Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
30. čer 2010

petři neboj🙂 je pravda, že některé rozštěpy se bohužel neukáží na žádném utz - takové ty vnitřní - patra apod... ale nic velkého by jim neuniklo 😉 Nám v Hradišti právě doc. Sviták krásně malou ukázal zepředu-sem viděla rtíky úplně krásně... jak když si uděláš otisk rtěnky na papír 😵 😵 😵 tak říkal, perfektní žádné rozštěpy. a dírky do nosu sem viděla z vrchu 😀 😀 😀 jako musel mi ten utz vrazit až do boku ke kyčli úplně , pže je otočená obličejem na pravou stranu... ale stálo to za to 😀

sarlotta
30. čer 2010

jinak kontroluje a měří velikost hlavičky, mozek, srdce, plíce, ledviny, žaludek, játra, bránici, močák... všechno.

petroska
30. čer 2010

@sarlotta 🙂 ti ták závidím že už to máš za rohem tu maličkou 🙂 .no v prediku taky naštěstí skoumali poctivě a ukazovali že nic nehrozí tak se modlím at je to tak i nadále vše v pořádku.ale o ten ultr si teda řeknu 😠 .sice mi malého měřili 2 týdny zpět ale i tak chci jeste podrorbnější kontrolu 😉

sarlotta
30. čer 2010

petři nezáviď... už máš krásné tt taky🙂) já už se začínám bát 🤐 🤐 😅 😉

natalie77
30. čer 2010

Ahoooooooooooj!!

COže???? Kouknu do tabulky a vidím // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Farmíku, držím Ti moc palečky, halvně ať je vš v pořádku, pevné nervy a hlavně ať za 35 týdnů vykoukne zdravé miminko 😵 😵 .
Bože, já mám takovou radost, brečím tady jako želva!!! JSem šťastná za Tebe, chtělo to novou těhulku, aby nám dodala naději....moc se šetři, myslím na Tebe.....večer se ukážu, líbám Tě, objímám, juchám!!!

DOufám, že ostatní jste také v pořádku, Sarlott Tobě se to už blíží, co?
No měla jsem špatnou náladu, mrcha se blíží, teď řeším pořád práci..tak mě rozhodí každý kočárek...protože si říkám, že touhle dobou jsem měla kupovat kočárek a ne si hledat práci a malého směrovat do školky....ale každá se dočkáme 🙂 . Hned mám lepší náladu, Farmi, děkuju!!!

Pa pa a držte se....

mari111
30. čer 2010

Šarlotko ty se bojíš, šak už si to jednou zažila, tak to nebude tak hrozné,né 😉 ja se bojím jen že nevím co všechno se bude dít, jinak se mi už dneska zdálo že už sem začínala rodit 😅

mari111
30. čer 2010

jinak čajík nic moc teda ale jestli pomúže 😕

m_artasek
30. čer 2010

@mari111 čajík majoránkovej není nic moc, ale mně taky pomáhá, když kašlu a úplně nejlepší je, když mám usušenou majoránku od mamky ze zahrádky, ta má aspoň "grády"

mari111
30. čer 2010

jo jo Martasku, ja už chci bejt hlavně zdravá ☹ a co ty, kdy jdeš k dr. ? Nebo jak to je s tou tvojí mrchou?

sarlotta
30. čer 2010

no jo @mari111 sem ti neřekla 😅 já vím, nic moc🙂)) ale pomáhá 😉

petroska
30. čer 2010

@sarlotta jj týdny už se krátí ale čímj víc se blížím k závěru tím je větší strach at to miminko opravdu je víš?ani nemám ztrach z porodu.na něj vubec nemyslím ani na tu bolest jen mám strach at nám miminko něco nevezme když je furt nějaký problém.

farmarska
30. čer 2010

ahoj holčindy, tak já se hlásím, že jsem v pořádku, jen děsně unavená 😝 Dnes jsem měla raní asi do půl 5, pak jsme hned jeli s Robčou ukázat vízo, druhé babičce a vrátili jsme se až ted a ráno musím zase před pátou vstávat, tak jsem už padla do pelechu a jdu chrnět 😉 Robert tu má stejně spolužáka ze školy, tak si vystačej a manžoj přijel na návštěvu kolega z práce, takže klídek 😵
jinak všem ještě jednou moc děkujuuu ke gratulacím 😵
natálko dííík 😵
kopi šaty ti moc slušej 😵
sarlotko hezky si užijte koupadlo 😉
mari šmankote, snad ti už brzy bude líp ! ☹ ty jsi jako já 😒 taky si ty nemoce umíš pěkně vyžrat 😢

kopa
autor
30. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Tak my byli dneska zařizovat menu na svatbu a jídlo jsme přizpůsobily mně 😎 S prckama tam budu pít dětské špunty 😝 😀 Potom jsme jeli koupit botky,tak jsme koupily takové ty baletky s mašlí a pak zajeli na obídek do mekáče 😲 A zítra budu odpočívat,ty horka mi fakt vadí 🤐 🤐

mirax
30. čer 2010

ahoj holky, nakukuju 🙂 ...

jak se má naše novotěhulka farminka? Noční do pěti???!!! Mazej do hajan 😀

My si užili krásný den, koupání, tobogán, pohodička...sluníčko a nanuky, máme tady úplné prázdniny 🙂
za dva dny bude Bětušce už 5 měsíců!!! to je frkot....

samsa
30. čer 2010

Ahoj holky, po dlouhé době nakukuju, jsem ostuda 😔 , ale nestíhám...
Holky, mám z vás velikou radost, Farminko 😵 😵 😵 , drž se, juchůůůů 🙂 Sarlotko, Mari, safra, holky, už to máte za pár, tak se opatrujte v těch vedrech.
Miraxíčku, ahoj, to nám ty naše holky ale rostou, viď?
Kopinko, tobě taky ty týdny naskakují.
Holky, všem těhulkám držím pěsti ať šťastně dotěhulí, snažilkám co nejdřív //, maminkám ať jim ratolesti zdárně rostou 😵
Wladěnko, na tebe myslím snad nejvíc, Šimonek je bojovník, krásně roste, tak hezky pokračujte, ať jste brzo doma. A jsi borka s tím kojením 😵 , teď jsem koukala do tvého albíčka.
Zase někdy nakouknu. Pááá

aronek
1. črc 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😀

kopa
autor
1. črc 2010

Dobré ránečko 🙂
Petrosko to víš oni snad zdraží vše 😠 😠 já teda ještě vůbec nevím kde kočárek koupím 😅 myslela jsem,že v té prodejně u nás jak jsem byla,ale moc se mi ta prodejna nezdá 🤐

Jinak mě včera holky mimís okopával přes hodinu 😅 je to normální??? 😅 😀

kopa
autor
1. črc 2010

@mirax Mirax teda to si užíváte 😵 😵 my furt někde lítáme a zařizujeme 😒
@samsa Zdravím Samsu,to je dobře že jsi si na nás vzpomněla a děkujeme za držení palečků 🙂

kerrie
1. črc 2010

Dobré ránko 🙂

@kopa Okopávání je normoš, neboooooj............pamatuju si, že když byl Emišák v bříšku, tak někdy kopala jak divá a pak měla zase třeba den nebo dva, kdy byla vyloženě líná a chrupala.............. 😉
Jinak Ti Kopi ještě musím říct, že jsem koukala na tu fotečku ve svatebních šatkách.....vážně Ti mooooc slušej. Budeš krásná nevěstinka 🙂

kopa
autor
1. črc 2010

@kerrie Kerrie dík za uklidnění 😉 mě to právě přišlo včera nák dlouho 😅 A děkuji za pochvalu šatiček 😵 Se těším jak se na to bude tvářit tchýně 😀 😀 😝

mari111
1. črc 2010

ahojda, hlásí se marod, dneska du na kontrolu, snad tam v čekárně nikdo nebude,jinak budu muset čekat ne chodbičce at tam někoho nenakazím , pojedu až tak před záverečkou ,to by tam neměl bejt už nikdo. Farmíku na kontrolu deš za týden, a nechaš se hodit marod nebo chceš pracovat ?Asi doma,že, asi tě dr sám hned nechá 😕 Šetři se holka v tý rachotě 😉 a jinak jo, ja když už jsem chorá tak totálka ☹

paajaa
1. črc 2010

Krásné ráno,
tam odpoledne mě čeká kontorla, tak jsem zvědavá zda bude i utz nebo je prohlídka. Budou výsledky z krve, tak snad je vše v pořádku. Pak razím ke kamarádce na pokec. Už se těším na její holčičku. Je to číslo. 🙂 🙂
Tak se zatím mějte krásně. Pááá

m_artasek
1. črc 2010

@mari111 Ahoj marode a je už aspoň líp? Já dnes byla u doktora, mrcha pořád nikde, na testu dvě čárky, ale ta druhá slabá, ne žádný tlustice, jak farmarska, tak mi vzali krev a odpo. si mám volat pro výsledek. Na utz zatím nic neviděl, tak jsem zvědavá, jak to zas tohle všechno dopadne.

handm
1. črc 2010

Ähoj holky!🙂 jsem tu zas chvilu nebyla, ale nestiham.. doma balim krabice a řeším milion věcí kolem stěhování.. je to tedy peklo.. jednodušší snad fakt vyhořet 😝😝

jinak se hlásím do klubu k Mari, i kdyz nemam antibiotika.. nekde jsem nastydla... chrchlam (hrozne to boli), smrkam.. proste hruza.. bojim se o bobicka, ale snazim se pit caje, cucam septisan atd.. tak snad to polevi.. tyhle horka tomu moc nepomahaj...¨

moc drzim palce vsem na kontrolky, Farminko ty na sebe davej pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!

madormi
1. črc 2010

ahojte holčiny, tak já už trpím cestovní horečkou 🙂 zítra odpo jedem směr Itoška už se šíleně těším, akorát mi to kazí představa, že to mám někdy po půlce dovči dostat, tak kéééž by ta mrcha nedorazila 🙂

mari111
1. črc 2010

Marťasku žeby 😵 neboj, třeba si měla jen pozděj ovulku tak je čarka slabší 😉
Handm, no vítej v klubu, nevím teda co ti je ale mne dr říkala žádne teplé nápoje ale studené a zmrzku, teda potěšila mne 😀 a hlavne jak sem si dala včera zmrzku tak mi bylo chvíli lépe, no je to už možna lepši v tom že to de ven , kašlu a smrkám nonstop, jen u mne je ten problém že jak vykašlu tak mi moc nechibí k tomu abych se zeblila 😠 no mam nějakej asi citlivej žaludek nebo co 😠
Madormi jéé zítra na dovču , tak si to uži a snad mrcha nedorazí 😉

kopa
autor
1. črc 2010

@m_artasek držím palečky na potvrzení těhu 😵
@handm jéjej brzy se uzdrav 🙂 o horku mi ani nemluv 😠
@mari111 Maríku tak snad ti bude taky brzy lépe 🙂

Dneska nám mají poslat kalkulaci na tu hostinu,tak jsem zvědavá 😅
pak vám napíši ty jídla,na zkouknutí a radu 😉

madormi
1. črc 2010

@m_artasek budu držet palečky aby bylo těhu!!!! tak ještě večer aráno nakouknu abych zjistila 🙂

m_artasek
1. črc 2010

@kopa @madormi holky díky za držení palečků, zatím se vůbec neraduji, hlavně se bojím, abych zas neskončila v nemocnici a nešla na revizi

mari111
1. črc 2010

martasku neboj, ja vím že to moc nejde ale snaž se myslet pozitívně 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru