Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
12. kvě 2010

Veeri: gratuluji ke kontrole. Tu váhu bych teda taky chtěla přepsat, at to máš v pořádku

Markee: škoda, že zatím brigádka není. Alespoň ti ten čas utíká viď, když pracuješ.

Flair: to je super přístup. Jinak já ležím- stav je stejný a opravdu doufám, že to nic není a mimi vesele roste.

madormi
12. kvě 2010

paaji jak ti je??

madormi
12. kvě 2010

veeri tak super, a na 300 kašli 🙂 jo markee kdybys bydlela blíž přenechám ti můj job 🙂

paajaa
12. kvě 2010

Madormi: je mi pořád stejně. Žaludek na vodě a špinění pořád stejné. Ležím a teď jsem asi hodinku spala. Opravdu se šetřím a cítím se celkem v pořádku. Pan doktor mě včera dost uklidnil a taky tady holky, že taky špinili a nic to nebylo.

petroska
12. kvě 2010

ahoj holky.gratulace ke kontrolám.mám z vas radost jak se to tu krásně všechno s miminkama děje.mě dnes udělal radost pošták a konečně dovezl poslední balíček povlečení do postýlky a peřinky a sem spokojená jak je to krásný.snad ve 30 týdnu už budu postýlečku chystat 🙂 ,bude to mít Filípek nádherný.jinak od včera jen peru a dnes mě čeká první várka žehlení oblečku 😝 tak je to děs kolik mini hádříku mám a už nic schánět nechci 😉 .

madormi
12. kvě 2010

tak když máš žaludek na vodě tak to je dobré znamení ne? mě přestalo všechno z ničeho nic a pak až jsem začala špinit, takže u tebe to nehrozí. Pevně tomu věřím a držím palečky, každa nová těhulka tady mi totiž dodává naději 🙂

aronek
12. kvě 2010

flair, mně UTZ kecal skoro o kilo, takže v klidu 😉 malá měl mít 4,5kg a měl 3,6kg 😀
držím palečky všem na kontroly a těm v nemocnici, aby bylo vše v pořádku 😉

tercie
12. kvě 2010

Holky jsem tu, Lukáškovi se konečně povedlo zabrat!!! V noci krásně spinkal v postýlce,ale k ránu šlus, bylo po spaní, buď ho tlačil prd, nebo byl počůranej,nebo mu vypad dudlík,tak furt pofňukával a nemohl zabrat. Teď taky pořád kníkal,než jsem si já trdlo uvědomila,že už to je zase 2 hod od posledního kojení a že má hlad...já mu furt cpala cumel, to jsem jelito co? 😀
Teďusnul v lehátku, tak mám chvíli,pak se půjdu zkulturnit, abysme po dalším koju mohli ven, snad se nedá do deště, zatím to vypadá fajn.

Verčo gratuluju ke kontrolce, ta doktorka je taky pako co? 😀 Ono u každýho je něco,to si nevybereš... hlavně že je prcek v pohodě, není teď nic důležitějšího 😉 Prachy vem čert a za co byly se zeptáš příště 🙂

Flair no jo, jsi na řadě, teď už by to mohlo bejt každým dnem, ale ať si princeznička ještě počká, není kam chvátat, stejně furt leje 😀 Budu držet palce ať to máš pak taky rychle 😉

tercie
12. kvě 2010

Flair k tý váze...na UZ těsně před porodem doktorka dělala odhad váhy a změřila ho na 2800, a měl 3450 😀 To je sakra rozdíl, ne? Já těm jejich odhadům prostě nevěřím...

tercie
12. kvě 2010

Ty jo já než se vykecám tak vy jste o stránku jinde 😀

flair
12. kvě 2010

Neeee, holky, já žádnýho 4kilovýho macíka necuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝 😀 Ten UTZ určo kecal, malá je prostě malá a basta 😝 😀 Mně by vůbec nevadilo, kdyby tak za 14 dní už vylezla. Sice pořád ještě netuším, co budu s miminkem dělat, ale těhotenství už mi i docela stačilo 😅

tercie
12. kvě 2010

Flair to já taky nevěděla, ale je fakt, že ten základní software v hlavě naskočil😀 a ten zbytek, poradí zkušenější 🙂

veve.b
12. kvě 2010

Holky díky, jo vím, je nejd§ležitější, že prcek je v pohodě. Tu váhu mi buď opraví a nebo jsem se rozhodla, že ji přepíšu na férovku v průkazce sama. se na to můžu vys....
No teď pro změnu nemůžu ani vidět manžela, se dneska chová jako blbeček ze zvláštní školy a fakt na něj přestávám mít. ještě že má dneska noční .... bych už asi nevydržela ....

flair
12. kvě 2010

Terci, tak to jsem ráda, že to maminám po porodu nějak naskočí samo 😀 Mně totiž připadá i dost šílený, že ten prcek je na celý život 😝 😕 😅 Do teď to byla všechno v životě jen sranda. No jsem v takovém zvláštním rozpoložení. Asi hormony 😕 Jsem taková zvláštně napjatá. No a pak mám mít na monitoru normální hodnoty, jak to asi mám udělat, když ty zatracený hormony se mnou dělají divy 😝 😀

tercie
12. kvě 2010

Verčo, copak ti provádí? 😀

tercie
12. kvě 2010

Flair tyhle pocity jsme měla asi každá...já jsem se v tom taky plácala, říkala jsem si tak, a je konec s kinama, pařbama s partou a tak...no co ale zase za ty léta jsem si toho užila, a za pár let to zase půjde 😉 A jestli máš hlídací babičky, tak budeš v pohodě.Já mám hlídací jen jednu a ta je daleko, takže já se od prcka fakt nehnu,ale zatím mi to neva. Spí dvě hodiny,a já už se těším, až na mě zas otevře kukadla 😀

flair
12. kvě 2010

terci, mám všechny z rodiny cca 5-10 minut od nás a bude to první miminko v rodině, takže jsou všichni natěšení 😅 Na takový ten pocit jak ted popisuješ, že se těšíš, až zas na tebe jukne, tak na to se hrozně těším 😵

veve.b
12. kvě 2010

Jojo, tak koukám, že pocity jako prcek už bude na celý život naskakujou v hlavě každé.... 😀

No asi jsem dneska vstávala zadkem napřed a nebo nevim. Nejdřív ta doktorka a pak manžel. No místo aby mě třeba uklidnil nebo tak, tak mi řekne, že ale těch osm kilo na zase tolik vidět není, že jen tak třeba pět. Bych mu jí jednu práskla. Pak se cejtil strašně uraženej, že netušil, že nebude se mnou dneska sranda. Pak jsem se cestou od doktorky chtěla zastavit v Kiku omrknout zda by jako na mě něco neměli. No tos Míšo neviděla. On ti šel ke stojanu s absolutně hroznýma a obrovitánskýma trika snad velikosti 6XL a začal mi ho na celej krám ukazovat, jako že bych si ho mohla koupit. No v životě jsem něco takového na sobě neměla a nehodlát to mít ani teď. A završil to všechno doma, když jsem šla dělat oběd. začal se mi motat v kuchyni a když jsem něco někam položila, tak mi okamžitě přendal jinam a pak jsem ho tedy požádala ať zatím zapne troubu, chtěla jsem v ní rozehřát tortili. No myslíš, že ho napadlo se do ní před tím podívat, jestli jako je prázdná .... samo v ní zůstal od jeho posledního vaření napálenej plech a já myslela, že ho vezmu nožem mezi žebra, když začala ta trouba čmoudit .... No fakt ho nemůžu ani vidět. ještě že má tu noční a teď je v Hájku u rodičů, bych ho tady asi fakt zabila ....

flair
12. kvě 2010

Jééé, Veve, to už aby manža šel do té práce, co 😀

veve.b
12. kvě 2010

Flair no ai nevíš 😀 je to hlavně v jeho zájmu 😠

Flair s těma pocitama s tim mimčem jsem si ¨zrovna říkala, jestli jsem uhozená, že nejsem teď po tom všem happy, nebo co se mnou je, když přemýšlím nad tím, že prcek už je na celý život a že se toho asi taky dost změní 😀 jsem ráda, že o tom přemýšlí víc budoucích maminek, než jenom já 😀 😀 😀

flair
12. kvě 2010

Veve, já jsem měla celé těhu pocit, že úplně nejvíc jsem po mimču toužila, když jsem chtěla otěhotnět 😉 Pak se nějak dostavily obavy, co to vlastně znamená mít dítě 😕 A fakt se těším na pocit, až to zas na mě přijde, až malou uvidím 😅 Bo si připadám jak krkavčí matka 😝

tercie
12. kvě 2010

No Veru to ti povím, máš ještě svatou trpělivost,bejt tam já tak ten nůž mezi žebrama má fakt 😀 Machy je na denní, to zas přijede na desátou domů, tak mám klid, věříš, že je mi líp, když jsme s malým doma sami? Ale zas vím,že večer přijede, to je taky fajn. Až půjde v létě do kurzu a bude doma jen na víkend, tak se mi bude stejskat 😀

tercie
12. kvě 2010

Flair hezkej článek,a fakt to má něco do sebe... http://www.babyweb.cz/Clanky/a3121-Chcete-dobre...
Hlavně tahle věta, to bylo naprosto přesný 😀 - žena, která je do porodu jak se patří ponořena, snižuje své vyjadřovací schopnosti ze souvislých vět na jednotlivá slova a v posledku jen skřeky či citoslovce 😀 😀 😀

flair
12. kvě 2010

Terci, jdu si to hned přečíst 😉

tercie
12. kvě 2010

Hned ne, teď si pojď povídat, za chvíli se mi malej vzbudí na kojo tak budu muset jít 😀

flair
12. kvě 2010

Terciii, já teda nevím, jak porodím, bo jestli něco neumím, tak je to vypnout svůj mozek 😝 já totiž pořád myslím a to mi dělá problém i u usínání. V hlavě mi to pořád všechno šrotuje. No to bude porod 😝 😠 😀

flair
12. kvě 2010

Terci a co bradavky, zvládají to? Nemáš s tím problém??

tercie
12. kvě 2010

Flair neboj, to se vypne nějak samo 😀 Mě při usínání taky vždycky šrotovalo, ale tohle je jiný, soustředíš se na to abys dobře dejchala... mě akorát manža připomínal, ať dejchám, že má malej slabý ozvy...při kontrakci dýcháš i za prcka, to ti asi říkali... a fakt to bylo znát, když jsem se špatně nadechla a nešlo mi kontra profunět,tak mu letěly ozvy dolů. Takže se fakt upneš na tohle a nic jinýho neřešíš, nějaký šrotování bude hudba minulosti 😀 😉

Bradavky zvládají,ale bez bepanthenu by to asi nedaly... zezačátku jsem měla v obou badavkách praskliny do živýho a každý přisátí jsem měla pocit že musím zařvat, nebo vyletět z kůže,a nebo mu prostě nedat najíst 😀 ale smastičkou to je o moc lepší,jedna už se mi úplně zahojila tak to je v pohodě, není ani citlivá,a ta druhá snad brzo 😉 Kloboučky mám sice koupený, ale nevyzkoušela jsem je.

flair
12. kvě 2010

Tak říkáš soustředit se na dýchání, jo? To bych mohla zvládnout 😀 Jinak jsem začala trochu bradavky masírovat večer jemným kartáčem, prý je to dobrý, aby si zvykly. No ale příjemný to teda není. A masáž hráze je taky bléééé 😝 ale makáme s manžou na tom od 34tt 😀

sarlotta
12. kvě 2010

flair neboj🙂)) ono to není na celý život, se budeš divit jak rychle dětičky rostou... máme je jen na chvilku pujčené, než začnou žít svůj život 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru