Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m_artasek
28. čer 2010

@sarlotta Ahojky, dnes se pojedeme na štěňátka podívat, domek jsme koupili starší 3+1, ale dá se do něj hned nastěhovat a opravovat postupně, co bude třeba.

sarlotta
28. čer 2010

kopi a kdy máte datum ? svatby .

marti to budete mít fajn, pak kočárek na zahradu🙂))) já chtěla moc domek, že druhé už nebude tahat po schodech do 4patra 🤐 😅 a prd... zas máme bydlení ve 4 😖 .... ale tak snad se toho domečku taky dočkám 😀 my jsme asi rozmlsaní, manža není zedník- tak by ty opravy stály hodně.. tak hledáme něco zvenku hotového, vnitřek by nevadil, to spíš uvítám, když bude levnější a starší, aby se dalo předělat podle sebe.... třeba koupelna a kuchyň-- to bych nechtěla zánovní po někom... každý má jiný vkus 😉

mari111
28. čer 2010

ahojík, du se ukázat že žiju, ale jsem chorá tak jsem ležela co nejvíc, bolí v krku a hlava, už začínam kašlat až mne z toho bolí pupek ☹ tak si dávam paralen a propolky a čajíky c medem a citrónem
Paji hezké mimineško už nosíš v bříšku 🙂
Marti lucinka je kouzlná 🙂

m_artasek
28. čer 2010

@sarlotta zahrada na domečku není, ale to nám nevadí, nejsem zahradnickej typ, nevydržím být zohnutá u záhonku, mám problémy s kyčlí, ale malej dvorek tam je, takže nějaký kytičky do truhlíků na terasu a pejska na dvůr, to bude značka ideál a snad i to mimi jednou bude

zuzka1357
28. čer 2010

ahojte Viem že teraz to vyznie veľmi blbo lebo sa chcem spýtať na niečo čo nesúvisí s danou témou Nie je tu niekto z Martina a nevie mi poradiť adresu genetického pracoviska? Som objednaná do Tn ale dr. bude mať pravdepodobne dovolenku a tak by som chcela skúsiť niečo v Mt Ďakujem

kopa
autor
28. čer 2010

@sarlotta Sarlott máme tu svatbu 16.7. v pátek v 13 hodin.Je to za chvilku 😀
Jinak jsem ten test na cukrovku musela zrušit,nemá se na to chodit,když jsou průjmy má prý být člověk fit 😅 Tak jdu až 20.7.
Ve středu máme spicha s šéfkuchařem kvůli té hostině,tak jsem zvědavá co vymyslíme 😕

kopa
autor
28. čer 2010

@mari111 Maríku jéjéj tak se brzy uzdrav 🙂 Já dneska taky popíjím furt čajík 🙂

kopa
autor
28. čer 2010

Tak na svatbu ještě pozván bratranec a dvě děti 😅 už to neřeším 😀 Toho bratrance pozval přítel schválně 😅 😀 že ho prý nemusí jeho rodiče 😀 tak bude ještě veselo 🙂

m_artasek
28. čer 2010

@kopa Ahoj kopi, no z malé svatby nakonec bude velká, co? Neboj, nějak to dopadne, hlavně se nestresuj a ať si brzo fit.

kopa
autor
28. čer 2010

@m_artasek Já už se nestresuji 😉 To už jsem nák hodila za hlavu 😅 Akorát se bojím abych to tam tak dlouho vydržela 😅 V týdnu se půjdeme podívat konečně na to oblečení 🙂 tak snad do té doby naplní obchody 😀 😀
Akorát je to takové,že tam bude fakt přítelova rodina,kamarády jsme už nezvali,páč to bychom slavili do rána 🤐 navíc přítelovi kámoše já nemusím.Ještě váhám zda mám pozvat kámošky 😅 ale nevím,moc s emi do toho nechce,to by už potom bylo přes 30lidí.Tak snad to nebude blbé,že tam ode mně nikdo z rodiny nebude 🤐 🤐 😅

kopa
autor
28. čer 2010

No ted už je nás 26 lidí i s dětmi 🙂

kopa
autor
28. čer 2010

Sarlottko nevíš něco o Wladěnce? 😕 se mi zdá,že tu dlouho nebyla 😕 tak jí určitě zaměstnává Šimonek 😵

mari111
28. čer 2010

kopísku no snad budu brzo fit, dneska jsem si koupila propolky s aloe a zazvorem ,tak snad pomužou 😔

sarlotta
28. čer 2010

kuk holky, tak já Vladěnce písnu, že je po ní sháňka, už jsem na to myslela 😎
psala jsem elis ale neozvala se mi zatím 😒

@mari111 drž se kuřátko, kdyžtak zajdi k doc, kdyby to byla angína tak Ti dá penicilínové antibiotika... lepší než mmi natřípat ještě týden kašlem a pak další stejně s lékama 😉

mari111
28. čer 2010

Šarlotko ja kašlu naštěstí jen málo, snažím se vúbec aby jsem si ještě víc ten krk nerozdráždila. Ale teď mi zas natekla pravá mandle. No du si udělat čajík a zas lehnout. Tak se zatím mějte holky moje

farmarska
28. čer 2010

ahoj holky co tu nového? 😉

if.v
28. čer 2010

@farmarska IP 🙂

if.v
28. čer 2010

ahoj holky, všem krásný podvečer

farmarska
28. čer 2010

koukám, že mari je nemocná 😢 😢 tak se brzy uzdrav kočino!!
kopi gratuluju, že je ok. 🙂
šarlotce taktéž 🙂
mad aby si hezky užila dovolenou ve slunné Itálii a aby mrcha už nedorazila!! 😉 a ty bolesti byly uhnizďující se miminko 😵
katuško s tebou doufám, že to nebude tak horké a že bude zase dobře 😢 Je mi moc líto, že mimi takovou dbu nepřichází a ještě máte problémy spolu ☹ kdyby jsi si chtěla promluvit, tak pískni na ip 😉 a i tady tě budeme čekat 🙂
kerie mamino, supr, že si to tak hezky užíváte 😵 😵

farmarska
28. čer 2010

ahoj ivuš 😉 koukám , že jsme tu samotinké 😉
nikde ani noha 😕
zrovna když jsem si chtěla povídat.. 😀
a že by bylo co 😀 😀
máš IP 😉

farmarska
28. čer 2010

no holky, kde jste kdooo???? 😕 😕 😕 chudineška mari má omluveno, když je marůdek, ale kde je zbytek koně? 😠
jako to čekáte, až budu zase v práci, to vám ta huba pojede(teda spíš prsty 😀 ) .. to zas bude deset stran, jen to fikne co! 😠 😝 😝 😀

if.v
28. čer 2010

Farmi, já jsem tady a píšu si s tebou 🙂

if.v
28. čer 2010

S tím dočítáním máš pravdu - když mám čas a sedím tu, nahlížím a k dočtení je toho pár stránek..ale jen nemám dva dny čas a hned je z toho román 😉 Kopinka chystá svatbu, maminky se tulí a muchlají, koupou a krmí..no a zbytek sedí na zahrádkách a popíjí pivko a tak...

if.v
28. čer 2010

@farmarska IP 🙂

if.v
28. čer 2010

týjo a teď už je fuč i Farminka 😒

farmarska
28. čer 2010

prdlajz fuč, 😀 máš ip 😀

farmarska
28. čer 2010

no jo, ty tu seš, ale ty to už víš 😀 😀 😀

farmarska
28. čer 2010

ty.. a ségra tercule 😉 , ale taky bych se ráda pochlubila třeba natálce, mari, sarlotce , miraxce , atd... 😀 😀 😀

murynka
28. čer 2010

já to také vím 😵 😵 😵 😵

farmarska
28. čer 2010

atd... atd.....

atddd.................

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru