Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

veve.b
21. črc 2010

@petroska Děkuju, že na nás budete myslet 🙂 Já věřím, že zítra budu sdělovat jen dobré zprávy 😉

ee.liska
21. črc 2010

ahoj, konečně jsem tu, manža odjel na fotbal 😀 ale asi nezvládnu dočíst 😔 jen co jsem zatím stihla tak že
kopa je bez cukrovky 😵 ,
veveb taky celkem v pořádku 🙂 mari je po KO 🙂
šarlot nad se to rozběhne každou chvilku 😉
aronku poctivě hlasuju několikrát denně 🙂
farmi veeeliká gratulace k srdíčku 😵 😵
petros nestresuj se pořád, už ani moc koúat nebude, má málo místa a odpočívá 😉 budeš mít vystreslé mimi
mari taky po ko dobré 🙂

ee.liska
21. črc 2010

jé a wladěnce a šimonkovi držím palečky, koukám, že přibírají a ta kýla snad bude po operaci v pořádku
terci to je tada akrobat 😀
nikisek, to musela být doma pohroma 😲

ee.liska
21. črc 2010

snad jsem na nikoho nezapomněla 😲 😀 ale fakt jsem to aspoň proletěla. večer se budu koukat na Copak je to za vojáka, můj oblíbený film. manža půjde po fotbale na pivko, minule mě donesl nealkopivo tak si ho otevřu a konečně budu mít klid. manža mě pomalu nechce pouštět ani na záchod 😅 ale dneska udělal výborné vepřové špízy. mňaam. sice už bych si dala něco bez masa, ale říká, že matyášek potřebuje maso, tak baštíme maso 😀 😀

m_artasek
21. črc 2010

Ahoj holky, tak dnes jsem byla na převaze, jizva se pekně hojí, pan doktor mi dal na ni mastičku, tak mám jizvu natírat a v pondělí na kontrolu, kde vytáhne 2 stehy a rukavicový dren, co mi tam dali při druhé operaci. No doufám, že i uvnitř bude vše dobré.

mari111
21. črc 2010

Marti vše bude dobré, neboj, Hezky se zahojíš 😉
Eli no to že není manže doma neznamená že nebudeš ležet, jasné !!! 🙄 Bo mu vše nabonzuji 😝 a co jinak, cítiš se líp? Joj takovej špíz bych si dala, my dneska jen těstoviny s opečeným párkem, cibulkou a vajíčkem, ale my to máme rádi. No za špíz bych ale vyměnila 😅

m_artasek
21. črc 2010

@mari111 my dnes si na obídek s manželem objednali pizzu, mu se nic nechtělo vařit a já ještě fakt nic nedělám. Tak ještě má v lednici, jak přijde z práce z odpolední a mě tam taky ještě půl pizzy čeká.

sarlotta
21. črc 2010

ee.liska to víš, že Maty potřebuje masino🙂

sarlotta
21. črc 2010

m_artasek tak foukám ať se to dobře hojí🙂

holky chtělo by to nějakou buřinu pořáááádnou, ať se ochladí vzdoušek, dneska byla zas takový pařááááák 😝 😝 😝 malý si stěžuje že ho bolí hlava, doufám, že z toho nic nebude, kakra, vodu sme měli sebou ale furt z auta do auta...

ee.liska
21. črc 2010

marťasku to je dobře že se tělíčko hojí 🙂
mari já se právě od začátku těhu cítím dobře 😀 byla jsem aspoň ve sprše, je strašný hic 😝 ale zase jdu ležet 😉

mari111
21. črc 2010

jo u nás taky hnusně teplo, ale už má bejt jenom dva dny a pak zas ochlazení, tak doufam že nekecaj

mari111
21. črc 2010

ja vždy vařím až takle večer, jiank bych u plotny nevydržela ale co uvařit zítra už fakt nevím, kdo to má furt vymýšlet 😝

ee.liska
21. črc 2010

šarlot chudák Kryštůfek ☹
mari já bych si táááák dala smažený květák a manža mi ho nechce udělat 😠
jdu si pro meloun a konečně je filmík 🙂

m_artasek
21. črc 2010

@ee.liska u nás bude zítra smažený květáček, smažený žampiony a nový brambory, manžílek udělá
@sarlotta no pěkně ta jizva svědí, tak snad se vše hojí jak má i uvnitř

ee.liska
21. črc 2010

@m_artasek teda takové chutě mi dělat 😠 😀 😀

m_artasek
21. črc 2010

@ee.liska promiň, tak překecat manžílka, aby ho udělal 🙂

mari111
21. črc 2010

jéééé Marťásku ja jedu zítra k tobě na oběd, mňááám , to bych si fakt dala 😅
Eli taky se chystám na melouna 😝 ale až pozděj, to bude zas čúrací noc 😀 😀 😀

mari111
21. črc 2010

a koukam že si z okresu Vyškov, tak se se stavím rovnou aj u ségry na návštěvu 😉

tercie
21. črc 2010

Ahoj holky,já sem vždycky dolezu když tu nikdo není ☹Kdy já si konečně pořádně pokecám, to teda fakt nevím 😀 Asi až se Lukášek naučí mluvit 😀
Já jsem teda dočítala dost poctivě, jenže je těch informací na můj degenerovanej mozek nějak moc. A takhle navečer už mi to kor nemyslí. To jen, abyste věděly, co vás čeká 😀. Stejně to bude za pár týdnů prča, a nebo spíš asi moc néé, až všechny porodíte, a sem nebude chodit už nikdo... a nebo jen sem tam pozdravit jako já 😀 Ono teď v tom horku když se nedá jít ven, tak si tu prcek vedle mě hraje a já na něj povídám, a nakukuju sem, akorát to psaní mi moc nejde no.
Až bude venku líp, a taky až ten náš akrobat začne se kutálet nebo pochodovat, tak budu mít taky po diskárně 😀 a net uvidím jenom na faktuře 😀
No tak jsem se zas vykecala a ještě vám jdu najít jedny stránky co mi doporučovala paní v krámu s dětským zbožím 🙂

mari111
21. črc 2010

Ajoj Terculík, no je tady nějak prázdno, to ale bude tím vedrem. Ja du zas na melouna a pak hají, takže dnes ani já s tebou moc nepokecám 😅 Takže zítra pááá

tercie
21. črc 2010

Sháněla jsem totiž dudlík pro prcka, a neměli ten,co jsem kupovala minule, a paní mi začala vychvalovat canpol babies, tak jsem jeden cumel na zkoušku prubla a uvidíme. Ale mimojiné mi strčila do ruky brožurku, že mají novou kolekci LOVI a je cenově dostupná,ne taková drahota jako př. Avent, a přitom stejně kvalitní, no a všechny věcičky jsou kompatibilní...tzn stačí jedna lahev, na kterou se dají kombinovat různý dudlíky, dokupovat pítka, držáčky když prtě pije samo apod., navíc se dají samosterilizovat v mikrovlnce a je k tomu spousta dalších doplňků, posuďte samy, přišlo mi to zajímavý, tak předávám dál, kdybyste třeba lahvičky potřebovaly, u nás je to zatím pasé když kojíme Akorát mi tam chybí ceník, ale stránka je prý ve "výstavbě", ale prodavačka tvrdila že ty lahve jsou do dvou set... http://www.malewo.cz/obchod/productslovi.htm

tercie
21. črc 2010

@mari111 Nežer melouna, nevyspíš se 😀

tercie
21. črc 2010

Jdu proběhnout sprchou a do hajan, mám dneska dost. Pa zejtra 🙂

handm
22. črc 2010

Dobré ranko, skoro poledne 😀 a tady nikdo!🙂 Já měla vodníky v baráku, tak jsem se jim věnovala 🙂 a teď jdu něco "podělat"🙂

ee.liska
22. črc 2010

ahojky 🙂

Tak šarlotku už nechali v nemocnici 😒 má vysoký tlak 140/100. Ale je otevřená na 3 cm, vše nachytané na normální porod. zítra jí omrkne primář a uvidí se. Malá Šarlotka má 3450g dle jejich odhadu a je donošená 😵 tak prý není na co čekat. Ozvy jsou v pořádku. TAkže čekáme tu každým dnem DALŠÍ MIMINKO 😵 😀 😵 😀 😵 😀

ee.liska
22. črc 2010

takže já dneskajedu do vyškova ne ten květáček, Marťásku čekej mne 😀 😀
@tercie jejda ty máš tady smůlu 😲 😀 ale zase máš zlatého synáčka 😵
@handm vodníka? ale hlavně odpočívej 🙂

petroska
22. črc 2010

ahoj holky.jé šarlot už se chystá na porod 🙂 .přeju hodně štěstíčka at má malou brzo u sebe.

handm
22. črc 2010

@ee.liska jéééé, díky za zprávy o šarlotce!! tak snad to brzy propukne, i přes ten tlak a malá bude brzy venku.. maj přijít bouřky, tak by se jí mohlo zachtít kouknout ven...
švagrová takhle musela na jiný oddělení, než kam ji chtěli původně přeložit po CS, že jak byla bouřka, tak se rodilo o 106 a neměli místo 😀
jinak vodáky- vodníky.. prostě pány přes vodu 😀

ee.liska
22. črc 2010

@handm ahá 😀 já jsem myslela, žes tam měla ty zelené z pohádky 😀 😀 😀 no už aby ta bouřka přišla
no mimuško už jsme tu dlouho něměli, to bude sranda to čekání zase 😵 já těď budu mít tlak 200/150 při každé sms co mi dojde 😀

mari111
22. črc 2010

Ahojík, jééé co to čtu 😕 😕 😕 😕 , Šarlotka už bude brzo na světě, no to jsem na ní zvědavá 😅 , tak princezno šup šup ven, ať maminka nemusí bejt dlouho v nemocnici. Já se tak těším na fotky malinkej 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru