Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
2. črc 2010

Kopa tu večerní procházku bych určitě dala🙂 ale né 10km🙂)) tak někam na pivčo 😉

ten dort to Ti schvaluju, stejně ně to nikdo nemá chuť🙂)) spíš ovoce... nebo tu zmrzlinu s horkým lesním a šlehačkou... mŃááááám 😀 😎

kopa
autor
2. črc 2010

@sarlotta tak my se večer půjdeme na chvilku projít 😉

Tady máme to menu,snažily jsme se ho udělat tak aby nebylo těžké 😅 🙂 a bylo vzhledem k počasí takové letní 😉

Aperitiv: já a děti dětské špunty 😀 😀 ostatní Bohemia sekt

MENU:
Variace parmské šunky, melounu cantalape a třešinky mozzarely s cherry rajčaty.
Silný kuřecí vývar s masem a nudlemi se zeleninou julienne.
Svatební trio - Vepřový bifteček, kuřecí medailonek a filátko z norského lososa
se šalotkovým glazé,grilovaná zelenina na másle, pažitkové brambory.

Večerní raut
STUDENÝ BUFET:
Norský uzený losos na ledovém salátu
Sýrové zrcadlo a mísy ze zahraničních a tuzemských sýrů
Anglický rostbíf na míse
Dekorovaná pražská šunka se znojemskými okurkami
TEPLÝ BUFET:
Nudličky „Orient“ z kuřecího masa se zeleninou a rýží
Smažené kuřecí nugetky v bylinkové krustě
Grilované bavorské klobásky
Gratinované bramborové slupky se zeleninou a sýrem
SALÁTOVÝ BUFET:
Mix křehkých zelených salátu se šalotkou, sušenými rajčaty a octem balsamico
Salát z rýžových nudlí se zeleninou
Čerstvá zelenina 5 kg s balkánským sýrem

Ovoce
Ovocný etažér – hroznové víno, ananas, banány, kiwi, mandarinky, jablka, pomeranče, jahody,
vodní meloun 10 kg
Minidezerty a svatební koláčky.


kopa
autor
2. črc 2010

Škoda,že nebydlíte holky blíž 😒 😒 bych vás hnedka pozvala 😎

sarlotta
2. črc 2010

@kopa hmmm mňam.. lososa bych si dala uričtě a sýry... nooo pěkné meníčko 😎

kopa
autor
2. črc 2010

@sarlotta jen se teda obáváme aby toho bylo dost 😅 ale oni nám to propočítali jako ten raut na 20lidí,tak snad toho bude dost 😅

sarlotta
2. črc 2010

kopi bude horko🙂 neboooj.. hlavně aby bylo dost pití🙂))))))

kopa
autor
2. črc 2010

@sarlotta jojo pití bude dost 😀 😀 přítel říkal,že tam moc pít nebude,ale že si doma vychladí pivečka 😀 všechno je takové komplikované 😅 Dneska tu byl ten chlap,jak nám dělali ty plovoučky,no máme dvě podlahy rozjeté 🙄 budou to muset pokládat znovu,my máme přidělanou tu stěnu v obýváku,tak jsem pak tady začala slzet 😅 že dá člověk za to všechno takové peníze a pak jsme si představila zase ten bordel 😔 no děs 😝 nák si vše moc beru 😅 😀
A na obřad pojedeme taxíkem 😀 máme to asi 10minut autem 😅 tak to bdue ještě sranda 😀

madormi
2. črc 2010

achoojte, tak já to za dvě hodky balím v práci doma pobalím zbytek a frčíme jupíííí už se těším jak malá 🙂 a navíc manža povolil a můžu si pak koupit psíka 🙂 tak hledám hledám 🙂 ale kdyby teda ta mrcha nedorazila na dovči tak ješě zvážím jeslti ho neodložím 🙂 tak se tu mějte moc krásně, miminka a´t krásně rostou, těhule ať krásně těhulí, snažilky ať se krásně a hlavně úspěšně snaží!!! a za týden tu čekám jen samé dobré zprávy holky!!!!!! to je rozkaz 😝

sarlotta
2. črc 2010

mad užij si to🙂))))

sarlotta
2. črc 2010

@kopa nám taky předělávali v obýváku podlahu... museli to vylévat ,aby to srovnali a udělali to blbě, takže se to houpalo.... no jako dala sem za dřevěnou podlahu 30tis, takže sem to chtěla udělat znova... no a udělali... jeden sme sice chodili po prkně přes obývák 😅 , ale stálo to za to 😉

handm
2. črc 2010

Ahoj holky! zdravím z pekelného hicu našeho bytečku, kde to vypadá jak v krabicovém království¨!!🙂
Kopíku, tedy já bych si dala asi všechno, mňam!!!!🙂
jinak jsem včera nakupovala, tak to nafotím a hodím do albíka.. a teď vás jdu dočíst!🙂

mari111
2. črc 2010

tak jsem tady, schrupla jsem ještě chvíli na gauči a už mám obídet tak papám. Vypráno mám ty včerejší úlovky , pak hodím foto , aj sme včéra koupili plovoučku do obývaku a dneska jsem objednala sedačku a lenošku, se těším, jen ještě stěnu nějakou hezkou hledám ale levnou 😅 tak snad najdu aj s konferenčním stolkem 😒 tak Laurinka přijde do nového hezkého obyváčku

mari111
2. črc 2010

tééda Kopísku, samé dobroty budete mít, mňam 😅

handm
2. črc 2010

Koukám, že každý je venku v těch hicech a nesedí u počítače, to je dobre, aspon nemusim tolik dočitat 🙂
Tak ještě jednou moc gratuluju Farmince a MArtaskovi!!!!
A Mad k odjezdu na dovču!!! jéééé moc si to užijte!!!
a nicolce, aby se to povedlo!🙂 Fotky jsou vtipný!!!!!!!!!!! 🙂 A sluší ti hodně ty sestříhaný vlasy na mikado do cípů, to jsi uplně super kost!🙂

Marisku, tedy tebe ta nemoc pekne trápí.. mě už se spustila rýma na plný kotel, tak frkám jak ďábel 😀 a nákupy sedaček atd nás čeká asi příští týden! Ted v sobotu stěhujeme...krabic mám plný obývák!🙂
a Bobičkovi nové věci v albíku ... normálně on už má plnou velkou krabici a ještě přibývá!!🙂

mari111
2. črc 2010

no hezky jsi nakouúpila Handm 🙂

handm
2. črc 2010

@mari111 zase aspon troška!🙂 musím jeste zas v pondelí nakupovat.. hlavně drogerii a pro mě, takovy ty veci do porodky atd...😝
jaky mate olejicek a masticku na opruzeninky?!

m_artasek
2. črc 2010

Ahoj holky, tak dnes ultrazvuk zase nic neukázal, ještě jsem si blbec zapomněla nechat potvrdit propustku, ve středu mám jít opět na kontrolu. Jo a viděl na UTZ, že tam mám cystu.

madormi
2. črc 2010

@m_artasek teda tě napíná co? ale to určitě bude v poho jen se někde schovává. a co má mudra za utz? nějakej blbej? mě říkal že by to bylo vidět už v 5tt

m_artasek
2. črc 2010

@madormi no můj doktor má dovolenou, tak mi včera řekl, že mě dnes pošle na ultrazvuk do nemocnice, tam taky doktor nic neviděl a ve středu jdu znovu ke svýmu doktorovi, aby mi vzal krev na HCG a udělal ultrazvuk, tak jsem zvědavá. Jen doufám, že zas neskončím ve špitále.

mari111
2. črc 2010

handm ja mám vše od nivea a bepanthen

mari111
2. črc 2010

jé Marťásku ve špitále snad né, no ještě vydržet do středy, to sou nervi co 😔

m_artasek
2. črc 2010

@mari111 jo jo to jsou, no uvidíme, snažím se nestresovat, ale znáš to, moc to nejde ☹

handm
2. črc 2010

@m_artasek teeeda, to bude vykuk mimi uz od malinka.. schovávačka nějaká!!!🙂🙂🙂 Určitě to bude ok!!
@mari111 děkuju! bepanthen mam napsany, i na ty bradavky, nebo co, a to je i tedy na zadecek, jo?!🙂 dobraaa

kopa
autor
2. črc 2010

@handm Handm dobře jsi nakoupila 😉 😉a to jste byli ještě v Ikei?
@m_artasek držím palečky 🙂 já to při prvním těhu taky tak měla,v pátek jsem byla na gyndě nic a hnedka jsem jela do nemocnice,tam taky nic neviděli a v pondělí jsem přišla a byla malá tečka 😀
@sarlotta Nás ty podlahy jen materiál stál 40 tisíc + dalších 30 za práci a malování...Tak snad to dají dohromady. 🙄
@mari111 já dneska taky odpočívám kvůli těm otokům,snad to nebude nic vážného 😅

kopa
autor
2. črc 2010

@handm Handm já mám na bradavky krém od Aventu je strašně malý na ml,ale je dobrý 😉 mažu furt,páč mě pálí.
Holky a už máte na břiše tu čáru?Tu Lineu negru,či jak se to jmenuje 😅 😅 😀 já ještě ne 😀

kopa
autor
2. črc 2010

jo a včera jsme si objednala nový tlakoměr 🙂 budu mít stejný jak můj kardiolog. 😎 Tak mi ho ve čt přivezou,tak jsme zvědavá jaký budu mít tlak po těch práškách,páč doma co mám tomu nevěřím ten mi furt měří 97/56 🙄

m_artasek
2. črc 2010

@kopa jsem zvědavá, jak tohle všechno dopadne, včera na ultrazvuku nic, dnes nic, jen tam viděl cistu, no ale už jsem hodně dní od poslední menstruace, tak fakt nevím, co bude

handm
2. črc 2010

@kopa jojo, v Ikea, a jeste pojedeme 🙂 chci jeste komodu na vecicky (vcera jsme kupovali jeste neco do baracku, takze uz by se nam nevesla) a taky takovou podlozku do vanicky, do velky, vcera jsem ji nemohla najit...
ja bradavky zatim nemazu, boli me jen obcas, a taky sem tam tece to mlezivo, ale nic zasadniho... takze az pak..a čaru nemam - jen smerem od pupiku nahoru takovou sotva znatelnou linku, fakt pidi a taky mi trochu "ochlupatelo"😀😀😀 okoli pupiku... 😀

tercie
2. črc 2010

Ahoj holky, malej usnul tak letím honem pozdravit, vyžaduje čím dál víc pozornosti a míň spí, ale jinak je to moje zlatíško,pořád se řehtá, a měuž chytaj křeče za ušima z toho, jak na něj dělám opičky 😀

Martasku držím palce aby prďolka vykouk, na HCG ti krev ještě nebrali?

Kopi krásný šatičky a menu parádní, jen jsem to četla a sbíhaly se mi sliny. Já ted vaření moc nedám, povětšinou jen rychlovky, tak přežívám na těstovinách a podobně.

A kosmetiku krém na prdku a tělový mlíčko používám penaten, olej mám od nivey, taky pěnu krémovou dokoupele,ale po tý se mi osypal, tak nepoužívám a koupu v čistý vodě, a od nivey mycí gel, a ten je dobrej, tím myju prdku v umyvadle po kakání 😉 a jinak snad ani jinou kosmošku nepoužívám... 😉

m_artasek
2. črc 2010

Tercie, jo krev mi brali včera na hcg a měla jsem 2400

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru