Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
25. pro 2010

no ja se rána nedožiju...takovej strach sem dlouho neměla

madormi
25. pro 2010

@nicollka hlavně bud v klidu, strachem nic nevyřešíš, mě se nějak poveldo hodit se do klidu, nervovat se budu až v ponděí kdyby mi doktor nebude chtít napsat miniheparin do té doby nemyslím na to, že by něco nemohlo bý v poho. DNes na to nemám ani sílu, teď jsem spala dvě hodky a žaludek mám jak po pořádné kalbě :-/ niki bud v klidu a držím palečky

madormi
25. pro 2010

@nicollka a dnes ráno si nedělala? koukala jsem že tyto jsou z 22.

madormi
25. pro 2010

@nicollka a to je citlivost 10 ml nebo 25ml? pže já mám nový mamatest 10 ml, ale zase mám krátké cykly ovulka kolem 11 Dc, taže mě test ukázal už 23 DC a včera 26 DC už je stejná jako kontrolní

suzamen
25. pro 2010

@tea80 na revizi jsem byla 1.12.2010 po týdnu jsme měli s manžou první sex a v pohodě a dr. řekl že děloha je úplně stažená a sliznice v pořádku tak můžem klidně otěhotnět 🙂

nicollka
25. pro 2010

@madormi ahoj je to citlivost 10. Je to focené dnes ráno i počůrané, mám ve fotáku špatné datum a čas 🙂 Dnes jsem 9DPO

madormi
25. pro 2010

@nicollka tak to je ale i brzy 9 DPo to máš času na tlustici 🙂 tak držím moc palečky, bylo by fajn kdyby se nám to tu povedlo 🙂

nicollka
25. pro 2010

děkuji, jojo jeste je brzy, ale j sem nedočkava :D

madormi
25. pro 2010

@nicollka no já to znám a chápu ale je to chyba 🙂 jkdybys počkala jsi v klidu a máš rovnou tlustice 🙂 ale já taky testovala brzo - dva dny před ms 🙂

farmarska
25. pro 2010

ahoj holky 🙂 hezkej sváteční den 🙂 my si ho užíváme, dopolko jsme se váleli a pak jsme odjeli k nedaleké sezdovce, ti mý kluci dostali pod stromeček snowboardy, tak je jeli vyzkoušet-no spíš ony zkoušeli je, páč oni na tom stáli poprvé a to bylo teda něco 😀 Já měla v ruce foťák, tak jsem fotila a i chvilkama nahrávala a normálně mi tekly slzy ze smíchu 😀 Ale kluci jsou stateční, sice jsou potlučení, ale zítra to jdou pribnout zas 😎 Jen já se musím zejtra víc nabalit, páč, jak tam člověk jen stojí a čučí, tak je pěkná zima 😝

farmarska
25. pro 2010

týýý jo nikčo, co to mé oči nevidí.. 😵 že by.. 😵 já tam taky vidím na dvou z těch testíků dušíky! 🙂 🙂 Tak tfuj tfuj, držím moooc palečky!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no to by bylo krásné, kdyby se to tu takhle krásně postupně ted všechno roztěhulkovalo 😵 😵 😵

jinak já byla holky vždycky to samé, taky jsem nikdy nevydržela dlouho čekat a testila jsem jako smyslů zbavená 😀 někdy dokonce už 5DPO. 😀

farmarska
25. pro 2010

Natálko a co ty, kdy ty budeš testíkovat?? 😕 😕 😕

farmarska
25. pro 2010

jo holky, estli jste některá měla mykozu, za jak dlouho vás to přešlo? 😕
Já jen, že já teda nevím ak dlouho se to léčí, ale zdá se mi to nějaké zdlouhavé 😝 Doktorka mi na to předepsala canesten krem a já se tím už asi 4 den poctivě 3x denně mažu..a nif 😝 nějak to na mne asi nefunguje, přijde mi to pořád stejné 😝 Já s tím teda nemám zkušenosti, léčím se takhle prvně.. 😕 No ale v pondělí jdu ke svému gyndaři, tak se ho když tak na to zeptám.

nicollka
25. pro 2010

farmi díky, teda 5do 🙂 no ráno hned testnu znovu..včera sem taky a byl poloviční jak dnes, okem je to líp videt na fotce to není ono.

nicollka
25. pro 2010

mykozu tak 4,5dni

madormi
25. pro 2010

@farmarska já klidně i týden, já na to dost trpím :-/

tea80
25. pro 2010

@suzamen tý jo, fakt jo? Není to nějak moc brzo? A ty jsi už dostala menstruaci?

madormi
25. pro 2010

@tea80 mě to teda brzo přijde, přeci jen je revize zákrok a za týden se děloha určo nezahojí, tak bych se bála infekce, my jsme počkali do první porevizní mrchy

sarlotta
25. pro 2010

@nicollka držím palušky🙂

holky no to se nám to urodilooooo.... snažilky šikovnééééé 😎 😎 😎

madormi
25. pro 2010

@sarlotta prosím ty máš taky tu mthfr, sice jen hetero,ale stejně, jedla si něco krom femibionu 800?

sarlotta
25. pro 2010

@madormi měla jsem femibion 800 a kyselinu listovou 10mg - ta je na předpis od gyndaře 😉

madormi
25. pro 2010

@sarlotta děkuji tak já si v po řeknu, ted jim femibion 800 a od pozitivního těstu k tomu nějaký acidofilan kde je 1000 něčeho listovky a béčko

sarlotta
25. pro 2010

ve vitamínech je listovka jen v mikrogramech, tak si o ni řekni, přebytek vyčuráš, toho se neboj🙂

sarlotta
25. pro 2010

@madormi strašně moc Ti držím palušky, moc na Tebe myslím, aby to krásně klaplo a mimuško si v létě držela v náručí 😉

madormi
25. pro 2010

@sarlotta děkuji moc, jsi zlatíčko, ale bude to asi boj, strýc mi psal at si vynutím miniheparin radši tak nevím jak mého gyndaře mám ukecat, pže od včera je mi dost zle a 400 km do domažlic pro předpis ke strejdovi se mi jet nechce :D

kopa
autor
25. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Vítek nám dnes celý den krásně spinká,je to zlatíčko 😵 😵
Nemáte někdo zkušenosti s parním hrncem a mixerem od Aventu?? s tímhle http://www.aventbaby.cz/parni-hrnec-s-mixerem
chci si ho koupit.

Nici držím palce aby to vyšlo!!! 😵

madormi
25. pro 2010

@kopa zkušenost nemám ale vypadá to párádně, parní hrnec je super věc nemůžu si ho vynachválit a když máš malého tak v kombinaci s mixerem to ti strašně ušetří prácí a malej bude papat zdravě 🙂

sarlotta
25. pro 2010

@madormi řekni mu to popravdě, že jsi vyděšená těhulka, která už o miminko přišla a Tvůj strýc primář gynekologie Ti doporučil miniheparin, ničeho se neboj... normálně ho moc popros, že by to pro Tebe bylo velké plus abys byla v klidu.
Já chodila ke svému gyndaři co 14 dní na utz ze začátku 😉

sarlotta
25. pro 2010

@kopa kopi nemám, já mám termomix i nástavec na vaření v páře... popravdě v tom moc nedělám- nevařím, se mi to nechce vytahovat... ale pro malou zase chvilku budu, jak bude baštit🙂 omáčky a polévky 😉

ale hodně ho používám na sekání, mletí, drcení, pomazánky, frapéčka a tak 😉

kopa
autor
25. pro 2010

@madormi Já právě parní hrnec nemám,tak mě napadlo,že budu pak malému vařit a že to bude určitě zdravější a právě že se to jen přehodí a mixuje se 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru