Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
14. čer 2010

Holky, já někde slyšela, že prý když je někdy mooc úžasný sexík, jakože si to hlavně ta ženská opravdu užije 😉, může se prý vajíčko uvolnit i mimo plodné dny, mimo ovulaci. 😅 ...Myslíte si, že by to mohla být pravda??? 🙂

petroska
14. čer 2010

madormi třeba to těhu přijde až to nebudeš čekat a budeš se divit jakto že se to povedlo.u nas to tak taky bylo.už sem neměla nervíky vubec na sexík a vubec na to plodit mimčo po P ale zničeho nic se to povedlo a ten měsíc byl jen 2x sexík a to sem ani netušila že by mohli byt plodné dny.no a kdybych s tím počítalas tak nejsu na podpoře ale na neschopence ale zase by mi nemuselo těhu vyjít kdyby sme se snažili o mimčo.někdy jsou to náhody že se povede když se o nic nesnažíš nebo nemáš moc šanci se snažit tak třeba to vyjde tak i u vas 🙂

sarlotta
14. čer 2010

aja, to myslím nebude pravda 😅 vajíčko musí narůst aby se mohlo uvolnit, a to se děje opravdu v cyklech🙂

handm
14. čer 2010

Ahoj holky!!🙂
musím vás dočíst, ale ode dneška posledních 14 dní v práci!🙂 Jéééé supeeeeeer!! Pak 3 týdny dovča a pak už nástup na MD asi 🙂

aronek
14. čer 2010

Ahoj, přeji hezký den. U nás je pod mrakem, ochladilo se, ale mně je pořád vedro. Taťka ráno hlídal malého, tak jsem se vyspala 😀

sarlotta
14. čer 2010

Holky malý si mi stěžuje na bolení stehna na pravé nožce zespodu cca od pátku... když si sedne na záchod, tak úplně bečí, na pohled tam nic nemá, ani modřinu ani od komára nic... přijde mi to jako natahlý sval nebo že by mu rostla šlacha ?
přemýšlím jestli jít k dětskému doc nebo rovnou na ortopedii

kopa
autor
14. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Moc vám všem děkuji za včerejší rady s dudlíky 🙂 🙂 Tak to zatím kupovat nebudu.
Byli jsme dneska na těch prstýnkách a nemáme žádné ☹ V jednom obchodě měli jen katalog a pak mi teda prodavačka ukazovala ve zlatě,ale mě se líbí spíš to bíle zlato a když jsem si chtěla prstýnek vyzkoušet tak mi ani nebyl 🤐 🤐 Asi jsem náročná,ale chci si prstýnek vyzkoušet a né objednávat z katalogu.
Pak jsme šli do dalšího zlatnictví a tam měli taky katalog a na zkoušku měli atrapy 🤐 no já jak poznám,že když si to objednáme že to není atrapa?navíc nebyli schopni nám ani přibližně říct cca kolik ty prstýnky budou stát 😠
Tak přítel prohlásil,že raději ty peníze dá mimíkovi,než nákým podvodníkům 😅 😀 Tak si asi koupíme náký obyč prstýnky. 😅

kopa
autor
14. čer 2010

@handm tak to ti to v práci uteče 🙂 🙂 A vy se nebudete stěhovat? 😕 😕 nebo jsem to popletla? 😅

kopa
autor
14. čer 2010

@petroska Petros já se mrknu do toho DMka až tam půjdu an tu kosmetiku,příjde mi ,že je tam největší výběr. 🙂
@madormi tak snad už je mrcha poslední 🙂
@sarlotta Prosím napiš mi kontrola gynda 24.6. 🙂 a UTZ ve 30TT 10.8.děkuji 🙂

kopa
autor
14. čer 2010

a koukám,že zas vylepšují koníka 😅 😀

kopa
autor
14. čer 2010

@sarlotta Sarlott chudák malej ☹ raději dojdi k doktorovi.
Holky od jakého týdne musím mimíkovi zaregistrovat lékaře? 😕

mari111
14. čer 2010

ahojík, taky koukam že to tu je nějaké jiné ne koňovi 😕 U nás taky ošklivo a občas prší, no taky múžu zas žehlit, joj mně přijde že poslední měsís nebo dva 😕 nic jiného nedělám jen žehlím a žehlím, už mi to leze krkem 🙄 no ale co se dá dělat
. Madormi téda tak to ti vychází blbě, no ale nikd ynevíš, u nás to bylo taky nějak divně, zrovna když byl manža skoro pořád na služebce a snaženíčko bylo minimálni tak se to zázrakem povedlo, kéž by to aj u vás tak vyšlo 😉 Handm, jeje konečne dovča a pak už md , no už se těšíš že 🙂
Šarlotko teda co to to tvoje princátko trápy, snad jen roste, uvidíš co ti řekne dr

ee.liska
14. čer 2010

@handm jé to je super 🙂
@sarlotta chudák Kryštůfek ☹
@kopa to je na prd, jak je jen katalog 😝
k naší doktorce to stačí chvíli před porodem, ale u vás to může být jiné
@aronek to máte hodného taťku 🙂

mari111
14. čer 2010

kopi to by tě měl gyndař na to upozornit, že si máš najít dr pro mimika

ee.liska
14. čer 2010

@mari111 to se nedivím, že jen žehlíš 😀 tu tvou mega výbavičku 😀

mari111
14. čer 2010

téda Aronku, ty máš alůe hodného přítelaka 😉 no jo je to taťka jak má bejt 🙂

mari111
14. čer 2010

Eli tu už mám hotovou, naštěstí, ale byl to záhul, včéra u mne byla kámoška co čeka o tři tejdny pozděj než já a koukala co máme a prej, no ja myslela že mám toho moc ale na tebe nemám 😅 no ja za to nemúžu že sem toho hodně dostala, a taky jsem chtěla něco nové a něco jsem prostě nemohla opdolat a koupila, no 😅 😅

ee.liska
14. čer 2010

mari to je jasné, já už nechtěla nic kupovat ale stejně z obchodu vždy něco dotahnu 😀

kopa
autor
14. čer 2010

@ee.liska Přítel byl ted omrknout ty doktorky 😀 Máme tu vedle v baráku 4 dětské a je tam dokonce ještě jeho dětská doktorka,ale té už bude asi 80let 😅 😅
@mari111 Já se na to raději zeptám na gyndě,přeci jenom jsem v Praze,že 😅 😅

mari111
14. čer 2010

no jasně Kopi, za zeptání nic nedáš 😉 Eli ja ještě chci jít okouknou novej sekáček, říkala mi včera ta kamoška že tam maj moc pěkné hadříky 🙂

petroska
14. čer 2010

kopi vybírej mlade dětské doktory.ty chodí do nemocnic na školení a na konzultace takže vědí všechny novinky z lékařství atd.teda tak mi to bylo řečeno od mé porodní asistentky.u nas se třeba nemusí nic hlásit předem a píšu si doktora až u porodu jak se vyplnují ty dotyzníky jak chceš rodit ,porodní paln atd a tam je i jméno dětského doktora který se prý vyplní a automaticky pak po propustění jidu s mimčem na kontrolu k němu anož by se to hlásilo do předu.v DM mají drogerku na mimča ale jen veleda a baby love a pak už ty obyč jonson ,nivea atd.ale nepřipadá mi to tam levnější jak v supermarketech.

ee.liska
14. čer 2010

kopi a ty se musíš nějak brzo registrovat i u dětské? ale to že jsou vedle je super 😎
mari sekáčky jsou super, nakoupila jsem tam taky docela dost věcí 🙂
petros a ty budeš mít dr přímo u vás, že? já v bílovicích, u nás je jen myslím 2x týdně. tak za měsíc za ní zajdu, a když bude sympatická tak půjdu k ní 😅 ale chodil k ní i manža jako dítě, to zrovna začínala, teď má kolem 40 let a prý je dobrá. ale přeci jen jí chci prvně vidět osobně 😅 😀 kdyby náhodou se mi nelíbila tak půjdu do Jarošova k Šípkové, ta dělala ještě před 2 roky na dětském v nemocnici 🙂

petroska
14. čer 2010

ELI já mám doktorku v napajedlích 4km od nás a jednou týdne má pro mimča poradnu přímo u nas na faře tak přemýšlím že bych si ji vybrala ale já když sem k ní chodila jako dítě tak nebyla nic moc.takže nevím koho si vybrat.bud tu která jezdí i knám nebo jinou z napajedel která je perfektní ale zase k nám nejezdí 😒 .

ee.liska
14. čer 2010

petros a máš k dispozici auto? jestli jo tak bych vybrala tu lepší, já to mám do bílovic 1km a do jarošova 4km tak je mi to celkem jedno, u nás je sice 2x týdně ale když malému bude něco v jiný den tak stejně budu jezdit autem

petroska
14. čer 2010

ELI jj autko mám ale zas je pohodlí dát prcka jen do kočárku,ujít 10 minutek a su v poradně.ale asi když stojí doktr za ho... tak rači šáhnu po té lepší a ty 4 km si dojedu.aspon bude prcek spokojený a já taky.jen nevím jestli je dobré když Filípek bude chodit k ženské dětské doktorce.nebude mu to pak vadit když bude starší že ho bude očumovat baba?jak vy to řešíte?na kluky pásnký a na holky dámská doktorka nebo je vám to jedno a berete hlavně skrz spokojenosti?

mari111
14. čer 2010

petroš ja si namyslím že by to jako dítěti vadilo že bude chodit k ženský, hlavně ať to je dobrá dr a ne nějaká lumpice jak u nás je ten co je blíž takovej divnej ani si do karty nezapisuje co tem deckám předepisuje a tak, no prostě to strašně zanedbáva, ja budu taky dojíždět, co budu moct tak busem a jinak až bude mít manža volnější dni v práci tak pojede s náma, nebo vždy splaším nejakoukámošku s autí, ten dobrej dr ke kterému chci je 10 km od nás

ee.liska
14. čer 2010

já půjdu k ženské 😀 aspoň si zvykne
mari tak to je taky kousek
já myslím že je lepší dobrej dr i když je dál

petroska
14. čer 2010

mari právě kámošky u nas to řeší.že pak jejich chlapečky nebude okukovat baba tak dou rači k chlapovi.ale asi taky sáhnu rači po spokojenosti než aby byl doktor vul.je blbý že nemáš autko.já už ani busem jezdit neumím co mám řidičák 😀 .

kopa
autor
14. čer 2010

Holky nevím jak dopředu se registrovat,ale sama jsem měla dost velký problém najít obvodní a zubařku pro sebe.Všude měli plno a tak počítám,že i tady 🤐 páč na našim sídlišti furt staví velké kolosy na bydlení,takže je tu už hafo obyvatel.

handm
14. čer 2010

Jaj, koukám, že než se naděju, tady další stránka...
JInak ano, moc se těším, jsem už utahaná... 🙂 jak finišujeme ten domeček a funím jak sentinel v těch hicech to bylo děsný, je toho už dost...🙂
takže ano, kopíku, budeme se stěhovat, snad první víkend v červenci 🙂🙂🙂
A už se taky těším, že o dovče budu konečně nakupovat!!🙂
Kopi, my měli od lukáše rýdla a byli jsme moc spokojeni.. má hezké i stránky..http://www.snubniprsteny-lr.cz/, snad si něco vyberete...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru