Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
17. zář 2010

@mari111 hlavně se kvůli mlíčku nestresuj. Any byla taky od 2 týdnů víceméně už na UM. Mlíko se prostě moc netvořilo. Odstříkala jsem s bídou 50. Tak jsem prostě dala UM a byl klid. Byly jsme spokojené obě. A hlavně já jsem byla klidnější.

maendy
17. zář 2010

ahoooj holký,tak jsem doma Na uzv už šlo vidět že je děloha čistá...ještě krvácím..... HCG je 14 takže to šlo bez revize...snad to nezakřiknu.... a nebudu mit nejake komplikace.... brrr

Jinak vařím játra na jablkách a pečené brambory..... mnamka
jsem stastna ze jsem doma..... snad už bude jen dobře.....

mari111
17. zář 2010

Šarlotko papá po třech hodinách , někdy se aj dřív vzbudí a řve dokavaď nedostane napapat 😅 Maendy tak aspoň že tak, tak trochu aj odpočívej, šetři se,ju. Jinak zašla bych k tobě na oběd kdyby si nebydlela tak daleko 😅 😝 😝

lucierob
17. zář 2010

holky, mě malá spí už 3 hodiny 😕 😕 😕
tak jsem si vytřela a šla jsem pak spravit židle a tak a říkám si" Kde se tu sakra zase vzali ty drobečky, když jsem teď vytřela 😠 " pořád jsem totiž na něco šlapala. No ono to byli takové ty ťapičky na protiskluzových ponožkách. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No už prostě potřebuju vypadnout někam mezi lidi

lucierob
17. zář 2010

@maendy tak konečně je to všechno pryč. Ted jen se dát do pořádku psychicky a do třetice už to výjde. uvidíš, 😉

kopa
autor
17. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já si dneska přispala 😀 Před chvilkou jsem došla z krámu,tak si dám zmrzku a jdu vás dočíst.
@lucierob Pochybuji,že by jsme se domluvili na dřívějším TP v nemocnici.Já budu rodit ve stejné jako Handm a ta měla ty bolavé kyčle a nechali jí přenášet 😒 Tak už to budu muset vydržet. 😅

sarlotta
17. zář 2010

@mari111 tak to je dobré, to by se mělo mlíčko dělat dobře. Laurinka je ještě malinká, ono se to srovná víc až po těch 6týdnech.. u nás taky tak 😉 je to už lepší s kojčem a už tolik neřve když se vzbudí...už i čučí🙂))

sarlotta
17. zář 2010

@maendy jsem ráda, že se vyhneš nemocnici...tak ať je to ok 😉
@lucierob dobrýýýýýýýýýýýýýýý... to je ale už pomalu na doktora 😀 😀 😀 😀 sem se zasmála 😉

sarlotta
17. zář 2010

@kopa a třeba ne, co tlak ? bereš léky, tak Tě nenechají trápit po termínu , neboj.

madormi
17. zář 2010

ahojte holky jen hlásím že jsem zpět, lehčí o váček v děloze a iluze o snadné těhotenství, bohatší o zkušenosti s pobytem nemocnici, narkozou apodobně :-/. no v káždém případě kopy nech mě prosím v tabulce ale až dole a napiš mi tam 3-6 měsíců pauza. chystám se nejdříve podstoupit všechn možná i nemožná vyšetření. jinak doufám, že tu vše v pořádku, nějak nemám sílu dočítat.

mari111
17. zář 2010

ahojky Madormi 😔 Tak si dávaš pauzu,jo. Jen si odpočiň, nazbírej hodně síl, vyběhej si všechny možné vyšetření a jednou bude líp. Moc na tebe myslím, drž se holka moja.

kopa
autor
17. zář 2010

@ee.liska Eli tak to je super,že máš manžu doma 😵 A gratuluji ke kontrolce s malým,krásně ti roste 😉 Taky přeji krásný víkend 😉
@sarlotta no já mám mít 36tt,ale tady na konovi mi to počítá nák jinak 😅 a u doktorky dle MS jsem 35tt.,tak si vyber 😀 Hele já mám ten tlak ted s prášky o.k.,ale myslím,že až navštívím první poradnu,tak mi zas vyletí do vzduchu 😅 No možná,že přes ten tlak by to šlo 😅

madormi
17. zář 2010

@mari111 děkuji moc

kopa
autor
17. zář 2010

@maendy To je dobře,že jsi se pročistila sama 😉 tak držím palce at je vše o.k.
@mari111 To je mi líto,že tě bolí stále ty záda 😔

Mě zas to tříslo,od včerejška večera nepřestalo bolet.Navíc jsem musela jít nakoupit,tak jsem se belhala jak stará bába 😀 Ještě jsme se po dlouhé době včera rafli s manžou 🤐 🤐 No jsme tady po sobě řvali....já pak úplně chraptila.Chudák mimík 😔 No a dneska je celý den pryč a ještě jednou se mi ani neozval a ani já jemu 🙄 Přeci se nebudu vtírat že 😀

@madormi Ahoj Mad ☹ V tabulce tě určitě nechám.Jen si zařiď ty vyšetření,oběhej to a budete vědět na čem jste.Bud tam bude někde něco a nebo to opět byla pouhá náhoda ☹ Držím moc palce aby jsi vše ted zvládla.

majjka24
17. zář 2010

Ahojda
Mám dotaz, možná blbý, ale jak jsem se koukala na tu tabulku, co znamená u těch jmen dole napsaných číslo a DC??? Kopy : můžu taky do té tabulky? Děkuji. 🙂 Jinak kontryhelový čaj zakoupenýa pro dnešní den vypitý, taky mi bylo porazeno - zelený ječmen, na pročištění a pak je to na podporu těhotenství.

kopa
autor
17. zář 2010

@majjka24 Dc je den cyklu menstruace 😉 Do tabulky tě určo přidám.

mari111
17. zář 2010

@madormi ale není zač moja
Kopísku téda taky pořád něco bolí, co. Vydrž holka, za chvíli bude mimík na světě a už bude líp 😉
@majjka24 to znamená kolikáty den cyklu holky jsou 😉

mari111
17. zář 2010

kopísek byla rychlejší 😀

kopa
autor
17. zář 2010

@majjka24 počítá se to od prvního dne menstruace,takže když to dostaneš napíši ti 1DC.

kopa
autor
17. zář 2010

@mari111 Jojo vydržím 🙂 nic jiného mi fakt nezbývá 😀

cajori17
17. zář 2010

ahoj kocky,omlouvam ,ze jsem tu vcera nebyla.........

@maendy super ,ze nemusis do nemocnice hlavne se dej ted poradne do kupy a priste uz to musi vyjit 🙂
@madormi zlaticko,je mi tak lito,bud silna..... 😔

@majjka24 je mi lito, co se ti stalo a vitam te tu u nas

majjka24
17. zář 2010

@kopa kujíí, zase jsem o něco chytřejší 😉
@madormi taky jsem měla první zkušenost s narkozou a s nemocnicí , ta narkoza byla v pohodě i když jsem měla z ní největší strach - nevím proč a nakonec nejhorší na tom byly ty bolesti , když mi dali tabletku na vyvolání.....ale nejhorší byla bolest, když mi bez prášku bez ničeho vyndávali to mimi.....když si na to vzpomenu tak mi běhá mráz po zádech....

majjka24
17. zář 2010

aha, budu poslušně hlásit 😉 😀

majjka24
17. zář 2010

@cajori17 děkuji za přivitání 🙂

cajori17
17. zář 2010

holky jinak ja zacinam zdrave jist a drzet dietu,ne primo dietu ale uz se nebudu tak prezirat,pac vypadam jak slon 😅
jo a pritelak se taky nebude prezirat a zkusi to se mnou 🙂

maendy
17. zář 2010

Tak jsem se rozhodla holky pro bylinky.... našla jsem stránku na čaje na plodnost a udržení plodu... tak objednám....

madormi
17. zář 2010

@majjka24 ahoj, mě tady trochu utekl tvůj první příspěvek takže nevím co se ti jak stalo. každopádně evidentně nevyšlo těhu. je mi to strašně moc líto ☹

madormi
17. zář 2010

@maendy já teď brala vitamíny, listovku, na začátku cyklu pila kontryhle myslím že příště se navše vykašlu a kord na nějaký těhu testy atak, příště si 8 týdnů budu namlouvat že to je opožděná ms a když furt nic tak rovnou k mudr( pokud teda všechny testy u nás vyjdou dobře což je taky otázka) ale je fakt že v srpnu jsem podstivě pila 8 dní kontryhel a 11 den jsem otěhotněla tak možná k něčemu bude

cajori17
17. zář 2010

@maendy porad mi stranku ze ktere objednavas ty cajiky...........

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru