Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
13. srp 2010

@aja.83 jojo, v nedeli.. jsme tam tak hezky vyskládané 🙂
vzdycky se to hodí, věci od příbuzných.. nové jsem kupovala fakt minimum, jen ve slevách -obřích, pak jeste od známé nákup velký, ten první a něco jsem dostala 🙂 ono stačí, jak naskakují ty ostatní položky - postýlky atd...
jinak to mám stejně, ty, mari a katynka.. začínaly jsme stejně... a sice 50 % úspěšnost,a le vy už byste nás teď měly dohánět 🙂 a určitě budete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ věřím tomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

@kopa já mám od každé jedno, ale u zubařky jsem za těhu byla dvakrát!🙂

aja.83
13. srp 2010

@handm Tak taky přeji vše nej! Hlavně ať hladce proběhne bobistův nástup na start! 😀

handm
13. srp 2010

@aja.83 díky!🙂 snad nasedne správně a pojede jak po másle 😀

aja.83
13. srp 2010

@handm To by měl! Když už je od početí "bobistou", tak to jinak ani nebude umět! 😀

farmarska
13. srp 2010

teda vy jste taky užvaněný, co jste toho od včerejšího večera nakecaly 😀
aronku, téda Haonzíček si ale přivstává 😅
ají já mám taky svátek v neděli héééč 😝 😀 a slavíme to dnes héééč 😝 😀
a holky žížaly, jedinej hrošík jsem tady já 😎 tak mi přestaňte krást moje priority 😀

farmarska
13. srp 2010

kopi teda hergot, co jsi to v noci měla?? 😕 😖

handm
13. srp 2010

@farmarska ¨ty taky v neděli?!🙂 hiiiii!!! všechno nej!!!

farmarska
13. srp 2010

no holky já musím jít pozalejvat, páč u nás už pár dní nepšelo a čerstvě zasazený kytí by to nemusely rozdejchat a pak musím jít vymíst a připravit udírnu a ohniště a posezení na odpoledne.
Tak se tu mějte a nezlobte 😉 a vy co nemáte, ještě neroďte 😉 😀 hezky dodržovat harmonogram 😎 😀

aja.83
13. srp 2010

@farmarska Farminko, taky ti přeji vše nej! Pěkně to dnes oslav! 🙂

ee.liska
13. srp 2010

ahojky, jsem tu, byla jsem s tchyňkou na nákupech, tak jsem si taky pokoupila 🙂

@tercie teda Lukynek je krásnej 😵

@farmarska
@tercie pěkně jste nám ty porody naplánovaly, jdu si koupit teda ten špunt, no... 😀

ee.liska
13. srp 2010

@aronek teda vy jste ranní ptáčata 🙂

@handm pěkně nychytané 😵

@aja.83 všechno nejlepčííííí k svátečku, ať se ti splní všechno co si přeješ 🙂

kopa
autor
13. srp 2010

@aronek děkuji 😉 já měla za to,že mám mít dva 😅
@handm tak já to mám oběhlý,akorát si dojdu raději ještě jednou k zubaři 🙂

kopa
autor
13. srp 2010

@aja.83 Také přeji vše nejlepší k svátečku 😵
Na Haničky jsem nezapomněla 😀 Holky taky přeji vše nej,hodně štěstíčka 😵

ee.liska
13. srp 2010

já mám většinu hadříků taky už po někom, ale není to na nich vidět a jsou o pplovinu levnější, a co mám nové tak bylo ze slev, ne že bych mimi nechtěla dopřát, ale přijde mi to zbytečné, když mu to za chvilku bude malé 🙂

kopa
autor
13. srp 2010

@farmarska Farmíku nevím co to v noci bylo 🤐 🤐 Ale raději jsem nasadila magnesko a dám si ho i před spaním.tak snad to bude o.k.

tercie
13. srp 2010

Ahoj holky 🙂

@aja.83 všechno nej k svátečku a co nejdřív žížalku do bříška😀!!!

@farmarska Jééé tak nemám doma ignoranta jenom já? No ale ani nevím,jestli mě to má těšit. Chlapi mizerný, místo aby nám trochu ulehčili, tak akorát přidělávaj práci. Já to totiž beru tak, že mi maří mojí práci...já přece taky nejdu ničit to, co on udělá... Takhle mu to říkám, ale zřejmě to vůbec nechápe. Můj se opět nebaví, a co mě mrzí nejvíc, že když je uraženej na mě, nevšímá si ani Lukáška. Blbec fakt. Ale okrádá akorát sám sebe. Už se těším až na podzim na pár týdnů vypadne do toho kurzu, doufám, že si to tam uvědomí, až mu budem chybět.

@kopa člověče cos to měla za křeče... no hlavně že to přešlo, zřejmě to nic nebylo, ať se to neopakuje, ono teď se dějou různý věci a člověk pak neví, jestli to k tomu patří,nebo ne, taky se na to pamatuju,že jsem řešila každý píchnutí a jestli to není něco špatnýho.

@ee.liska a špunt hodně kvalitní jo? 😀 Co sis koupila pěknýho? Jsem se musela smát, ty už máš po nákupech,a my se teprv vyhrabali z pelechu 😀
@handm taky si představuju, jak se bobista rozbíhá, odráží a jede 😀 vybaví se mi vždycky scéna z kokosů na sněhu 😀 Nebude taky třeba líbat vajíčko? 😀

Holky co dneska vaříte? Já vyndala kuřecí stehenní řízky z mrazáku, a nevím jestli je udělat klasicky, nebo jako steak na přírodno a nebo to rozkrájet na nějakou směs 😝

kopa
autor
13. srp 2010

@tercie vid 😅 jestli jsem si tam nák mimíka nezalehla 😅
Já dneska vařím rizoto a možná udělám ty moje koláčky 🙂 Ted čekám,jestli příjde pošťačka a pak se vrhnu na vaření.
Jo jsem vám zapomněla říct co se mi včera stalo 😅 😀 Odpoledne nám měli dovézt tu Ikeu a tak přítel čekal venku.Pak někdo zvonil a já si říkám,tak to je on a šla jsem si v klídku otevřít v kalhotkách a v krátkém tričku(bez podprdy ju 😀 )a tam pracovníci Ikei 😝 😝 Jak jsem jim držela dveře,tak jsem se za ně schovala a pak jsem rychle mazala aspon pro džíny 😲 no hrůza 😀 😀

kopa
autor
13. srp 2010

@handm Ty máš taky tu vaničku z Ikeii? 😕 My jsme jí tam včera koupily a mě se zdá obrovská,budeš do ní ještě něco kupovat??

ee.liska
13. srp 2010

@tercie levné plenky, pak ještě zásyp a tělové mléčko, štangli loveckého salámu,neteřince sponky,..... já jsem jela už o devíti, je to strašný pařák tak abych se neuvařila 😎 a stejně nemůžu spát tak nic 😝 a dneska nevařím, manža jede hrát na zábavu takže budu doma sama a půjdu na pivo 😀

@kopa 😀 😀

tercie
13. srp 2010

@kopa to nejde ho zalehnout 😀 Jak je v plodovce, tak si to představ jako balonek naplněnej vodou, taky ho nestlačíš, vždycky tam zůstane dost místa 😉 takhle mi to vysvětloval doktor,když jsem měla strach, proč mi ještě v 18 týdnu,když jsem si stěžovala na bolest zad radil,ať spím na břiše... já na něm teda ale stejně nespala 😀

@ee.liska to se máš že nemusíš vařit, a pivko bych si dala taky. Asi zajdu do krámečku 😀 A vůbec že se mi chce vařit tomu bordelářovi nemluvícímu 😝 . A u vás je pařák? U nás je zataženo a dusno. Už bych klidně zas brala sluníčko.

handm
13. srp 2010

Ahoj, tak se hlásím, že jsem z pošty zpět a celá 😀😀😀😀

@tercie je dost možný, že bobista klidně bude líbat vejce😀 a udělá něco jako švýcar, když uvidí pěknou holku..řekne si ein, zwei, drei a přejede ji bobem....😀😀😀😀 omlouvám se, ale tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, umím to skoro nazpamět... někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí ...😀😀😀
a k vaší diskusi s farmíkem ohledně manželů - našla jsem tu super diskusi "záhadný manžel" a to jsou fakt perly.. si říkám, co my to všechny máme doma, sem se tlemila asi dvě hodky, kdyz jsem to cetla... všichni jsou tak nějak stejnatí a mimozemštani... krom tedy toho, když si nevšímá malého, to bych ho zabila...😝

@kopa ano, taky máme tu vaničku z Ikea a myslela jsem, že nebudu už nic používat, ale od té bratrancovo ženy jsem dostala podložku (spíš asi do velké vany), tak ji tam vyzkouším, navíc jsme koupili v ikea ještě takovou tu protiskluzovku, maj krokodýla nebo kytku nebo ještě něco...

@ee.liska šikulka, takhle hezky pokoupit! já byla po poště taky na nákupíku, ale bylo tam tak narváno, že mě to vyčerpalo 🙂 a díky za pochvalu, vždyt ty to máš krásně připravené taky!!! jen jsi to měla dřív 🙂

jinak já vařím pizzu 😀😀😀 tedy peču... už ji tam jdu mrsknout..

holky a všímáte si, že Hanana tu dva dny nebyla?! že by?! To bude mít Mari radost 😀😀😀

sarlotta
13. srp 2010

@martinkal, malá je super s tím medvědiskem 😎 😎 Vy máte barák, že jo 😀 nám by se takový dom nevlézl 😅

@tercie Lukýnek je báječný vykuk 😀 , krásný chlapeček 😵 😵 😵 já furt čekám jak se malé dobarví očka... jestli bue mít hnědé nebo bude nějaké překvápko 😉

@farmarska ten screeninig se dělá běžně ve 13-14tt.. je to všechno líp vidět 😉

sarlotta
13. srp 2010

@handm tak to jsem se zasmála... bobista na start 😀 😀 😀 ...

@ee.liska kurńa Ty nevydržíš doma ani jeden den 😀 😀

ee.liska
13. srp 2010

@sarlotta nee já se strašně nudím 😀 tak aspoň na chvilku vždycky do města 🙂 teda dneska jsme bily v tescu, kauflandu a DM 🙂 to jsem zvědavá, jestli bude mít hnědé jako ty s Kryštůfkem

@tercie jj hnusné horko a dusno, ale třeba sprchne

@handm celá jo? teda já mám pořád ty poslíčky, takže jestli úředběhnu tak za to nemůžu 😀 ale šarlot včsra říkala, že mě tipuje až za těch 14 dní tak mám ještě čas 😎

já už mám oprané dvě pračky a jak to usychá tak to zrovna žehlím, mnžovi na zítra košili už mám tak už mě čekají jen ty příjemnější trička 🙂

handm
13. srp 2010

@ee.liska kdyz já poslíky vůbec nemám.. ani nevím, co to je 🙂 žádný stahy necítím, jestli jednou denně nějaký zvláštní pocit, tak to je všechno... navíc si myslím, že to je Bobista, jak se tam mele...😀
jediné co jsem měla bylo včera večer, že mi jakoby vystřelovala "jehlička" do "pipky" 😀😀😀 asi třikrát a pak nic zas

nikissek28
13. srp 2010

Ahojte 🙂 🙂
já si tak dneska šmejdím po netu a najdu si článeček :D http://www.novinky.cz/koktejl/208540-ctyri-sest... musím uznat že si to ty dětičky pěkně naplánovaly 😉
tak aby to tady za chvilku nevypadalo podobně 😀

handm
13. srp 2010

@nikissek28 videla jsem to rano nebo vcera v TV, fakt super, neuveritelny 🙂

nikissek28
13. srp 2010

@handm taky jsem si říkala 🙂

aja.83
13. srp 2010

@nikissek28 Zrovna jsem to teď taky četla na netu. To je krásný! 🙂 Slyšela jsem, že se to ségrám někdy stává, že mají stejný, nebo podobný termín porodu. Ale myslela jsem tak 2 sestry, že rovnou 4, tak to je mazec! 😉

nikissek28
13. srp 2010

no je to krásný ale nedovedu si potom představit tu oslavu narozenin nebo když by měla některá hlídat děti svých sester 🙂 🙂 🙂 to pak musí být i naročné 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru