Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
7. čer 2010

čau holky.co to tady jako je 😀 .aspon si mužu u vas obkouknout kdo jaké šaty měl.mě to čeká na jaro.a hned vidím zprávičku od wladky-to je teda klučík šikovný jak si ten životek krásně začíná užívat i bez přístroju 😉 jen tak dál šimonku.KOPI gratulace.teda vy to berete tak na rychlo tu svatbu s mari 🙂 .všem vám to teda sluší v šatičkách...už to chci mít taky na sobě 🙂

m_artasek
7. čer 2010

@handm: díky
@sarlotta: tak já před 10 lety měla o 16 kg míň, než mám teď ☹

handm
7. čer 2010

Martasek, no co, hlavně ze si zdrava a spokojená a máš chlapa, co tě má rád!🙂

sarlotta
7. čer 2010

@handm🙂)))) gratulka ke kontrolce🙂 super🙂 a kočárek je moc krásný 😎

sarlotta
7. čer 2010

martasek tož to sa tak říká 😀 😀 😀 mě to furt skáče nahoru a dolů, podle toho jestli jsem v poho nebo s nervama v prd... jestli jsem těhu nebo ne 😅 .... doufám, že teď těch zatím 😅 😅 14 nabraných pěkně vykojím 😎

handm
7. čer 2010

šarlot, děkuju!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂
A hlavně že jsme si konečně vybrali, tedy já hlavně... 🙂

ee.liska
7. čer 2010

já prostě nestíhám 😠 😀
mari my také máme berňáky, jsou to skvělí psi 🙂 vy jset zase měli svatbu šíleně romantickou 😉 😵
jééé Šimonek je šikula 😵
holky krásné nevěsty jste byly 😵

ee.liska
7. čer 2010

holky od hradiště, jak to vidíte v týdnu s kafíčkem? šarlotko kryštůfek už je zdravý? a petros ty můžeš, nebo ležíš?

m_artasek
7. čer 2010

@handm: no zdravá v rámci možností, ale jo jsem v manželství spokojená a neměnila bych

sarlotta
7. čer 2010

ee.lis no já nevím, ale snad v pátek bych ho mohla šupnout zas do školky 😀 má jen rýmu zelenou zatím, tak to snad poléčíme. Tak bych zašla na kafíko 😎

kopa
autor
7. čer 2010

Holky a tady jsem já ještě když jsem vypadala celkem slušně 😅

mari111
7. čer 2010

Kopi a teď vypadáš neslušně ? 😀 😀 😀

kopa
autor
7. čer 2010

akorát nemuseli být ty fotky tak velký že 😅

handm
7. čer 2010

Jéé, Kopís fešák!🙂

holky já se loučím, jdu z práce konečně!🙂
tak zítra pá a hezký večer...

mari111
7. čer 2010

páá Handm

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 no ted k tomu přidej tak 20-30 kilo navíc 😅 😅 a výjde ti z toho prasátko 😀 😀

mari111
7. čer 2010

no jak si sem dávala fotky tak si náhodou vypadala moc dobře a "slušně" 😀 😉

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 no jenže tady na těch fotkách jsem ani netušila,že budu mít jednou nadpičník 😀 😀 😀

mari111
7. čer 2010

kopi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katyna6
7. čer 2010

Vy teda jedete,vůbec nestíhám číst,jen za ten dnešek to byl mazec!!!! 😀 Takže nejdřív obr gratulka Šimonkovi,že tak statečně bojuje,šikulka a taky Flair k narození princezny.Ať vám beruška roste do krásy!!!!
A taky moc moc gratuluju naší MLADÉ PANÍ MARI a budoucí mladé paní Kopince!! 😉 😉 😀 😀
A ten zbytek jste byly moc krásné nevěsty!
a Tercinka a Natali-snad se tě, vašim chlapům brzo rozsvítí v makovici.Já vím,jak vám asi musí být,ten můj byl nedávno taky lehce"mimo"a to to trvalo naštěstí jen pár dní.Kor ten tvůj by Terci vážně potřeboval pořádně přes hubu,aby se vzpamatoval!kdyby my jsme je tak nemilovaly,že,to by bylo jednodušší je jen tak pustit k vodě... 😒
Jinak počasíčko super,mám volno,tak jsem šla do práce s přítelem,abych se náhodou doma nenudila a jsem taky docela slušně spálená,hlavně ruce a nohy,ale to se spraví,penízky jsou třeba. 😀 .A teď zase jdu,musím tady trochu poklidit a pověsit prádlo,tak zatím čauky.
A taky jsem začala pít kontryhelový čajík,docela mi chutná,ale hlavně,kéž by to k něčemu bylo 😵 😵

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 no by mohla dorazit Tercinka 😀 😀 😀 farmík je chudák v práci 😀

kopa
autor
7. čer 2010

@sarlotta sarlott děkuji 🙂 Sám mě fakt přítel překvapil 😅 vždyt jsem tu kolikrát psala,že on o svatbu nestojí...a tedko tomu ani nemohu věřit.

kopa
autor
7. čer 2010

@sarlotta hezká svatební fotečka 😵

kopa
autor
7. čer 2010

@petroska Petrosko děkuji 🙂
@katyna6 děkuji 🙂 vidíš máš volno a počásko ti přeje 🙂

mari111
7. čer 2010

Katy dík 🙂

ee.liska
7. čer 2010

@sarlotta no právě konečně je hezky... 😎
@katyna6 mě ten kontryhel pomohl, krásně mi po něm začala růst děložní sliznice 😉

hanana
7. čer 2010

ahoj holky po delsi dobe se hlasim
pajince gratulace k mimiskovi
wladce moooc velka gratulace k sikulkovi Simonkovi
a flair k princeznicce Melisce
jejda ja jsem toho propasla, Farmi moc se neupracuj, Tercie a Natalce preji at se manzilkove umoudri nebo dostanou na holou....
jinak doufam ze vsichni tehulite ok, ja koncim 26/06 v praci mam 5 tydnu dovcu a pak snad materskou tuk tuk to snad dopadne dobe

Jinak s svadbickam Preji vse nejlepsi do manzelstvi Mari 😵 😵
a kopince k zasnubam 😵 😵
jinak Kopi ja bych nezmatkovala podivej na me jak sem tlusta, ale myslim ze saty to zamaskovaly aspon trochu jestli najdu foto tak poslu , meli jsme 90 lidi ale vse pres agenturu, stalo to sice balik ale bez nerviku .....

ee.liska
7. čer 2010

ahoj hanana, zrovna jsem o tobě dnes mluvily, že sji druhá na řadě 😀

hanana
7. čer 2010

elisko tybrdo, to je silenost, ja nechapu jak to tak rychle vali...
a co ty porad lezis nebo uz muzes ven?

mari111
7. čer 2010

čaaaau Hani, no kde se toulaš??? jak se máš, co mímo, vše určitě v pořádku,že 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru