Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. kvě 2010

Handm a bereš něco na ten výtok?mě občas taky příjde že ho někdy mám ale spíš takovej vodovej 😅 Ale to jsem měla asi 3krát.
A co myslíte s těmi pohyby?Mám to vždy na jedné straně 😕 dneska trošku intenzivnější a je to jakoby mi tam vibroval telefon?? 😕 tak nevím co to je 😅

katyna6
24. kvě 2010

no,tak jsem vás odpoledne ještě ani nezačala pořádně číst a přítel mně odvolal ven,vrátla jsem se teprve teď.Ach jo,kdy já budu mít trošku klidu,jsem ze všeho tak děsně unavená ☹
pajinko moc gratuluji ke zdravému mimískovi,pěkná zpráva pohladí dušičku 😵 😵
caj a mari-a vám taky gratulka,nevěsty.Máte před sebou sice perný,ale určitě moc krásný přípravy a starosti 🙂 🙂 🙂
A já jdu s pejskem ven a pak do vany.Já si s váma snad nikdy pořádně nepokecám.Někdy mi to už hodně chybí!!!!! 😔 😔 😔

kopa
autor
24. kvě 2010

No holky kde jste? 😕 😕 😕
Katynko,ale pokecáš 😎 holt až budeš mít čas 😅

tercie
24. kvě 2010

Ahoj holky, mám do devíti frei Lukášek spí. Je tu někdo, nebo mám jít nejdřív dočítat? 😉

kopa
autor
24. kvě 2010

Teríku můžeš jít dočítat,on tu nikdo stejně není 😅 😀

kopa
autor
24. kvě 2010

A co u vás doma?jak to vypadá? 😕

murynka
24. kvě 2010

paji moc moc gratuluji 😵 😵 😵 krása 😎

leni tobě gratuluji tetko k vlasaté neteřince 😀 😀 mohal jsme s estavit když jsi byla doma ☹ je tam u vás nádherně 😵

murynka
24. kvě 2010

@tercie jak u vás?co manžel už se uklidnil?

murynka
24. kvě 2010

caj mari závidím vám ty vaše starosti pro mě přípravy a svtaba byla tak nádhernááá 😵 😵

kopa
autor
24. kvě 2010

Markét já byla doma kvůli tomu,že jsem měla průjem a bylo mi špatně od žaludku 😔 A na návštěvu jsme šli až večer,takže to už mi bylo lépe.

kopa
autor
24. kvě 2010

Markét ona je malá Terezka taková tmavá a vlásky má úplně černé a měří 50cm a váží 3650kg.

murynka
24. kvě 2010

gratuluji 🙂 krásné míry
@kopa

kopa
autor
24. kvě 2010

@murynka vid,a to jí tipovali na 4kg.Jen mě vyděsilo,že na porodním sále rodilo snad 10ženských 😅 a měli tam jen plenty 😅

kopa
autor
24. kvě 2010

@murynka no u nás je nádherně 😉 o víkendu je tu jak na Staromáku 😀 😀

madormi
24. kvě 2010

paaaji mám z vás obrovskou radost tak jen tak dál!

mari111
24. kvě 2010

Katy dík, já ale žádne přípravi nemám, mi si tam prostě v sobotu odskočíme a hotovo 😀 😀 😀
Farmíku už lepší, už se to zmenšuje a ani to už nemám tak horké 😉 a oteklé

mari111
24. kvě 2010

ty jo už pul dvanácte,jo, ten čas ale letí 😀 my byli popřát švagrovce, jen tak na rychlo a už jsme doma

mari111
24. kvě 2010

tercinko jen dočítej, sme na tvúj názor na kolotoč zvedavé s Wladinkou a já jsem se ještě chtěla zeptat jak ten kolotoč narovnat, tam jak je ten motýlejk, jestli tam je nějaká finta nebo prostě silou, nějak sem to nechtěla skoušet abych to nezlomila 😖

tercie
24. kvě 2010

Ty brďo tak jsem teprv dočetla, vy mi dáváte 😀 A Luky nespí, ale já už asi odpadnu 😀
Holky mooooc všem gratuluju ke kontrolám, a vůbec, že se držíte, jen tak dál, ať jsou mimísci v pupíkách spokojený co nejdýl!!!
S manžou už je to OK, přijel z tý oslavy jak vyměněnej, dokonce byl s námi na procházce a vezl si Lukáška. Asi se mu k těm mým výčitkám přidalo ještě neco v práci, nevím, na nic jsem se neptala, a nebavili jsme se o tom "týdnu dusna"... držím se hesla, Kdo se moc ptá, moc se dozví, a to teda nechci 😀

Ke kolotoči... já ho zatím moc nezapínám, protože Lukyho to ještě nějak moc netankuje, takže v tom mám pořád zatím ty jedny baterky. Je těžkej, a naklápí se, ale drží dobře, je zajištěnej, tak z toho nemusíte mít strach, jen je trošku šejdrem. a Mari ten motýlek se musí vytáhnout... zatáhni k sobě, jako bys ho chtěla vyndat, normálně silou, jde to blbě, a pak tu tyč narovnejˇ😉 Taky mi trvalo, než jsem na to přišla.
Jako když jsem dneska rozmontovala kočár, abych vyzkoušela, jestli se mi vejde do auta...mám favorita a v kufru LPG nádrž, takže prd místo a samo se mi tam ten podvozek nevejde 😝 ani když sundám kolečka. Ty jo na to než jsem přišla, jak se sundavají, jsem málem přišla o nervy 😀 No pak jsem zjistila že se tam nevejde a zas jsem to skládala dohromady 😀 A je to hadr 😀 Jedeme zejtra na 6nedělní prohlídku, tak jsem se chtěla s kočárkem cournout po parku u zámku, a asi prd. Jedině že na podvozek dám autosedačku, ale v tý zase malej nemá to pravý pohodlíčko... U nás ve Stráži se totiž moc kočárkovat nedá, protože tu je málo tras, a krátkých... blbá cesta nebo totál do kopce, takže chodíme furt tam a zpátky jak telata...
Holky jdu chrnět jsem hotová,amalej má oči jakpětikoruny, snad se mi povede ho přesvědčit že když je tma tak se spí 😀
Zítra dám vědět co nám poví hezkýho paní dochtorka 🙂
Dobrou noc!!!

tercie
24. kvě 2010

Kolotoč v akci... 😀

farmarska
25. kvě 2010

ahoj holky, hezký ráno, jdu vás došíst 😉 🙂

mari111
25. kvě 2010

Dobré ránko Farmíku, ahojík, holky ja jsem zas od 05.15 vzhúru, snažila jsem se dospat ale nepovedlo se, po dvou hodinách neuspěchu usnout jsem to vzdala, Tercinko dík za info o kolotoči. Jo s tím skládaním do kufru auta to mi povídej, mi sme začali měřit ty kočárky a taky si budeme brát jinej než jsme chtěli, jen aby se nám vešel do kufru, taky máme plyn 😒 jinak si podvozek hoď dozádu na sedačku ne, to by šlo přece aby si mohla na procházku 😉

wlladka
25. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Terci, děkujeme za informace. Tak asi zatím s kolotočema počkám a koupí až se prďolka narodí. Do té doby se snad rozhodnu 😀 😀
dnes jdu na kontrolu a mám docela nervíky, co mi řekne na ten můj tlakový deník. 😒 Klíčové bude měření prcka. Snad roste a nadále se nezpožďuje 😔
Sarlott a Eli, jdete dnes taky, že? Tak držím palečky a odpoledne si povíme dobré zprávy 😉
Já jdu na desátou, tak to mám za pár. I když koníkovské hodinky mě pěkně ženou 😀 😲

wlladka
25. kvě 2010

Petros IP

sarlotta
25. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

murynka
25. kvě 2010

ahojky

wladi určo počkej my kolotoč máme jako výzdobu 😀 😀 ne fakt nepouštím v noci usíná za úplného klidu...jestli jse ho pustila jednou dvakrát tak je to moc 😅

sarlotce eli držíme pěsti 🙂

terci držím pěsti na poradnu a užijte si procházku já beru vše protože vajíčko se mi zda nepohodlené tak beru i korbičku 😉 protože tady se také moc procházet nedá 😝 pořád dokola 😝 je blbý že se ti nevejde do auta ☹ 😕 to je naprd... 😠

mari111
25. kvě 2010

držím palečky všem na kontrolu 😉

sarlotta
25. kvě 2010

@tercie co dát na kola návleky a šupnout to dozadu do auta na sedačky ? a korbu do kufru ? malého si dáš dopředu do vajíčka- v protisměru. airbagy určo nemáte 😀

sarlotta
25. kvě 2010

@wlladka taky na Tebe budu myslet🙂

@petroska , takže budeš jezdit do Zína na kontrolky, to je dobře...

holky a při tom tvrdnutí- bolí to bříško ? já nevím jak se to pozná 😅 malá se dost boulí všude možně🙂 a pak se někdy jakoby zastaví a cítím ji jak ,,šutr" v bříšku... na to pomůže se prodýchat do bříška zhluboka... ji jakoby udělám místo a ona se zas protahuje.... to nebude tvrdnutí že ?

sarlotta
25. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 38tt....................................KO 25.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 30tt.................. ....... ...KO 25.5, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 30tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 27tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 26tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 25tt .................. ... ..... KO 24.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 25tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 24tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 23tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 16tt ....................... ...KO 3.6. NT 19.5. v pořádku
Zlababa 16tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 11tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 9tt................................... KO v pořádku 😀
Farmarska 28DC
Katyna 23DC
Aja 18DC
Natalie 16DC
Madormi 6DC
Cajori 5DC
Nicollka 4DC
M.aa.b 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru