Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
12. kvě 2010

Já se na masírování vybodla...ale myslím, že by mě stříhli i tak, tady se s tím neserou 😀 A hlavně manža na masírování ani nějak nebyl... Tak třeba to zvládneš bez nástřihu a vyhneš se týdnům nesezení 😀 Copak to vnější, to se zahojí rychle, spíš mě bbolí to vevnitř, a to ještě teď...když dýl stojím, nebo chodím.

sarlotta
12. kvě 2010

tercinko musíš malému dávat do pusinky celou bradavku, aby Ti ji nedrhl zbytečně jazykem🙂 ale ono se to ošoupe 😀 😀 a bude líp, teda než začnou růst zoubky... pak děti koušou 😅 😉

tercie
12. kvě 2010

Šarlotko to je fakt...ale i ve 30ti to furt bude muj malej chlapeček 😀

tercie
12. kvě 2010

Šarlot já vím, ale ono se to občas nepovede, jak je divokej a chňape po všem v dosahu 😀 No doufám, že mu budou růst zoubky co nejpozději 😀 Nejlíp, až přestaneme kojit 😀

tercie
12. kvě 2010

Ááááá, siréna se vzbudila, jdem kojit a pak mrknout ven,je tam krásně 😉 A pak mrknem zase sem 🙂

sarlotta
12. kvě 2010

tercii a co na to snacha pak ??? 😀 😀 😀

katyna6
12. kvě 2010

Ahoj holkyyy 🙂
Tak vám jdu jen oznámit,že už je to zase v pořádku a zase se milujeme 😀 😀 Ale dalo to teda fušku,to zas jo 😀
A jdu dočíst,bo za chvíli musí zase vypadnout

tercie
12. kvě 2010

Šarlotko tu mu vyberu sama, k obrazu svému 😀
Haha, kdo ví, jak to jednou celý bude 😀

Hlásím, že je prďola posranej,ale asi se mu to líbí, protože zas usnul 😕 To budou zase hoňky, chcem jít ven a ještě pak koupat...

Katy paráda, to je dobře 🙂

kopa
autor
12. kvě 2010

Holky tak jsem tu z kardiologie.
No co vám mám povídat,mám udělané ekg bušelo mi srdce jak život,nemohla jsem ani dýchat 😅 Doktor byl v pohodě,snad i chápal mé obavy.Tlak zase vysoký jak hrom,vzal si můj lísteček s tlakem.Mám dodržovat životosprávu,málo chodit na sluníčko a odpočívat.Takže mě čeká příští týden ten Holter na 24hodin a pak i Echo srdce(měla jsem tam nakou malou šelest-což prý může být jen krevním oběhem,když mám to mimčo) a 31.5. mám kontrolu kde se dají dohromady výsledky.

kopa
autor
12. kvě 2010

Jakmile jsem od tamtud odešla,vše ze mě spadlo a já se začala smát 😅 😅 no úleva,nesnáším doktory 😠

veve.b
12. kvě 2010

Flair tak s těma pocitama jsem na tom naprosto stejně. taky mi přijde, že jsem strašně po mimču toužila a strašně si ho přála, když ještě nebylo. teď se to ve mě tak pere a honí se mi hlavou kde co. kolikrát si říkám, jestli to byl dobrý nápad 😝 ☹ No jen si říkám, že doufám, že za to můžou ty hormony 😉 V poslendí době mi i začíná vadit jak se všichni kolem mě strašně rozplývají nad tím, že budeme mít mimi a všichni chtějí vědět jak mi je a jak tloustnu, atd.. Jsem asi divná ...

Jo Míšo, tak to ti rozumím - ty jsi happy přes den s Lukáškem, já budu v noci bez manžela 🙂 Když byl Honza na integráči v Domažkách, tak se mi ten týden taky strašně stýskala 😀

katyna6
12. kvě 2010

táák,hotovo, a už si to snad nebudu ani pamatovat 😀
Kopinko-takže procházky jen pozvolný a pomaličku! 😉 😉
wladi-moc krásně jsi to Natynce napsala 😵 😵
paji-je dobře,že pěkně odpočíváš,jen tak dál
flair-slovo "dupa" jsem taky prvně slyšela,až jsem začala chodit s přítelem.je tam od vás,z Bohumína 😀 😀
petroska-IP 😉

katyna6
12. kvě 2010

jooo.ještě veve.b 🙂 -moc blahopřeji ke kontrole a taky k trpělivosti s chlapem.My jsme teď měli doma něco podobnýho,naštěstí už jsou mraky pryč.Taky jediný štěstí,za chvilku mám pářící období a ještě tak,abych ty prášky do sebe cpala zbytečně 😀 😀

flair
12. kvě 2010

Šarlotko, malá zůstane malá a my ji nikomu nedáme! Žádné takové, že si bude žít svůj život za pár let 😝 😀
Terci, myslím, že mě taky nakonec střihnou, ale třeba díky masírování hráze méně 😉
Veve, ty máš úpllně stejný pocity jako já až se musím smát 😅 Přesně mi taky leze na nervy, jak všichni kolem - rodinka jsou z naší malé hotoví a pořád o tom melou 😝 si chci pokecat i o jiných věcech a ne furt toto 😠 No ale snažím se pochopit, že to bude první vnouče a že jsem ráda, že se těší 😅
Kopi, já taky nesnáším doktory a vždycky se mi zvedne tlak, buší mi srdíčko apod. 😝 Ovšem tohle je fakt dobrý, když máš kontrolu na kardiologii, že 😝 😀

flair
12. kvě 2010

Jo, Katynko, super, že už je u vás doma vše ok 😵 😵 😵

peta79
12. kvě 2010

Kopi, neboj. Prostě budeš mít papír na to, že máš tzv. syndrom bílého pláště 😉 .já " Holtra" měla taky, ze stejného důvodu, jako ty. Taky jsem vždycky nervní z doktorů 🙂
Šelest mi na Echu potvrdili, ale po porodu se to upravilo samo. Moje mamka měla v těhu taky šelest a do teď nemá žádné problémy se srdíčkem 🙂 .

flair
12. kvě 2010

Katy, já slovo dupka používám často, bo je to roztomilý 😅 ale když jsem přišla do Ostravy, tak nejen, že jsem nevěděla, co to je, ale ani jsem to spoustu let nedokázala říct 😀 ted jsem se vrátila zpět do Přerova a tady to zas nikdo nezná, tak na mě vždycky čučí jak jelita 😀

katyna6
12. kvě 2010

flair-jojo,mě se to taky moc líbí,ale sama to ještě nepoužívám 😀 😀

veve.b
12. kvě 2010

Jéééé Flair ani nevíš jak jsem ráda, že v těhlech pocitech nejedu sama 😀 Taky mě neba když si všichni chtějí jen povídat o mém "pupku" ... si pak přijdu, že o mě vlastně ani nejde, hlavně abych prcka řádně donosila a porodila .... 😅 😅

Katynko ono mě to za chvíli přejde, bude muset, přeci jen má noční jen dneska a zítra a pak tu zase bude pár dnů pochodovat 😠 takže to nějak pokoušu, jeho nechám vycukat a pak to bude dobrý. 😉 Jindy by mě to asi tolik nevytočilo, ale teď nějak mě fakt všechno štvě víc ....

kopa
autor
12. kvě 2010

Holky,dočtu vás zítra 🙂 Tedko teprve budu jíst 😅 bála jsem se abych se z nervů však vy víte co 😝 😀

Katynko fajn,že jste se doma usmířili!!!! 😵 😵 Já tedko fakt chodím na malé procházky 😉

Flair však jsem taky měla tlak 165/95 😅 😅 doktor říkal,že počkáme na výsledky.Jen doufám že ten tlak mám z těch doktorů,abych třeba neměla tu preeklampsii. 😔

Peto 79 díky za odpověd a uklidnění.Jsem se snažila myslet na pozitivní věci,jsem vzpomínala na mimíka když jsme byli na Utz...ale nešel tlak dolu 😅 nohy jsem měla úplně zaražený v zemi 😅

katyna6
12. kvě 2010

veveb-to je taky potřeba,se občas nějak odreagovat.Já jsem poměrně dost klidnej člověk,ale jak se jednou nas.....,tak to pak vždycky stojí za to! 😀 😀

veve.b
12. kvě 2010

Tak to jsme asi stejné povahy 😀 já taky dost vydržím, ale pak stačí prkotina avše lítá 😅 😅

katyna6
12. kvě 2010

veve.b-a taky máš manžu,takovýho raplíka,jak je ten můj?On se strašně rychle,většinou ovšem kvůli blbině,naštve a pak má rudo před očima a je děsně urýpanej a protivnej.Tak už si pomalu zvykám nechat ho nejdřív vychladnout a pak se s ním dá rozumně mluvit.Já totiž nesnáším hádky a křík už vůbec ne.Naštěstí to není nijak často 😀

flair
12. kvě 2010

Veve, máme to fakt stejně 😀
Kopi, to je ale numero toho tlaku 😝 určo jsi byla ale vystreslá z té KO, takže jinak bys měla nižší 😉

veve.b
12. kvě 2010

Katynko ten můj je vždycky horně protivnej a hnusnej kvůli blbostem když je hladovej, unavenej nebo "upracovanej" 😠 No a když se mi trefí do nálady, tak to to lítá. on většinou pak za nějakou dobu přijde a omlouvá se, ale kdo je mu na to zvědavej 😠 😠 To samé to bylo dneska. Když pak přijel od rodičů tak se už lísal, no ale já to potřebuju trochu ještě strávit....si pak říkám, proč jsem tak toužila po miminku, když jedno dítě už doma mám 😀 😅 😀

katyna6
12. kvě 2010

veve.b-oni ti chlapi taky jsou"věčné děti" 😀 😀 .Musím valit holky,ještě přijdu,papa

nicollka
12. kvě 2010

Ahoj holky tak jsem doma. Takže na mě mrkl pan doktor, byl super, ale já nervní, u chlapa sem ještě nikdy nebyla.
Takže napřed se ptal jestli mě nebolí prsa, ty mě začali bolet už včera, vždy začínají bolet po "ovulce" tentokrát ovulka ještě nebyla podle testů teprve bude tak nevím, tak že musíme vyloučit mimoděložní těhu, tak sem šla na utz a že mám 2,5cm cystu na vaječníku, ale že musí ještě něco vyloučit, vzal krev na hcg a šla sem, zítra mám volat na výsledky, tak nevím co chce vyloučit, když tam nic nevyděl, ach jo zase další nervozita obrovská :( těhu by tam snad viděl ve vejcovodu a ve vaječníku být asi nemůže ne? nebo že bych byla těhu ale tak moc na kraji, nebo co chce sakryš vylučovat, byl takovej záhadnej a já tak nervozní že sem se na nic neptala a šla 😝

nicollka
12. kvě 2010

tady ještě test

mirax
12. kvě 2010

nicollko, mimoděložní těhotenství může zahnízdit nejen ve vejcovodu, ale i v ovariu nebo na peritoneu v břiše. Ve vejcovodu je to nejčastěji.
Ale u tebe to bude nejspíš nějaká benigní cysta.
Neboj. A držím palce, aby výsledky HCG byly v tomto případě negativní 😉

jejda flair..36.tt!! za chvíli rodíííš🙂)))Holky, od té doby, co mám Bětulku a nesleduju, tak to fakt naskakuje a utíhá straašně moc rychle!

sarlotta
12. kvě 2010

Katyna to je super zprávička.... se drahý lekl, že bysme mu mohly ublížit néééé, hromadně 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru