Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
22. srp 2010

@maarrtina gratulka ke kontrolce🙂 Adélka je vzorná 😉
@kopa no když to zaparkuješ ve stínu, tak to můžeš sundat v létě, víš 😉 😉
@martinkal jééé to je šikulka... no 5 měsíců 😎 😎 ale vlezete se ještě do x-landeru, kolik malá měří ? 😉
@ee.liska jééé krásný výletek, taky bych jela 😀 😀 ale dnes budu už odpočívat.... včera sme byli v deichnanovi nakupit malému boty a odpolko u tety na návštěvě a v lese na hřiby... ale našli sme jako jeden 🤐 😅 😀 😀 no ale procházka pěkná 😎

kopa
autor
22. srp 2010

@martinkal Martinkaůl moc díky za fotky kočíku 🙂 a za radu s tou stříškou 😉
@ee.liska Mě to právě vystrašilo,nemohla jsem vůbec ležet.Na pravém boku dováděl mimís a na levém jsem měla ty křečíky.
@maarrtina Marti gratuluji ke kontrole 😵 A díky za IP,údaje zapíši až budu dělat tabulku.

aronek
22. srp 2010

Ahojky, tak si užíváme babičky, byli jsme na nákupu v Tesku a mají akci na dětské taše, koupíš tři a zaplatíš dvě, tak už je máme doma. Odpoledne se chystáme na hřiště. Kdyby se nějaká pražačka přidat, je to kousíček od metra Strašnická. Budem tam po půl třetí 😉

petroska
22. srp 2010

ahoj holky tak mám chvíli klídek ,maly bucá tak se vás snažím dočíst 😕 .handm mari popostrčte ty své miláčky..nějak sem vám loudaj teda 😀 .ELi ty už to máš taky koukám za pár.to bylo strašení že tu bude Maty dřív co?mě zakázali kočárkování až nabere maly aspon 2a pul kila tož se snad unudím doma.furt se ho nemužu nabažit.leží vedle mě na kojícím polštářku a dělá ksychtíky a prdí jak se přejedl 😀 .je to nádhera ho tu už mít...bych nevydržela čekat do září.
@kopa já měla poslíčky taky od 30 týdne.
@sarlotta zvládám,musím.ale je to des jak se nekojí.než poctivě odstříkám mlíčko,než ho do flašek rozdělím podle dávky jakou ma Filda mít zabere času,než ho nakrmím a nechám at si grkne to je taky hodina a furt dokola kolotoč.co 2 hodiny je hladovy,co 2 hodiny odstříkávám .nevyspala sem se ani nepamatujuuu 🙄

nikissek28
22. srp 2010

@ee.liska to já taky jsem zcvědavá jestli se trefím...jinak dík za bacilky 😀 😀 😀

mari111
22. srp 2010

kuk holky, my sme taky trajdali, jeli sme na kafe k tchyni, pak k jezírku na kukaňu a pak na pizzu.Teď si dáme na terásce kafíčko a manža bude zas makat a ja asi čučšt naněj, No ale ma toho málo tak bude dělat jen chvíli.Pak se budem válet u tv, sme dnesak nějak líni 😅
Petroš tááák ti závidím že už máš prcka u sebe i když se nevyspíš ale věřím že to je stejně krásne už se s ním aspoň moct trošku pomazlit.
Já nemám žádne porodní příznaky, tak nevím, jsem zvědavá jestli to Niki vyjde ta předpověď 🙂 Jinak posílam taky těhu bacili
😵 prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

Farmí ještě týden a hurá odpočívat , konečně, co 🙂

nikissek28
22. srp 2010

@mari111 do zítřejší půlnoci času dost 😀 😀 😀 jinak děkuju za bacilky holky
jinak jsem dneska byla opět v práci 😠 a ted jsem miláčkovi dodělala tiramisu 😀 😀 😀 😀 ale asi ho zbaštím sama 🙂

mari111
22. srp 2010

Niki mňam tiramisu, pošli po netu, bych si dala 😝

nikissek28
22. srp 2010

😀 😀 😀 tak ti posílám poooooooooořádnou porcičku pro tebe a Laurinku 😀 😀 😀

nikissek28
22. srp 2010

a nebo se stav 😝

nikissek28
22. srp 2010

nic holky, já ted jdu dělat narámky a naušničky co chce jedna paní 😠 😠 😠
něco takového nárameček--->http://www.koralkovysvet.com/images/742.jpg
naušničky----->http://www.koralkovysvet.com/images/859.jpg
a když mi zbyde čas tak něco pro mě----->http://koralky.pokladnicka.cz/?q=tyrkysovy-koral

mari111
22. srp 2010

dík, a že stav se, to by byl výlet 😅

nikissek28
22. srp 2010

@mari111 no to jo 😀 😀 😀 tipovala bych tak přes půl republiky 😀 ?

mari111
22. srp 2010

@nikissek28 takle si hraješ s korálkama, jo. Pěkné 😵

mari111
22. srp 2010

@nikissek28 no to jo

mari111
22. srp 2010

@nikissek28 tak skoro cez celou republiku, 5 a pul hodky 😨

nikissek28
22. srp 2010

to je teda pěkné 🙂
a vůbec když už jsem u toho, bydlí tu někdo blíž???

nikissek28
22. srp 2010

@mari111 nejen takhle, my máme korálky skoro po celém bytě...závěs z nich,přívěsky na klíče, na mobil, naučnice, náramky, náhrdelníky, obal na mobil.....akorát máš ty korálky po celém bytě potom 😀 😀 😀

mari111
22. srp 2010

no to si myslím, ale daj se z toho udělat nádherné věci 😉

nikissek28
22. srp 2010

@mari111 tak to každopádně.... 🙂 v podstatě cokoliv, akorát musíš být opatrná přii manipulaci s tím 🙂 😀

nikissek28
22. srp 2010

@mari111 koukej, tohle je třeba hodně náročné , ale udělá to radost http://www.koralky-navody.cz/UserFiles/Image/ko... 🙂 😲

farmarska
22. srp 2010

ahoj holky, tak já jdu načumnout, jestli už se něco děje 😅 😕 😕
a koukám mari je stále tu 😀 Ale mari neboj, šlo to dovnitř, jednou to musí jít i ven 😉 😀 😀
Jinak my se dnes měli bájo 😵 šli jsme na houby a přijednou jsme to vzali k takovému jednomu novému rybníku v lese, co jsme objevili. Všichni tři pesani se krásné proplavali a my šli domů s plným košíkem hub 😵 Po příchodu domů jsme si s manžou oba bucli, pak jsme vstali šli trochu něco dělat na zahradu, manža rozřezává staré auto, na šrot, pak jsem očistila houby a on mi z nich udělal ták báječnou smaženici, že jsem se oblizovala až za ušima a přežrala se k prasknutí 😅 tak ted tu ležím a sotva funím 😎 😝
chtěla jsem pozdravit petrosku 😵 taky jí uplně závidím, že už má ten uzlíček u sebe 😵 a neboj, brzy malej zesílí a budete moc ťapat po venčí a i to kojčo bude lepší a intervali delší 🙂

mari111
22. srp 2010

Farmíku tak jsete mněli taky hezkej den, my byli taky u rybníka 😉 Teď jsem ještě vysála celej barák a vytřela, spotila jsem se u toho jak myš. Du do vany a zas se válet 😵

mari111
22. srp 2010

Niki v tom odkazu se mi nic neukázalo 😒

farmarska
22. srp 2010

mě se taky nic neukázalo 😕 píše mi to chyba! 😝
mari ty jsi teda šílenej pracant 😝 😝
to já se stihla už vykoupat před tou smážou 🙂

mari111
22. srp 2010

hotovo, vykoupaná ale mám problém, holky já už nemám co na sebe jak už tejden neperu tak mi všechno došlo 😅 už tři dni taham manži trika a teď už mu ale asi začnu brát aj gaťata 😀 😀 😀 no už aby byla středa a dovezli nám, tu pračku a já mohla prát. júúú ale kdo to bude pak žehlit, to se z toho pototo 😖

mari111
22. srp 2010

@farmarska no ty tak říkej něco a pracantovi, ta pravá 😉 😅 zdaleka toho neudělám tolik co ty, ještě se starat o farmu a práce a domácnost 😅

kopa
autor
22. srp 2010

@petroska Petros to jsem ráda,že to s Filípkem takhle krásně zvládáte 😵 Jsi holka šikovná.Už se taky těším na Víťu 😵
Mari ty jedeš jak mašina s tím úklidem.

Já tipuji Handm,Mari,Eli 😀 😀

Farmíčku to jste měli teda príma den 😉

mari111
22. srp 2010

Niki trochu jsem tomu pomohla a ukázalo se to 😉
kopísku ani né, to už z nudy 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru