Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
11. říj 2010

@majjka24 jej to je hezké, že jste si to tak pěkně řekli 😉 je to dobře, pže k sobě máte navzájem otevřenou cestu, hodně párů tohle nezkousne.. je to moc těžké. 😔
Můj mi tohle neřekl, ale jak byl proti druhému miminu ze začátku, tak pak ani necekl .. i když na // na testu mi řekl, že se bude radovat až bude mimino venku 😅

sarlotta
11. říj 2010

tak už mizím, sem sem vlezla jen zaplatit malé punčocháčky a už su tu zas vylepená.. malá chrupe na balkone, malý čumí na pata a mata 😉 včera sme lepili postavičky z ruliček toaleťáku, pak Vám hodím foto🙂 jako podařiliiii see🙂)))

farmarska
11. říj 2010

sem si odskočila ověsit prádlo 😉
šarlotko dík za ten tip usínáčka, hned jdu hledat podle toho názvu.. 😉 tý jo a malinkááá je taková hezoulinkáááá!!!! 😵 😵 😵 Já ty nabalený miminčka prostě zbožňuju 😅 jako v bodýčku nebo dupajdách jsou taky fajn, ale takhle zachumlaňounký jsou prostě k sežrání!! 😵 😵 😵

farmarska
11. říj 2010

májí to je moc pěkné, že jste si takhle s manžou popovídali a udělali čas sami na sebe 😵 je pěkné vědět, že v tom smutku nejsi sama vid 😔 S tímhle přístupem a takhle skvělým manžou budete mít Patrička určo natošup, nebojte 😉

majjka24
11. říj 2010

Moje nervy jsou poslední dobou jak na houpačce, jeden den je to v pohoděa avěřím, že to prostě zmáknem a budeme mít taky takového koblížka a druhý den jsem v pr....čicích. Už jsem přečetla kvantum odkazů týkajících se těch infarktů placenty už vím, co to způsobuje a jak se to dá léčit.....už se začínám smiřovat i s tím, že si budu muset píchat do břicha nějaký lék. Hodně maminek díky tomu donosily a porodily zdravé děti. Úplně mi to v hlavě šrotuje a to ještě nemám žádné vyšetření. V pondělí jsem objednaná na tu genetiku - tento týden mi Dr. pošle nějaké lejstro a vyplnění rodokmenu. Pozval si nás oba. Tak jsem zvědavá.

handm
11. říj 2010

tak jsme se probudili po 4 hodinkach, najedli a jen co nas vypravim, jdeme na prochazku 🙂
snad si dachne zas jeste 🙂
pak mrknu..🙂

majjka24
11. říj 2010

@farmarska Já nemít jeho tak nevím.....Jsem mu za to neskonale vděčná,ani nevíš jak. A shodli jsme se na tom, že Patrik už byl - sice ještě hodně malinkej, ale i tak to prostě bereme , že jsme měli syna, Takže to bude jiné jméno - pro kluka. Holka bude Eliška.

farmarska
11. říj 2010

hadm hezkou prochajdu 🙂
májí moc vám držím palce, k tý holčičce Elišce, určo brzy bude 😉 a tvé pocity jsou naprosto normální. Každej to teda prožívá trochu jinak a různě dlouho, ale já si pamatuju, že jsem taky po tom svém prvním potratu pořád zkoumala a hledala na internetu...chtěla jsem vědět proč 😔 a pak když mi řekli že mám tu nemoc, jak si tělo dělá ty protilátky proti mimouškoj, tak jsem hledala odznovu 😅 co , kde, jak, .. a hlavně jak je to s těma lékama co budu muset brát celý těhu ..no měla jsem v hlavě zase milion novejch otázek 😅

majjka24
11. říj 2010

Manža je možná takový, protože to jako malý měl těžké (matka pila a otec měl milenky, s bráchou si nerozuměl...)a pak přišla ségra (mladší o 10 let), takže měla takovou samovýchvu. Jak my říkáme byl to osud 🙂 jsem spolu 7 let a nikdy jsme nebyli ani jeden den od sebe(mimo tu nemocnici). A co se mi na něm strašně líbí - neusne pokud nejsem v posteli i já 🙂 Mám vůči němu takové ty pečovatelské pudy.Jsem asik střelená 🙄

majjka24
11. říj 2010

@farmarska to mi povídej, jakmile mi pošle někdo něco nového tak jsem do toho zažraná jak býček do otýpku slámy. Veškéré léky dávám na "rozbor" ségřé nebo švagrovi - co jsou volně dostupné (vytamíny...)tak mi aspoň poradí jaké jsou nejlepší. prostě magooor 🙂

farmarska
11. říj 2010

Májí to je hezké 😵 ten váš vztah 😵 Já teda musím zaklepat, ale my ho s manžou taky máme i po těch 16letech co sme spolu krásnej 😵 sice se sem tam pohádáme, ale jinak se prostě pořád milujeme 😵 taky vez sebe dlouho nevydžíme 😵 pořád se muchlínkujeme 😵 říkáme si hezké věci 😵 taky jsme skoro pořád spolu 😵 Někdy mě dokáže pořádně vytočit a chová se jako trotl, ale i tak ho miluju a cejtím, že on to má stejně 😵 😵

farmarska
11. říj 2010

takovejch cvoků je nás tu víc, taky jsem študovala kde co a pak to tady probírala s holkama 😉

majjka24
11. říj 2010

@farmarska téééda 16 let,to už je doba ti povím 🙂 To jsem ráda, že máte vztah krásný, přeju ti to 🙂 Tak my se taky občas pohádáme, to je taky důležité pro fungující vztah, bych řekla 😀

kopa
autor
11. říj 2010

Ahoj holky,jsem tu s tabulkou 🙂

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 40tt ..............15.10.KO nemocnice+ monitor,18.10.Utz......čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 35tt ...................KO 14.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 31tt..................................20.10.KO..........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 29tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 20tt................12.10.Ko
Ikopretinka 10tt..................na Utz mimi a má srdíčko
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna 38DC
Natalie 33DC
Martasek 25DC
Cajori 28DC
Aja 10DC
M.aa.b 7DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24
lenik_25

ee.liska
11. říj 2010

tak jsem zase doma, byla jsem pro ten nutriton proti ublinkávání, dala jsem mu ho a poblindil se ještě víc 😝 😒

@handm to je bobek krásný 😵 ten pytel chci koupit až ho přestane bavit zavinka, tak za měsíc

@farmarska to máš dobré s mamkou 🙂

ee.liska
11. říj 2010

@petroska super, že máte očka v pořádku 🙂 mě dneska dr řekl, že ms klidně za 6 měsíců. když budu kojit 😲 jo Maty má 55 cm a 3950 g 😵 koupeme už den co den, docela to vyžaduje, takový rituálek 🙂 koupu ve Weledě, takže přírodní, jen omyju, žádné dlouhé cachtání, taky mu to teplé dělá dobře na prdy 🙂

@sarlotta jo to bude mít šarlot galánů 😀 ale je to kočka krásná 😵

@majjka24 to je dobře, že jste si popovídali, určitě budete mít za hvilku v kočárku bobka 🙂

lenik_25
11. říj 2010

@majjka24 Jé, tak to bude určitě báječný tatínek. Ono je to fajn, že jste si to prožili spolu a držíte pohromadě a plánujete dál. Myslím, že máte krásný vztah a to miminko ho báječně doplní. Vyjde to. Určitě!

lenik_25
11. říj 2010

@farmarska Hezké usínáčky prodávají i v dětském oddělení v tescu, Daneček ho měl v postýlce taky.

lenik_25
11. říj 2010

@majjka24 Piš si všechny dotazy a dávej je doktorovi, abys neměla obavy. Kamarádka si taky musela něco píchat do břicha, ale nevím kvůli čemu, ale zvládla to. Zvládneš to taky. A jinak tu psychiku mám jako ty. Posledně jsem se tady kasala, jak jsem tu revizi parádně zvládla a jak jsem byla za dva dny psychicky ok. Jenže je to fakt jako na houpačce. Chvíli je mi fajn, relaxuju, plánuju, jak to bude skvělé, až nám BRZY vyjde to miminko. A najednou obavy, strach, že to nevyjde, skleslost, jako když není východisko. No hrůza. Asi fakt ty šestinedělní pocity.

lenik_25
11. říj 2010

@farmarska O jakou nemoc s protilátkami jde? Ty máš taky Rh negativní faktor krve nebo je to něco jiného?

lenik_25
11. říj 2010

@ee.liska weleda je super, viď? Já jí miluju a na Danečka jsem jí taky používala.

ee.liska
11. říj 2010

@lenik_25 jj weleda je úžasná, Maty pak krásně voní 😵

farmarska
11. říj 2010

ahoj jen narychlo načumuju, ještě musím jít překontrolovat Robčoj ukoly 😉
holky co je ta weleda? to slyším prvně 😕
leni ne já mám faktor gut, ale mám to, (lajcky vysvětleno) že moje tělo si buduje protilátky proti miminku, páč si myslí že to je vetřelec, tak chce mimi vypudit a zabíjí ho 😔 něco takového má i kopretinka od sud, ale ta má alergii jen na ty spermoně. Já na spermoníky dobrý, ale na plod jsem ras 😅 😀 tak na to musím hned od počátku početí brát prdnison na snížení imunity a k tomu anopyrin a budu to prý raději brát až do porodu.

lenik_25
11. říj 2010

@ee.liska Taky ho očucháváš, co? Já Danečka vždycky očuchávala jak magor 😀

lenik_25
11. říj 2010

@farmarska To až půjdu na gyndu, to si název Prednison napíšu, třeba by to pomohlo i v mém případě, jak jsem Rh negativní. To právě funguje taky tak, že se musí kontrolovat protilátky, aby si je tělo netvořilo a nechtělo plod vypudit z těla.

Holky, musím pochválit toho svýho broučka. On byl dosud takovej nemluvka, měl jen tu svou řeč a uměl jen něco, ne věty. A já dneska upekla kuře a uvařila brambory a on si sedl ke stolu a hlásí "Já chci kuře." Já měla takovou radost 😀

wlladka
11. říj 2010

Ahoj. Tak jsme zpátky z Plzně a očička v pořádku 🙂 Jsem utahaná, tak si lehnu k telce a s teplým čajíkem.
Jinak Weledu taky používáme a jsme spokojení. Jak na koupání tak na opruzeninky 😵 🙂
Tak dobrou. Ukážu se snad zítra. Máme zase doktory. Poslední dobou neděláme nic jiného 😒 😒

ee.liska
11. říj 2010

@farmarska je to přírodní kosmetika, sice je dražší ale je to fakt kvalita, obzvlášť kojenecká koupel je super, dáš trošku do vody a mimčo pak nemusíš mydlit, když koupíš olejovou koupel, nemusíš pak ani mazat jen suchá místa

@lenik_25 jj čmuchám jako blázen 😀

lenik_25
11. říj 2010

@wlladka Je to těžké období, tak se drž. Zvládli jste toho už dost, tak zvládnete i ty doktory 🙂 A gratuluji k dobrým výsledkům. To je fajn, že jsou očička v pořádku. My používali weledu na zadeček od narození asi do dvou let, zkrátka dokud nosil plíny. Teď je má jen na spaní, tak už nemažu. Jinak jsem používala i weledu olejíček, mýdlo nebo šampon. Ta investice se vyplatí.

lenik_25
11. říj 2010

@ee.liska 😀 To znám 😀

aronek
11. říj 2010

Ahojky, dočítám a dočítám, jste pěkné kecalky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru