Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
23. zář 2010

katuš no ty nesklameš 😉

farmarska
23. zář 2010

katuš a ty chuděrko chodíš do práce, nebo máš ted nějaké volno? 😕

farmarska
23. zář 2010

já půjdu taky brzy dohajan 😉 se mi už ted zavíraj zase klapky 😔

katyna6
23. zář 2010

@farmarska -Hani mám tenhle týden "jako" dovolenou,takže peru,vařím,uklízím a ještě mám zítra asi v plánu ty\ okna.ale přinejhorším neutečou,žejo 😉

katyna6
23. zář 2010

@farmarska -co mimiško,jak se má?Už jste dnes poslouchali?Jak jsem byla těhu,taky jsem měla v plánu to koupit a mám teda pořád.snad někdy 😵

farmarska
23. zář 2010

katuš, jéé pracovní dovolenou, to je hnus 😝 na okna se vyprdni, už dnes jsi makala, zítra hod nožky nahoru a trošku odpočívej 😉 a nebo nasedni na první autobus a přijeď ke mě, budeme se flákat společně 😉 😎
no a mimi se má snad dobře 🙂 poslouchám ho tak zhruba 4xdenně 😅 ..prvně ráno když vstanu a pak rozhodně večer než jdu spát 😉
Tudle koupi vřele doporučuju 😉 a neboj určo se dočkáš 🙂 jsem nosila toho kocoura na ramenou ne 😉 😎 kolikátej jsi DC? 😕

katyna6
23. zář 2010

@farmarska -kdybys bydlela 50a ne 250kiláků,tak jsem u tebe zítra natošup 😉 🙂
a poslouhání mimíska,no to musí být úžasnej zážitek! 😵 😵 😵 .Já ani nevím kolikátej DC,Asi 20tej?.Já už ani tu tabulku teďko moc nesleduju.je to hrozně únavný,myslet tolik měsíců na to kolikátej DC jsem,jestli a kdy byla ovule a kdy se tulit.Už jsem se na to teď vykašlala a víceméně začínám počítat s tím centrem hned,jak budou penízky.

maendy
23. zář 2010

tak to je k naštvání....muj darhý na pivu s chlapama a me nejde facebook... ted kdyz mam cas a umytou hlavu.... musim cekat nez uschne..... kašlu na to i když mi ted padají vezmu to fenem....ráno jdu ke gyn a vypadala bych jak mura 😀

katyna6
23. zář 2010

@maendy -jednou foukání háro vydrží! 😉 Když nejde facebook,mrkni na ten odkaz 😉
koukám,že farminka má asi poslouchací chvilku před psaním,tak já jdu s tím pesanem a pak už taky spát.
takže všem přeji dobrou noc 🙂

maendy
23. zář 2010

@katyna6 však taky díky za odkaz,jsi zlato...už farmařím na tvé doporučení a docela to jde.... jen mě štve že na facebooku mě pochcipají jahody,,,,, 😢
To jsou starosti co? 😀
My už jsme vyvenčení..... tak když teda všchny do postele tak teda všechny.... 😉

katyna6
23. zář 2010

@maendy já už jsem zpátky,pejsek vylítanej a já hotová 😀 .J8 to moc nehraju,jen semtam,když se nudím. 😀 .Tak už fákt jdu,dobrou noc

farmarska
24. zář 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
tak co vy dvě gemblerky, určo jste do noci farmíkovaly a mastily hry a ted chrupete co 😉 😎
Tý jo a katuš na tebe jsem zvědavá..konec cyklu se blíží 😉 cejtíš něco ? necejtíš se nějak jinak? 😉 😕

kopa
autor
24. zář 2010

Ahoj holky 🙂
tak jsem si dneska volala do nemocnice a příští pátek už jdu tam na kontrolu.Sice chtěli,až ten další.Ale řekla jsem že beru prášky na tlak a na štítku 😀 tak to hnedka šlo.
Jdu na prochajdu,pak vás dočtu 😉 papa

katyna6
24. zář 2010

@farmarska -ahoj farmi,přeju dobré ránko.Jinak se necejtím,spíš dneska hůř,zase na mě skočila ze všeho nějaká hnusná depka 😖

katyna6
24. zář 2010

@kopa -pěknou procházku kopi,u nás je nádhernej podzim 🙂

majjka24
24. zář 2010

Ahojki holčiny
Po jednodenní absenci jste tu toho napsaly teda, než jsem to všechno přečetla... 🙂 uff 😀 Včera jsem byla totálně mrtvá, jak už dlouho ne, od pů 7 jsem byla na nohách azastavila jsem se v 17 hod. Ráno hned můj gyndař, že jako půjdu na tu krev, tak jsem nesnídala...jenže chyba lávky, chtěl udělat UTZ, tak jsem stepovala 10 min v kabince jěště ke všemu se mi začlo chtít jít na malou...no úžasné 😖 Jsem čekala, že tam bude mít tu histolku a nic a jěště se mě ptal kde ji mám, jako bych mi minule neříkala, že jí dostane on....a to jsem tamy byla minulý týden a zas tolik lidí tam zas nemá...tak jsem vypadla a letěla na WC, už jsem pak byla venku, tak jsemsi vzpoměla na, že nemám lístek na peníze, tak zase zpátky a nahlásit že v sobotu nebudu doma, Jsem si jěště skočila za praktickou potvrdit přihlášku do autoškoly a chtěla jsem at mi něco napíše na ty moje cévy, Prý je mám hrozně křehké, mi bylo sděleno v nemocnici. A schválně jsem se zeptala jeslti mi může napsat tu žádanku na ty protilátky, a divila se, že mi to nevypsaly už v nemocnici..takže ji MÁM 🙂 Super. Pak jsme šli se ségrou nakupovat, sjeli jsme do IKEY, chtěla tam, nějaké světlo, to by nebylo abych taky něco nekoupila, - super zrcadlo, větší podélné, krásné 😀 V koupelně sice máme zrcadlo, ale je tam jen opřené o umyvadlo, takové prozatimní - na 3 roky 😅 a jěště polštářky jsem si koupila,(miluju polštáře a budou třeba 😉 )No to už jsem si řekla, že už mám utraceno, no, jenže jsme měli čas, tak samozřejmě co jiného než oblečení a bižu, Měli tam nádherné naušnice a další prkotinky, jenže já mám smůlu(někdy bych řekla spíš štěstí) jsem alergická na nikl, takže nic z toho nemůžu. Mám úžasný světřík, malinová barvička a krásně jemňounky a šálek - fialkový,(na tom taky ulítávám 😅 ) Mám nové tři věrnostní karty, ale ta jednu vyloženě , že se mi líbí 😀 . Zašli jsme si na obídek a protože jsem měli čas , manža končí o půl 4 a ségra chtěla hodit domů, tak jsme se stavily jěště na UGO (fresh juice), Byla jsem zbitá jak cikánský buben , ale krásně, spala jsem jak zabitá. Možná i proto, že jsem si vzala ty podpadky - pro tento rok jsem za dámu tedy byla - splněno 😀 🙂

majjka24
24. zář 2010

Kurník, jsem to ale spisovatel 😅 Jo jinak Kopi gratuluju k úspěšné kontrole a Terci díky za stránku, určo na ni juknu a určo využiju tvého poradenství, jak se znám 😀 pokud ti to nebude vadit.
A jěště jsem Vám neřekla, tak dneska si vesele uklízím, každý kout vymetený, už krásně sedím u PC s kávičkou a listovkou a calibrumem a jsem si vzpoměla, že ta moje džungle taky asik potřebuje životadárnou vodu, a jěště předtím jsem udělala hafíkům baštuc - tu jejich . Když je Lakyna přežraná, tak s oblibou zahrabává žrádlo všude možně. takže z uklizené ložnice byla neuklizená ložnice 😠 Snažila se to schovat do misky s vodou, pod pelíšek, pod postel, měla tam i granulky - díky té vodě krásná břečka.....No já myslela, že jí pověsím za uši z okna 😕 Voříšek - chytřejší naž opice, už ví co na páničku platí - jeslti jste viděly shreka - ta kočka jak dělá ty velké smutné oči - no tak to se naučila.Baba jedna rozmazlená 🙂

majjka24
24. zář 2010

Farmi taky už nacvičuju to zdokonalování v samomluvě 🙂 nějak jsem dneska ukecaná a tu nikdo 😢
Jak se můžete bát pavouků?? Je to roztomilé zvířátko, v každém správné domácnosti má být jeden pavouk pro štěstí, jste neslyšely 😉 🙂 🙂 ??? My ho máme, ale z venku, na jedné straně baráku má krásnou pavučinku. Fešák je to.

sarlotta
24. zář 2010

@kopa krásné věci jsi koupila, ta růžovofialová halenka se moc krásná 😉 budeš kočka s bříškem 😀

@madormi s tím cvíčem opatrně, takoví otřesové sporty asi ne 😅 spíš kolo, in-line brusle,...co udělat si radost nákupky, kadeřnicí ? 😎
@m.aa.b držím palušky ať všechno klapně jak má..trošku se ztrácím..adopce 😅 😉 ? a snaženíčko už ne ?.
@majjka24 dojdi mi navařit joooo.. nestíííhááám 😠 😀 😀

sarlotta
24. zář 2010

@majjka24 jak jsi včera psala ty dobrotky víš🙂) 😝 😝 😀

sarlotta
24. zář 2010

@kopa gratulka ke KO...hele neboj, kdyby si Tě nechali v nemocce, tak budeš mít Vítečka akorát dřív u sebe 😉 😉 nic jiného se nestane... takže v poho 😎

majjka24
24. zář 2010

@sarlotta No klidně 🙂 🙂 kde že to bydlíš?? vaření mě baví - pokud to není každý den 😀

sarlotta
24. zář 2010

@majjka24 jižní Morava..kousek od Uherského Hradiště 😎 jako mě to taky baví...ale dneska sem jen šupla vepřové do trouby a uvařila k tomu brambor 😅 ... tož if mof ..... ale uklidila sem koupelnu a vysála a vytřela, pověsila dvě pračky... a už abych se balila s kočárem ven pro malého 😀 kakra... ale je tam dneska ještě krásně... tak musím 😉

sarlotta
24. zář 2010

@petroska jej blahopřeju🙂 šikulka je Filípek, žádnou dietu matko🙂)) jen mu dej papat miláčkovi 😉 😎

se taky pochválím, malá spala včera od 7 večer do 23:30..pak kojčo a spánek do 5:30 😵
@mari111 taky sem si poslintala klávesnici... no ale na druhou stranu už mám 14kg dole 😉 když někdy obědvám jen polévku žeeee 😉 😀

majjka24
24. zář 2010

@sarlotta No tak to jsi toho zvládla hromadu, prý .- nestíhám - kecko 🙂 I jednoduché jídlo může být dobrůtka, mě nebaví to vymýšlení. A jěště když manžovi řeknu co budme vařit o víkendu, tak mi sdělí - mě je to jedno, když mu teda sdělím co mám v plánu a on mi odpoví, že to ne , že na to nemá chuť....mě by šlak trefil 😖
Venku je fakt nádherně, tež se chystám za chvíli, vemu knížku a lapnu na zahradu - jěště nemám vycházky

sarlotta
24. zář 2010

@ikopretinka držííííííííííííííííííííím všechno co mám..chjooooo 😔

kopa
autor
24. zář 2010

Tak na procházce bylo fajn 😉 dala jsem svůj okruh a pak jsme ještě seděli hodku na lavičce a slunily se 😀 Včera jsem si vzala tu novou šedou halenku a je moc príma 😉 příjemný materiálek.

@majjka24 Teda to jsi měla fofry 😀 Já bych taky ještě šla nakupovat,ale už to nezvládám 😅 Musím si dělat přestávky na lavičkách,hodně pít...Dokonce se už trošku bojím chodit sama ven 😅 tak ted pro vše co potřebuji chodím s manžou 😀
Jinak s tím bordelem od psa 😀 Já mám na volno v jednom pokoji 3 fretky(mají několik pelechů 😀 a obr klec do které si mohou jít.Misku se žrádlem,ale jaksi nechápou že mají žrát ty granule v misce 😅 tak ej to roztahaný po pokoji a když jim dávám čerstvou vodu,několikrát denně tak ta jedna si do té misky vleze a koupe se,takže tu pak můžeme vytírat 😀 😀

@sarlotta Už se těším až navlíknu nové svetříky,jsou lehoučké a pro mě akorát.Mám ráda takovýhle materiál.Sarlott no manža si myslí,že si mě tam nechají 😒 Tak se budu snažit abych ten tlak měla o.k.Sestřička mi do telefonu říkala,že si to mám hlídat,že jakmile by byl vyšší jak 140/90 mám hnedka přijet.Ale to nemám,drží se mi krásně do těch 120 😉 Tak snad nebudu tak vy nervovaná a bude to v klidu.No bylo by hezké mít u sebe Vítečka 😵 ale já nemocnice nesnáším 😅 mám z nich fakt trauma 😅

kopa
autor
24. zář 2010

@sarlotta teda ty jsi akční mamina 😀 Já prala povlečení pro Vítu a už tři dny se chystám to vyžehlit 😝

sarlotta
24. zář 2010

@kopa se Ti nedivím, že se chystáš🙂)) na konci těhu jsem sotva lezla.. neééé tak žehlit s břichem 😀 😀 😀

sarlotta
24. zář 2010

holčičky musím jít, malá už se budí, se oblečem a jdem ven zítra Vám hodím fotečky z vítání 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru