Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
5. srp 2010

já se tomu holení tak vyhýbám, že jsem si dokonce radši uklidila i mrazák 😀

paajaa
5. srp 2010

@sarlotta: malá je krásná

Farmi: tchánovce bych nakopala. Tohle se dětem nedělá- něco slíbit a pak nic.

@ee.liska: moc děkuji. Mě to docela nadchlo. Je to jednoduchá metoda a ty bodýnka jsou teď k sežrání. 😉

ee.liska
5. srp 2010

@paajaa fakt vypadají nádherně 🙂 a to jsou ty foukací fixi co jsou běžně k dostání nebo nějaké spešl?

sarlotta
5. srp 2010

@ee.liska myslím, že budou velké, hlavně kolem nožiček 😉 2-5 je akorát a to měla malá 3600g nezapomeň 😀

sarlotta
5. srp 2010

@paajaa ty bodynka jsou krásná... a bříško super, pěkná těhulka 😉

mari111
5. srp 2010

pajuš hezké bříško máš 🙂

mari111
5. srp 2010

no šarlotko mne říkal když jsem tam byla naposled, že to magnézko pít tak ještě tejden dva, no šak uvidím co mi řekne v pondělí

ee.liska
5. srp 2010

@sarlotta tak to fakt koupím ještě ty menší a tyto nechám do foroty

paajaa
5. srp 2010

@ee.liska: jsou to foukací fixy na textil od centropenu. Je to jen 5 základních barev, ale když se foukací přes sebe, tak to dělá hezký duhový efekt. Jen šablony jsem si vyrobila sama- foto z netu, vytiskla a vystříhala.

@sarlotta: děkuji za pochvalu bříška- teď už to myslím pozná každý 😀

sarlotta
5. srp 2010

no jo @paajaa to by musel být slepec leda🙂)) jako za velkou večeřu už to neschováš... ono od toho 6tého měsíce je to už pěkné bříško, které Tě upřednostní i v autobuse🙂)) tak si to teď užívej od 8mého už budeš funět 😀 😀

natalie77
5. srp 2010

Ahoj, tak jsem tu.
Ráno jsem byla v práci, domluvili jsme se na neplaceném volnu, prý prodloužení mateřské nyní nelze dělat, když si ženský vybírají ty varianty 2, 3 nebo 4 roky rodičovské, volno ovšem můžou dát až do 4 let věku dítěte...tak super, jsem se bála, že budu muset nastoupit a kluci pojedou k moři sami.....
Pak jsem stihla kadeřnici, tak jsem zase krasavice 😀 😀 😀 😀 , samozřejmě vtip 😉 .

No a strašně jsem toho nakecaly 😕 😀 .
@farmarska teda, bych tchánovce kopla do řiti, ale taky bych nadávala až pak a jim slušně řekla, že se nedá nic dělat, to jsme prostě my, že Farmíku? Chudák Robča......ještě, že je rozumnější než babi s dědou 😠 😉 . Je mi ho líto.....no a co až skončíš v práci, tak vymyslet nějaký výlet?

Jinak já cítím mrchu na obzoru.....začala jsem špinit, takže testovat určo nemusím....a klasická bolest hlavy před mrchou...
Aji, je mi to líto, ta mrcha se Tě drží, sviňa jedna!!! Ale příště určo nedorazí!!
No a malý se vzbudil....

mari111
5. srp 2010

Ahoj Natálko, sakra mrcha na obzoru jo, to je ale svině, mrchy mrchovaté pryč od holek sakra , aspoň že ti vyšla ta dovča když už nic jiného se nedá dělat.

katyna6
5. srp 2010

Ahoj holky,jsem tu jen na skok,mám toho dneska nějak moc a večer valím do práce.takže ve zkratce,jsem dnes 2DC až bude prosím někdo dělat tabulku.S doktorem jsem se včera dohodla,že zkusíme ještě poslední cyklus s Clostilbegytem a pokud nic,tak v září volám do centra.to bude už 11 měsíců snažení a asi víc není na co čekat.a teď jdu ještě honem dočíst.

mari111
5. srp 2010

Ahoj Katynko, nojo, no , dnaeska to tu je sama mrcha prokletá 😠 😠 😠 Tak jsem zvědavá co s váma budou ty doktoři dělat. Přaji ať se to už příště povede a hlásite jedna za druhou //

katyna6
5. srp 2010

Děkuji Mari 🙂 .ale radši bych to yvládla bez doktorů,nervy to pak budou ještě větší,než teď.No,máme chvilku čas,tak uvidíme.Tobě už se to pěkně krátí,za chvilku budeš mít laurinku v náručí,viď 😉
Ykoukla jsem ty vaše miminečka-máte je prostě náááááádherný 😵 😵 .jde vidět,že jste si daly záležet 😀
farmi-to jsou fakt hňupi!!Je nenapadlo,jak bude chudák Robča zklamanej.jak jsi psala,maj si všechno nejdřív pořádně rozmyslet a pak plašit 😠
paji ty bodynka jsou moc krásný,šikulka!!
aji-tak jsme v tom zase spolu,ty moje věrná spolubojovnice 😠 😉
já už zase frčím,zkusím ještě nakuknout,zatím pa

mari111
5. srp 2010

jo jo Katynko, za chvíli mám prťavku doma, snad teda 😅 jestli nebudu přenášet do vánoc 😀 ale ty se taky dočkáš neboj, moc ti budu držet palečky

kopa
autor
5. srp 2010

Jsem tu z kontroly 🙂
Vše v pořádku,vyšší čípek a hrdlo uzavřené.Koukali jsme na utz na mimíka,pohlaví stále nezjištěno a pochybuji,že se nám ukáže 😀 😀 Už počítám s verzí,že mi u porodu řeknou máte chlapečka/holčičku 😀 😀
No a víte proč 😀 😀 Páč ten mimík leží do polohy V 😅 😅 Má nožičky u hlavičky 😅 😨 doktorka se divila,jak tam leží 😅 tak snad je to v pořádku 😅 a zase se nák přetočí do jiné polohy.No jsem zvědavá v úterý na Gennet.
Jinak na další kontrolu jdu za 3 týdny a budou mi brát krev.

Sarlott mě zmátlo,že jsi napsala zelený plínky 😅 páč ty co dělají zelený jsou od 3-nebo 4kg,myslela jsi tyhle né?http://www.docsimon.cz/zbozi/pampers-pleny-1-ne...

mari111
5. srp 2010

tak supr Kopísku, na genetu určo už něco poznaj, jestli je o holčička nebo chlapeček 🙂

ee.liska
5. srp 2010

@paajaa to pak musíš hodit foto jak ti to uschne, jsem zvědavá

@natalie77 super, že to jde aspoň takto udělat 🙂 ta mrcha bude určitě jedna z posledních 😉

@katyna6 další mrch, teda jo ☹ ale v centu určitě pomůžou a za chvilku budeš těhulka 🙂

@kopa gratulka ke kontrole 🙂 to je teda poloha, do V 😀

martinkal
5. srp 2010

Ahoj Holky 🙂
děkuju, že jste hlasovaly, ale dneska mi původní fotku smázli, protože nebyla z přírody, já trdlo si totiž nevšimla, že to musí být fotka na téma dítě a příroda ☹

Tak jsem jí rychle nafotila se stromy v pozadí, snad jim to bude stačit, A TAK JEŠTĚ JEDNOU PROSÍME O VÁŠ HLÁSEK TETY KONÍKOVKY 😉
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?id=6

Děkujeme a máte to u nás 🙂

SOUTĚŽÍME S TOUTO FOTKOU:

mari111
5. srp 2010

odhlasováno Martinko a tam se taky dá hlasovat každou hodinu nebo jenom jednou?

ee.liska
5. srp 2010

už je tam 🙂 a jak často se dá hlasovat?

kopa
autor
5. srp 2010

@wlladka To jsme ráda,že to takhle doma zvládáte 😵 A ta váha Šimonka je nádherná 😵 a to mlíčko ,že máš je úžasné!!!

kopa
autor
5. srp 2010

Niki a jak dlouho už čekáš na MS? 😕

Aji a Katynko,to je mi líto,že na vás zase zbyla ta mrcha jedna hnusná 😔 😔 Ty jo kdybych vám nák mohla pomoc 😅 ale jak že 😀

Farmíku tchánovci no comment 🤐 🤐 zabít!!a zase zabít!!!To se přeci nedělá 😠 😠 něco slíbit a druhý den se vymluvit.Si mi připomněla taky tchány,už to bude 3 týdny od svatby a ještě se nám ani jednou neozvali 😨 😨

kopa
autor
5. srp 2010

@paajaa hezký bříško 😀 😀 ale jak píše Sarlott mě teda nikdo ještě nepustil v MHD a to jsem zítra 30tt 😅 😅 každý vždycky čumí a otáčí hlavu 😅 😝
@martinkal teda Lucinka je už tak veliká 😵 😵

martinkal
5. srp 2010

mari, eliško děkujeme 🙂

já nevím, jak často se tam dá hlasovat, ale když to ještě někdy zkusíte budeme štastné 😀

martinkal
5. srp 2010

No KOPI je velká, už má 7 kg, taky jí už bude 5 měsíců 😉

martinkal
5. srp 2010

@kopa a co vlastně máš v bříšku Kopi? neodpovídej, že miminko 😀

kopa
autor
5. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana 40tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 37tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 36tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 35tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 35tt...................................KO ?........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 34tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 33tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..........čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 29tt ..............................Velký UTZ 10.8., 25.8.KO, kardio 8.9.
Maarrtina 25tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8.........čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 21tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8......čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 20tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 10tt............................má těhu průkazku
Nicollka 37DC
M.aa.b 34DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 34DC
Natalie 24DC
maendy 13DC
Madormi 6DC
Katyna 2DC
Aja 1DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

kopa
autor
5. srp 2010

@martinkal Asi mimozemšťana 😀 😀 😀
Koukám,jak ty děti rostou a strašně to utíká 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru