Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
19. črc 2010

Planej poplach,on takhle někdy nabírá k pláči ze spaní, výraz, jako kdyby měl strašnou bolest...holky to mám vždycky taky slzy v očích 😀

mari111
19. črc 2010

ještě jsem tu, 😕 no tak to ji opravdu zbytečně stresujou, bude to určo v pořádku, nevím proč ji to dělala tak pozdě 😠 fakt zbytečně stresovat. 🙄 Jo Terculík, pak budu asi doma s zlobivkou, jak píšeš, se děre ven, opička moje jedna, no aspoň ty dva týdny ať tam vydrží a pak kludně pudu, a jak to je holky pak, to se čeká až nabere nějak kyla než nás pustěj domu nebo jek? jéé už tolik hodin, tak to už musím na bus, tak zatím páá

sirella
19. črc 2010

@hanana Ahojky Hani...jojo...chodím málo.V těch horkách jsem byla ráda,že žiju...a taky cosi nebyla nálada.Už je to snad pryč...to víš,dneska jsem viděla po 11 týdnech malou,tak je náladička hned OK 😀
@sarlotta Ahojky Šarlotko 🙂 ...já právě furt nevím.Císaře bych chtěla jen proto aby malá byla rychle venku a aby to nedopadlo jako s malým.Fakt to byl děsný strach,protože byl hodně přidušený a fakt to bylo zlé.Jenže zas na druhou stranu si říkám,že co bylo tehdy nemusí být teď.A pro mimi je spontán.porod lepší....A taky bych byla dřív v richtiku a mohla si mimi dřív užít 🙂 Prostě uvidím.Už jsem to konzultovala i s Mirax a jsem rozhodnutá,že to prostě nechám na doktorech...Holt člověk jim prostě musí věřit.Ten můj je zatím pro císaře,tak se uvidí.I ten maliníkový čaj mi říkal,že pít nemám,že je pro mě zbytečný.Tak se nechám překvapit.On je ale pro císaře hlavně kvůli podélné poloze...ne kvůli minulému porodu.
@aronek To máš super 🙂 To nějak skloubíte s přítelem aby vám to všem pasovalo.

Jinak k té váze...já napřed zhubla 2kg,pak je nabrala zpátky a teď ještě 2kgnabrala...Takže se to dá...Ale já teda měla na rozdíl od vás fakt vysokou výchozí váhu.Měla jsem strach,aby mimísek dobře rostl,tak jsem jedla hodně.Ale naštěstí šlo všechno do mimča.Prý jsem přes všechno zhubla,kromě břicha 🙂 Ale tak jsem to měla aj u syna.

@tercie Ahojky Terci 🙂 Cosi jsem měla furt blbou náladu...ani nevím z čeho,tak jsem jen jedla,spala a odpočívala...ale už je líp 🙂 Jméno už předběžně máme(IP)

tercie
19. črc 2010

@mari111 záleží jak na tom budete celkově,když bude vše ok, tak můžete jít domů klidně po třech dnech. Když teda bude přibírat. Stačí pár deka 🙂 Já šla popěti dnech,ale kvůli tomu,že měl Lukášek žloutenku,a já velký poporodní poranění, ale zas hned ten pátej den dostal očko proti TBC a hned jsme byli i na kyčlích, tak jsme se tam pak kvůli tomu nemuseli harcovat zvlášť 😉 Jo a taky jak půjde kojení,na tom taky záleží. Takže moc věcí, ale tím se dopředu nestresuj 🙂

kopa
autor
19. črc 2010

Ahoj holky,
přišla jsem vás pozdravit 🙂 nák nestíhám přispívat a dočítat,ted toho máme nák moc 😒
Zítra mě čeká ten test na cukrovku 🤐 🤐

kopa
autor
19. črc 2010

Jo a náké fotečky už mám 😉 a dneska bych měla mít hotové od profíka 😉 ale musím vymyslet kde vám je ukážu,páč sem je vkládat nechci 😅

tercie
19. črc 2010

@kopa no novomanželko, takhle nás zanedbávat, to by jako nešlo 😀
Tu cukrovku dáš neboj, není to tak strašný. Já se bála, a pak jsem byla docela příjemně překvapená 🙂

tercie
19. črc 2010

Kopi tak fotky mailem třeba? 😉

tercie
19. črc 2010

@kopa a nebo do toho našeho ouchylnýho tématu,co?To je zamčený,tam nikdo krom nás nemůže 😉

markee
19. črc 2010

tak jsem zas tu.
@tercinko,my už tu konzultanta měli. Ale není kde brát-zatím.Platíme auto-ještě skoro 3 roky a pak platíme stavebka. Kdybychom chtěli stavět,tak si vezmeme nějaký ten překlenovací úvěr nebo prostě to co by šlo. Chtělo by to,aby se Míša pořádně naštval a začal jednat. Já ho prostě nepřesvědčím. Jako aby do toho šel hned. Sice hledá a kouká po baráčkách nebo pozemkách(takže aspoň už něco),ale že by řekl: mám toho dost a jdeme odsud! Tak to ještě neřekl.
Chtělo by to klídek,to určitě. Pak bych měla práce nad hlavu a myšlenky na blbosti by mě přešli 😔

paajaa
19. črc 2010

@tercie Nějak se vyfotím a foto vložím. Ale prostě bříško teď už nikdo nepřehlédne. 😀

sarlotta
19. črc 2010

mari111 maliník od 34tt jeden šálek a pak přidávat. 😉 lněné sem. stačí od 36tt 😉

sarlotta
19. črc 2010

@tercie veve.b mi psala, doktorka je blbá, fakt 😠 zbytečné stresy a riziko na plodovce. Ale já věřím, že to bude falešné 😉

sarlotta
19. črc 2010

@paajaa ahojík, že ses taky ukázala těhulinko🙂 😎

tercie
19. črc 2010

Lukášek se napapal, přebalil, pohrál si a už zase spí, tak já si jdu honem s vámi zdlábnout oběd 🙂 Mám kuřecí směs s rejží 😉

tercie
19. črc 2010

Tak už je zas vzhůru... má nějakej radar, budí se zásadně když jím, nebo potřebuju na záchod 😀 a nebo když vlezu do krámu 😝 😲 😀

handm
19. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem tu.. nerodím!!!:.-) Hlásím se, jak to hned šlo... 🙂 Tak kontrola lepší, než posledně to narychlo.. včera jsme nakonec do porodnice nejeli, když jsme dorazili domů. bylo to lepší, sice sem tam něco vytékalo, ale byly to čůrky a zdálo se mi, že to bude spíš nějaký výtok nebo trochu moče, no nevím.. navíc bobista se mlel jak blázen, tak jsem si říkala, že dobrý...
každopádně dneska na KO paní Dr říkala, že ano, že jsem otevřená - tedy hrdlo tak 1,5 cm, ale branka uplně zavrena, a že ta je duležitější. Dělala test na odtok vody, říkala, že to jí neukazuje. A že se může stát, že s tímhle nálezem porodím dřív, ale že taky můžu přenášet do září a nebudu vědět, jak ze sebe mimčo dostat.. každopádně mě uklidnila.Snížila mi dávky léků, už nemám brát ascorutin a o dvě tabletky méně Magnézka, měla bych odpočívat a to ležmo.. říkala, že gravitaci prostě nepřelstím, takže když budu postávat nebo sedět a tlačit si na břicho, tak to zhorším.. tak už jsem v pelechu, ale fakt mě uklidnila.. ptala se mě na poslíky, který já měla asi dva, si myslím, tak akorát říkala, že kdyby třeba 30, tak at mazu do porodky, jinak k ní za týden v úterý...

m_artasek
19. črc 2010

Ahoj holky, tak se hlásím, že jsem z nemocnice doma. Odvezl mě tam manžel 4.7. večer 5.7. mě operovali, pak se přiali komplikace, tak mě 15.7. operovali znovu a dnes mě konečně pustili domů. Měla jsem mimoděložní těhotenství.

handm
19. črc 2010

@handm a děkuju všem za držení palců a povzbuzování i informace... kdyby koník nebyl, tak fakt panika mega... ☹ děkuju moc!!!!
a ted vás zkusím dočíst!!!🙂

šarlotko neboj, já taky nechci předbíhat!!!!!!

sarlotta
19. črc 2010

@m_artasek oooouvej 😔 😔 😔 😔 to je mi moc líto... no neozývala ses, tak sem se bála, že to bude špatné a ono až tak blbě se to vyvrbilo..... achjooooo.... a jak se cítíš ?

sarlotta
19. črc 2010

@handm ufff... tak to jsem ráda🙂 a ležet babo 😎 😎 😎 sem dneska fakt blbě spala 😀 😀

handm
19. črc 2010

@m_artasek jezis to me tak mrzí ☹ ☹ ☹ drž se!!!!!! a snad bude brzy zase šance, že se vám povede!!!

Kopi,. moc gratuluju novomanželko a jsem ráda, že tchánovci se trochu umravnili, i když švagrovka tedy na palici 😝¨
Markee, ahoj sluníčko... nebuj, bude líp... vždyt ti není tolik, muzete chvilku pockat a az se situace uklidni i s bydlenim, praci atd tak treba prijde mimisek sam prirozene nebo jinak a oba budete chtit!!!

Farmi šetři se!!!
Eli a Mari vy taky, taky nepředbíhat a mimisky držet!!!
Hani, ahoj, dlouho si tu nebyla!!!🙂 Držím palce, už to máš taky za pár... už máte jméno?!
A Terci, člověče chodidla přestala bolet, asi s tím ležením taky...

sarlotta
19. črc 2010

@tercie nebude to chlap ? asi chce abys byla štíhlá a neutrácela 😀 😀 😀

handm
19. črc 2010

@sarlotta lezim... notebook na kolenou a lezim a lezim... manzel rikal, ze me bude kontrolovat cely den z prace po skype kamerou 😀😀😀😀
ale byl to tedy stres, to vam povim... kazdopadne si myslim, ze to bylo taky tim, ze jak jsem musela nic nedelat, tak jsem se mohla "pozorovat" a pak z toho panikarila... ale hlavne, ze tam bobisek jeste je a je OK... dneska mu srdicko zase krasne busilo...🙂

sarlotta
19. črc 2010

tak to já budu sedět a chodit a hopsat na baloně🙂 aby se nález pohnul 😀 😀 😀

m_artasek
19. črc 2010

@sarlotta Ahoj, no není to žádná sláva, ani fyzicky ani psychicky. Říkám, že už nikdy nechci být těhotná. Snad mě to časem přejde. Přiznám se ale, že jsem na Vás všechny myslela a těšila se, až budu moct jít na koníka.

handm
19. črc 2010

jo, je to posahany.. jedna chce, aby sel ven, druha aby tam byl,. treti to a ctvrta tamto..🙂

sarlotta
19. črc 2010

@m_artasek jen se dojdi vykecat, já mám za sebou dvě revize a vidíš ještě žiju 😎 😎 kdyby ses cítila dobře, tak to ani nebude normální. Tohle bude chtít víc času a asi nějakou práci a oddych 😉 hlavně, že jsi v pořádku a přišli na to včas, tohle je dost nebezpečné 🤐 ale víš co na vlaštovičkách taky kočka měla mimoděložní po iui a teď je znova těhu a přirozeně... někdy je život velká svině.... a jindy se štěstíčko usměje.... škoda, že to není zadarmo jak u někoho, že 😅

m_artasek
19. črc 2010

@sarlotta jo jo přesně tak. A to jsem byla na pokoji se třemi těhulema, který byly v začátku a začali špinit, tak byly v nemocnici. Jizvu mám hroznou, ale snad se časem zahojí. Dělali mi to laparoskopicky, ale při operaci mi praskla v břiše cévka a začala jsem krvácet do břicha, tak mě museli otevřít normálně. Pak mě zas trápily teploty a nevěděli z čeho, tak jsem byla na různých vyšetřeních a nic nezjistili. Nakonec mi zjistili pod pupíkem hematom, tak ten mi praskli, ale rozevřela se mi ta jizva, tak mně to zas pan primář ve čtvrtek pod narkózou šil. No jsem ráda, že už mě konečně pustili, asi si dlouho pomarodím. Jen se to teď komplikuje s tím stěhováním. Máme se 31. stěhovat do domečku a já nesmím nic dělat. Slíbili pomoc švagrové se švagrama a samozřejmě manžel.

sarlotta
19. črc 2010

@m_artasek ach joo, když se s.. tak se s... odpočívej a nakukuj, ten mimísek na Vás čeká, to se neboj... těhule být můžeš.... jen to nebude hned...... vůbec se nedivím, že teď o tom ani nechceš slyšet 😖 na jizvu pak kup měsíčkovou mast a natírej a masíruj , aby Ti neztvrdla a nebolela zbytečně 😉 a opovaž se něco dělat... ono se to nepotento.... pak budeš postupně vybalovat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru