Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
16. zář 2010

@farmarska na začátku těhu je unavený každý, ty jsi chodila do práce, tak musíš odpočívat zpětně 😀

lucierob
16. zář 2010

Holky, nemáne některá zkušenosti s HA Lunafem?

maarrtina
16. zář 2010

Krásné poledne, tak jsme doma z KO a vše je vpořádku. Adélka váží 1900g. 😵

mari111
16. zář 2010

ahojík holky.
Aronku malinkému gratulka k pul roku, téééda to ale letí.
Sirel držím palečky, určitě to bude dobré a vše zvládnete s malinkou.
Maarrtina gratulka ke kontrole, to je ale Adélka už veliká holka 😀
A už nevím co jsem ještě chtěla psát, mám vygumováno.

mari111
16. zář 2010

@lucierob tak to ani neznám, to sliším poprvé 😕

kopa
autor
16. zář 2010

Ahoj holky,
tak já dovařila gulášek kolem druhé vyrážím na KO,moc se mi dneska nechce 😅
Aronku gratulace Honzíčkovi k půl roku 😵
@maarrtina Gratulka ke kontrole a ke krásné váze 🙂 by mě zajímalo,kolik váží to moje škvrně,ale to se už asi nedovím 😅
@lucierob Tuhle Ha teda vůbec neznám 😕

majjka24
16. zář 2010

Ahoj Holky, můžu se přidat??? V ponděli jsme bohužel přišli o chlapečka byla jsem v 17 tt a malý umřel ve 14 tt. 😢 😢 😢
Bolí to, jak jste to zvládly?? A brali jste nějaké určité vytamínky?? A je něco cy rozhodně NE v šestinedělí ???Že sex je v té době tabu, to vím. Z těch nervů jsem se zapoměla nějak zeptat mého Dr. ☹ ☹

farmarska
16. zář 2010

ahoj frajerky moje 😵
já dneska byla pylná včelka a stihla jsem si uvařit k obídku koprovku, manželoj kterej jí nejí, už funí v papíňáku ovárek a ještě jsem si nadělala plnej kastról leča..který si za chvíli naporcuju do mrazáku 🙂
tady se koukám moc nekecalo 😕
Luci to já taky vůbec neznám 😕 😨 😅
martinko moc gratuluju ke kontrole, jste kráásně velicíí (těžký) 😀 😵
kopi držím palce na KO 😉 a jsem zvědavá s čím přijdeš 😉
mari beruško, japak je? jaká byla noc? co malá, spinká?

mari111
16. zář 2010

Ahoj Majka, je mi to moc líto 😔 .Ach jo, proč se to děje, sakra 😠 . Múžeš pít kontryhelový čajík a prášky - kyselinu lystovú. No a hlavně se dát co nejdřív psychicky dokopy. Je to těžké, vyrovnat se s tím. Mne hodně pomohli tady holky.Tak ti přeju hodně síl a aby si se brzo dala dohromady a aby se to brzo povedlo a dobře to dopadlo

mari111
16. zář 2010

@farmarska no malinká spinká, v noci sem musela dokrmovat nutrilonem, odemne už ji nestačilo, tak pak už nebrečela a usla. Ty se koukej šetřit, jinak kolínko bych si taky dala, mňááám, lečo bych taky nezahodila 😅

maarrtina
16. zář 2010

@majjka24 to je mi líto, co se Ti stalo.

maarrtina
16. zář 2010

@mari111 ten Nutrilon Ti dala doktorka v poradně nebo jí ho dáváš sama od sebe. Je jen abych věděla.
A chci se zeptat jaký plenky jste měli do porodky? Jsou to ty newborn a bají tu dírku na pupík nebo jsou to nějaké spešl. 😒

farmarska
16. zář 2010

majko to mne upřimě moc moc mrzí 😔 😔 😔 😔 všechny do jedný co jsme tu, známe tu bolest o které ty píšeš 😔 je to strašně krutý a člověk se ptá proč?!! 😖 Sluníčko žádná má slova ti nepomůžou, bolet to bude stejně a člověk se s tím dlouho vyrovnává..a už nikdy těhotenství nebude prožívat (v klidu) tak jako dřív ☹ ale budiž ti utěchou, když mrkneš k nám do tabulky, že všechny si prošly potratem a dobře polovina už maminkama a mají mimineška u sebe 😵
Ted máš před sebou těžký období, ale věřím, že to zvládneš a že brzy budeš mít zase novej poklad v bříšku 😵
Ohledně vitamínů, klíďo můžeš brát mulťáky, ale postačí hlavně listovka 😉 a po potratech a tak celkově mooooc dobře pusobí na ženskej organismus kontryhelovej čajík 🙂
bud statečná, drž se! a rády tě tu mezi náma uvítáme 🙂

farmarska
16. zář 2010

no tak já se s tím tady vypisuju a mari mne už předběhla 😀

mari111
16. zář 2010

@maarrtina Já jsem o tom nutrilonu mluvila s doktorem.Říkal ať jí ho už klidně dávam, ale já ještě skoušim kojit a když má málo tak dokrmuju. Do porodky jsem měla pampersky, žluté, sou to dvojky a byli akorát, trošku větší ale aspoň jej to nikudy neutíkalo 😉 Měla jsem aj ty vyřízli na pupík ale nemyslím si že je to potřeba.V porodce měla pupík zalepenej a pak se hezky hojil tak jí plýna ani nějak nepřekážela 🙂

mari111
16. zář 2010

@farmarska ale ty si to stejně napsala hezčej než já 😀 😀 😀

mari111
16. zář 2010

že hezčej, co jsem to vymyslela za slovo, to asi v češtině nemáte, co 😀 😀 😀 😀 😝

farmarska
16. zář 2010

mari vid 😉 však já si dám ted sama tu koprajdu a odpoledne až přijede manža, tak s ním ještě ten ovárek..s křenem 😵 s Lauruškou to je prima, že spinká a nechá tě vyspat 🙂 je vidět, že ten nutrilon, byla asi dobrá volba 🙂

mari111
16. zář 2010

No asi jí zasíti ten nutrilon, jo je to žrout, tak dokavaď nemá plné bříško tak se nedá a brečí a brečí. No prostě po maminkce, když něco chce tak to prostě musí mít 😝

farmarska
16. zář 2010

slovo hezčej asi máme 😅 nebo alspon já ho mám 😎 😎 😎

mari111
16. zář 2010

@farmarska 😀 😀 😀

farmarska
16. zář 2010

mari tak to je moc šikovná holčička, že se už umí od malinka takhle hezky prosadit 😵

mari111
16. zář 2010

a co pračka Farmi, už fachčí ?

maarrtina
16. zář 2010

@mari111 děkuji za rady. Já se musím ptát, abych pak byla připravená. 😉

mari111
16. zář 2010

@maarrtina nemáš za co, od toho sme tu 😉

farmarska
16. zář 2010

no jo už zase běhá 😵 byl jenom ucpanej takovej ten odtok vody, nějakým starým klíčkem 😅 a to se tam šprajclo a nešlo to otevřít a vyndat 😝

sarlotta
16. zář 2010

@maarrtina my měli pampersky 1 a teď máme 2🙂

@majjka24 to je mi mooooc líto ☹ sluníčko drž se, foukám na dušičku 😒 ty první 3měsíce jsou prostě 50/50 a příroda rozhodne za nás. je to šílený šok, nikdy nezapomenu na doktora, jak říkal nevidím srdíčko 😖 😔 😔 . Počti si u mě v albíčku snad Ti to pomůže. určitě si dojdi pokecat, pro radu i vypsat bolístku. Bude to zase dobré, jen to chvilku potrvá. netrap se, musíš to zvládnout 😉

farmarska
16. zář 2010

holky já se ták přežrala tý omajdy, asi si ted půjdu na chvíli pobucat 😉

sarlotta
16. zář 2010

@cajori17 krásné fotky, krásná baba si 😎 😉 taky bych šla na takový koncert samé fajn skupiny🙂

sarlotta
16. zář 2010

@farmarska no bež bež🙂)) těhulíno 😉 máš dovoleno 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru