Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
17. čer 2010

@cajori17 papa at je líp po všech stránkách

aronek
17. čer 2010

Ahoj, dočítám, takže budu reagovat postupně 🙂
mari, deka co pouští chlupy raději ne, malý si ji dumlá 😉
jinak já si budu dávat dvouletou mateřskou, chceme druhé s odstupem dvou let, tak to snad vyjde. Jinak máme obě babičky v důchodu, takže když to nevyjde, hlídání je. Jinak přítel je bez práce, takže pokud si nenajde práci, tak hrozí, že půjdu na částečný dřív, to by hlídal přítel. Jdu číst dál a kdyžtak zase zareaguji 😀

aronek
17. čer 2010

dočetla jsem a tady nikdo 😖

kvetinka7
17. čer 2010

@wlladka Ahoj Wladko, proboha,co to ctu? Simonek se vam uz narodil? malickej bobanek, smudlinka, 990g
copak se stalo,ze se mu tak rychle chtelo na svet? je v poradku a ty?
ja si tohle vubec nedovedu predstavit.. 😔

mari111
17. čer 2010

no autí mám hotové a tady není moc dočítaní,
Čajori snad už brzo najdeš // moc ti to přeju,
Farmík je kde??? Snad nám nepadla z dřiny 😔
Aronku no ja jji dávat nebudu jestli bude chlupatit, už jsem koukala na netu na jinou 😉
du si dát vanu a odpočívat , tak zatím páá

kvetinka7
17. čer 2010

@wlladka teda ,spis se ptam, jak se mu dari? bojuje bojovnicek? 🙂

kopa
autor
17. čer 2010

Wladěnko koukala jsem na nové fotečky,Šimonek vypadá krásně,tak spokojeně.Fakt to príma zvládáte!!!Klobouk dolu 😵 😵

kopa
autor
17. čer 2010

Holky a dlouho tu nebyla Ikopretinka 😕 nevíte někdo něco o ní?? 😕

mari111
17. čer 2010

ještě jsem nakoukla a skoukla foto Šimonka, jééé ten už tak krásně přibíra, to je ale šikula 🙂 🙂 🙂 Ikopretinka psala už dávno přece že to nějak už nebude řešit,né , že jim miminko osud buď přinese nebo né ale že už to nějak nebude hrotit. Teda aspoň si myslím že to tak nějak podobně psala 😔

mari111
17. čer 2010

a teď už fakt du, dobrou holky

sarlotta
18. čer 2010

Dobré ránečko🙂))

handm
18. čer 2010

Dobré ranko
jsem si říkala, že budu dneska první a než jsem dočetla, šarlotka mě předběhla 🙂🙂🙂🙂

Caj, drž se, at se to po všech stránkách zlepší!!🙂
Aronku, tak jsem ráda, že nebudu nejspíš jediná s dvouletou mateřskou 🙂
Wladi, šimonek je malej, ale šikovnej 🙂🙂🙂 a navíc už větší!!! je to šmudlik!!! krásnej...🙂

a už nevím 🙂

sarlotta
18. čer 2010

@petroska bříško máš krásné, to je těžko, když tam doktorům chodím třeba já s mým kopačákem, oni pak chudáci nepoznají normal bříško🙂)))) Kolik měříš prosím Tě ? je to i o výšce jak bříško vypadá velké. Kamoška nabrala za celé těhu 4kila a nikdo jí nic neřekl.. malý měl 3,5kg. 😉

sarlotta
18. čer 2010

hehe ahojík handm🙂

sarlotta
18. čer 2010

holky ad koupání... noo já koupala malého ve vaničce v obýváku na zemi, pže sem nevydržela po císaři stát u něčeho tak dlouho a stejně tak cákal, že od 2měsíce už sme koupali jen ve velké vaně- vaničku sem šupla do vany, napustila trochu-lehátko do ní a malý spokojený, já taky že ho nemusím držet .. a pak jsem si ho dala na osušku nachystanou na pračce/ kde jinde že🙂/ a odnesla si ho an přebalovák do pokoje. 🙂

handm
18. čer 2010

Tak jsem si v rámci diskuse o pupíku včera taky blejskla ten svůj melounek 🙂

A já nemám tedy tucha, kde budu koupat ještě 🙂 Taky jsem včera zas něco pokoupila, ale nemohla stáhnout, na rozdíl od pupíku.. tak snad večer!🙂

kopa
autor
18. čer 2010

Dobré ránko 🙂

sarlotta
18. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 33tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 33tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 30tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 29tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 28tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 28tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 28tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 27tt ...................... .........KO v pořádku, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 23tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 19tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 19tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 15tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 13tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 33DC
Cajori 28DC
Nicollka 27DC
M.aa.b 26DC
Farmarska 19DC
Katyna 15DC
Natalie 12DC
Aja 11DC
Madormi 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
18. čer 2010

@handm Handm pupík krásnej a takovej malinkej 😵
@sarlotta A jak je tobě?už lepší?¨
Já nemohla v noci spát,zase mě chytla křeč do lýtka 😒

handm
18. čer 2010

@kopa Malinkej?!😀😀😀 Mě přijde uplně už velikej právě.. teď jsem začala docela nabírat, tak jsem z toho trochu vypleskla... boli me ty kyčle z toho zpropadený...
No jo vidíš, @sarlotta už je lepší?!

kopa
autor
18. čer 2010

@handm handm proti mně je fakt malinkej 😅 😀 To víš ty jsi hubenounká a já jak jsme buřt tak mám břicho jako hrom 😅 včera jsem se vážila a přes ten pupek jsem ani neviděla na váhu 😅

handm
18. čer 2010

@kopa Hubenounky lidi si fakt představuju jinak 😀😀😀😀 Nasaď optiku kopísku 🙂🙂 Ale což, pro mimi všechno..🙂
což nevidět na váhu, to ještě dohlídnu, ale "intimní hygiena" a příprava k Dr je čím dál náročnější
😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

sarlotta
18. čer 2010

Ahoj Kopi🙂 které obchody máš v plánu vyplenit dneska ?🙂)

já včera přesadila kopřivy a mátu na mochitko 😎 a dneska se chystám na oleandry🙂
a byli sme na country zahradě u malého ve školce.... super🙂 malý jezdil na velkém koňovi 😲 😀

sarlotta
18. čer 2010

no už je mi líp, teplota nif a bolí mě v krku jedna mandla- tak kloktám 😉

flair
18. čer 2010

Ahojky holky🙂 koukám, že je tu kočárková mánie 😅 a že Šimonek je moooocinky šikovnej, krása 😵
U nás pohodička, Meliska je moc hodné miminko. Dnes v noci se na kojení vzbudila jen jednou, tak jsem krásně vyspaná 😵 Je to mazlíček🙂 Dali jsme jí do postýlky kolem ní kojící polštář a je neskutečný, jak je spokojená 😵 😵 😵 Včera mi přišla PA na návštěvu po porodu a byla naprosto nadšená, že jsem 4 kilové mimčo dala bez nástřihu 😀 Masáž hráze opravdu pomohla. Takže ty 4 kosmetické stehy na sliznici stydkých pysků jsou už v podstatě zahojené, je to paráda 😅 a byla hotová z toho, že jsem jak proutek, prý není možný, že jsem rodila před 9 dny 😀 😀 😀 manžel s mojí mamkou říkají, že jsem jak krysa, ty mají rychlou schopnost regenerace 😀 😀 😀
Jdu si vysušit vlásky, at jsem krásná maminka 😉

handm
18. čer 2010

Ahoj Flair, no tak to je paráda, že si takhle užíváte a si naprosto v pohodě!!🙂 GRatuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sarlotta
18. čer 2010

Flair ahojíííík🙂)) tak to teda čumím, ty brďo, si šikulka 😀 😎 😎 😎 aj chcuuuu normal a bez nástřihu 😅 jak se to dělááá ??? 😉 😀

sarlotta
18. čer 2010

dej nám sem fotečky princezny nějaké nové 😎

katyna6
18. čer 2010

Ahoj holky,přeji krásné ránko 🙂
flair-vy jste teda holky šikovný,obě dvě!!!Jojo,fotečky bych taky ráda viděla 😉
sarlotoko prosím pak někdy opravu v tabulce,jsem dnes 16DC,někde se to asi špatně opravilo.Jinak snaženíčko probíhá,včera krásná čárka na ovu testíku,nejhezčí,co jsem kdy měla,tak nevím,jestli tak může fungovat ten kontryhelový čajík.Ale kéž by to taky přineslo výsledek 😵 😵 😵 Ale nevadí,i tak jsem se včera tím testem kochala a představovala si,že tak třeba brzo bude vypadat i ten těhotenský 😵 .jsem magor,co? 😀 😀 😀

handm
18. čer 2010

Katynko, ahoj, tak jak je?! Co malování a blázínci?! Už je to lepší?! A nepadáš z práce na hubičku?! ☹
Určitě ti tenhle krásnej ovu testík splní i ten těhulenskej!!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru