Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
12. črc 2010

@sarlotta děkuju vyrazím na to taky někde do lékárný.a jíst to mužu už ted od toho 32 týdne?já skusím ty happy a popř koupím i jedny pampers a uvidíme no

sarlotta
12. črc 2010

Petři od 34tt to stačí 😉

petroska
12. črc 2010

@sarlotta ok.jen mám říct v lékárně lněné semínka 🙂 a maliník?

sarlotta
12. črc 2010

jj, lněné semínko a maliník já mám tohle 🙂 http://www.drmax-lekarna.cz/leros-lnene-semeno-...

petroska
12. črc 2010

@sarlotta děkuju za rady,zase sem chytřejší a snad to pomuže.dneska mi dávala segra rady k porodu co mě čeká a tak ,tak se začínám pomali připravovat.. 🙂

sarlotta
12. črc 2010

jj🙂 se připravuj🙂 máš dva měsíce, ale uteče to... po tom 30tt to utíká 😉

sem byla se psem venku a komářiska mě málem sežrali sviňáci 😠 😠 , manža jede z Prahy, tak budu čekat tak do 11.. asi půjdu žehlit 😉

natalie77
12. črc 2010

Ahoj koníkovky...
mám dneska mizernou náladu, tak vznesu dotaz a zítra se s lepší náladou ukážu....ať Vám tu nekazím večer 😉 .
V práci mi zrušili pozici, nabízejí mi 5 platů nebo horší práci za méně peněz....no a teď nevím....nic mne tam nedrží....myslím, že si práci najdu rychle....ale mám dotaz...když se zaregistruji na přad práce, z čeho se mi počítá podpora, když jsem byla teď na rodičovské dovolené...a co by se stalo, kdybych po dobu co budu heldat práci otěhotněla? Díky moc....zítra zavolám na úřad práce i na sociálku, jen že nemůžu nějka usnout, zítra mám dát v práci vědět...a já nějak nevím...kdybych nechtěla mít mimčo, tak to zabalím a jdu o dům dál...ale teď nechci udělat nic krátkozrakého, tak tady sedím a mám náladu pod psa....měla jsem řešit koupi kočárku, oblečků....a ne tohle 😝 . No ale co už...pokusím se Vás dočíst...
Pa pa a dobrou noc.

tercie
12. črc 2010

Holkyyy ty Bella Háppy mám velikost 1 ještě balík a půl, kdybyste některá chtěla, tak pošlu, nic za to nechci, já je taky dostala 😉 Já ty jedničky dlouho nepoužívala, jestli ten první měsíc,a od tý doby mám ještě doteďka pampersky vel.2 a ještě v pohodě vystačí 😉

tercie
12. črc 2010

@natalie77 Natálko,noční ptáku 😉 Nebuď smutná...

tercie
12. črc 2010

Já teda přesně nevím, z čeho by se počítala ta podpora, tuším, že z poslední mzdy,ale to bys měla jen půl roku a kdybys otěhu tak nebudeš mít nárok na mateřskou a jen na rodičák na 4 roky, což je debilní... Já bych bejt tebou vzala tu nižší pozici, budeš mít svý jistý a v klidu počkáš na mimíska. Než začínat někde od znova, stresovat se s novejma lidma, něco se učit a pak budeš stejně doma... nevím,takhle bych uvažovala asi já... Ale určitě si to na těch úřadech zjisti přesně, at máš jistotu 😉

natalie77
12. črc 2010

Ahoj Terci 🙂
NO jinak hlásím dneska regulérní 1DC, to v sobotu byla asi jen vlaštovka 😉

natalie77
12. črc 2010

Terci asi máš pravdu....

natalie77
12. črc 2010

tercinko, malej je tak krásný....tady slintám!!

tercie
12. črc 2010

Naty třeba už je to poslední mrcha 😉 Jéééé víš jak já bych ti to přála, inženýrko jedna tříbarevná naše? 😀

natalie77
12. črc 2010

Terci, jsi zlato největší, děkuji Ti.

tercie
12. črc 2010

Neslintej, taky budeš mít.. a ještě si budeš muset utřít klávesnici, fuj, poslintanou 😀
Děkuju 😵

tercie
12. črc 2010

Jojo, to mi říká manža taky, že jsem jeho poklad... nejlíp zakopat hluboko pod zem prej 😀 to se s pokladama dělá 😀 😀 😀

natalie77
12. črc 2010

A jak doma s manžou, je to lepší?

natalie77
12. črc 2010

Terci, jdu se umýt a spát, to vedro mě také zmohlo..

tercie
12. črc 2010

Ale jo, přestala jsem se vztekat, ono mi to stejně bylo prd platný,nic po něm nechci,a je klid 😉 On toho má i tak nad hlavu, kolem baráku práce že neví kde mu hlava stojí, teď chceme dělat ploty, tak shání, nakupuje a naváží materiál,shání lidi kdo mu s tím pomůže, do toho denně psi a šichty...teď má celej tejden 12ky denní a v tom vedru, přijel úplně vyšťavenej, tak je mi ho líto 😀 No jo, já si tu sedím s prckem pěkně v chládku celej den, a ještě bych po něm měla chtít aby malýho přebaloval a tak, no jsem ráda, že si ho stihne aspoň pochovat než usne... 😉

tercie
12. črc 2010

Jasný, tak se hezky vyspi a nedepči už 😉 nějak bude, neboj. Já tu sedím u otevřených dveří na terasu, teda tam, kde teprv terasa bude a lítaj kolem mě breberky fuj 😀 teď ožívám, místo abych šla chrápat 😀

tercie
12. črc 2010

Tak manža si jde lehnout, tak jdu taky, ať ho pak nebudím 😉 Dobrou noc, zejtra bych tu měla bejt, přes den...snad 🙂
Papapa

nikissek28
12. črc 2010

Ahojky, můžu k Vám?
Jsem pár dní po revizi (8+2tt nebilo srdíčko) 😢 lékař, který mě příjímal v nemocnici mi akorát řekl za 14 dní na kontrolu k dr.a že se po tu dobu nemám koupat a žádný sexík.Vůbec se ale nezmínil o tom, kdy se můžeme začít znovu o mimi snažit. Prosím poradí nám někdo???

kerrie
13. črc 2010

Nikissku...........vítám Tě u nás..........i když bych Tě raději vítala v jiném témátku 😔 Moc mě mrzí, že i Tobě se přihodila taková nepříjemná věc, jako nám všem tady. Vím, že teď je Ti určitě smutno a dušička bolí, ale věř tomu, že čas ty rány zahojí a zase bude dobře!! Hlavně neztrácej naději. S tím snažením je to u každého jinak. Některý MUDr. doporučuje čekat půl roku, některý 3 měsíce..............ono taky záleží na tom, abys byla v pohodě psychicky a cítila se připravená, to je moc důležitý. Máme tu i holčiny, který otěhotněly hned po revizi a dnes jsou z nich maminky. A moje osobní zkušenost: otěhotněla jsem půl roku po revizi a všechno dobře dopadlo......... 🙂 Držím Ti palce, ať jsi brzo těhulka a určitě choď sem mezi nás. Posílám spoustu sil do začátku! 🙂

sarlotta
13. črc 2010

Dobré ránečko holčinky🙂 tak zase pařááák nás čeká dneska, na teploměru je 31 😲 😅

@nikissek25 ahojík kočenko, to je mi moc líto, teď musíš počkat na porevizní MS, kter bude za 4-6týdnů a pak ještě bez snažení nechat proběhnout 1 nebo 2 normal MS ... když budou v pravidelném cyklu jak jsi zvyklá, tak je tělíčko ok a můžete se snažit. Doc Ti za těch 14 dní na gyndě udělá utz aby viděl jak se vyčistila děloha a jak roste sliznice, můžeš už mít i další ovulaci klidně nebo se bude tělíčko regenerovat déle... to chce všechno čas 😉 ale mimísek bude, neboj se... jednou jsi otěhulila, tak budeš brzo zase. Mrkni se holkám do albíček, je tu spoustu snažilek, těhulek a taky už i spouuuustu maminek 😎 😎

sarlotta
13. črc 2010

@natalie77 určitě zůstaň v práci i na horší pozici a hledej jinou průběžně... když se zaregistruješ na pracáku tak nebudeš mít nárok na nemocenskou ani na MD, jen na 4letý rodičák a to je na prd 😉

sarlotta
13. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO ?........................... ...............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO ? ...........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO ?............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT 12.7.
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...........................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................ KO 21.7.
Maendy 17DC
Nicollka 15DC
M.aa.b 11DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 11DC
Katyna 9DC
Aja 9DC
Madormi 6DC
Natalie 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
13. črc 2010

@handm co velký utz ?

@m.aa.b má dneska transfer držíííííííííííííííííííím palušky mimiškům ať se jim u mamči líbí 😎 😎 😎 😎

mirax
13. črc 2010

ahoj holky..teda tady toho přibylo🙂. to měl zase někdo povídavou,co?🙂..zkusím vás nějak dočíst. Líbí se mi ty odkazy, pač takhle hned přehledně najdu, když se někdo na něco ptá atd. Jak sem chodím míň, tak bych to nikdy nedohledala🙂

@tercie šátek v létě je trošku prekérka, protože je to opravdu hodně látky a Lukášek je ještě malinký. Nejvhodnější do 4 měsíců je pro děti opravdu ta boční kolíbka, doporučuju typ klolíbky co nejmenšímnožstvím látky přes tělíčko viz.
http://vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&... mimčo jen s plínečkou a držet se ve stínu.
Od 4. měsíce, když už mimča většinou drží krásně hlavičku je možné už nosítko nebo šátek uvázaný do předního kříže. V nosítku hlídat podsazený zadek a kulatá zádíčka. Já už Bětuli nosím jen v manduce..jsem trochu lenoch na to vázání, Tobíka jsem nosila v šátku mnohem dýl. Ale nosím ji na koupaliště a všude a fakt nevím, co by z emně zbylo, kdybych v tom vedru vázala šátek, šla 10 min k autu a zase rozvazovala...
No amáme černou Manducu, takže v tomhle vedru je Bětuli určo vedro i v tom nosítku...ale dávám jí mokrý klobouček , nožky, ručky větrají...

@sarlotta
🙂) hihi bětulka je slušný plešoun 🙂 Tobík měl krásné vlasy, které nevypadaly a stříhal ajsem ho už před 12.m pač to jinak nešlo🙂 To by nebyla holka, aby nezdědila vlasy jakohnědé chmýří po mamince.a Tobík blond žíně po tatínkovi 😅

m.aa.b
13. črc 2010

Ahojky ve spolek 🙂
@murynka vše nej nej nej k dnéšnímu svátečku 😉
@sarlotta děkuji moc moc moc 😵 dnes mám jen utz zda je uvnitř vše připraveno a mimísky si přivezu nějak do konce týdne 😉 a už se na ně moc těšíííííím 😵 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru