Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
10. led 2011

tak už mám nachystané i věci do školky. Jsem Robčovi zapomněla přibalit na zítra bombony. Doufám, že 2 balíky budou stačit. A budeme mít zase na rok klid 🙂

lucierob
10. led 2011

holky, tak já mám konečně zase čas a tady opět ani noha? 😠

murynka
10. led 2011

@mirax krásné čárky gratuluji!!! 😉 😉 u mě ms došla po 45 dnech 😠 ale došla 😀 😀
@nicollka gratuluji 😵 😵 😵

aronek
10. led 2011

Ahojky, přeji krásný večer. Koukám, jak se nám krásně rozmnožily // 😀 Nějak nestíhám, lítám do práce, ve škole mám zkouškové a prďola doma. Prostě stručně řečeno padám na drž... 😖

lucierob
10. led 2011

@aronek holka, taky to nemáš lehké.Tak přeji úspěšné zvládnutí zkouškového období. Kolik ti ještě chybí do konce?

aronek
10. led 2011

@lucierob tenhle semestr ještě jedna zkouška a jeden zápočet a pak ještě tři semestry 😖 To už se bude psát diplomka, tak to snad bude utíkat 😉

lenik_25
11. led 2011

Ahojky, tak už mi končí MS, tak tenhle měsíc to prostě MUSÍ vyjít 🙂 Držte všechny palce, co máte 🙂 Jinak já jdu spát, páč moje 2,5leté robátko nemělo v noci asi co dělat, tak kecalo a kecalo a chtělo maminku do postele a když jsem řekla, ať už je konečně ticho, tak aspoň šeptal 😀 Prosím pěkně od 1,20 do 3,45 hodin!!! A já blbec šla spát navíc o půnoci. Tak jdu do hajan.

nicollka
11. led 2011

Dobré ráno z domova :D

Já se ráno doma zvážila a 3kg dole. Dala sem si puding takovy ten kupovany se šlehačkou nahoře. mnam ten bych jedla pořád, „ale“ sem byla ráda že zůstal v žaludku. Vůbec mi nechutná, pořád je mi blivno. a ja mam takove chute
Stále kontroluji prsa, boli pořád hodně, tak snad budou bolet až do kontroly, abych tu nešílela

a ted pujdeme neco koupit a navařit neco dobreho..

katyna6
11. led 2011

Ahoj holky,tak jsem vás přišla takhle při úterku pozdravit 🙂
A mám novou zprávu,včera jsem si byla u dr.vyzvednout poukaz na miminko-tj.žádanku do centa 😀 😀 .takže teď ještě počkám,až budeme s přítelákem oba v té správné rodičovské náladě a objednám nás.Se trochu bojím,pač nevím,co mě čeká 😅

@nicollka -tys mě holka mooooc potěšila,jen tak dál a ať co nejdřív bliká srdíčko!!!

katyna6
11. led 2011

@aronek -moc tě obdivuju,jak dokážeš všechno zvládat-miminko-práce-škola...opravdu klobouk dolů 🙂

miraxko-tobě taky patří můj obdiv.tři dětičky,to bude perný,ale skvělý!Byly jsme doma 3 ségry,od té starší jsem14 měsíců,asi to mamina taky neměla lehký,ale nikdy něříkala,že by to nezvládala.Tak moc držím palce,ať je vše v pořádku a posílám hodně,hodně síly do dalších dnů!

holky,mám dotaz-až včera na té žádance jsem si všimla,že od dr.jsou tam info jako kdy byl MA a tak a u toho je -histol.klky.Já ani netušila,že nějakou histologii dělali,když to bylo tak brzo,tak jsem se samozdřejmě ani neptala.Nevíte někdo co to znamená?

handm
11. led 2011

@katyna6 Ahoj, katynko, tak moc držím palce, at jsou zprávy z centra jen pozitivní!!🙂🙂🙂🙂

holky, tak se mi tenhle měsíc pěkně toulá mateřská. vždycky mi přišla tak 5-7 v měsíci a ted furt nic, tak tam volam, abych vedela, jestli tam kvuli hypošce mam poslat nějaký jiný peníze a pani mi říkala (když jsem se konečně provolala), že už je to od 5/1 na cestě... a je 11/1 a peníze nikde, to je ftipný...😝 no hlavně že to dojde, snad 🙂

katyna6
11. led 2011

@handm -no,taky budu zvědavá,co nám řeknou.Ale nejdřív se musím odhodlat a zavolat tam,že jo 😅

handm
11. led 2011

@katyna6 to bude určitě dobrý! tak seber sílu a odvahu a šup telefounuj 🙂

katyna6
11. led 2011

@handm -no to já dám pak hned vědět,nakdy si máte připravit všechny palce,co jsou v dosahu 😀 😀
Jak je na mateřské"dovolené"? 🙂 Mareček je krásnej kluk a roste jako z vody 🙂

handm
11. led 2011

@katyna6 neboj neboj, umačkáme je!🙂.-)🙂🙂
Na mateřské je dobře, MAreček je zlatíčko, kdyby ho netrápily občas ty hrozný prdy a že to nemůže vytlačit, tak by byl neuvěřitelnej uplně.. ale prima. Chodíme furt ven, užíváme si ho!🙂 a roste hrozně rychle, utíká to.. v pátek už 4 měsíce... 🙂

handm
11. led 2011

@katyna6 a děkujeme za pochvalu.. už se moc těším, až budem okukovat to tvoje štěstí🙂

katyna6
11. led 2011

@handm -no,snad se taky dočkáme 😵 .Tak já jdu trochu poklidit,za ćhvíli jdu zase do práce,jak mně už to tam nebavííííí.Taky chci být s mimísem doma 😵 Zatím papa

cajori17
11. led 2011

dobre rano vsem,ja ted vstavala 🙂 nicol,mam radost,ze mas nevolnosti,protoze mimisek se projevuje 🙂

@katyna6 to je jasny ,ze budem drzet palecky,a urcite to vyjde,musi 😉
@handm snad materska dorazi co nejdriv 😉
holky,ja dnes zacinam osmy tyden 😵

handm
11. led 2011

@cajori17 díky, no kdyz je to na ceste, t ak snad jo 🙂
a 8TT je už kráásnyyyy... je to jak loni v prosinci, ten byl taky plodnej.. já, mari, petros myslim, eliska..🙂 spoustu miminek 🙂

sarlotta
11. led 2011

@lucierob gratulka malému k narozeninkám🙂)))

holky těhulky, já si včera taky zablinkala 😅 😝 😔 😔 😔 ale u nás je to střevní viroza 2denní... no ale fuuuuj teda, v noci sem létala 😖 oprvadu držte palušky aby se to malé vyhlo 😔 Byli sme u doc se poradit, očko nám posunul radši, kdyby náhodou a poradil nějakou rýžovou kaši spec. na průjem a v lékárně mi radila ještě nutrilon kaši HA rozmíchat do vody. probiotika a čajíky... kdyby teda, ať jsem v obraze... no s kojčem je to všechno jednodušší, ale UM se při tomhle nesmí aspoň 1den 😝 tak snáááád nebude nemocná miláček maličký.... no já teda trpěla uuuuááááá... manža musel i krmit v noci 😲

sarlotta
11. led 2011

léce nám tu nějaký hajzl bacil, spousta dětí nebyla včera ve školce, malého sem taky nechala doma. ale ten už je dobrý 😉 tak já si du dát brambor a mrkvičku 😀

cajori17
11. led 2011

@sarlotta to je mi lito,snad opravdu nebude nemocna ☹

aja.83
11. led 2011

Čau holky! 🙂
@katyna6 Moc držím pěstičky do centra, aspoň se konečně pohnete trochu dopředu a za chvíli bude mimísek! 😉 Moc na tebe budu myslet! Seber odvahu a zavolej tam co nejdříve. Uleví se ti, že se aspoň začne něco dít! 😉

sarlotta
11. led 2011

jo slečna vyrostla 4cm za měsíc🙂))) šikulka, moc teda nepřibrala, ale vážila jsem ji hladnou hned ráno sem tam byla, tak uvidím příští týden 😉

aja.83
11. led 2011

@sarlotta Jejda, baciláku koukej se pakovat pryč od Šarlottky! 😝 😝 😝

lucadav
11. led 2011

@lenik_25 Už aby sme se taky přidaly mezi těhotne a psaly si jak sme zase hezky blinkaly=)=) ja si na to pamatuju moc dobře......A ted nam ještě budou chodit ditka spolu do školky ,,,,ja jsem štastna....Snad to ta moje laska zvladne a bude hodna.
Tak venku humus ,tak jdem s Anetkou na zmrzlinku ,co doma ... 😖
pak to dopada asi takhle=)

lucadav
11. led 2011
mirax
11. led 2011

@katyna6....katy, klky jsou choriové klky tzn., že v histologii z kyretáže (pokud jsi byla na revizi) bylo zastiženo těhot. endometrium (decidua) a choriové klky (výrůstky z oplodněného vajíčka, které prorůstají do sliznice dělohy a pak splývají s cévami a postupně vytvoří placentu). Je to důkaz toho, že těhotenství bylo v děloze, navíc se histologicky hodnotí právě vzhled klků, které mohou být někdy patologické např. u moly. U tebe byly zjevně normální.

JInak děkuju za podporu...
Já teda trošku jančím, zdá se mi, že u Bětky mi čárka sílila každým dnem před očima...a 16DPO už byla téměř stejná jako kontrolní. Teď teda sílí, ale daleko pomaleji a do stejného kontrolního odstínu má ještě daleko. Tak uvidíme, co z toho bude nebo nebude. Ale mateřský pud funguje, už jsem si ráno pobrečela 😕 , že z toho mimčo nebude...jsem truhlik.

maendy
11. led 2011

Holky ahooooooj 🙂
Tak se hlásím po laparce......takže výsledek je endometrioza ale vše odstraněno a az se budu cítit ok,máme začít pracovat na mimču,páč se to rychle vrací a nemáme meškat...... jeste mam modrí břichoa špiním,ale už se cítím daleko líp a jsem plná optimismu,že to tentokrát vyjde.....
@katyna6 neboj,já v centru byla,byla jsem ve Zlíně,jsou tam zlatí,doporučuju.... 🙂
Ze začátku jen odběry a povídání a pak vám řeknou s výsledky co a jak a jake jsou vaše šance....kdybys chtela neco vedet tak se ptej...myslim že i pro vas je zlin kousek... 🙂
Páč pak jsou tam UZV a musi tam člověk častějc...

tercie
11. led 2011

@mirax Neboooj nic, já nikdy neměla kontrolní čárku stejnou jak testovací, ta byla vždycky o malinko světlejší 🙂 Bude to dobrý, uvidíš!!! Jsi už objednaná k dr, nebo vyčkáváš?

@katyna6 držím palce ať v CARU pomůžou a ty se dočkáš taky toho drobka 🙂

@sarlotta jau blitíčko,nezávidím, tak ať to brzo přejde a myslím na vás, ať to prďola nechytí!!!

A my jdem dneska s Lukym zpívat, tak jsem zvědavá jak zvládne tolika tet najednou, a ten kravál 😀 No myslela jsem že se rozepíšu víc, ale už je vzhůru, tak se jdem pomalu oblíkat a večer přijdu napsat 🙂
Papapapapa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru