Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. čer 2010

handm čoveče já už na tom makám týden🙂 ale už to bude🙂)), žehlím vždycky jen chvilku... není mi to pohodlné už 😝 a to u toho sedím🙂

handm
15. čer 2010

@sarlotta však jo, šarlotko, vždyť máš ještě malého, spoustu toho na starosti...takže po chvilkách!🙂

cajori17
15. čer 2010

nemohla jsem odolat a zase nakukuji 😀 a tady se to rozjizdi 😉

petroska
15. čer 2010

šarlot teda jak mužeš u žehlení sedět 😀 já bych tak nic nevyžehlila.ELI já si rači počkám na tu postýlku po ultr ve 30 týdnu.já bych si ji totiž nemohla jen smontovat.to bych si tam musela už dát i povlečení a vše ,nevydržela bych ji mit jen postavenou a nenachystanou 🙂 .

wlladka
15. čer 2010

Ahojky. tak koukám, jste ve velkých přípravách 😵

sarlotta
15. čer 2010

hehe petři sedím v křesílku a žehlím na dece a plátně na konferáku 😉 no jako stát u žehlící prkna to bych nedala... stačí že vydržím něco uvařit 😉

wlladka
15. čer 2010

To vám závidím. Taky bych byla raději doma s bříškem a chystala si výbavu pro mimčo. ☹ Bříško mi moc chybí.

sarlotta
15. čer 2010

dneska sem vařila rýžové nudle s nakládanými bambusovými výhonky a rajčaty, okurkou, cibulkou, česnekem, šunkou, vař. brokolicí... ochucené sojovkou, worchesterem a ještě takovým tmavým octem.... mňam 😀

sarlotta
15. čer 2010

ahojík vladi🙂 jak se máš, co mazlící odpoledne dneska ? jak bylo ?

wlladka
15. čer 2010

@sarlotta nedělej mi chutě ! Já žiju na nemocniční stravě 😀

wlladka
15. čer 2010

Mazlíme se každé odpoledne. Šimonek je zlatíčko.
Takhle mi dnes spinkal na prsou 🙂

sarlotta
15. čer 2010

to je zlatečko🙂)))

wlladka
15. čer 2010

Také měl oční vyšetření. Jak byl na ventilaci, mohlo mu to poškodit sítnici ☹ Zatím se zdá vše v pořádku. Další vyšetření bude mít za měsíc a to už budeme vědět víc. Snad dopadne dobře a bude bez poškození.

Teď mu jdu dát dobrou noc. Já na vás zase pak mrknu.

cajori17
15. čer 2010

Wladi,Šimonka bych spapala 🙂 je sladoucky 🙂

sarlotta
15. čer 2010

pusinku Šímovi aj od tety 😉

petroska
15. čer 2010

ahoj Wladi.teda to je zlatíčko krásné.se mi zdá jak sem pokaždý hodíš foto z jiných dnu že je pokaždé čím dál větší 🙂 .šarlot teda to me nenapadlo tak žehlit 😉 ,asi na to taky najedu at mám klid od stání 😉

sarlotta
15. čer 2010

petři ale bacha na bříško, ať si neožehlíš 😀 😲 😎

sarlotta
15. čer 2010

jdu ležet s malým, papa 😉

cajori17
15. čer 2010

holky-ja vam taky zavidim ty briska a starosti se zehlenim a pripravovanim pro miminka....maminkam zavidim i jejich mrnousky.....tak si to materstvi poradne uzivejte 😉

mari111
15. čer 2010

čajori taky se už brzo dočkáš, clostíky pomúžou 😉
Wladi Šimonek vypada spokojeně u maminky, no bodeď by ne, že 🙂
Já skoušela žehlit jednou v sedě ale moc mne to nebavilo, jo pohodlnější to bylo, jen bych si musela asi zviknout, to raděj trpím na nohách 😒

wlladka
15. čer 2010

Tak jsem zpět. Šimonka jsem pozdravovala od všech tetek koníkovek 😉 krásně spinká, s ručičkou za hlavičkou. Je sladký 😵
Já žehlím pořád v sedě 😅 Pustím si u toho film a koukám a žehlím.

wlladka
15. čer 2010

@petroska , na takovém prcíčkovi je vidět každé deko. Dnes má 1070 gramů. Od 940g je to fakt vidět. 😉 navíc dělá hodně to, že už z něj netrčí kabely, hadičky a trubičky. Pokroky dělá velké 😵

zase musím. jdu odsávat mlíčko. každé 3 hodiny ho dám 220 ml !!! UF

mari111
15. čer 2010

no dobře ti de mlíčko, aspoň že to, Šimonek bude silnej chlapák z mlíčka od maminky 😉

mari111
15. čer 2010

stejně si ženská statečná Wladi, moc na vás myslím a držím palečky ať jste zdraví a už v pohodičke doma, aby sis taky trošku užila a vychutnala malinkého

cajori17
15. čer 2010

@mari111 -to jsi napsala krasne 🙂
samozrejme take preji jen to nejlepsi a hlavne at je Šimonek porad takovy bojovnik a jeho maminka take-krasne jste se s tim porali

cajori17
15. čer 2010

*poprali

ee.liska
15. čer 2010

@mari111 to je myslím nemocenska jak píšeš, já myslím pojistné zdravotní a sociální kdo za mě odvádí 😲 protože tam se musí platit pořád i první tři dny

ee.liska
15. čer 2010

@petroska no právě to bych taky nevydržela 😀 tak jsem jí smontovala na zkoušku jestli je v pořádku a zase je rozložená 🙂
@wlladka ten je sladký 😵

mari111
15. čer 2010

skoušela jsem Eli hledat aj na netu ale konkrétně jsem nic nezistila, co zavolat do práce, kde si dělala a zeptat se ty co tady to dělá, nevím jak se menuje tato kancelářka, mi poslednou dobou chybi slovní zásoba 😅

ee.liska
15. čer 2010

právě na netu je ho**o 😝 musím tam brnknout abych to neměla špatně. právě měním pojišťovnu aby mylý pak měl tu lepší zrovna a po porodu jsem se o to nemusela starat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru