Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
18. srp 2010

holky u nás je tma jak v ři.. a zima jak v rusku, brrrr a je po létě 😒

kopa
autor
18. srp 2010

Dobré ránko 🙂
Tak už peru věci pro Víťu 😀 Dalo mi to celkem práci to vytřídit.Mám to na 6 praček 😅
Holky a už ty vyprané věci si mohu dát do skřínky né?Manža tvrdí,že by to dal ještě do igelitu aby se to prý nezaprášilo,nebo neušpinilo.Mě to přijde zbytečné.

kopa
autor
18. srp 2010

Jdu vás dočíst 😉

kopa
autor
18. srp 2010

@farmarska Farmíku,to mám radost,že tě vzal ten doktor 😵 No vidíš,takové hezké zprávy,mimík roste a je v pořádku 😉 Moc gratuluji 😵 Já vždycky chodila taky vyklepaná a jakmile jsme zabouchla dveře ordinace,tak jsme byla vysmátá 😀 😀
@ivomal gratulka ke kontrole a držím palce aby mrcha dorazila co nejdříve 😉

flair
18. srp 2010

Ahojky kočky 🙂 koukám, že jsou další miminkáááááááááááááááá 😅 😵 Petrosko a Hanana moooc gratulujuuuu!!!!
A další se chystají, no úžasné!
Já pořád někde s malou lítám po venku nebo si s ní hraju. Chystám se pořád dát vám sem fotečky, ale z mého PC nejdou vkládat a tak musím z manželovýho. Tak snad se k tomu už dostanu 😉

handm
18. srp 2010

Dobré ranko,
tak jsem vás dočetla, kecalky 🙂 chudák teda @farmarska, si tu zas povídala chvilku dost sama 😀 ale zas měla super zprávy od DR (super přístup), takže paráda!!! moc gratuluju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teď zas další dobré zprávy z dalších kontrol!!!!🙂🙂🙂🙂🙂

@mari111 tak ty takhle kokrháš?! no to by mě zabilo.. je fakt, že já ted taky spím hůř, každé otočení se probudím, než si ten pupík přehodím, ale jinak dobrý. vstávám s manželem v 6 na budík a přes den většinou na chvilku vždycky vytuhnu - třeba na pul hodky 😀 holky konečně nám zítra dorazí postel - takže konečně nebudem spát na matraci na zemi a bude i to lepší vstávat na Wc atd 😀😀 ted než se vzdycky posbírám ze země, tak abych měla pomalu kladku 😀

@kopíku, ty jo, šest praček, to je hustýýýý 😀 ale myslím, že mi to taky pohodlně dalo, možná i víc, protože jsem prala ještě plínky, deky, zavinky atd...a do skříňky jsem si to taky hned dala, ale nechala jsem to větrat otevřený ještě nějaký den, protože ty nové věci - komoda, měla takový divno-čuch.. tak větrej hlavně ji, aby ti nenačichlo to krásně vyprané prádelko 🙂

dnes se chystám začít ta okna, aspon tak dve si rikam, ze udelam 🙂 a na večer se nám ohlásila navštěva, tak se těším!🙂 jen budu zas "muset" vyrobit nějaké dobrůtky, ale to neva 🙂

kopa
autor
18. srp 2010

@handm No vidíš díky za radu,to mě nenapadlo s tou skříní 🙂 Teď jsem otevřela ty šuplíky a větrám,páč je to prostě takpvej ten ikeáckej smrádek 😀 Tak snad to nák vyčichne. 😅 No zatím peru jen oblečení,to ostatní zas jindy 🙂

kopa
autor
18. srp 2010

@flair Ahoj Flair 🙂 tak to se moc těším na nové fotečky 😵

sarlotta
18. srp 2010

kuk holky, slečna chrupe na balkoně... tak kukám🙂

@flair ahooooj, tak jako fotešky sem 😎 😎 , míry, váhy, dovednosti 😀 😀 jsme zvědavky 😉

sarlotta
18. srp 2010

@mari111 ten konec je otravný, já se tentokrát k tomu ani nedostala🙂))) a musím říct, že to bylo lepší🙂 malý byl na termín a to jsem břicho vážně tahala někde u kolen a měla jsem pocit, že ho vytřepu 😅 😀
ale budeš mít krásně vypapané a vyžehlené miminko, bude hezky spinkat... uvidíš 😉

handm
18. srp 2010

@sarlotta tedy ta vaše slečna je vážně poklad 🙂 uplně zlatá, furt krásně chrní, žádné starosti s ní 🙂

sarlotta
18. srp 2010

elis mi psala včera, že jim spadla anténa, takže na net se dostane až v pátek, jooooo. takže kdyby něco,t ak Vám písnu, ale zakázala sem jí rodit 😎 😀 zatím.
Tady jsou Elis, Matyášek a Šarlot 😎 😎

sarlotta
18. srp 2010

no nechci to zakřiknout, ale vypadá to na nějaký režim, že se nám rýsuje... ráno vstáváme mezi 6 a 8...pak chrupe do 10-11hod.. to jedem do školky s kočárkem a pak ji přenesu domů na balkon...pak se kojíme a chováme do 12-13hod... chrupe do 14-15 , pak kojčo a jedem pro Kryštofka... spinká do 17-18 hod.. koupání a večerní cirkůsek do 21-22hod... spinká do 3 do rána a pak do těch 6-8hod 😀 😀

handm
18. srp 2010

@sarlotta to je uplne luxusní 🙂 na to jak je malinka jeste 🙂
a jsi moc hodná, žes elis zakázala rodit 🙂 protoze tady jeste dela ofuky mari s lauroskou a já 😝

jinak fotečka elis a spol je fakt kouzelná... se vám ty dětičky moc vyvedly!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

handm
18. srp 2010

myslela jsem to tak, že na kryštofka jsem zrovna koukala v albiku 🙂 😀😀😀 jsem to ted po sobe precetla a videla ten nesmysl 😀

sarlotta
18. srp 2010

no jo matyáška tam moc vidět není 😀 😀 😀 ale bude krásný chlapeček, dle pupíku bych ho tipla na 3kilča 😎

handm
18. srp 2010

@sarlotta no, bude to fesak po mamce: -) jsem fakt zvedava, jak tady zacnem rodit jedna za druhou 🙂 ani nevim, kdo je pak za nami na rade...
🙂

mari111
18. srp 2010

No Šarlotko máš hodnou holčičku 🙂

handm
18. srp 2010

@mari111 čo tu strašíš 😀😀😀😀😀😀 ??????????

mari111
18. srp 2010

No jak to Eli sluší s mimískem, už aby chovala svojho Matyáška 😉

mari111
18. srp 2010

že strašíš 😅 , teď sem kecala s kámoškou po telefonu hodinu.

handm
18. srp 2010

@mari111 strašíš, když nerodíš 😀😀😀😀😀

já už bych fakt chtěla...🙂 a jak jsem to napsala, tak mě tak píchlo v pipce...😝 hehehehe bobista mě potrestal, že ho chci vyhnat asi 🙂

mari111
18. srp 2010

jo to byl asi trest 😀

mari111
18. srp 2010

Ach jo holky, dneska jedu na gyndu, ak kdyby mi dr řekl že už rodíme ať mažu do porodky ja bych mu aj pusu dala asi, ja už fakt chci

sarlotta
18. srp 2010

@mari111 tak pěknou kontrolku 😎

my se kojčili včíl a přebalili a ještě budem kojčit 😎 tak papáááá

akual foteška 😀

handm
18. srp 2010

@mari111 tak si užij kontrolku a třeba už to bude, když se v tobě DR povrtá!🙂 držím palce!!! at se chce laurince ven!🙂 i když počasí nic moc na vykouknutí na svět 🙂

@sarlotta at vam to hezky jde!🙂 páááá

mari111
18. srp 2010

No sluší vám to Šarlotky 😵 ja už se chci mazlit s Laurinkou 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Doufam že do mne dr pořádne hrábne a spustí to 😅

mari111
18. srp 2010

Holky a co Petroška, myslíte že ještě není doma??? A jak se asi má Vladka se Šimonkem ???

kopa
autor
18. srp 2010

@sarlotta Teda Eli to sluší na fotce 🙂 a vám Šarlotky taky 😵

kopa
autor
18. srp 2010

@mari111 Já myslím,že by určo Petros napsala a nebo manžel,že by dal vědět,že je pouští 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru