Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
13. bře 2011

Ahojky, přeji hezké ráno 😀

madormi
13. bře 2011

holky k těm židličkám. tuty jsou levné a taky jsou polohovatlené : http://www.detskepostylky-eshop.cz/detske-jidel...

lenik_25
13. bře 2011

Ahoj,

k těm sedačkám... my taky kupovali vajíčko 9-18 kg a Danečka jsme z něj vyndali do větší sedačky v 11 měsících. Ty děti sice tolik neváží, ale vyrostou. Jsou to ale nejbezpečnější sedačky. My jsme hodně zkoumali bezpečnostní podmínky a když je to váhové rozpětí moc velké, tak to ztrácí na spolehlivosti.

lenik_25
13. bře 2011

Jídelní židličku měl Daneček Cam Futura a byli jsme moc spokojení. Kdybych volila, tak bych ale volila s polohováním, protože tam můžete dítě dát dřív. My museli zpočátku krmit v houpacím lehátku, takže souhlasím s madormi.

A židlička 3 v jednom (vysoká židlička, židlička se stolkem a houpací koník z kvalitního dřeva) na www.konik.cz

farmarska
13. bře 2011

ahoj holky, jsem tu jen na skok. Teda dnešní noc nic moc, od jedné do tří se ten náš medvídek rozhodl, že si chce prohlížet naše bydlení 😅 takže s očima jak tenisákama se nechal nosit po baráku na čumendu 😀 ted spinká 😎
no holt nemůže bejt každej den posvícení 😉
holky sem někde vyčetla, že novorozenci si neumějí dělat teplíčko, a tak že v šestinedělí, nebo alspon první měsíc mají bejt hodně v teplíčku, aby neprochladli.. hele ale co tím myslej v teplíčku? kolik jste vy měli doma stupnů, na noc a přes den, když jste i přivezly domů mimčo? 😕
a ještě dotaz myslíte, že bude vadit, když smíchám své odstříkané mat.mléko s nutrilonem? mě třeba chybí dvacítka mateřského, tak jestli si můžu udělat to umělé a dolejt si to tím? Aby se to nějak nemíchalo 😅 a nebo si mám radši odsát dát nastranu, nahradit várkou nutrilonu a počkat a později tamto dodostříkat? 😕
Jinak ještě doplňuju informace do tabulky.. Míša se narodil 51cm velikej a vážil 4,580 😎 😎 😎
a fotešky sem nějaký šoupnu, jen co mi je manža namrská do pc a bude pak chvilka klidu 😉

madormi
13. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................16 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 16 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 15tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................15tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........24 DC
nikissek28...........................19 DC
Ivomal......................... ..........16 DC
maendy................ ................6 DC
Martasek ................ . ...........6 DC
lenik_25................... ...........2 DC

lucadav
13. bře 2011

@farmarska Ahojiky já teda nevím,ale nedělala bych to.....Odstřikej si,at maš vždy něco navíc. At maš prazdný prsa a pořadně se tvoří mliko 😀

sarlotta
13. bře 2011

@ee.liska
@petroska no já chtěla pro malého taky 9-18kg sedačku, ale jemu by ty pásy šli pod krkem, jak byl maličký 😝 😅 , tak sme museli vít evolvu, pže tam jsou normal 5ti bodové.

sarlotta
13. bře 2011

@farmarska psala jsem Ti do vlaštovek 🙂

lucadav
13. bře 2011

Taky koukám na ty krásný židličky ,co máte ,nebo chcete kupovat..
My jsme měly HAUCK za 1100 ,ale nebyla polohovatelná ,ale taky to šlo. Ale když tak koukám ,tak jsou fakt některý nádherný=))))))
Dnes je tady krásně ,svítí sluníčko,tak se pojede na zahrádku něco pogrilovat. Už se těším .......
Včera na vyletě v Ustí,že pokoupim na tu naší cacorku nějaky hezky hadříky na sebe a nic jsem nesehnala 😠
Leni ,ty jsi to dostala? to mě moc mrzí......psát to ,že se to přiští měsic třeba povede ,vím jak jsme to obě chtěli skrz práci,ale třeba třeba .......Ach jo .Je to naprd.
Přeju krásnou neděli....

ee.liska
13. bře 2011

ahojky 🙂 dneska to vypadá zase na krásný den 🙂 my jsem poobědvali a chystáme se odpoledne do vedlejší dědiny na fotbal

ee.liska
13. bře 2011

@farmarska to je malý loupežníček 😀 😵 chtěl si to doma pořádně prohlédnout 😎 my jsme měli dom přes den 22 v noci 19, od 3 m mám doma tak 20-21 přes den 🙂

@sarlotta ty 9-18 co mám vybrané mají také 5 bodové pásy, tak ono hlavně před 4 roky byla úplně jiná nabídka 🙂

ee.liska
13. bře 2011

tak si jdu dát dezert a pomalu se chystat ven, už jsem byla i v Hradišti na nákupu, kluci doma zatím chrupali. mám jaksi moc energie 😅

ikopretinka
13. bře 2011

Ahoj a krásné poledne,
u nás dnes počasí nic moc, včera bylo líp. Dnes se sluníčko snaží prodrat, ale nevím nevím.
@ee.liska taky mám dost energie, aspoň si to myslím 😀 . Sice včera mě totálně odrovna i mytí vlasů, tak nevím co bych stejně vydržela. 😀 😀 Tak bych ale vyběhla na zahradu a pracovala. Miluju když se rozjařuje a půda voní, stříhání růží a setí do skleníku. No jo, letos smůla 😅 . Budu to mít vynahrazeno v létě. Je potřeba natřít zahradní nábytek, plot, balkon a altánek 😝

ikopretinka
13. bře 2011

@farmarska ty se máš. Závidím.Já už chci takyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! Teda ne v tomto tt, ale jako v termínu 😀 Taky jsem to slyšela, že jsou náchylní, nevím. Kamoška měla malého v polovině listopadu a hned ho nechávala odpoledne spávat venku v kočárku i tři hodiny. Doma měli tak 21 stupňů a pohoda. Ještě nebyl nemocný ani rýmu neměl.

nicollka
13. bře 2011

@ee.liska jj utíká 🙂 a může ještě rychleji.

HOlky ahoj, je tak krasne tak sem spíš pryč než tu pak hurá postel 🙂
Je to normální že umírám po sexu? mě se o tom už i zdá pořád 🙂

Jak se počítají měsíce? Já počítala že měsíc má 4 týdny , a kamarádka mě pak vyvedla z omylu :D že to počítám na 10měsíců ale. Takže jsem pořád 3 měsíc nebo jak?

nicollka
13. bře 2011

Farmi moc moc gratuluji a ještě víc závidím jak si to už užíváš )

tercie
13. bře 2011

@nicollka počítá se to podle týhle tabulky...vlastně to je 10měsíců, ale lunárních 😉
Holky jen nakukuju, večer napíšu,teď nemám čas, Luky spí tak jdu honem něco dělat. Chytla mě nějaká lenora, ale prádlo za mě nikdo nepověsí a taky mě honí mlsná, tak si upeču aspoň bábovku 😀

tercie
13. bře 2011

@nicollka takže jsi 4. měsíc, a ten sex je normálka, taky bych bejvala mohla furt, v těhu😀 Hroznýýýýýýýýýýýý😀
@farmarska Vítám tě doma ségra moje🙂 Ozvi se, až budeš mít chvilku, a pozdravuj chlapy🙂

ikopretinka
13. bře 2011
ikopretinka
13. bře 2011

@tercie 😀 jsi rychlejší 😀

ikopretinka
13. bře 2011

@nicollka normální, mě se o tom taky zdá, každou chvíli. Jenže já si o tom můžu opravdu jen nechat zdát 😀

nicollka
13. bře 2011

holky moc moc děkuju, o ja už volala at chlap dojede nebo že půjdu zazvonit na souseda :D no dojede až ve čtvrtek musím vydržet ale pak má smůlu :D

wlladka
13. bře 2011

Ahojky,
jsem tu jen na chvíli. Je mi zle, mám rýmu jako trám, tak využívám každé volné chvilky k poleženíčku. Teď si vařím čajík..
@farmarska malého teď jen víc oblékej a měř často teplotu. Čepičku ať má pořád - hlavičkou se ztrácí nejvíc tepla. My ji máme po koupání pořád. 🙂
S tím mlíčkem - pokud máš málo svého, dávej ho na přeskáčku, jen ho nemíchej. Jedno krmení svoje, další umělé a tak dokola. Kojení vám nejde? Že odsáváš? Čím víc mléka vydáš, tím víc by se mělo tvořit. Je to pravidlo poptávky a nabídky 😀 Ty to ale zvládneš a za chvíli budete kojit o sto šest 😉 😀
Ještě jednou gratuluji a vítám doma. Mišulkovi se u vás určitě moc líbí, když se tam tak rozhlíží 🙂 😵

maarrtina
13. bře 2011

ahoj, holky poraďte mi jak teď oblékat ven. Dnes jsem dala Adískovi flaušový overal a pod to jen dupajdy a bodýčka, a v kočárku měla fusak a byla uplně zpocená, že čepka byla mokrá. Mám jí už vydělat fusak? A co máte na dně kočárku, deku, aby jí nebylo od spodu zima. Díky ☹

wlladka
13. bře 2011

tak jdu. Šimonek ječí v postýlce....... tak jsem si ani nestihla uvařit ten čaj 😒 😒

Tak PA

sarlotta
13. bře 2011

@maarrtina já bych spíš nechala ten fusak a zrušila overal, já sem dnes dala malé teplé punčocháče, bodynko, mikinu a teplou bundu flauš a do fusaku, čepku, rukavičky. deku nahoru aby na ni nefoukalo.

sarlotta
13. bře 2011

@wlladka jej rýma hnusná, tak se drž, to otravuje 😅 😝

sarlotta
13. bře 2011

já už vytahla malé sporťák 😎 , u nás dnes 16st, vítr foukal, ale zvedla sem jí deku a dobré🙂 má tam místa, krásně spala hodinu a půl venku. běda jak bude eště mrznout 😲 😀

plánuju jet do bazénu příští víkend, moc se těším, snad to vyjde. 😉

aronek
13. bře 2011

@sarlotta taky jsme byli dnes poprvé ve sporťáku a byl hodňoučký, v hlubokém hrozně zlobí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru