Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. črc 2010

No to právě, já bych na to taky nešáhla ani dvoumetrovým klackem...jak to má víc jak čtyry nohy tak s tím prostě kamarád nejsem. Myš mi taky neva, s hadem jsem neměla čest...jo, akorát vídám tady po cestách přejetý eskulapy...krušnohorská specialita. A manža spal před noční,tak jsem ho chudáka vzbudila protože jsem zařvala jak jsem se lekla... 😀 Nedovedu si představit co bych dělala, kdyby mi takovej hnus vlez na malýho ty bláho 😨 😎

tercie
17. črc 2010

Král dokraloval 😀 Tak páááá a nesežer toho moc nebo se nevyspíš 😀 Dobrou"!!!
Ještě napíšu Farmince, jak přežila den a půjdu asi taky chrupat...

mari111
17. črc 2010

no na mylýho kdyby tak to by si ho zachránila ani by si nevěděla jak , a už fakt du, pa

mari111
17. črc 2010

malýho tam mělo bejt 😠

tercie
17. črc 2010

Já si to přeložím ,neboj 😀Páááá

tercie
17. črc 2010

A mě se ještě nechce spááát, copak já budu dělat??? 😨

tercie
17. črc 2010

Tak jsem si hrála 😀

Tak co, je tátovo, nebo mámíno? 🙂

tercie
18. črc 2010

A našla jsem odkaz z našeho vítání občánků...kdo chcete jukněte 🙂
http://straznadohri-fotoweb.webnode.cz/videogal...

aronek
18. črc 2010

Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...
tento týden s tím budu trochu otravovat

kopa
autor
18. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Dávám vědět,že žiji 😀
V poledne přítel 😅 😅 tedy manžel jede vrátit šaty,tak vám pak napíši román 😉

aronek
18. črc 2010

@kopa tady všichni umírají touhou po detailech a ty nás takhle šponuješ 😉

farmarska
18. črc 2010

ahoj holky, jen zdravím, že žiju 😝 a u nás konečně prší 😵 😵
Jdu vás dočíst a pak i snad stihnu pokecat 😉

sarlotta
18. črc 2010

Hezké dopolko nedělní🙂

sarlotta
18. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... ....KO 14.7. ozvy v pořádku KO 21.7..........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7?.......................................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 15.7?............................ ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.v pořádku
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO 28.7 ozvy KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 32tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr 20.7, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 14.7. v pořádku KO 13.8. 3D utz 3.8.
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 22DC
Nicollka 20DC
M.aa.b 17DC .............................KO 13.7 v pořádku . + transfer 19.7
Cajori 16DC
Katyna 14DC
Aja 14DC
Madormi 11DC
Natalie 6DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

sarlotta
18. črc 2010

@tercie krásné fotečky🙂)

@farmarska ahojík... co v práci ? už s tím sekni čoveče.

@kopa no joooo vdaná panička 😀 😀

sarlotta
18. črc 2010

@aronek ahojky ......Rozarrka 🙂 super jméno🙂)) krásná. 😎

sarlotta
18. črc 2010

hele moje nožičky- konvičky 😝 😝

kopa
autor
18. črc 2010

Tak už jsem tu 🙂
Včera jsem celý den odpočívala,páč mě to pěkně zmohlo 😅 😅
Takže svatbička byla moc krásná!!!! 😵 😵 Jsem si myslela,že to nebudu nák prožívat,ale stále koukám na fotky 😀 😀 Holky tak strašně to utíkalo 😅 Až mi to bylo líto ☹
Kámoška byla úplně super,krásně mi šaty zavázala a fakt nám dost pomohla 😵 Akorát nás děsilo to šílený horko 🙄
Na radnici jsme tedy jeli taxíkem,přítel domluvil větší auto,abych se tam v šatech vešla 😀
Když jsme přijeli byli tam už přítelový rodiče.Tak jen co jsem vystoupila z auta a začala vláčet šaty po zemi(tak tam něco tchýně říkala... 😨 ) tak jí moje svědkyně řekla,že je to normální,že se šaty ušpiní(až na tuhle jedinou poznámku,bylo vše fajn a mile mě překvapila 🙂 )
No a pak se začalo sjíždět ostatní příbuzenstvo.Mezitím jsme si domluvily fotografa a hudbu.Pak dorazil přítelův brácha a ten nás pozdravil,švagrovka mě nepozdravila(nevím jestli to bylo schválně či co 😅 ale včera jsme se o tom bavily doma a manža řekl,že ho taky nepozdravila...)
No tak jsme se domluvily,že půjdeme společně s přítelem.Začala hrát hudba a já nevím proč měla jsem před očima slunce seno seno(jak vtrhla ta Blažena do té síně 😀 😀) a já se tam potichu začala strašně smát 😅 😀ale naštěstí jsem se zklidnila.Měli jsme super oddávajícího 😵 😵Příjemný pán a měl moc hezkou řeč 😵 😵jsem se tam málem rozbrečela 😅 😅On povídal a k tomu hrála taková něžná pomalá hudba,no to bylo něco pro mě v mém stavu 😀 😀
Tak pak jsme si řekli ANO 😵vyměnily si prstýnky.Pak jsme se šli podepsat a mě se tak klepala ruka,že to byl podpis jak hrom 😲
Pak nám oddávající šel přát a dodal,že se třeba uvidíme na vítání občánků 😀 😀no a já sršela vtipem 😀 že se určitě brzy uvidíme.Pak jsme se šli fotit s rodinou a pak sami dva s přítelem 🙂Fotograf fakt super,fotky by měli být snad zítra 😉
Tak jsme vyrazily na hostinu a tam nám začala tchýně předávat dar,to už se tam s ní přítel začal potichu hádat 😅Tak jsme usedli,a ty tam furt spolu něco řešily 😅
Horko bylo teda šílený 🤐 🤐 Skoro ze všech lilo 😅 😝 No a pak nám přinesli polévku a svázali ubrusem a to byl hic 🤐 🤐 Naštěstí to bylo jen na chvilku.Švagr se švagrovkou seděli úplně na konci stolu a ani se s námi nebavily a ani za námi nepřišli.Všichni nám chodily přát a oni ani nepřišly,pak doma jsme zjistili,že máme v tašce od nich přání 😨Tak nevím na co si hrají,jestli byli uražený a nebo jestli jsou tak hogo fogo 😅
Musím říct,že jídlo bylo perfektní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fakt k tomu horku lehoučké,chutné.Každý si to chválil 😉
Pak si vždycky k nám někdo přisedával a bavily jsme se.Byla prča 🙂
Večer nám pak začal ten bufet(ještě že jsme v týdnu snížily porce na polovinu)Páč i tak bylo toho strašně moc a vezli si domu dvě obrovské přepravky plné jídla)
V 22 hod,jsme to nák ukončily.Nikdo moc nepil alkohol,páč se to v tom vedru nedalo a tak byli všichni střízlivý 😀 😀a já si nepřipadala divná,že jsme byla celý den na Matonce 😀
Domu jsme dojeli dost unavený ani jsme nemohli spát. 😅
No a od tchýně jsme dostali 20 tisíc na kočárek a dokonce nám zaplatily celou hostinu 😅 😅 Tak se mi to od nich líbilo,že je vše spravedlivé.
Jinak dary byli jen penízky a to mi vystačí na celou výbavičku pro mimíka 😵 😵
V sobotu jsme ráno vstali a furt jsme byli unavený 😕 No ale co se nestalo 😀 😀 Přítel šel obstarat zvěř do pokoje,a sekl se zámek a nemohl se dostat nazpátek 😅 Tak já mlátila do dveří on mlátil nic.Tak jsem od šroubovala kliku,taky nic...Nakonec jsem musela volat tchánovi aby přijel.Tomu to taky nešlo vypáčit 😅 Takže jsme museli vyndat ze dveří sklo 😅 tím pak přítel prošel a mohl jít konečně asi po 2hod.na wc 😅 😀
No a pak se ty dveře museli celý rozmlátit 😀
Tak si tady pak ze mě dělali srandu,že jsem ho tam zamkla schválně 😀 😀

markee
18. črc 2010

ahojky,
musím už přispět,pže prostě @kopi krásný popis svatby. Tchánovci se teda nakonec pochlapili,to je dobře. A je moc skvělý,že jste si celý den hezky užili. I vlastně se včerejším zážítkem s dveřma 😀 Gratuluju vám k svatbičce 😉
@Šarlott,téda "hezky" oteklé nohy.
@aronek, hlas jsem poslala.

nikissek28
18. črc 2010

ahojte 🙂
včera u nás byla opravdu krásná bouřka a taky liják 🙂 ale to asi všude....byli jsme včera na oslavě narozenin(sportovní,venkovní akce) dopoledne i odpoledne bylo fajn, ale navečer se nám počasí zkazilo, tak jsme museli zalézt do budovy.........domů jsme jeli něco kolem půlnoci a cesty uplně zatopené tak nám cesta, která nám normálně trvá 20 minut trvala bezmála dvě hodiny 😠

farmarska
18. črc 2010

tak jsem nakonec musela odběhnout, rodina si mne žádala 🙂 ale mám vás dočteno 😵
kopi díky za zprávy 🙂 tak jsi si to nakonec užila 😵 😵 😵
sarlotko, teda nožky chudinky 😢 tak je hod hezky nahoru a nech se obskakovat 😉
teda holky..jste se ale rozjely s těma porodama 😕 😨 Elí má namále, Hadm, ted i Mari 😅 no to jsem zvědavá jestli půjdou mimineška hezky popořádku, nebo jestli bude některé předbíhat 😀

farmarska
18. črc 2010

markee ráda tě tu vidím 😵 😵 vůbec by nebylo naškodu, kdyby jsi se tu ukazala častěji, i když se zatím nesnažíte a nechceš už být v tabulce 😔 však pokecat jde o všeličem 😉 nám alspon můžeš povědět co novýho v práci, co vaříš k obědu..a tak 😉 😉 😉

farmarska
18. črc 2010

šarlotko o tom vyprdnutí na práci, to povídá zrovna ta pravá! 😀 😀 😀 Není to tak dlouho, co jsi v začátcích těhu, v nečasu a zimě venku v práci sázela stromky..nebo co jste to tam tehdy dělali 😀 😀 😀

farmarska
18. črc 2010

nikýsku, no jo, tak ale hlavně , že jste dojeli a neutopili se 😉 😀
a jak je jinak? je ti už trošku lépe u srdíčka? 😕

farmarska
18. črc 2010

no nic nebudu tu trpět samomluvou 😝 jdu koukat na pohádku 😉 🙂

tercie
18. črc 2010

Já jsem tu 🙂 Krásnou neděli, jdu dočíst, malej spí, oběd mám v troubě, manža po noční taky ještě hnípe, tak klídeček 🙂

tercie
18. črc 2010

Tak u nás taky pršelo, celou noc skoro, i teď je pod mrakem a venku mokro,příjemná změna oproti tomu vedru,hned se líp dejchá.
@kopa tak moc gratuluju paní 😉 popis super😀je fajn že se vám svatba vydařila a nakonec i tchánovci byli v klidu. Akorát ta švagrová je teda pipka divná,copak když k nim chodíte za synovcem, tak se s vámi taky nebaví či co? No nechápu takový lidi. A příhoda s dveřma taky super 😀

Farmísku jakou dávají pohádku? Já koukám na Jojce na Sever proti jihu, s Patrickem 🙂

Šarlotko nožičky pěkný člověče, jako bych viděla ty svoje 🙂 A splaskly tejden po porodu,tak už se snad taky brzo dočkáš. JSem tehdy přivítala zpět svoje kotníky 😀

Hm,a mám po klidu, prtě je vzhůru,to tomu spaní moc nedal...

madormi
18. črc 2010

ahojte holky, nějak nestíhám sem chodit ale dnes jsem sedla a jakžtakž dočetla. takže za prvě holky špuntujte hezky a kdyby to nešlo tak přeji vám všem bezproblémový porod.
kopy doufám že svatba byla krásná a těším se na fota
nevíme něco o wladence a šimonkovi? jinak já zia týden budu mít psíka, vybrala jsem si s nemocným očíčkem chudíka nikdo ho nechce, prý má ale jen slabší pigment takže jedno oko má světlé a druhé normal tmavé. Bude to Monty už nakupuji jak blázen "výbavičku " pro psa tak mě snad přivede na jiné myšlenky

madormi
18. črc 2010

a farmí holka ty se šetři radši se vybodni na prachy miminko je důležitější a tentokrát to stopro dopadne výborně vše!!!

markee
18. črc 2010

Ahojky,
Farmy,ale ale. Vše nejde řešit tady,pže to jsou věci,které by tu teď být neměli.
Moc mě toho trápí a hlavně to,že Míša prostě druhé už nechce. Já jsem si uvědomila,že přirozeně se už bojím do toho jít. 3 nezdary jsou asi na mě moc. Myslela jsem,že ustojím další,ale já mám panickou hrůzu. Občas jsem silák a prostě to beru jako FAKT ve svým životě,že prostě to tak je. Nemůžu přehlídnout fakt,že to je u nás trošku ztížené i když máme zdravou holku-což je fakt zázrak. Já bych chtěla jít do toho IVF s PGD a věřit a doufat,že aspoň jedno zdravé tam bude a že se pak udrží. Jenže u nás se teď v tuhle dobu už hodně řeší bydlení. Doufám,že do konce roku to tak nějak bude jasné,zda budeme vyplácet či si musíme hledat nové bydlení. Má pak Míša pravdu,že když nemám práci a ani vidinu nějaké práce,tak že si nemůžu vyskakovat s tím,že bude další dítě. Prostě to bydlení sežere dost peněz ☹ Ale to víte všichni,co bydlení stojí. Je to těžký a jsem poslední dobou zas jak na houpačce-jednou dobrý a jednou se to na mě sesype, a tak pořád dokola. Chci všechno a nevím jak to udělat,aby to bylo dobře.
Jsme ženský silný,ale občas padneme až ke dnu a je hrozný se z toho vyhrabat.
Vím,že někdo chce jen jedno dítko a jiné nepotřebuje,asi jsem sobec či co,ale já prostě druhé chtěla. I myšlenky na rozvod,kvůli tomu proběhli. Pak si ale řeknu,co mám mít za prioritu??? Vydupat si dítě a pak nemít na chleba nebo mít aspoň nějaký život-nějaký standard. Kdybych měla práci,tak by mě tohle fakt nenapadlo. Brigádu mám,ale to není na pořád,hlavně s tím výdělkem 😠
Jo mám vlastně moc krásnou věc k pochlubení- Johanka už umí sama plavat 😀 Sice spíš je to styl "čubička",ale i tak se to počítá. Hrozně jí baví plavat pod vodou a to už dělá tempa. Nojo, moje malé-velké zlato.
Jedu s malou k tátovi,takže se tu mějte a snad jsem moc nezkazila náladu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru