

Tak zase se hlásím...vyprala a pověsila jsem dvě pračky prádla, nalepila si filcy na židle, protože se na to chystám už strašnou dobu a furt nebyl čas, a hlavně teď ten rachot lekal Lukáška 😀 a ještě jsme stihli třičtvrtěhodinovku venku, než začal slejvák. No Luky teď dospává v kočárku a já jsem si udělala bílou kávu a dortík a jsem tu 🙂

mari111
7. kvě 2010

Wladi, všichni píšou že momentálně nejsou na skladě a nikdo neví kdy budou 😒 už se rozhoduju mezi těma dvěma co jsem sem dávala odkazy, no šak ještě chvíli počkáme a uvidíme.
Kopísku pošli mi koláček, pjosím 😝

tercie
7. kvě 2010

Holky teda...jsem přišla honem pokecat než se malej vzbudí,a tady se nepovídááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!! 😨 😎 😎 😎

tercie
7. kvě 2010

Jé se mi to nějak roztáhlo 😀 😅

kopa
autor
7. kvě 2010

A sakra Tercie to se ti nák roztáhlo 😀 😀 😀

Mari ještě jsou horké 😀

mari111
7. kvě 2010

u vás už leje Tercinko,jo, no tak to bude tady taky lejt, už se honěj mraky ☹

mari111
7. kvě 2010

terci, nějak se roztahuješ 😀 😀 😀 😀 😀 Kopísku to nevadí 😉 posílej

tercie
7. kvě 2010

Mari no jo,tady svítilo slunce tak deset minut a šlus. A na prochajdě už nás chytil déšť. No, aspoň jsem vyzkoušela slídu na kočárek 😉
Kopi moravský to jsou ty co mají mazání navrch a ještě jsou plněný? 😉

tercie
7. kvě 2010

No jo, tak jsem kapánek prostorově výraznější noooo, vy toho naděláte 😀

tercie
7. kvě 2010

Wladi alergie mě nenapadla...já žádnou nikdy neměla, ale manža jo, teda a takhle malej a že by už měl alergii? Ta se nějak vypěstuje asi až časem ne? Jsem teda myslela... a ne hned po narození...nevím, já o alergiích nic nevím.

kopa
autor
7. kvě 2010

Tercíku jsou plněný tvarohem a rozinkami a navrch povidla a drobenka 🙂 Jsem vám vyfotila první várku 😀

tercie
7. kvě 2010

Kopíku teda ty jsi dobračka, to chceš abysme se tu uslintaly, ne? 😀

kopa
autor
7. kvě 2010

Tercie nechci 😅 ale už tu dlabu 😀 😀

kopa
autor
7. kvě 2010

Jdu vás dočíst 😉

mari111
7. kvě 2010

kopísku ty mne zabiješ, ja chcíííííííííííííííííííííííííííííí

mari111
7. kvě 2010

du si něco upíct holky 😉

tercie
7. kvě 2010

Mari a cóóóóó? Já bych si taky něco dala, ale za prvý jsem líná a za druhý se malej stejně za chvíli vzbudí, takže bych to nestihla...

aronek
7. kvě 2010

tak jsme doteď byli venku, u nás nepršelo 😀
terci, taky nevím co to je, taky blbne večer s kojením, doufám, že to přejde. A co jinak jak to zvládáš? Honzíček už moc nespinká a chce společnost, tak toho moc neudělám 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru