Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
11. čer 2010

petros a veveb držím palečky na KO 🙂

farmarska
11. čer 2010

elí odpočívám po chvilkách a taky když spím 😀 ale tamto s manžou..víš co 😉 ..tamto nestíhám 😅 což je docela průser 😅 😀

sarlotta
11. čer 2010

baf holky🙂)) tak jsem zpět z kafíka🙂))) a nákupků 😀 😎

sarlotta
11. čer 2010

ee.liska 🙂 super, postýlka je doma 😉 já už peru tu tašku novu, krásnou a tričenka 😀

@farmarska japato, copato... se musííííí stíííhat 😉

farmarska
11. čer 2010

jinak sem vás dočetla a všem co měli kontrolu gratuluju 😵 flair vítám i s malou princeznou doma 😵 a já se půjdu pomalu zase chystat do práce 😝

farmarska
11. čer 2010

sarlot no mělo by vid 😅 😀 😀

mari111
11. čer 2010

jééé Farmi šak cipneš únavou, brzdi holka, tě tam udřou 😠

mari111
11. čer 2010

Eli puntikaté jo? 😀 😀 😀 Jinak za chvíli tady máme kočárek 😵 se těším jak malé dítě na hračku a segra se ukecla že poslala balík tak si myslím že už brzo přijde aj postýlka, júú ja se těším, holky maminy taky ste se na to tak moc těšili 😅

sarlotta
11. čer 2010

@flair ahojííík.-) a fotečky jako coooo 😀 😀 😀

sarlotta
11. čer 2010

mari já se těším pořád🙂))) i u druhého🙂 se vším se mazlím jak tydýt 😀 😎

sarlotta
11. čer 2010

@kopa no ale v banánech je taky cukru moc 😅 z ovoce bys měla jíst jablka, meloun, meruňky, broskve, nektarinky a lesní ovoce, rybíz, angrešt.... ale banán a hrozny a tropické ovoce tak jedno denně 😉 ale tak uvidíš po testíku 😎

sarlotta
11. čer 2010

@murynka krásné fotečky... jééé bazének záávidím🙂))

ee.liska
11. čer 2010

mari to je super, to už budeš mít všechno 🙂
tak už jsem i okoupaná 😎
šarlot hned jí ozkuoším ale pak ještě uklidím 😀

sarlotta
11. čer 2010

@markee kuřátko,, tak to je pálka teda.. sem myslela, že nějaké první pokusy hradí pojišťovna... ach joooo.... a přirozeně to asi zkoušet nechceš co.... tak to mě mrzí. Já bych Ti to miminečko tolik přála sluníčko 😒 😉 Ozvi se zase. Já vím, že tady plkáme o bříškách hlavně, ale tak dej vědět co u Vás nového a co Johanka. Ona je Tvůj pokládek a štěstíčko 😉

sarlotta
11. čer 2010

@handm Daniel je kráááásné jméno... co to jako manža konzultuje kakra a ještě s takovou trubkou 😠 😠 😀 😀 😀

sarlotta
11. čer 2010

@katyna6 blahopřeju k narozeninkám... hele jako tolik moc Ti zas nebude, joooo.... mimiško už čeká, neboj 😉 Já si na pořádné těhulení počkala rok a půl 😅 😉

sarlotta
11. čer 2010

@aronek🙂))) ahooooj hezkéé poledne🙂 to si nám toho moc nenapísala 😀 😀 😀 se uvidí jak se budu smát já v sprnu coooooooooo 😉

sarlotta
11. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO v pořádku🙂, KO 1.7........................... ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... KO v pořádku .................................................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 27tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 26tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 26tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 22tt ....................... . . ...... KO 22.6
Maarrtina 18tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 18tt ..................... .... ..KO v pořádku 🙂, KO2.7.
veve.b 14tt..................................KO 11.6.
Paajaa 12tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 27DC
Madormi 23DC
Cajori 22DC
Nicollka 21DC
M.aa.b 20DC
Farmarska 13DC
Katyna 9DC
Natalie 6DC
Aja 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
11. čer 2010

Holky tak jsme obhlédli s Elis obchůdky s hračkama a zjistila jsem že to co stojí majlant na netu stojí v obchdoě ještě o 100,- víc 😲 😲 no tak už budu jen objednávat 😀 😀

handm
11. čer 2010

Ahoj, vy dvě kecalky nákupčí 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Jste si to evidentně užily!!🙂 tak to je paráda.. já dneska ještě vypracovala "dodavatelce" seznam matrace, prebalovacku a pasu do postylky, kojo polstare a zavinky co a jak a uvidime, kdy doda 😀

šarlotko, no viděli sei asi po deseti letech mi to prislo, tak hned si to sdelili 😀😀😀😀 ale uvidíme, čas máme.. tedy snad
FArmi, at te fakt neudrou... a ty sebe taky...!!!!!
Ee.lisko, ty uz mas taky skoro vsechno, koukam, super 🙂

ee.liska
11. čer 2010

chtěla jsem se stavit ještě v dětském obchodě a cestou jsem zapomněla 😀 jsem trubka 😅
Ale koukali jsme na jedno plyšové hezké sluníčku hrací do postýlky a pro to si asi pak dojedu, 😎

ee.liska
11. čer 2010

handm mám, chybí mi pár drobností 🙂

sarlotta
11. čer 2010

Handm dobrááá dodavatelka🙂))))

Já teda na toho chlapečka faaakt nevím... chudák bude noname, kdyby nááhodou nebylo děvčátko 😅

@farmarska kukni do vlaštovek.. dneska je tam jedna lepší zpráva než druhá 😎

sarlotta
11. čer 2010

hehe eli, Ty si šiša🙂)) to sluníčko bylo super🙂))

handm
11. čer 2010

šarlot, no skvělá. Ona dělá ve firmě, kde se to vyrábí - hodně s molitanem pracují a s těmi výplněmi třeba do kojo polštářů atd.. .a budu to mít většinu za hubičku nebo za flašku 😀😀😀
ee.lis, tedy závist 😀 ale v dobrém...🙂

petroska
11. čer 2010

ahoj holky.tak sem zpět z ko.prohlídka v pořádku ale stěžovala sem si na ty mé pohyby že se tam malý spíš vrtí a koulí než kope tak mě hned vzali na ultr a vše zkontrolovali.máme prý hrozně nedobré dítě,moc akční na doktory 😀 .kontrolovali prutoky pupečníkem a dobré.prdoška poměřili zase celého a místo 26+4 sme tak 26+3 podle hlavičky a nožiček ale prý to vubec neva.srdíčko kontrolovali a taky dobrý.jen mu ho jaksi nemohli zkontrolovat jak tam sebou šil tak jí to teda trvalo a nakonec se teda malý dal a poslechli sme si ho.ale byl to boj dneska teda.jen se jim nelíbí moje bříško.prý ho mám strašně malé ale prý když prcek roste tak to snad neva.a mám zakázané spát na zádech že spíš spávat na boku.zajímavé proč to 😒 .ale prý všechno vypadá tak jak má a nevidí žádný problémek.tak sem si trochu uff ale furt nejsu klidná.prý miminka některé přestávají kopkat a kopkají jen párkrát za den a mění se jejich styl v převalování a protahování že proto mi spíš bříško plave nebo se vlní a ne kopanečky.tak snad v pořádku.další KO 25.6.taky mi dnes došli věcičky vyhrané z aukra.tak mám radost že je to fakt krásné jak prodejci psali.svetřík za 45kč.a riflíky next za 40 a přidala mi k tomu jeste navíc bodynko 🙂

mari111
11. čer 2010

kočárek mám složenej,je krááásnej jen nemúžu najít kabel ani od foťáku ani od mobilu, manža uklízel 😠 no du skusit složit postýlku, vyperu nebesa v tomto počasí to je za hoďku suche a hned vyžehlim a snad večer vám hodím foto, se těšánkujem , chi

petroska
11. čer 2010

no holky teda kafíčko ,nákupy.no toto 😀 .šup fotky co ste pokoupili 🙂 .já mám furt klidové období a odpočinek dodržovat ale snad kafíčko s váma z vládnu někdy když se to teda nezhoršuje

mari111
11. čer 2010

Petroš tak vlastně ste s mimískem v pořádku tak to je dobře, hlavne klid, jak ti říkaj a odpočívat (na boku! ) 😉

ee.liska
11. čer 2010

@sarlotta no právě je super, měla jsem ho koupit hned 🙂 hlavně že v těch VV bylo ilion věcí co jsem chtěla zkouknout 😀
@handm to máš super teda 🙂
@petroska nádhera prý moc akční 😀
@mari111 jé tak to se pak těším na fotku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru