Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
28. pro 2010

@maarrtina děkuji moc 🙂 doufám a věřím 😉

farmarska
28. pro 2010

martinko děkuju a mooooc gratuluju k jedné plínečce!! 😵 😵

farmarska
28. pro 2010

No nif holky, jdu si pro nějaké cukroví na zakousnutí , k telce 😉 přeci to ted nenechám zkazit, když jsem se s tím tolik pekla a ďála že 😉 😀
mějte se tu krásně 😵

tercie
28. pro 2010

@veve.b pak mě napadá jedině reflux, jinak nevím, malej blinkal tak že mu to jen vyteklo koutkem, nikdy to nešlo nosem... s dr to prober určitě, to kojčo fakt o chvíli zkrať a dej mu dudlík, pohoupej ho, uklidni...mě na to dr nic jinýho neporadila. Uvidíš. No jdu teprve dočíst, tak jestli ti holky mezitím neporadily líp 😉

mari111
28. pro 2010

Ahojda holky, du aspoň pozdravit

tercie
28. pro 2010

@madormi je to tam!!! 😀 Krásný hodnoty, já s Lukáškem na začátku v 5-6tt měla necelý 300 😉

tercie
28. pro 2010

@maarrtina gratuluju ke zdravým kyčlím, to je paráda 🙂 A co kolotoč, líbí se Adélce, nebo se uspává taťka? 😀

@handm no toto, Mareček je teda rychlííík, gratuluju k zubáčkovi 🙂 To se to bude kojit, co? 😀 Nééé neboj, oni ty spodní jsou v pohodě, krejou si je jazykem, já se bojím těch horních 😀 U nás se to nějak zastavilo, a nic se neděje a to dr prorokovala, že do vánoc budou venku. Ale ty první taky vylezly, ani jsme o nich nevěděli a najednou tam byly 😀

tercie
28. pro 2010

@farmarska toť, moje babička vždycky říkala,že než by se mělo dobrý sousto zkazit, to ať se radši držka roztáhne 😀 Jen do toho, kojčo sice moc nezabírá,ale teď se uklidňuju tím, že kila vyběhám, až začnu chodit s malým 😀 a cpu se vesele dál 😀 no jak tohle bude pokračovat, to nevím, abych za Lukym v marný snaze zhubnout nelítala ještě až bude chodit za holkama 😀 😀 😀

@mari111 to byla teda rychlovka 😀 Copak děláte s Lauri?

Holky já jdu chrnět, manžu vzali na nový místo, s těma prachama to snad nebude úplně tak zlý jak jsme mysleli, tak jsme trochu oslavovali a za chvíli se bude budit malej, tak se chci ještě rychle sprchnout a pak chrupat. Holkyyyyyyyyyyyy se musím pochlubit,Luky spí od 23. prosince v postýlce!!!!! 3x klepu!!! aby to vydrželo. Dala jsem mu tam svůj polštář... ze začátku protestoval, ale teď už je to celkem v klidu, až do kojení cca ve 3, to už tam zpátky nechce, tak ho beru k sobě, ale dneska třeba byl se mnou až od šesti, což je super, konečně mám trochu pohodlí a krapet odpočinu 🙂 Ještě kdybych tak mohla chodit spát v deset, to bych se vychrněla, jenže mě se tak brzo nikdy nechce 😀

A na zítra si beru omluvenku, přijede mi ségra s rodinkou, možná večer se zastavím.
Tak papa a opatrujte se 🙂

maarrtina
29. pro 2010

@tercie Ahoj, Adélce se kolotoč moc líbí, už asi vidí i ty postavičky. Tak moc děkujeme je super.
A to je sup=er, že spí Luky v postýlce. Adélka jde mezi 19-20h do postýlky a je tam až do rána, vzbudí se 3x na jídlo. 😵

suzamen
29. pro 2010

Krásné ránko...tak MS se nekoná zase jsem dva dny jen silně špinila...kruci nemůžu se té zatracené mrchy dočkat navíc jsem dost nachlazená tak abych v tom zase neměla guláš ☹
Neznáte nějakej domácí lék co pomáhá na kašel?

handm
29. pro 2010

@tercie díík!🙂 jo je to rychlík.. fakt 🙂 a kojení bude dobrý do těch nahoře.. tak uvidíme, kdy to přijde!🙂
JInak moooc gratuluju ke spaní sama v pelechu... Super, že Lukášek už je u sebe!!🙂🙂 A taky k manžovo novýmu místu, hlavně že práci má a že se nemusíte bát.... to je dobře, že takové dobré zprávy kolem vánoc 🙂

@madormi, včera jsem uplně zapomněla pogratuluovat ke krásnýmu čísklu!!! Určitě to tentokrát dobře dopadne!!!!!!!!!!

handm
29. pro 2010

jinak holky, mě už asi klepne... z těch prdů, ještě že jsme se tu o tom včera bavily... já už skoro nic nejím, dávám si pozor jak blázen a stejně.. dneska v noci zase co hodinku vzhuru, nemohl to vyprdnout.. tak jsem ho stočila do klubíčka, vyprděl se a spal dál...ale tak fňuká šmudla můj... kapky dáváme, cvičíme, pupík mažeme, Nutrilon speciální proti prďáckej a nic... a to přitom malej je tak pohyblivej, čipernej, přes den furt cvičí kope nožkama, že si to vykope... ale ty noci...říká se že jak maj přes pět kilo nebo jsou starší je to lepší (to je, ale kdyby ho to netrápilo vůbec, bylo by líp)...a taky by chudák nevstával 5x za noc kvůli tomu....
jsem ještě přemýšlela, jestli to může být horší tím, že kojím a dokrmuju Nutrilonem?! že se mu tam jakoby smíchají ta dvě různá, ruzně teplá mlíčka a ono mu to tam děla brikule?! máte někdo zkušenost?!

madormi
29. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 31tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 21tt ........................KO 3.1.
cajori17......................48 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!! , KO 13.1.
nicollka.......................našla //
Madormi.................. ..31 DC , 22.12 našla //
Aja............................. .31 DC
M.aa.b ...................... .31 DC
Martasek ................ . 31DC
Natalie77 ..................31 DC
lenik_25................... ..22 DC
majjka24 ...................13 DC
Ivomal.........................7 DC
Katyna ........................5 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

lucadav
29. pro 2010

@suzamen Domaci sirup jitrocelovy.......Ted si ho nevyrobiš ale je to v lekarně a když ho nemam vyrobeny tak ho kupuju....davam ho i male a je super...Neni jak ty šunty drahy a nic z toho. Pak jedině asi antibiotika=(když bude huř.
@handm Ma to skoro každy mimčo,,,chce to vydržet=( My to měly do 4měsicu....PEKLO=) ale pak až se začne vrtět atd,tak bude už vpoho=)

lenik_25
29. pro 2010

@lucadav Nechceš se taky nechat přidat do tabulky?

ikopretinka
29. pro 2010

Ahoj
@handm kamoška dává malému (má teď 1,5 měsíce) po lžičkách fenyklový čaj a dobré.

handm
29. pro 2010

@ikopretinka ja mu ho zkusila dat a hrizne se ksichti a odstrkuje lahvicku, nechutna mu... ale lzicky zkjusim...
ale piju ho ja taky pro jistitu....diky za tip

handm
29. pro 2010

@lucadav právě každý říká než se začne vrtět.. jenže kdybys viděla našeho prcka, tak se vrtí jak blázen už ted... 🙂 no vydržím, mě to až tak nevadí, ale on musí hrozně trpět... uplně řve bolestí ....

kopa
autor
29. pro 2010

Ahojky,
@handm nám teda nejvíc pomáhají Baby calm 😉 Jako Vítek koliku žádnou zatím neměl 😅 jen si občas někdy zatlačí a je pohodička.Taky hodně cvičíme s nožkami,hřejeme bříško.A gratuluji k zoubkům 😀 😀

Jinak zítra mi dojde ten parní hrnec od Aventu,tak jsem zvědavá 🙂

paajaa
29. pro 2010

Ahoj holky,
hodila jsem dvě fotečky Oliverka do alba, tak mrkněte, pokud budete mít zájem.

lucadav
29. pro 2010

@handm Jo jo...ja to znam....a moc dobře si na to pamatuju.Bude za chvili lip=) tak at je lip a je to za vama.....pak zuby a furt se to tak pěkně toči do kola=)
@lenik_25 No a copak tam?? tam sledujete těhotenstvi a tak ne??????,=) jedině mi tam napsat dcerušku=)

lucadav
29. pro 2010

@paajaa Malej je moooc pěknej a nevypada jako nějaky ten mrnousek jak ses bala=) moc hezkej

cajori17
29. pro 2010

@paajaa Oliverek je proste nadherny 🙂

lucadav
29. pro 2010

@cajori17 a co ty???jak se citiš

sarlotta
29. pro 2010

@veve.b na ublinkávání existuje kašička -koupíš v lékárně nutriton-myslím..podává se kojeným dětem. Pomáhá když dítko ublinkává třeba i hodinu po jídle, pořád.

Při kojení ho dávej vícekrát odříhnout, ne až po úplném najezení, ale během kojča i 3x . Je to na prd, ale malý mi to dělal a malá taky, najedli se a pak kosír-všechno ven 😝 😝 a znovu kojit.

Samozřejmě, že se při tom nuceném brkání vztekali, ale pomohlo to, aby to pak nešlo všechno ven a postupně si zvykli na to, že se během jídle brká častěji 😉

na prdíky sabky na dudlíka nakapat po každém kojču a bifiform kapičky- nebo jiné probiotické a pro Tebe jako kojící taky probiotika. Chvilku to trvá než se střevo osídlí, tak vydržet a dávat kapičky pořád 😉

sarlotta
29. pro 2010

@handm vy už máte zoubky jooooo 😲 😀 😀 gratulkaaaaa.

cajori17
29. pro 2010

ahojky 🙂
jak se mate?

@lucadav ja se mam fajn,akorat mi je chvilkama divne od zaludku a pali me prsa,ale snad je dobre znameni,jinak cely dny jenom spim 🙂 jsem porad silene unavena

sarlotta
29. pro 2010

@madormi perfektní HCG🙂)))) vau paráda 😎

sarlotta
29. pro 2010

@suzamen na dráždivý čaj z majoránky a na zahlenění -vincentka a cibule s medem, cukrem 😉

cajori17
29. pro 2010

holky,ja uz taky musim mit hcg minimalne 1000,jinak by nebyla videt bublinka se zloukovym vackem,ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru