Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
22. črc 2009

Já taky byla přesvědčená, že budu mít kluka, ale když řekli holku tak jsem se nehroutila, a manža si holčičku stejně přál víc... tak uvidíme, co si udělá teďka 😀

murynka
22. črc 2009

já s enehroutím ale byla jsme zaskočená 😀 😀 a nemáme to jméno 😠 ☹ ☹ 😀 😀 😀

farmarska
22. črc 2009

terci tak to myslím mého kundologa nezajímá vůbec 😀 asi i kdybych tam přišla s řepou po kolena, tak by se jen decentně usmál 😀
bojím co mi poví, na to, jestli jsem ve vnitř už ok.

if.v
22. črc 2009

taky mě to Mury rozesmálo...buďte holky rády, že je mimi zdravé. Já doufám, že se k vám všem těhulkám taky přidám co nejdřív...

farmarska
22. črc 2009

mury ještě můžeš nad jménem chvíli přemýšlet 😀
já bych taky chtěla holčičkuuuu!!! sem zvědavá co mi ten můj udělá.. nikdy moc nedal na můj názor 😀 😀

tercie
22. črc 2009

Holky končím, musím jít vařit, živitel je na cestě 😀

farmarska
22. črc 2009

přesně tak hlavně když to bude zdravý 😀
(a mezi nožičakama bude mít nadpičník 😀 😀 😀 😀 )

farmarska
22. črc 2009

i ten můj mi zachvíli zaťuká na okýnko 😀
takže ahooooj!!!

kelly1983
22. črc 2009

Ahojky, snad budu mít tentokrát štěstí a někdo tu bude🙂

Jak je holky, mě teda to vedro dost ubyjí:(

kelly1983
22. črc 2009

Ach jo, takže mám zase smůlu ani noha ☹ ☹ ☹

mabe
22. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem si po obidku na chvilku 2h oddychla 😝 . Telefon me probudil z prace, sakra. No, zitra uz jdu do prace, nevim, jak to bez toho spani dam. 😝

kelly1983
22. črc 2009

ahoj mabe, tak ty jsi takovej spáč 🙂

mabe
22. črc 2009

kelly, nejak me to zmaha a to jsem ma zacatku 6tt. beru utros 3x denne, tak ten asi taky prispeje.

kelly1983
22. črc 2009

mabe aha tak to jsem nevěděla, proč to nemáš napsané že jsi těhulka, máš tam snažení

mabe
22. črc 2009

ja to zatim nejak nechci, az po pondelnim UTZ. 🙂

kelly1983
22. črc 2009

aha tak to jo, budu moc držet pěstičky ať to všechno dobře dopadne

mabe
22. črc 2009

diky

sarlotta
22. črc 2009

ahojky🙂 mabe tak kontrola dopadla dobře... a léčky to pěkně srovnají🙂

Kelly u nás je taky šílený pařák, máme v plánu zmrzku a procházku na ,,váté písky" ve Bzenci a pak jedem do Strážnice.

Už jsem zabalená do nemocky a chytá mě nervík jak to bude probíhat... zítra na mě myslete, ju.

Farmi na pátek Ti držím palečky, kdybych se neukázala, tak mrknu v sobotu jak jsi dopadla a věřím, že to bude dobře vyčištěno.

paajaa
22. črc 2009

Krásné den všem,
omlouvám svou neúčast, ale nestíhám. V práci je toho dost a teď pořád scháníme tu koupelnu. Včera jsem zase šla dom po obědě a zítra zas, protože jdeme konečně na ten návrh. Takže týden uteče jak voda.
Jinak jsem zase začala měřit, abych zbytečně nedělala testy a viděla jak tělo fukguje.

Jinak v pondělí krize- manža šel zapíjet kamarádovi dvojčata- mě to bylo tak líto a ještě jsem zjistila, že vůbec nejí ty vitamíny. Takže vše dohromady a byla velká depka. No snad už je to ok.

Takže se taky mějte krásně a já zase nakouknu.

Sarlott: budu na tebe myslet, aby byla operace brzo za tebou a ok

sarlotta
22. črc 2009

Paajaa z krize si nic nedělej, nejsi sama... každým dnem čekáme na narození synovce, neteře... takže mě to taky chytá ☹ a vitamíny musím manžovi nosit se sklenkou vody.... takže buď v klidu 😀 😀
a děkuju za palečky🙂))

ee.liska
22. črc 2009

ahojky, jen nakukuju z práce 🙂
sarlot, já se za tebou zítra stavím na jakém budeš oddělení?
a jinak kopi, NAPIŠ MI DO TABULKY 1 DC 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
22. črc 2009

ahojky, jen nakukuju z práce 🙂
sarlot, já se za tebou zítra stavím na jakém budeš oddělení? budu ti držet palce 😉
a jinak kopi, NAPIŠ MI DO TABULKY 1 DC 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
22. črc 2009

jéééé elliska má mršku🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

no budu na chirdě- na ženském....asi C , nevím to jistě.

sarlotta
22. črc 2009

tqk mizím, jedem na výlet, papapapa 😎

farmarska
22. črc 2009

sarlot,zlato, zítra drž se!!! já se sice nestavím, mám to trošku z ruky 😀 ale o to víc na tebe budu myslet 🙂

Elíííí!!! juchůůůů!!! je to vůůůbec možný????!!! 😀 😀 😀 😀
tak huráááááá!!!! to chce vééélkou oslavu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pájí nebud smutná, no chlapi no.. 😝 hele a jestli tě to potěší, tak u mne můžeš bejt v klidu, u mne máš, vzhledem k okolnostem, omluveno 😀 😀 😀

farmarska
22. črc 2009

Elí mně už je to všechno jasný! za tvojí mrchu vlastně můžu já! 🙂 jak uviděla ty moje růžky, tak se lekla, jako ještě nikdy před tím a raději si dala říct 😵
děkovat mi nemusíš, to já ráda 😵

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
22. črc 2009

lidi za chvíli půjdu ven, stavět s mužíčkem altán, tak se na to jdu ještě vykakat, abych se mu tam u toho pak neposrala 😀
tak zatííím holky, mějte se! 😉

mirax
22. črc 2009

farmíííí..ty čuněěěěě 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mirax
22. črc 2009

eliško, gratuluji k mršce 🙂 🙂 🙂
Já nějak ztrácím přehled..už jsi teda nějakou měla, nebo ne? To tě ty tři měsíce nebo jak dlouho pořád jen sledovali a čekali, kdy to dopadne?! 😠

Tobiáš si sundává plínu..nechce ji...nechce boty a ni ponožky...tptální smraďoch...navíc si stále tahá za piňďoura až z toho má stoječku...holky, je to normální?? v 15ti měsícících?!!!!

Kdo tady má taky kluka? 😲

mirax
22. črc 2009

paajii..nebuď smutenka, zase bude lépe ...neboj...Už se vám blíží snažící dny? 🙂
Držím palečky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru