Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
30. srp 2010

@sarlotta 😀 jsme spolu od unora..... 🙂 dobré co.... 😀

sarlotta
30. srp 2010

no dyť 😎
@maendy šikulky 😎 😎

aronek
30. srp 2010

@maendy moc gratuluji k rychlosti i // 😉

maendy
30. srp 2010

@aronek .. děkuju.... víš někdo nad tím nesouhlasne zakroutí hlavou... ale s ex jsem byla skoro 7 let a zjistila jsem že jsem ho vubec neznala....nebyl mi oporou a utekl od všeho do jiné náruče..... takže vím že to není o tom jak ten vztah dlouho trvá...ale jak si jeden druhého váží a zaleží jim na sobě..... 🙂

A nepřejícné okolí at si trhne nohou.... 😝

tercie
30. srp 2010

Ahoj holky, já vám dneska už podruhý napsala takovej sloh, a podruhý se mi to smazalo, mě omejou ☹ a včera večer taky ☹ Já mám nějaký volšový ruce nebo nevim...

Tak aspoň gratulace maendy a madormi ke čárečkám, holky ať je všechno v pořádku, moc vám to přeju!!!

Farmi zejtra držím pěsti na ko do Hradce, užij si to, je to dlouhý vyšetření, tak se pokocháš, a princezna bude mít NT určitě ukázkový, tak neboj, a hlavně mi pak dej vědět, budu čekat, jo?

A Vlaďi nemáš dneska svátek náhodou? Nebo jsi Vladimíra....? Každopádně všechno nej 🙂 a gratuluju Šímovi k tříměsíčninám 🙂

tercie
30. srp 2010

@maendy o tom to není jak dlouho se znáte, někdy fakt člověka nepoznáš ani za deset let, a někdy si tak padnete, že ti stačí pár měsíců 😉 hlavně že se máte rádi a okolí neřeš, beztak z nich mluví závist 🙂

aronek
30. srp 2010

@maendy my jsme spolu dva roky a kousek a taky máme malého už v postýlce a mohl tam být i dřív, kdybychom o první nepřišli 😉 a s bývalým jsem byla 9 let

natalie77
30. srp 2010

Ahoj babulenky moje zlatý
@maendy tiše blahopřeji a držím pěsti, ať je vše ok. Moji rodiče se brali po 7 měsících chození a to byla mamina už ve 4. měsíci...no jsou spolu skoro 40 let a mají krásný vztah.....takže na délce vztahu nezáleží, držím pěsti a jsem ráda, že každá pohádka má šťastný konec 🙂.

@farmarska farmíku, mo snažíme se, co to dá...ale já nikdy ovulku nesledovala, protože mi nedozrávali folíci....vždycky mi něco píchli, pak dali Pregnyl, aby byla ovulka a za 48 hodin měl být sexík....tak teď, jsem taková rozladěná...jendou to bylo 13 DC pak třeba 19 DC...tak nevím, snažíme se obden.....ale znáš to, pokaždé to zklamání mě zmáhá..jestli to teď nevyjde, dám si na chvíli pauzu od doktorů i snažení, nějak mi to pumpování hormonů do mého těla rozhodilo pleť, tlousnu a taky mám výkyvy nálad...jsem jako v přechodu...sedím e svetru, když lidi mají trička a když mají lidi bundy, tak jsem v tričku a zpocená.....moc bych chtěla, ale tento cyklus to nevyjde, bohužel i tím, že jsem nestihla dojít k mudře, ale jdu tam ve čtvrtek, tak uvidím, co mi řekne...

No a teď jsem zapomněla reagovat na vše možné...
@sarlotta jéééééé to je krásný uzlíček 😵 😵 😵 prosím, počuchej jí za mě, já dětskou vůni fetuju...nejrásnější parfém na světě je mimi vůně 🙂 .

natalie77
30. srp 2010

Holky, jak pomáhají ve školce dětem s oblékáním? Ten můj malej si neumí pořád obléknou tričko a zapnout zip u svetru...kalhoty má natahovací a boty na sucháč......no prostě nějak nespím a jsem nervní. Ve středu tam budu tu hodinku s ním....ve čtvrtek asi sednu do auta a budu tam bulet...no musím být asi statečná.....chuďátko moje, má maminku slepici...a ta to svoje kuřátko opečovává...když vidím, jak se těší, je mi lépe...no snad se nebude počůrávat...občas, když si hraje, tak zapomene....asi se to pani učitelkám nebude líbit, co?

tercie
30. srp 2010

Ahoj Natálko, s tebou jsem taky dlouho nepokecala, kočko 😉 Ale četla jsem, jak jste si užili dovču a jak se máte s manžou rádi, to je dobře, myslím, že to je půlka úspěchu 🙂 Hele jak dlouhý máš cykly? A máš je všeechny stejně dlouhý nebo se to mění?
S tou školkou nevím, ale myslím, že jsou tam od toho, aby prckům pomohly, však nemůžou ti pindíci umět hned všechno, ne? Naše Natálka - neteř - jde taky ve středu poprvé 😅

natalie77
30. srp 2010

Ahoj Tercíku 🙂
No mám cykly jako noty...jednou 37, pak 28, pak 35....děsný 😝 .
A jak se daří Tobě? CO Lukášek?

natalie77
30. srp 2010

Lukášek je krásňoučkej....a je to šikulka...ale to to uteklo 😕 , mám pocit, že nedávno jsi běžela na poštu a už jsou to 4 měsíce, jo? Tak to je hnus velebnosti... 😉 .
Jinak ta reakce po očkování, jak máš v profilu....někdy je mívají až za několi dní...ale to určo víš 😉 .

A jak si pylně dočítala, doma ok, (nebudu to rozebírat, ať to nezakřiknu...) a dovča bombastická, nejlepší, co jsme měli, když nepočítám líbánky 🙂 😀 😵 .

natalie77
30. srp 2010

mělo být pilně....asi mi zkameněl mozek, pardon 😔 😝

tercie
30. srp 2010

Aha, tak to ti moc neporadím, já vím já vím jen to, že ovulka by měla bejt 14 dní před začátkem mrchy...jenže to nevychytáš když jí máš pokaždý jindy 😀 Jediný s čím můžu pomoct, je měření BT, mrkni na Farmi jak jí to fungovalo 🙂 Byla těhu za 3 měsíce od začátku měření, a já taky, a to dvakrát 🙂
U nás to s tou láskou není asi tak žhavý jako u vás 😀 ale když se mnou manža mluví a nemá jednu ze svých nálad, tak je celkem fajn.
Lukášek je zlatíčko, miláček můj, šikulka, drží hlavičku, točí se na bok, kdyby mu nepřekážela ručička, tak už je na bříšku, ale ještě si s ní neví rady 😀 ale z bříška už se na záda zpátky překulí, to mi udělal prvně předevčírem, tak jsem čuměla 🙂 no a asi už se mu připravujou zoubky, protože všechno cpe do pusiny, a hrozně slintá, a má z toho červenou pusinku, tak mu jí musím mazat, ale vypadá to děsně, ale i doktorka řekla, že se s tím nic dělat nedá ☹

tercie
30. srp 2010

natali jojo, když jsem běžela na poštu a ještě honem dokoukávala McLeodovky 😀 někdy mi přijde jako by to bylo včera...

tercie
30. srp 2010

Ty reakce...no je trošku víc spavej, ale nevím, jestli to je očkováním, nebo počasím...jak je deštivo tak víc spinká vždycky. A občas je trošku protivňoučkej a opískanej, právě, když chce spát. A teploty snad už nedorazí, když je to 3 dny, nebo?

natalie77
30. srp 2010

Terci, na graf se podívám....
NO zoubky jsou svině....nás trápili od 6 měsíců do dvou let...pořád nějaký rostly 😝

Jinak aby to nevypadalo, že je to u nás, jako kdyby nám bylo patnáct...ale prostě nějak se vyčistil vzduch, řekli jsem si hodně věcí....a hodně toho druhého pochopili....manža se ovládá, když nemá náladu, když potřebuju pomoc, narovinu si řeknu....náznaky prostěchlapi nechápou....taky byl doma.....takže byl klid si tak nějak uvědomit, že nejdůležitější je, že máme Marka a že je zdravý....ostatní krávoviny nám přišli už teď k smíchu, docela jsme se těm našim hádkám zasmáli....je to fajn.

natalie77
30. srp 2010

Nás doktorka po jednom očkování...nevím jeslti na spalničky, neštovice.. ..to je ta čtyřkombinace.....strašila, že i klidně po 10 dnech až zapomenu, že na nějakém očkování byl, můžou být teploty...ale malej onemocněl druhý den....byl nakřáplý, ale ještě neměl přáznaky a očkování ho dorazilo... 😒 pak se z toho nemohl týdny dostat...tak uvidíme, jak dlouho vydrží ve školce, počítám tak 14 dnů....

Se těším na veselé zprávičky od Farmíka 😵 .

natalie77
30. srp 2010

Kde má Farmík ty grafy?

tercie
30. srp 2010

Tak to je fajn, my spolu asi prostě my spolu asi prostě mluvit neumíme... nikdy si nic nevyříkáme, a pak to mezi námi visí...komunikace je u nás základní kámen úrazu... a kolikrát ani na nějaký debatování není nálada, manža má dost starostí v práci a se psama, kolem baráku, protože je pořád co dělat, teď o dovolený dělali ploty, máme velkej pozemek, tak je toho hafo, furt obstarávat matroš, a lidi na pomoc a tak, a pak už se mu nechce nic řešit protože je hotovej...snad až budem mít tak nějak hotovo, bude to lepší...jenže to už si pár let říkám, a nějk to nemá konce 😀

madormi
30. srp 2010

@maendy budu držet palce aby z toho bylo dobře prosperující těhu, absolutně tě ale chápu mám momentálně stejné pocity jako ty :-/

tercie
30. srp 2010

No jo to je smůla, že se vám to očko potkalo takhle s nemocí... jenže to jeden neovlivní co...

Farmík má grafy na mojí registraci na fertilityfriend 🙂 Stačilo vychytat kdy bejvá ovulka, pak naštelovat snažení a bylo 🙂

natalie77
30. srp 2010

Terci, zlepší se to, až bude Lukášek větší, tak od roka a půl z něj bude pan Terčulák poprděný...a i mezi Vámi to bude znát, věř mi...Oni jsou chlapi sobci, cítí se odstrčený, my pořád běháme kolem miminek...máme pocit, že nám nepomáhají, oni, že se málo zajímáme o ně...začarovaný kruh 😝 ale zlepší se to....

madormi
30. srp 2010

@maendy stejnou čárku jsem měla před pár dny ted už jí mám silnější tak snad nám budou oběma ještě sílit 🙂

natalie77
30. srp 2010

No štelování na snažení, to by mi šlo 😵 . Ale kdy je ten den D..to nepoznám...myslela jsem, že mě před 3 dny píchalo na vaječníku, že to bude ono....tak jsem se snažili, ale dneska píchá znovu...tak musíme zase 😀 to je práce, jako v Kolbence 😀 😀 povídal manža, prej štěstí, že nevyfasoval píchačky 😀

tercie
30. srp 2010

Naty mrkni ale nevím jestli tam něco bude, dlouho jsem tam nebyla a prvních asi 5 grafů je mých a zbytek Farmi... akorát nevím jestli je tam najdeš všechny, já neumím angl. využívala jsem jen ty základní funkce 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/22aadd

natalie77
30. srp 2010

@madormi, @maendy holky nebojte, budou tam dálnice...
Mám radost, že se ocásek v tabulce zase posune k těhulkám...měla jsem už blbou náladu, že se ten konec nějak nehýbá 😝

aronek
30. srp 2010

@maendy
@madormi můžete těhulit spolu 😀 ¨

natalie77
30. srp 2010

Terci, díky, jdu to okouknout 😉

madormi
30. srp 2010

acho jo holky já se snad ustrachuji každé píchnutí mě děsí ☹ dnes mě třeba popíchává dole v břiše ( až u stehen) není to jen na jedné straně střídá se to. a mám furt takový pocit vlhka v kalhotkách (bezbarvý výtok) tak snad to nevěští nic zlého ☹ ach jo ty potraty nás všechny připravily o klid a radosti z čárek ☹

aronek
30. srp 2010

já jdu pro změnu kojit a pak spinkat, uvidím jak dlouho 😉 moc mu v noci to spaní nejde 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru