Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
31. kvě 2010

Kytii: prostě budu doufat, že vše proběhne bez komplikací a na Kolín nebudu nadávat. Já jsem tam ležela 2x s tím potratem a sestřičky super. Cítili se mnou. A ta jedna lékařka taky skvělá.

Kopi: tak to jsem zvědavá co to bude

Jinak jak rozebíráte ty jména, tak mi máme dilame už u toho, zda si to necháme říct. Já nechci a manža chce. Tak jsem říkala, ať to Dr. řekne jen jemu. Ale on mi to pak jistě vykecá. 😀 😀 Takže to bude bez překvápka.

mari111
31. kvě 2010

paji gratulka ke kontrole 🙂

mari111
31. kvě 2010

FARMÍÍÍ , ty opice jedna, co toto ! 😠 ja sem ti řekla že za to nic nechci a dneska čumím co mi to přišlo. Dík ale to si fakt nemusela , zas vykoušu rozinky a želatinu a okousane oříšku spapá přítelák 😀 😀 😀

sarlotta
31. kvě 2010

@petroska .. Vladěnka říkala, že je malý o 3tt menší - ale to neznamená, že ve 27tt má každé mimčo 1kg...to je různé. Takže zhruba ano, ale budou počítat, že se narodil 29tt+2dny.

sarlotta
31. kvě 2010

jéé Vy si posíláte balíčky... aj jááá cuuu 😀 😀

mari111
31. kvě 2010

Kopísku no to jsem fakt zvědavá jestli to bude kluk, ja na to taky vypadala, všichni mi říkalikluk a pak jsem na genetu čuměla jak puk 😅 když mi řekli že holčička

mari111
31. kvě 2010

copak by sis přála Šarlotko 😉

kopa
autor
31. kvě 2010

@mari111 Maríku u nás všichni počítají s klukem 😀 protože v přítelový rodině jsou samí kluci a holky jsou jen dvě a vždy jako druhé mimčo 😅 Tak jsem zvědavááá 😀
@paajaa Tak já bych to nevydržela si to neříct.Stejně ted mimíkovi říkám Víťo 😀

sarlotta
31. kvě 2010

Mari zabal mi sluníčko a teplíčko 😀 😀

mari111
31. kvě 2010

joj Kopi a nakonec to bude fakt holka, a ty jí říkaš Víťo 😀 😀 😀 Sem našla recept na hrníčkovou bublaninu a už se peče, mnam se na ní těším 😝

mari111
31. kvě 2010

Šarlotko, kdybych to náhodou měla, tak bych byla lakomá a nedala ani za milion, už mne taky to počasí tááák se.. 😠 😠 😠 😠 😠

kopa
autor
31. kvě 2010

@mari111 jé bublaninka 😵 já viděla dneska merunky,tak si asi udělám koláč s drobenkou v týdnu.

@sarlotta tak mě tohle počasí celkem vyhovuje 😅 ještě,že byla dneska zima a já šla pro toho Holtera v bundě(páč jsem domu musela jít bez podprdy)nedovedu si představit jí v triku bez podprdy 😅 😅 bych byla jak stará bába 😅

paajaa
31. kvě 2010

@kopa já to klidně vydržím, ale manža ne. Úplně si dovedu představit tu krásnou větu při porodu- maminko máte holčičku/ chlapečka.

kopa
autor
31. kvě 2010

Paaji já vím,že se to dá vydržet 🙂 ale já bych byla taková nejistá 😀 a hlavně nemohla bych se vyřádit na nákupech 😀 😀

kopa
autor
31. kvě 2010

Sarlott já ted koukala na tabulku velikosti plodu a tam to vypadá příznivě 😉

29. týden těhotenství 38,6cm  1 150g

kopa
autor
31. kvě 2010

@paajaa a kdy vložíš fotečku?jsem zvědavá 😀

farmarska
31. kvě 2010

tak dočteno, ale bylo toho víc, tak jen tak letem světem 😉
mari to byla jen takové maličké sladké poděkování a ještě navíc díky mé předchozí nemoci opožděné 😅

mooooc gratuluju Wladěnce a hodně štěstíčka zdravíčka a krásného přibírání Šimonkoj 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

všem z kontrol gratuluju 🙂 , spešl gratulace Pájince 😉

farmarska
31. kvě 2010

Mirax malá je papulinka kouzelná 😵 😵 😵 😵

paajaa
31. kvě 2010

Holky fotečka bude asi až zítra, protože manža vozí foťák do práce, tak mu ho musím večer sebrat. 😉 Miminku byli krásně vidět ručičky i nožičky, ale utz není tak kvalitní. Pan doktor mi právě říkat, zda enchci počkat na foto až do Prahy. Říkám, že mi stačí i tam méně kvalitní. 😉

Kopi: mě se moc líbí i ty neutrální oblečky se medvídky a různými zvířátky

farmarska
31. kvě 2010

mari hod mi sem ten odkaz na bublaninku 😉 já miluju hrníčkové recepty 😵

paajaa
31. kvě 2010

Farmi: jak bylo první den zase v práci?? Asi náročné viď?

kopa
autor
31. kvě 2010

@paajaa Pajo tak se těším zítra na fotečku 🙂 Mě se taky líbí ty neutrální,ale jak jsem ted kupovala v obchodech,tak snad jsem narazila jen v Chiccu na neutrální.

farmarska
31. kvě 2010

Páji, no já jsem si to malilinko osvěžila už v ten pátek 😉 😀 ale jinak to šlo, jen to raní vstávání a vyjíždění po páté ráno, to jsem si v duchu zanadávala jako dlaždič 😀 To středa bude horší, máme inventuru, to ta budu od rána až bůch ví do kdy, někdy chodí domů až kolem půlnoci 😝 a druhej den zase od rána, to bude teprve nepříjemné vstávání 😝 😅 a pak mne čeká celej den sobota 😝 No už aby byla zase neděle 😀 😀 A nejlépe už abych byla těhule 😉 😎 😀

sarlotta
31. kvě 2010

Zprávy od Vladěnky:

Šimonkův stav je teď velmi vážný. Je na plné plicní ventilaci a k tomu má nějaký plicní zánět. Šíleně se o něj bojím. Holky držte mu palce, ať to překoná.

sarlotta
31. kvě 2010

😒 psala jsem jí, že na ně myslíme pořád a že malý to prostě musí zvládnout. Že posílám objetí a pohlazení a hodně sil. 😉

drobeček maličký 😔 já doufám, že další zprávička bude lepší 😉

paajaa
31. kvě 2010

Salott: au au co to čtu. Takže Šimonkovi držím palce jak jen můžu. On to jistě překoná. Chudá Wladěnka- to jsou nervy.

Farmi: no je mi jasné, že doma je nejlépe. 😉 Tak snad už nebudeš musetv té práce bt dlouho. Ale zase máš hezké penízky za které si něco hezkého kup.

mari111
31. kvě 2010

Farmísku tak si vyber, ja dělala tu první

mari111
31. kvě 2010

jééé až teď to čtu, Šimonku držíme palečky jak jen to de, pořád na vás myslíme, drž se , musíš, prostě musíš

mari111
31. kvě 2010

bóže chudinka Wladka, to musí bejt tak strašnej strach, ach jo 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru