Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
1. zář 2010

@lucierob to nevím jak to měli s těmi útěrkami 😅 Já tedko teda nesnesu ani toaleták,páč se otřu a hnedka mě pálí,takže já ted používám ubrousky 😅

natalie77
1. zář 2010

@kopa Kopi, snad nebudu Tvoje noční můra.... 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
1. zář 2010

@natalie77 😀 😀 😀 nebudeš

maarrtina
1. zář 2010

@kopa na tak to máš pravdu, že to uteče. Ale to abych měla lodní kufr do porodky. To je tolik věcí sebou no hrůza.
V pondělí si jdu prohlídnout porodní sál.
Jiank já jsem si už včera topila, ale teď schánít otop na zimu nebo zmrznem. U nás hrozně fučí větr.
Dostala jsem chuť na stůdl, takže si ho jdu udělat. Dneska nám měl dom přijet přítel, ale přijede až v pátek dělá u Vás v Praze. opravuje Motol nemocnici. 😉

sarlotta
1. zář 2010

@natalie77 malý je jednička 😎 😎

sarlotta
1. zář 2010

elis zatím nic nového 😉

jdu se pobalit, jdem s malým na zápis do Lidušky na zpěv a flétničku 😉

natalie77
1. zář 2010

Elišce držím moooc pěsti 🙂 .
Tak malý je vzhůru, školka ho asi tak uchvátila, že už vstal... 😝

handm
1. zář 2010

@lucierob mám lactacyd gel, tak myslím, že to bude ok...
a gymball jsem zkoušela taky a prd... skáču už tři dny a nic se neděje...
a ty utěrky měly na spodek místo ručníku říkaly, já mám obojí, uvidím, co mi bude příjemnější...
@natalie77 tedy malej je sikulka!! super!!! krásně jste to zvládli... a na letadlo bych se zeptala, at má radost a těší se ještě víc🙂🙂🙂

kopa
autor
1. zář 2010

Tak jsem se konečně dohrabala a ostříhala si vlásky 😀 😀 jsem zvědavá jak to bude vypadat až se vyfoukám 😅

madormi
1. zář 2010

tak se jdu zkuluturnit a jedu. Hrooozně se bojím ☹ tak držte palce! ozvu se k večeru. taky jsem zvědavá na maandy

petroska
1. zář 2010

ahoj holky.jééé ELIS v porodce.tak držíme mooc palušky at to má mooc rychlýýý a hlavně at je Matyášek krásné zdravé miminečko.Filípek mi začíná už pěkně vyvádět když je hladový 😝 ,to je řevu jak nedostane hned.asi sem si ho moc pochvalovala jak je hodné neplačíčí miminko.no mám ted co dělat jak spustí.a taky su naštvaná-nemám mlíko.jaksi mi to ty moje prsyska nechcou vyprodukovávat tak už u nás jeden celý nutrilon vyhučel a dnes sme byli objednávat další dvě dozičky 😝 ,to je peněz teda.

handm
1. zář 2010

@madormi drzime palecky!!!!🙂
nebuj, bude dobre!!!

handm
1. zář 2010

@petroska ahoj, petru, no to je mrzute, s tim mlickem... a myslis, ze uz se to proste nerozjede?! já nevím, jak dlouho můze nebo nemůze... no ale zas můze krmit i manzel.... aspon pozitivum..

petroska
1. zář 2010

@sarlotta krásné fotečky.malá je kouzelná 😵 ,já chci pak taky holčičku.

handm
1. zář 2010

tak mám zameteno, vytřeno, utřený prach, prádlo v pracce, nádobí v myčce, manželovi přichystanou večeři...a na bobistu nic nezabírá... asi se holt budu muset smířit s tím, že si vyleze,az uzná za vhodné 😝

dulinnka
1. zář 2010

@sarlotta nerodí půjde večer domů asi

petroska
1. zář 2010

@handm chyba byla ta že sem malého neměla hned po porodu u sebe a začali sme v porodce s kojčem až tak 5 den pořádně přikládat.pak byli nervy a mlíko se jaksi začalo vytrácet.jak mi dali malého na pokoj tak to zase bylo ok a mlíčko sem zase měla ale málo.tak sem myslela že vydržíme kojení aspon do 3 měsícu a prd.sice je lepší nutrilon že nemusím nikde vystrkovat prso když někam pojedeme ale zase 310 kč za balení na týden je dost.musíme kupovat totiž nutrilon pro nedonošené děti a je drašší jak klasický 😠 a navíc v lékarně na objednávku takže mazec.kojte kojte dokud mužete!a to sem si před týdnem kupovala novou odsávačku od aventu a ted bude na prd ležet doma 😠

handm
1. zář 2010

@petroska jej, tak to je jeste komplikovany s tím nedonoseneckým nutrilonem.. a na objednávku, to je fakt mazec....☹no jsem zvedavá, jak to bude u nás....ráda bych kojila, ale uvidime...

handm
1. zář 2010

@dulinnka to je o elis?! a co se děje tedy?!

handm
1. zář 2010

@dulinnka díky kazdopádně za zprávu, snad je vsechno v pořádku!!

petroska
1. zář 2010

@dulinnka takže žádný Matyášek zase dnes nevykoukne?dává si teda načas prcek 🙂

dulinnka
1. zář 2010

@petroska psala jsem jí je v porodnici ale psala ze se nic neděje a že půjde asi večer domu....hold se tomu Matymu nechce...:((

dulinnka
1. zář 2010

@handm jj o elis .. 🙂 možná ví Sarlotta víc ale mě napsala eliška tohle takže myslím že mě by nekecala 😵 kdybych něco věděla písnu vám sem ...

handm
1. zář 2010

@dulinnka jejda, tak to fakt díky za info, no to je zvláštní..
snad je vse ok a brzy nám poví!!!

maendy
1. zář 2010

Tak jsem tady holky.... je Eli je v porodnici.... 🙂
Tak holky na UZV narostla sliznice... pry se něco rysuje..... HCG je 54,2 a nasazen Utrogestan 1-1-1.
A panu dr se nelibilo ze bych chtela jit ted na 2 noční po sobě... takže od patku neschopenka mě nemine... pry odpočivat.... at se něco nepokazí... to bude v práci radosti... a jééé je...

Tak ted čekam na to jak dopadla madormi.... 😕

handm
1. zář 2010

@maendy jeee, tak super, "něco se rýsuje" je super řečeno a pan Dr má rozum 🙂🙂 že tě nechá doma... už bude jen lépe!!!

madormi
1. zář 2010

tak holky já toho moc nevím. na utz nebyl žádný plod vidět, o sliznici nic neříkal ani mě nenapadlo se zeptat. vzal mi krev,výsledky budou zítra k večeru a dal mi utrostegan, zavádět ráno a večer. takže klidná nejsem ani trochu. prý víc uvidíme dle krve. zatím prý to bereme tak že jsem těhotná. na utz je plod prý vidět až od 1000 jednotek HCG

maendy
1. zář 2010

@madormi tak to jsme dvě..... ted řeším kdo za mě vezme ty noční.....
ale třebas jsme fakt na uplnem začatku..... kdy další KO.... ja za tyden......

madormi
1. zář 2010

@maendy říkal že další ko domluvíem dle výsledku krve zítra. a ty jsi dnes kolik Dc? já 33, ale píoslední styk byl ( kdy bylo možné otěhotnět) byl 10. srpna

kopa
autor
1. zář 2010

@maendy Tak to jsou dobré zprávy 🙂 Já taky měla narostlou sliznici a za pár dní byla tečka 😀 A bud ráda,že budeš raději doma 😉 šikovný pan doktor 😵
@madormi Taky ti dopadla kontrolka dobře.Utroš je fajn.Budu na zítřek držet palce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru