Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. kvě 2010

Až na to,že mi pěkně vylezly boky 😅 jako vypadám jak hruška 😀

wlladka
24. kvě 2010

Já chci taky tričko s nožičkama !! U nás nikde těhuoblečení neprodávají 😢 Na netu jsou drahý. To se mi na těch pár týdnů dávat 500,- nechce. Hrůza, když se tu nedá nic pokupit ! 😖 Na mimibazárku mají ty pásy - taky pěkný, ale 399,- !! 😲

sarlotta
24. kvě 2010

wlladi já koupila na mimibazárku za 360.- s nožkama a ručkama ale je to fakt taková tenká tričkovina... tak ještě natáhnout na něco 😉

paajaa
24. kvě 2010

Maab: to je teda zpráva. ☹ 😢 Opravdu je ho škoda.

Kopi: džus doma bohužel nemám. Ale vodu zatím tělo drží. Dala jsem si i jeden piškot, tak snad ve mě vydrží. Hlavně mám hrozný hlad, ale víc je mi špatně, takže má žaludek smůlu. 😝

Wladi: tak ať ti pláčkové hezky zpívají a den ti rychle utíká. Je mi jasné, že ti balíček náladu hned zvedl. Já čekám na balík s věcmi z Magnetu- objednávala jsi tam mamka a já jsem se přifařila s jednou tunikou. Tak jsem na ni zvědavá. 😉

mari111
24. kvě 2010

no Wladi to znám, u nás v Las Vegas maj taky prd, taky všechno musím po netu anebo dojed do věčšího města ale tam jako když to neznám tak nevím kde hledat a oni hlavně krámky s těhu věcma už moc nejsou, všichni nakupujou na netu nebo v bazárkach ☹

kopa
autor
24. kvě 2010

Paaji tak to jsme dneska s tím žaludkem na tom stejně 😅 😀
No já mám těhu triko z Ca a tedko tam měli krásný jen za 390 😉 akorát jsem si v něm připadala jak buřt 😅 Mari v Ústí máš Ca i Spencra 😉

kopa
autor
24. kvě 2010

Sarlott to jsou hezká trika 🙂

wlladka
24. kvě 2010

Sarlot, za tu cenu já raději koupím něco pěkného miminku 🙂 . Dnes mi přijde balíček z amalkamimi 🙂 🙂
No mari, tak jsme na tom stejně. Kalhoty jsem nakoupila po netu a jsem spokojená. Ale co nosit nahoře?? taky jsem koupila jednu tuničku na netu a vypadám v ní hrozně. Tak leží ve skříni 😖 Buď bude až mi lehnou kozy 😀 , nebo půjde o dům dál...

Už je zase celá. Musím měřit tlak. Ten spodní mám pořád kolem 100 - častěji nad 😖 To není dobré.
To mi připomíná..... Kopi, co ty a holter?? Máš výsledek?

sarlotta
24. kvě 2010

Mě už přišel🙂))))))))))) nafotííííím 😎 😎 😎 😎

kopa
autor
24. kvě 2010
kopa
autor
24. kvě 2010

Wlladi já budu mít výsledky z holtra příští pondělí.Doktor má tedko dovolenou.Jinak doma mám tlak o.k.

wlladka
24. kvě 2010

Sarlot, já ten mimibazar projela celý. Všude ale ty ceny ☹ Když se pak ještě přidá poštovné..... Navíc si nejsem jistá, jak dlouho bych si ho užila 😒
takže ty čtyři stovky vrazím do dupaček, kabátků a já nevím čeho...ale určitě užitečnějšího 😉

wlladka
24. kvě 2010

Tak tlak 145/105 - zas nic moc,co? 😒 A to fakt posedávám, polehávám. Nikde neběhám, nestresuju se. Ach jo. Snad má to miminečko dostatek a poroste ☹
Já mám ohřáté mlíčko, dám si doň kakaíčko (granko exklusive 😵 ) a jdu posedět na ten balkon. vezmu si tam vyprané fusekličky a spoďárky a budu pěkně na teplíčku a čerstvém vzdoušku skládat 😵
Pak se na vás zas přijdu mrknout. 😉

wlladka
24. kvě 2010

Kopi - pokud máš doma dobrý, tak se alespoň dr. přesvědčí. To bude fajn 😵 😉

paajaa
24. kvě 2010

Holky ty trička jsou hezké, ale je pravda, že za obyč. tričko dát přes 400,- Kč je dost. Já zkusím sehnat jednobarevné delší tričko a tam si tam dám nějaký obrázek natisknout. Myslím, že to vyjde levněji. U nás ve městě to dělají. Jednou už jsem si tam nechala děla tročko někdy v pubertě. Přemýšlela jsem si takhle nechat uděat i bodýčka typu- miluji taťku atd.
Tak snad to zrealizuji.

Wladi: a na aukro jsi koukala?? Ale to bude asi cenově stejné, viď

sarlotta
24. kvě 2010

tak něco nového pro miláčka 😉

mari111
24. kvě 2010

jéé Šarlotka nakupovala, moc pekné 😵

mari111
24. kvě 2010

tak jsem našla na mimibazaru rifle, tak uvidím co mi paní odepíše , du ještě hledat plavky

mari111
24. kvě 2010

tak to bylo rychlé, plavky tam maj jenom na hubeňouri 😅

mari111
24. kvě 2010

a na mne tak kolem osm stovek, ,no tak nevím nevím

kopa
autor
24. kvě 2010

Jéé Sarlott nakupovala 😵
Holky tak už jsem viděla fotky neteřinky,ty jo ta má vláskůů 😀

wlladka
24. kvě 2010

Paaji, na aukro jsem koukala, tam je mají za 199, ale moc se mi nezdají. 😒
Sarlott, pškné věcičky - já pořád čekám 😖 Paní psala,že to odeslala už ve čtvrtek a já pořád nic nemám. Chjo, pošťáci lenivý ! zatím mi dorazila jen jedna mateřská noční košilka.

kopa
autor
24. kvě 2010

Wlladi u nás je to s poštou taky na prd 🙄 🤐 Jsou to fakt lenoši a zmatkáři 😀

wlladka
24. kvě 2010

Kopi - gratuluji TETKO 😀 😵

kopa
autor
24. kvě 2010

Wlladi díky 🙂 tak se těším až si malou pochovám 😀 Oni ty mimča tak hezky voní 😅

wlladka
24. kvě 2010

To jsou asi všude. Kolikrát jsem seděla doma a čekala na balík a nic. Ve finále najdu ve schránce lístek, že jsem nebyla doma, tak si to mám vyzvednout na poště. To by mne šlak trefil.
Naposledy jsem sledovala zásilku přes jejich stránky, tam bylo napsáno, že chybou na straně pošty nebyla zásilka doručena, tak bude doručena v náhradním termínu. Já zase celý den čekala a nic. Na stránkách pošty se pak objevilo, že je zásilka uložena na poště k vyzvednutí. Třetí den jsem ve schránce našla lístek, že se nedostali do baráku, bo bylo zamčeno. Česká pošta je na prd.

wlladka
24. kvě 2010

Kopi, cizí miminka voní. Já byla vždy u vytržení, když mi každý mimčo očuchával, jak hezky voní a já ho necítila. Jako matka si na tu babyvůni zvykneš a cítí ho jen ti ostatní. Musíme pak očmuchávat cizí mimineška 😵

mari111
24. kvě 2010

Kopi tetko taky gratuluju 😵

paajaa
24. kvě 2010

Tak jsem zpátky a mám jen dobré zprávy- jsem 9+0 tt a vše je jak má být. Srdíčko tluče. Jen jsem si nestihla říct o fotečku, protože jsem byla hlavně ráda, že je vše ok. Utroš budu zavádět do konce 12tt. Jinak na další kontrolu jdu za týden. Dostanu žádanky na odběry a možná průkazku. Jsem šťstná jako blecha. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru