Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta a ještě když se hádáme,tak mi předhazuje mojí váhu 😔 😔 takže mi to taky moc nepřidá 😢 Já ti nevím,asi si měl zůstat s tou čubkou a byl klid 😔

kopa
autor
22. čer 2010

Tak snad zítra bude líp 😅 ale dneska řvu celý den 😅 oči mě pálí no děs 🤐

sarlotta
22. čer 2010

kopi na to už nevzpomínej, to už je za Vámi... ale s tím kaviárem si mu to řekla pěkně, já bych se u toho asi musela smát🙂))))))) neber to tak vážně .... kecá... svatbu dělá i pro sebe, zvlášt ty výmysly 😀 😀 😀 akorát si to potřebuje odůvodnit....

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta Sarlott já si pamatuji když měl jeho bratr tu svatbu,tak z polévky jsem jedla jen nudle a vodu,kaviár fakt ne,pak bylo náky maso to jsem taky nejedla.A ty výmysly má jak svatební manažer 😀 😀 😝

sarlotta
22. čer 2010

to jo, ale tak až budete vymýšlet zábavu pro prcka tak se může plně projevit🙂))))))))))))))))

kopa
autor
22. čer 2010

A zapomněla jsem se pochlubit,už asi tři dny cítím mimíka víc 😵 😵 Někdy je to fakt kopanec 😀 😀 tak jsem trošku klidnější.

sarlotta
22. čer 2010

tak to je super Kopi🙂)) vidíš říkala jsem kolem 20tt.. já cítila malého až od 21tt takže jste úplně v pohodě 😉

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta To už ted říká, jak se bude o mimíka zajímat, jak budou tapkat spolu 😀 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta Sarlott je to víc cítit a hlavně cítím ho/ji v průběhu dne.Předtím to bylo jen za lehu a večer a tedko sedim a cítím pohyby.Tak jsem ráda.

farmarska
22. čer 2010

ahoj holkýý 🙂 tak dočítám jaké mám kopi trable 😝 ach jo kopís, hlavně klídek a nenervuj se 😉 když chce velkou svatbu, at si jí chystá a zařizuje 😉 ty hezky klídek, odpočívej, nožky na hoře, jsi těhulka, máš na to nárok 😉 😎

jinak všem ještě jednou moooooc děkuju za gratulky k nerozkám 😵 😵 jste prostě moje zlatíčka a já vás mám všechny moooooooooooooc ráááááda!!!!! 😵 😵 😵 a to že tu ted jsem málo, na tom nic nemění 🙂 🙂 🙂

zvláštní poděkování patří Natálce 😵 😵 beruško děkuju za popěvek, nááádhera!!! 😀 😀 😀 Jinak jsem moc ráda, že jste na tom doma ted s manželem zadobře 😵 😵 jen tak dál 😵 takhle to mimi do bříška vklouzne samo 😉 🙂 jo a užij si pěkně tu slávu 🙂 a nezapomen se nám v róbě vyfotit 😉 😎
Wladěnko tobě musím ještě napsat, že malej je kouzelnej 😵 je neskutečný, jak vyrostl 😨 😨 je to už krásný véééliký mimineško 😵 mám velkou radost za vás oba 😵
čajdo a tobě teda přeju brzkou mrchu, když není na testíku čarka 😢 vím jaký je to čekání na ní zdlouhavý nepřijemný, když člověk ví, že stejně není těhu a ona přijde 😝

sarlotta
22. čer 2010

užívej si to🙂)) maminko... musím jít ležet s malým , jdem kukat na přátele 😉 dobrou 😎

farmarska
22. čer 2010

jo šarlotko prosím, až budeš dělat tabulišku zítra napiš mi tam o jeden den víc, já jsem ted -dnes 24DC . Chtěla jsem ti to napsat už dlouho, ale vždycky jsem na to zapoměla 😀 asi nějaká předmenstrodebilita 😀

farmarska
22. čer 2010

jinak vám povím, že mi není moc dobře, už pár dní mám rýmu, dnes mne začlo bolet zase v krku, zatím to teda jde a doufám, že se to nerozjede 😝 na bolest hlavy jsem si dens vzala paralen a jinak cucám tamtumverde a polykám vitamíny, piju čajíky s medem, tak snad budu brzy fit.. už kuli práci, páč v sobotu mám celodenní a když člověku není dobře, tak je to utrpení to tam vydržet, ...když si člověk nemůže lehnout a musí makat 😖

farmarska
22. čer 2010

jinak nevím co to se mnou je, asi za to může ta nemoc a ta vyčerpávající práce, ale já jsem totálně ko. Jsem uplně bez enregie, k těm nejnutnějším věcem se musím dokopávat a nejsem schopná udělat nic nevíc.. 😒 nevíte nějakej životabudič? nějakej eliksírek, že bych vypila, ona mi narostla vrtulka u zadku a já konečně něco udělala 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta tak papa 🙂
@farmarska tak životabudič 😀 😀 co takhle red bull s vodkou 😀 😀

paajaa
22. čer 2010

Screening je nagativní. Mimi řádilo jako blázen a pořád do mě boxovalo. Prostě super podívaná. Jen se mi podařilo ztratit neschopenku. Měla jsem ve folii i tu žádanku a nechopenka i s folií se vypařila. Snad mi doktor vystaví kopii.
Jsem moc šťastná. Prostě nej dárek k svátku.

farmarska
22. čer 2010

kopi gratuluju k větším pohybůům!!!! 😵 hele a příteláka s nějakejma výčitkama na tvojí váhu pošli kamsi. Hulvát jeden! takhle se chovat před svatbou a ještě k ženě co nosí jeho dítě! 😠 😠

farmarska
22. čer 2010

kopi no že bych se ožrala? ? 😕 😀 😀 a třeba by to pomohlo vid 😀 😀 😀 bych byla nabuzená 😀 😀 jen se bojím, že bych toho pak v tomto stavu stejně moc neudělala 😅 😅 😅

kopa
autor
22. čer 2010

@paajaa tak moc gratuluji 😵 😵 😵 je to úlevička vid 😀 😀 a fotečka bude? 😕 🙂 a všechno nejlepší k svátku přeji 😵
@farmarska je to hulvát 🤐

farmarska
22. čer 2010

pájuš supr zprávy!!!! 😵 😵 😵 moooc gratuluju!!! 😵 😵 😵 a o neschopenku se neboj, se to stalo aj mě a vystavil mi kopii v pohodě 😉 a já jí asi po týdnu našla, tu orginál 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@farmarska Farmi redbull ti dá křídla a ty všechno stihneš 🙂 🙂 a ještě se vrhnete doma na sexík 😀

kopa
autor
22. čer 2010

S tou neschopenkou,já minule dostala na gyndě sprdana,že jí nenosím v průkajdě 😅 no já jí měla doma v kalendáři,taky jsem se bála,že jí ztratím,ale když jde vystavit kopie 😀 😀

farmarska
22. čer 2010

kopi každá jsme ňáka a žádná není dokonalá..ani on není.., tak nechápu kde bere tu drzost! 😠 kor v tvém stavu 😠 😠 pust to za hlavu a netrap se tím 😉 jsou ted přednější věci 😉
jo oo pájuš vše nejlepšííí hodně štěstíčka a zdravíčka, tobě i tomu malému, nebo malé 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
22. čer 2010

kopi na sexík je ted už pozdě, ale nevadí, nakoupím zasobu redbulků pro sebe i mého milého a příští měsíc jdeme na věc 😀 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@farmarska já vím...ale když si připadám tlustá jako prase 😅 ted už je pozdě váhu řešit,tak po porodu se snad do toho vrhnu 😉
ale ten redbull s vodku je mnamka,stačí ti tři skleničky a lítáš v oblacích 😀 😝

cajori17
22. čer 2010

cau Farmiku 😀 😀 😀 😀
no jo,kdyz tu jsi,tak je hned veseleji 😉

cajori17
22. čer 2010

Kopi,ser na to,ja uz vazim rovnou stovku a to nejsem tehotna-taky se za to stydim......ale jsem jaka jsem 😨

ee.liska
22. čer 2010

Ahojky 🙂 jak se všechny máte?? jdu dočíst co je zase nového

kopa
autor
22. čer 2010

No holky tak šupky dupky otěhotnět at mám s kým hubnout po porodu 😀 😀
@cajori17 já se za svojí váhu taky stydím,ted to aspon zakryje to bříško 😀

ee.liska
22. čer 2010

@cajori17 to je mi líto s testíkem ☹
@wlladka čím dál krásnější máte princátko 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru