Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
29. zář 2010

ahoj holky,
tak jsem vás konečně dočetla. No ale zapomněla jsem, na jsem chtěla reagovat 😅

@farmarska gratuluju k úspěšné kontrole.

@petroska krásný pokojíček. To máte tu borduru s medvídkem PÚ a prasátkem? Jestli jo, taka malá má v ložničce tu stejnou. A malý je švihák lázeňský 🙂

a víc už si toho nepamatuju.

Jo a konečně Anince vylezl třetí zub. Takže snad bude zase nachvíli doma klid

petroska
29. zář 2010

holky děkuju za pochvali 😅 .
@lucierob ano bordura medvídek pu.bude to vždy pokojíček pro miminka tak se pěkně vyřádím.i záclonku sem sehnala s puem a nábytek dáme do světlého dřeva.prostě chci pro miláčka vše nově a krásné ,ještě se chystá plovojda a bude ,no a druhý pokojík už bude studentský 🙂 .

petroska
29. zář 2010

@lucierob a gratuluju k zoubečku 🙂

kopa
autor
29. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 38tt .......................1.10.KO nemocnice...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 34tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 33tt ...................KO 14.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 30tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO...................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 28tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 18tt................12.10.Ko
Ikopretinka 8tt..................na Utz mimi a má srdíčko
lenik_25 8tt
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Aja 27DC
Katyna 26DC
M.aa.b 24DC
Natalie 21DC
Martasek 13DC
Cajori 16DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24

sarlotta
29. zář 2010

@madormi Paříž jooo, vau... tak to si užij, to bude nádhera 😎
@markee já bych řekla, že každá práce ,,bez" tchyně je lepší 😀 😀
@farmarska prd, né že navalíš prachy ještě psychiatrovi🙂 jen se dojímej🙂)))))))))) a pohlaď Augiho 😵 😀

sarlotta
29. zář 2010

@kytii mooooc blahopřeju k malé princezně Elišce 😎 😎

šmarjá to už je 8mé mimi od Šarlot,, je to možnééé 😲 😲

tercie
29. zář 2010

Ahoj holky, stahovala jsem nějaký fotky, tak dočtu a hodím jo? 🙂

Jéééé Šarlotko díky, probio kapičky druhý se jmenujou Bifiform 😀 Jsem věděla, že jsem to už od někoho tu četla 😀
No hele 8mé od Šarlot a 12té od Lukyho,to je děs jak to letíííííííííííííí!!!!!

Farmi dojímání je normoška, to si to nepamatuješ ode mě? 😀 Já řvala i u reklamy na vložky 😀
Hele a Kryšpín je taky dobrej 😀

Jdu dál číst 😉

tercie
29. zář 2010

@petroska moc hezkej pokojíček a nákupy taky super, Filda je frája 🙂
Jo a fenykl já pila po litrech zezačátku, teď už jen občas,mi docela chutná, alemusím ho krapet osladit,to je dobroučkej. Spíš myslím, jestli fakt nevadí ten kontryhel, co můžou pít holky na zotavení po porodu třeba...
A s kýlou neporadím, nemám zkušenost. Snad operace nebude třeba!!!

@madormi kde máš fotku? 😉 Ty se nám schováváš? 🙂 Výlet do Paříže závidím, taky bych se někam podívala 🙂 Držím palce ať se říjňátko podaří 😉

tercie
29. zář 2010

@maarrtina já používala na podvozek😀 Lactacyd a jinak na tělo normální sprcháč na kterej jsem zvyklá, malýmu nevadí a ani parfém...ale jen lehkej, žádná výrazná vůně, nechci ho plést.

Holky že už máte od dětiček tolik pokřtíno, Lukáškovi se to teda nepovedlo😀 akorát mě párkrát počůral, a sobě na hlavu 😀

tercie
29. zář 2010

@lenik_25 včera jsem něco četla o metodě učení usínání...Estivillova metoda, akorát nevím, jestli na to budu mít nervy...párkrát jsem to zkusila tam nejít, a to se rozeřval vždycky tak strašně hystericky, že jsem pak měla problém ho uklidnit... Tak nevím. Možná zkusím, a když to nepůjde tak to ještě nějakou dobu nechám...nebo nevím.

tercie
29. zář 2010

Tak já jdu na ty fotky. Zkoušela jsem fotit zoubek, ale nevím, jestli na fotce bude něco poznat...

maendy
29. zář 2010

ahooj holky tak hlásím že jsem se objednala do viamedy v brně..... takže 27,10 jedeme na imuno odběry.... tak to bude zasej krok k mimísku....a další bude laparka v listopadu..... už at je prosineeeec 😖
Sakra vás dočíst to je záběr... 😀

aronek
29. zář 2010

Ahojky, pořád jen dočítám 😖 . Zítra jedeme do termálů, takže mně pak zase čeká dočítání. Jinak jsem přijatá do školy, takže pořád jen lítám. Práce, škola, malý, domácnost 😎

kvetinka7
29. zář 2010

@farmarska Farmi, velika gratulace, delas nam tu vsem radost 😵 😵
@kopa Aaa Kopi, ctu si,ze vis,co cekate.. nemelo to byt prekvapko?copak se stalo, nejkay dr.to omylem vyvalil ven? 😉 ..ja to ale tusila..gratuluju k chlapeckovi.., k tobe se totiz Vitek nesmirne hodi 😵 😅

kvetinka7
29. zář 2010

@kopa kde budes rodit? ja rodila u Apolinare a jen chvalim 🙂

kopa
autor
29. zář 2010

@kvetinka7 Nemělo to být překvápko 😀 On se nám nechtěl furt ukázat a na Utz ve 30tt ukázal varlata jak hrom 😀 Vítek já nejdřív to jméno nechtělo 😅 páč tak se jmenovala moje první láska 😅 Ale ted jsem si zvykla a jde i hezky k příjmení.
Já budu rodit v Motole,pokud to stihnu do 22.10,jinak pak mají uzavírku.Ten Apolinář by mi šel asi taky domluvit,ale nebaví se s námi švagrovka,takže to nehrotím.
Ted koukám,že Adámkovi je už 8měsíců 😕

mari111
29. zář 2010

holky gratulka k zoubkum. Teda ale ty dětičky rostou. My se byli dneska projít a zastih nás takovej liják že jsem byla zmáčená až za ušima a to bylo trochu sluníčko když sme vyrazili. Malinká už hají, teda doufam, že sa za deset minut nevzbudí a já se du konečně vysprchovat, nějak moc jsem zatopila a je tu vedro tak se pařím 😠

aronek
29. zář 2010

my ještě nemáme ani jeden zoubek 😢

kopa
autor
29. zář 2010

@tercie Tercíku kde máš ten zoubek?Koukám do albíka a nic nevidím 😕
@maendy Tak to jsou skvělé zprávy 😵 Neboj rychle to uteče a za chvíli bude prosinec a vánoce 😉 😉
@aronek Uží si lázně a gratuluji ke přijetí do školy 😵

kopa
autor
29. zář 2010

@mari111 Tak mi zatím netopíme 😀 Já mám raději ziminku.U nás taky furt prší 😅

mari111
29. zář 2010

@kopa to ja raděj teplíčko ale né až tak 😅 jak jsem dneska zatopila, no my topit už musíme, jinak by sme tu zmrzli, venku zima jak v rusku a jak sme na kopečku tak jsme vyfoukaný ☹ u nás pořád fouka

mari111
29. zář 2010

Aronku téda ty toho tolik zvládaš, no poklona teda 😕 a neboj taky budou zoubky, jen trpělivost 😉

kerrie
29. zář 2010

@aronek my taky ještě nemáme zoubky...........už si připadám, jak exot, každý se nás na ně ptá........ale dočkáme se, neboj..........a Emi klidně žužlá sušenky i dásničkama 😀 😉 😀

mari111
29. zář 2010

du hají holky, tak dobrou a páááá zítra

tercie
29. zář 2010

Tak jsem koooooooonečně fotky stáhla a dala do alba, a zoubky hier ....

Jenom mi ty detaily foťák nechce brát ostře...mám jen obyč, a nebo nevim, jestli něco nedělám špatně.

tercie
29. zář 2010

No moc vidět to není, tady spíš v náznaku,jen se tam malinko blejskají, tesáčky 😀

tercie
29. zář 2010

A taky mi trvalo, než jsem je chytila, než našpoulil 😀 Většinou si je kryje jazýčkem😀 Tajnůstkář 😀

tercie
29. zář 2010

A koukám,že jsem vás opět pros... tak jdu na kutě, zejtra nejspíš zas večer, přes den není čas.
My už taky topíme, zatím elektrikou, až bude pořádná zima tak to jistí krb. Jen budem muset vymyslet nějakou zábranu aby se nám šmudlík náhodou nespálil...v zimě už asi poleze, náš rychlíček 😀
Zlatíčka jdu chrápat, dobrou noc a nezlobte tu 😀
Jo a ostatní fotky jsou v albu.

lenik_25
30. zář 2010

@tercie Ahoj, jo Estivillovu metodu jsem zkusila a do 3 dnů zabrala. Řev je, ale s tím se musí počítat a vydržet.

Holky, tak mám slabý hnědavý výtok. No nevím. V neděli mi doktor řekl, že mám okolo amniového vaku hematom, tak to je asi od toho...

lucierob
30. zář 2010

@lenik_25i když jsem měla v těhu hematom (3x5cm) po silném krvácení, tak jsem ještě dost dlouho špinila. A dr mi říkal, že hnědá nevadí, že je to od toho jak se ten hematom vstřebává. Vadí čerstvá krev

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru