Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
18. říj 2010

@zlababa07 tak to mě čeká pravděpodobně taky, se nezblázním, hlavně že mi to pomůže ke zdárnému konci 🙂 Nějak už s tím počítám a to ještě nevím ani výsledky :-/ Jinak dle genetika by neměl být nikde problém.....a jo to prostě pudééé a just jooo 😀D

lenik_25
18. říj 2010

@wlladka Jo, ono se po tom octu prý hubne, to je pravda. Ale je to prostě chuťově dost šílený. A ani nevím, jestli bych to pak mohla v těhotenství. Já jsem teprve 14 dní po revizi, tak hned tak bříškatá nebudu. Mám prý počkat ještě tak 14 dní až měsíc na MS a po ní mám ještě jednou přijít na kontrolu. Ale vypadá to dobře.

majjka24
18. říj 2010

@lenik_25 já si ten jablečňák jdu schválně zítra koupit, 🙂 jsem si ho na našla na netu a je antiox a taky na tu srážlivost krve a na to hubnutí ( měsíce doma prakticky pořád doma jdou znát ☹ ) Farmi jsem posílala odkaz. Taky kdy vy na to skočíte???

majjka24
18. říj 2010

@lenik_25 jsen našla na netu že těhu to nemůžou :-/ jen fakt věci určené pro těhulinky , dle nějaké Mudry

sarlotta
18. říj 2010

hezký večer kecalky🙂 😎

sarlotta
18. říj 2010

@zlababa07 ahojík těhule, ty jooo skoro matko🙂)) krásné tt.. jak pak se máte s mimískem 😀 😉

@lucierob co budou dělat kluci v nemocce ?
@farmarska to je hezký sen, hlavně to táta🙂) typickééééé 😀 😀

sarlotta
18. říj 2010

@kopa tak zítra nástup jooo🙂 držím palušky aby to netrvalo tak dlouho.. co víš.. mě praskli vodu a malá byla venku za hodinu.. jen ať je manža nachystaný 😎 😉

madormi
18. říj 2010

maji já fakt ani nevím co vše nám delali nebo budou, chytřejší budu ve středu, tak ti pak řeknu co vše nám testovali. zatím vím že štítnou žlázu, negativní, zoonozy negativní, a ted´má mudra výsledky z gennetu na srážlivost krve to bylo a nevím jestli na něco to budu vědět zítra večer co vše v tom bylo a co našli za bezvýznamnost.

sarlotta
18. říj 2010

@mirax jéééj jaké krásné fotešky🙂 a malá je šikulka, už stojí u sedačky joooo 😀 😀 na Vánoce si půjde pro dárečky sama 😎
@majjka24 blahopřeju k MS.. tělíčko funguje, to je super🙂

sarlotta
18. říj 2010

@natalie77 chuďátko, je mi to moooc líto, Mareček bobeček maličký 😔 😔 takové horečky. ☹ ☹ ☹ víš, ale za to může i počasí, i rodiče dětí co je dávají do školky nemocné 😠 a pak to odserou takový jako Ty. ale ono to přijde neboj.. všechno se to uklidní...zamrzne a bude po bacilech...a Ty budeš těhulka pod stromečkem jako dárkový balíček 😉

sarlotta
18. říj 2010

@aronek krásné fotečky, termály že🙂

aronek
18. říj 2010

@sarlotta jo jo termály 😀

farmarska
18. říj 2010

už jsem zase tuuuu! jsem se začetla do těch odkazů od Máji 😅 a pak jsem s mladým četla vlastivědu.
Majuš to pro těhulky vypadá dobře, zítra vlítnu do lékarny jestli to nemají.
Jinak ultrazvuk poslouchám i ted, i když cejtím kopi kop, páč jako pořád nekope a když zrovna nekope a je v klidu, tak taky potřebuju vědět, že žije vid! 😀 😀 😀 Ale je fakt, že ted už míň. Tak dvakrát, jednou denně, Ale i to je fajn 🙂
Třeba ted když jsem zvracela a bylo mi zle, tak se chvíli neozýval a já už panikařila, jestlijsem drobečkoj nějak při tom blití neublížila, jak se mi škubalo břicho..tak jsem hned cpala sluchátka na uši 😅
Nebo dneska, když mi omylem(mým nedopatřením) kůzle skočilo předníma kopýtkama na břuch, tak jsem se lekla, jestli se něco neposralo, tak jsem hned letěla dom a už gelovala pupík 😀
Naštěstí je vše ok. 😵 😵

farmarska
18. říj 2010

Luci právě, že průjem já vůbec nemám 😨 (to malej měl i ten) Jen mám jen kžeče žaludku, bolesti břicha (nahoře) a pocit na zvracení, sem tam si i ublinknu 🤐 a ty dva dny před tím jsem teda blila fest 😝

farmarska
18. říj 2010

Luci co je s manžou a Robikem? 😨 😨 proč jdou do nemocnice??? 😨

farmarska
18. říj 2010

ivomal, ty neházej flintu do žita..mrška se jen někde toulá, ale určo brzy přijde! 😉 Navíc Elišce od nás taky skoro vůbec po revizi nepchodila a přesto otěhulila a ted už má doma krááásnýho malýho šmudlíka 😵 😵

farmarska
18. říj 2010

jinak holky všechny máte moooc krásná dítka!!! 😵 😵 😵

tak a já zase běžím zpět do postýlky, manža na mne už čeká s nějakým filmkem 🙂

tercie
18. říj 2010

Ahoj holky, dva dny mi nešel net, byla jsem jak bez ruky a taky jsem měla pěknej absťáááááák a stejskalo se mi po vás 🙂 Nedočítala jsem, jen jsem vám přišla říct že žijem😀.
Lukáškovi polezou zoubky tak je trošku ufňukanej, a manža plánuje rozsekat krb a vyměnit ho za vložku s výměníkem na ohřev vody, tak už teď se děsím, co se tu bude dít za zvěrstva, povede mi trubky venkem přes celou kuchyni,někde pod stropem...to bude vypadat ☹ A my s Lukáškem se chystáme k babi a dědovi do Domažlic. Tak snad stihnu někdy dočíst no😀¨
Moc se mi tu opatrujte a nezlobte 🙂

@kopa držím moc palce na zítra, ať to netrvá dlouho a ať si už pochováš Vítečka. Těším se na zprávu a pak na fotky 🙂

aronek
19. říj 2010

Ahojky, přeji pěkné ráno, já se chystám do práce a tak se mi nechce 😢

wlladka
19. říj 2010

Ahojky 🙂
Tak Kopísku 😵 😵 😵 😵 , držím palce a neboj se nic. Za chvíli máš Vítečka u sebe. Vyplaví se hormony štěstí a to je nejlepší anestetikum 😉 , tak neměj z bolesti strach. Pa Myslím na tebe 🙂 😵

wlladka
19. říj 2010

@farmarska , krásný sen 😀 😀 😀 a gratuluji vám ke společnému okopání od miminka, to jsme si taky užívali (až mi slza ukápla 😀 )
@majjka24 gratuluji ke zjištění, že je tělíčko v pořádku - to je skvělé 🙂
@ivomal držím palce na dnešní prohlídku. Snad se zadaří a budeš vědět, kde se ta mrcha mrchovatá toulá 😒

wlladka
19. říj 2010

@aronek měj se v práci, pokud možno, fajn. Ať tě nikdo neprudí a jsi brzy zase u Jeníčka 😵

wlladka
19. říj 2010

@lenik_25 já vím, že to s tím bříškem ještě chvíli potrvá, ale uteče to jako voda. Teď to tak nevypadá, ale uvidíš, že to tak bude. Za chvíli začneš péct a připravovat Vánoce, pak se přehoupne starý rok do nového a na Valentýna máš pro manžu dárek ze všech dárků nejkrásnější 😉 😉 🙂

kopa
autor
19. říj 2010

@wlladka Ahoj Vladi,děkuji 😵 😵
Za chvilku vyrážíme 🙂 Podařilo se mi zpřístupnit na mobil internet,tak když to poběží,tak bych se mohla hlásit z nemocky.
Tak papa

wlladka
19. říj 2010

@kopa tak se drž 😉 a hlaš se pravidelně, ať jsme v obraze
Držím pěsti tobě i manžovi 😉

wlladka
19. říj 2010

@kopa a neboj. Vítek tak velký nebude. Bude mít určitě pod 4 kilča. většinou mají ty děti míň, než ukáže UTZ

wlladka
19. říj 2010

@kopa joooo a ve středu máme s manžou výročí svatby, tak to je jistě šťastný den 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
19. říj 2010

@kopa myslím moc na tebe!!!!!!at to máš rychle za sebou těším se na Vítečka 😵 😵 určo bude mít méně naše na UZ měla 2,5 a měla 2,20 😉 držíme palce!!!!!!!!!!

míšám vše nej k svátku 😵 😵 😵 😵

farmarska
19. říj 2010

dobré ráno!

farmarska
19. říj 2010

dobré ráno! 🙂
i já myslím na kopíse!!! 🙂 🙂 🙂

farmarska
19. říj 2010

terci jejda, to jsou ale nepříjemnosti 😝 a na jak dlouho to vidíš, bejt mimo domov? 😕

jinak holky málej jsem zpoměla! dodatečně vše nej přeju všem Lukáškůům!!! 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru