Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
13. čer 2010

Ahoooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy jdu se pochlubit, jsem tetaaaaaaaa 😀 😀 😀

Máme Valerii, narodila se dneska a má 4390g a 52cm 🙂

sarlotta
13. čer 2010

terci gratulkaaaaaaaaaaaaaaa tetkooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 to je cvalík, chudák maminka 😅 😀 😀 😀 Tak Valči hodně štěstíčka a zdravíčka do života 😎

kopa
autor
13. čer 2010

@ee.liska Eli tak seznam udělám,ale až na to budu mít náladičku 😅 Na tu Welledu jsem koukala v Dm.
@sarlotta a to bubchen to prodávají kde? 😅 vůbec to neznám 😅 a moc hezké fotečky z výletu 🙂
@wlladka to je moc dobře,že Šimonek přibírá,jen tak dál!!! 😵
@mirax No ty máš ty dětičky kouzelné,koukala jsem jaká je Bětuška parádnice 😵

kopa
autor
13. čer 2010

@tercie Teríku gratuluji k tetkovství 😵 😵 a ty míry 😀 😀

wlladka
13. čer 2010

Terci, gratulka tetko! Valince hodně štěstí a zdraví.
Míry teda krásný!!! To my budeme mít v půl roce

kopa
autor
13. čer 2010

Holky a ještě malý dotaz chtěla bych si koupit dudlíky od Aventu,nebo vlastně šidítko 😕 co na to říkáte??Se v tom nevyznám 😅 🤐
http://www.aventbaby.cz/-siditko-sensitive-fant...
se mi moc líbí ty barvy 😀

wlladka
13. čer 2010

Kopi, to já ti neporadím. Mám třetí dítě... nikdy jsem dudlíky ani savičky a lahvičky nepoužívala. Teď je taky používat určitě nebudu

sarlotta
13. čer 2010

@kopa bubchen skoro v každé lékárně a i v tom DM by ho měli mít nebo u Rossmana. já mám dudlík od nuku -silikonový... kup si jeden, dva mimi Ti stejně nebude dudlat podle barviček🙂))))) malý měl cumlík od 3měs do 4 měs, pak už to jen plul a dřív nepotřeboval 😉

sarlotta
13. čer 2010

jůůůů kopi myslím, že jsou ale zbytečně drahé z té stránečky 😲 kukni v obchodě někde 😉

tercie
13. čer 2010

Díky moc holky, jsem dočítala,a koukala na Šimonkovo albíčko 🙂 Vladi moc krásný, a Šimonek je krásnej 🙂 😵 😵 😵

Valinka přišla hrozně rychle, jsem ségře psala, ať je frajerka, když jsem na to měla já tři hodiny, tak ať to má taky aspoň tak,no a překvapila, zvládla to za dvě 😀 od příjezdu do porodnice 😀 Jo, je holt lepší 😀
Míry má malinká krásný, ta její první měla 4500, takže tohle byla brnkačka 😀 Ještě jsem s nikým nemluvila tak podrobnosti nevím, snad není roztrhaná jako já.
Díky moc za gratulace 🙂

tercie
13. čer 2010

Kopi s dudlíkama počkej, kup max jeden, a určitě nekupuj hned drahý, nejdřív vyzkoušej co bude prckovi šmakovat, já mám doma 8 dudlíků, a až devátej nám vyhovuje 😀 A třeba nebudete dudlat vůbec 😉

tercie
13. čer 2010

Lukáškovi třeba ty ortodontický vůbec nesedí, špatně se mu drží, vypadávaly mu a akorát se vztekal, a já nedělala nic jinýho, než podávala... Teď máme od firmy MAM, tvar žárovky a spokojenost 😉

tercie
13. čer 2010

Máme tenhle 😉

farmarska
13. čer 2010

ahoj holky u nás hlásím taky parádně odpočinkovej den 😵 ani to teplo mi nevadilo, alspon sem si ho konečně užila i mimo práci 😀
Mirax čeče ta tvoje maličká ti není vůbec podobná 😅 spíš asi bude celej taťka 😉 ty jsi jak opuchlá niť a ona krásně špíčkatá, no holčička krev a mlíko 😵 a ty tvářičky 😵 a kukadla 😵 já takovýhle malý naducánky prostě zbožňuju 😵 😵 😵
sarlotko a ty máš taky mooc hezké fotešky 😵 moc ti to těhulení a bříško sluší! 😵 😵 😵
wladěnko ty se neboj nic, malilinkej je zatím malilinkej, ale jestli to půjde takhle pěkně dál a tímhle tempem, tak budeš mít doma brzy taky zdravého, krásného bumbrdlíčka-šikulku 😵

farmarska
13. čer 2010

tý brďo ségra!!! my jsme tetky! 😀 😀 😀 no ale vyvedla se nám neteřinka 😵 taky žádné pírečko, ale kulihrášek 😵 😵 moc gratuluju mamince, i tobě 😉 A jak se máte?

tercie
13. čer 2010

Farmíku ségra, jseš taky teta, vole 😀
A zas jsme se tu srazily akorát, mě čeká teď kojo 😉

tercie
13. čer 2010

Jé jsi mě předběhla 😀

farmarska
13. čer 2010

tercí Lukýnkoj to strašně sluší 😵 tý jo on už je délikej! 😨 😕

tercie
13. čer 2010

máme návštěvu přijdu dýl

farmarska
13. čer 2010

ach ta telepatie vid tetko 😀 😀 😀 hele nemáš ty náhodou za chvíli narozky 😉 😀

farmarska
13. čer 2010

no supr, si to fakt umíš načasovat 😀 😀
ne ale já taky mizím, páč musím alspon dnes poskládat kupu prádla, at mám zítra co na sebe, mám raní, tak se tu vokážu asi k večeru. .. No možná i ještě dneska k večeru 😉

murynka
13. čer 2010

@tercie gratuluji pořádný macíček 😵 😵 😵 tetko super 😎 😎 😎 !!!!
@kopa kosmetika nakoupila jsme do začátku HIpp ted používám babylove z DM a super malá mi snese vše 😉 niveu a johnson bych nebrala 😝 😝 a ta bubchan je mega drahá 😒 avent soporučuji máme lahvičky na pití a i šidítko čili dudlíček 😉 😉 ona mi ty obyč nechtěla 😀 😀 musí mít ten nejdražší mrška 😀 😀 jinak to nemá fakt cenu kupovat dopředu my bez dudlíka neusneme jinak ho ale nepoužívám 😉

murynka
13. čer 2010

len ta cena je asi normální já jí ted kupovala avent za 190 jeden kus 😉 od toho 6 měs do 18 měs

murynka
13. čer 2010

to nám lezlo po dvorku bleeeeeeeeee 😝 😝 ale kvůli focení jsme od toho byla na centimetry 😅 😀 🤐

tercie
13. čer 2010

Jsem tu!!!

aronek
13. čer 2010

Tak jsme se vrátili od skoro tchýně a už hnípeme. Malý je prostě zlatý. Tam spal celé odpoledne v kočárku a teď už zase spinká 😀

tercie
13. čer 2010

Fuuuuj murynko takový breberky 😀 Já bych to zlila pěnou na čištění koberců, neřád 😀 Ale u vás byl jen na dvorku, mě to leze v baráku, hlavně teda pavouci a teď komáři, naštěstí ty velký, co neštípou, ale zase jsou to takový obři a já se toho štítím!!!!! 😝 A ráno je jich tu vždycky hromadu popadáno chcíplejch a musím to uklízet. Fuj,neřád!!

Jinak já měla pěnu do koupele pro prcka niveu,a potý se mi osypal,ale gel na mytí a olejíček od nich snáší v pohodě, a na zadeček a pleťový mlíčko mám Penaten, a spokojenost.

Farmíčku no jo, ségra,za pár dní je to tu viď, to bude oslavička 😀 Semě to ani slavit nechce, ta cifra 😀

sarlotta
13. čer 2010

jéžiš vždyť to je roháč, ten je chráněný neee 😀

tercie
13. čer 2010

Aronku a v noci si bude chtít hrát, viď? 😀 Lukášek má teda včera a dneska taky spací, a to je vcelku chladno, dneska moc teplo nebylo, a v noci spinká taky krásně, zvečera si dá ty 3 až 4 hoďky, jakože noc, a pak po dvou, třech hodinách kojo, a přes den po dvou 😉 Ale nesmím moc schálit, protože jakmile si něco pochválím,tak se to potento 😀...zkazí!!! 😉

tercie
13. čer 2010

Šarlotko a není to spíš chroust? Já teda nevím, v breberkách se nevyznám 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru