Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. zář 2010

tak jsem pěkně vybucínkovaná, čekám na kamarádku a ona zatím nikde 😠 no ale ještě jí chvíli dám, než jí budu budu volat, páč vím, že s malým dítkem jsou ty výpravy někam, trošku složitější 😉
jsem vás zatím dočetla a tak ti mne napadlo hadm, co takhle zkusit nastříkat si "tam " šlehačku 😅 😀 😀 jako moc hygienický by to asi nebylo 😅 ale jestli bobista čeká na sníh, tohle by ho mohlo zmást 😉 uvidí bílo, sedne do bobu a pofrčí jako po másle 😀 ber to jako krajní možnost 😉 😀 😀 😀

farmarska
1. zář 2010

mad já měla taky, hlavně v začátku těhu tak různě šílený sny!! 😕 asi to k tomu nějak patří 😕 ale ted už se to srovnalo 🙂 A co se ti zdálo?? 😕 Jinak já pořád držím palce 😉 🙂

handm
1. zář 2010

😀 😀 😀 @farmarska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 t y voeeeee:- 😀 😀 😀 😀

farmarska
1. zář 2010

markee kočko, vůbec si to takhle neber. Ta kamarádka řekla svůj názor, jako mám na to asi trošku zkreslenej pocit a neumí se vžít do druhého bych řekla... 😅 Já tě naprosto chápu. Mě by to teda asi nevadilo, ale chápu že jsou citlivější lidi, co jim takovýhle věci vaděj a prostě je nesmysl, dělat někde, kde víš, že by jsi půl pracovní doby prozvracela 😅 Hele každej jsme určen k něčemu..jednomu vadí to, druhýmu ono a vůbec si s tím nelam hlavu 😉 😎
Jinak ten vejlet-dovolená mne mrzí, ale třeba seženete ještě něco lepčího, třeba i později 😉

sarlotta
1. zář 2010

kuk. hezkou středu 1.záááááříííí 😎 😀

farmarska
1. zář 2010

had , tak za dobrotu na žebrotu! 😠 člověk tu hned po ránu hýří takovejhlema skvělejma nápadama nápadama ..a ty takovýhle neuznání 😠 😝 😀

farmarska
1. zář 2010

ahoj šarlotky,japak se daří? 😉

handm
1. zář 2010

@farmarska právě že to bylo uznáním... uplně si mě odrovnala a jsem pako, že jsem na to neprisla sama 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
1. zář 2010

holky jako dnes přijede tchýně, včera měla narozky a já vůbec ještě netuším co jí dát 😅 Něco by to chtělo, ale jen nějakou pozornost 😝 Jako mé mamce vím tisíc věcí co by chtěla, ale ona.. 😅 Zatím jsem jí jen oškubala kytku ze zahrádky, ale teda je to děsný koště, vůbec nevím, jestli jí ho dám, páč by si to mohla vzít nějak osobně 😀 Ale já ted napodzim nic moc kvetoucího do kytice už v záhonu nemám 😀 a z prstu si to nevycucám že 😀

farmarska
1. zář 2010

mizím kamarádka je tu!!!!

handm
1. zář 2010

@sarlotta kuk, tak jak jste zvládli nástup do školičky?!🙂
a co eliza?! nerodí nám? nemáš zprávičky?! ještě se neobjevila...🙂
@markee, prosim te, vubec se tim netrap.. kazdy ma svuj nazor a at si trhne 😝 ty víš, co je pro tebe ok a co ne aholt ona to nepochopí!!!
a na dovcu bych jela asi v zime 🙂 s johankou na hory... ale to je tim, ze v praze jsem kazdou chvilku..🙂

sarlotta
1. zář 2010

@natalie77 tak jak jste ten nástup zmákli ? 😉

sarlotta
1. zář 2010

@handm joooo máááám 😉

handm
1. zář 2010

¨že ona mrška už má pidižvíka u sebe?!🙂

madormi
1. zář 2010

@sarlotta a jaké zprávičky???

handm
1. zář 2010

@sarlotta nenapínej nááássss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂🙂🙂

sarlotta
1. zář 2010

my v poho malý je ve školce ještě 😎 má 5.. je předškolák už... ale má stejnou třídu i skříňku... pár dětiček tam brečelo- ale on se jen culil 😀 😉

no a elis.............je v porodceeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 asi jí praskla voda... ona neví 😅 😝 😀 😀 ale bude to dnes nebo zítra 😎

sarlotta
1. zář 2010

v pátek jedu na sono kyčlí, tak ho omrknu 😎 😀 héééč 😉

handm
1. zář 2010

@sarlotta teeeedaaaaaaaa, ta se mááááááá!!! tak snad to půjde hladce, s tím jejím otevřením...a aspon manžel bude moct být u toho, super!!!!🙂🙂🙂 tak držíme palce, at to jde rychlovkou!!!🙂

madormi
1. zář 2010

je tak to dnes bude miminko to je super, tak držím palečky!! no já musim vydržet ještě 4,5 hodiny k mudr ☹ a stejně mi tohoa si moc neřekne :-/

tercie
1. zář 2010

Čau drbny, hned tak po ránu melete, tak já jdu dočítat 😀
Už má někdo po kontrole? 😉

aja.83
1. zář 2010

Jůůů, Eli je v porodce! 😵 😵 😵 Těším se na miminečko! Držím ji pěsti! 😉

markee
1. zář 2010

ahojky,
Eli je v porodce,tak to je skvělé. Jen ať to má brzo za sebou 😉
Holky díky za podporu. Stejně tu brečím,pže prostě mě ona dostala no. "Prý chce vidět mě,až budu stará a někdo by mi řekl,že smrdím,tak jak se k tomu budu stavět." Ale já nikomu do očí neřekla,že mi smrdí. Prostě jen vím,že ten pach v těch budovách a pak pach,když bych šla toho dotyčného "přebalit",vykoupat a tak, že bych nejspíš neustála. Pak nemluvím ani o tom,že ty lidičky tam umíraj(v LDNkách a důchoďákách),takže nápor i na city a prostě vše je tam takové, no nevím jak to napsat-ale náročné. Neunesla bych to, prostě neno.

tercie
1. zář 2010

Jééééé Elis nám rodí, Matyášek bude na světě,jůůůůů 🙂 Tak jí Šarlotko vyřiď že na ní myslím, a posílám energii 😉 Mě to při příjmu s otevřením taky na 5cm ještě ty tři hoďky trvalo, ale já měla slabou děložní akci, podle zprávy z porodky, a malej měl omotanou šňůru kolem krku, a ta ho tam držela potvora, tak já věřím, že ona to bude mít rychlejší 🙂 😵 😵 😵

tercie
1. zář 2010

Markee poslední štace... já bych to taky nemohla dělat, z toho si nic nedělej, to je stejný jako někdo nemůže dělat zdr. sestru, protože nesnese krev... a taky za to lidi neodsuzujou... a ta kamarádka je pěkný tele, že se kvůli tomu do tebe pustila. Ber to tak že je hloupá a nemysli na to a tolik si to neber. Že se nechceš starat o starý pro to ještě nejsi špatnej člověk 😉

A my jdem kojit, malej už tu píská. Ale budu číst 🙂

kopa
autor
1. zář 2010

@handm A co máš teda na ten sál v tom baťůžku?Hygienické potřeby,pantofle,košili,župan??A zbytek ti manža dá až další den??A nebo je možnost,že po porodu by mi tam dal jen tu tašku na pokoj? 😅 Já nevím jak to teda sbalit 😅

nikissek28
1. zář 2010

babizny ukecané 🙂)) kdo to má všechno číst...no vidím to tak, že to ani nemá cenu 😀 😀 😀

tercie
1. zář 2010

Holky já z těch věcí co jsem měla připravený na sál využila jenom na konci foťák a telefon 😀

handm
1. zář 2010

@kopa v batuzku mam rucnik, vodu, pantofle do sprchy, vsechny papiry plus doklady co budu potrebovat, ten cukr hroznovy a nejakou kosmetiku /hyg. potřeby pro jistotu - jako sprchac atd...
a zbytek - ta vetsi taska se vsim zbytkem bude v aute a pak az nas prestehuji na pokoj, tak mi to tam manzel donese

handm
1. zář 2010

@tercie já si taky myslím, že toho moc nevyužiju 😀😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru