Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
29. bře 2011

@nicollka je krásné bříško, řekla bych, že máme stejné 🙂 Já dens byla v KV a potakal jsem spousty známých a nikdo to nevěděl tak valily oči, nejen na pupek, ale i že jsem odjížděla jako blondýna a teĎ mám tmavě hnědou / ledová mocha 🙂

lenik_25
29. bře 2011

@madormi No ty vogo, takže přiberu po femibionu, po duphastonu a pak v těhotenství a pak se už ani neprorvu dveřma...

madormi
29. bře 2011

@lenik_25 no žádná sranda no 🙂 já po revizi když jsem azčla brát femibion nabrala 3 kg a to jsem fakt moc nejedla ze stresu a cvičila, no a na začátkut ěhu jsem dostala duphastona i když mi byl furt zle a moc jsem toho nesnědla tak naskočili dvě kila , takže ještě než jsem otěhu a než to pak nam ě začlo být vidět tak už jsem měla hnedle 5 kg hore ☹

nicollka
29. bře 2011

děkuji za pupík 🙂 no kdyz chodim tak se porad dost třebe ten tuk 🙂 už aby se poradne naplo a vyplnilo břiško jedno 🙂

Mad teda tak to věřím takové změny 🙂 Jinak já teda po práškách tuk tuk nenabrala

madormi
29. bře 2011

@nicollka tak mě se kupodivu už neklepe 🙂

jinak teď řešíme jména, kluk je jasný to bude Matěj, ale u holky to bude ješt dilema 🙂 Ve hře je Sophie, Vanessa a Natálie 🙂

majjka24
29. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 34tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................19 tt, KO 14.4.. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 18 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 18tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................18tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................16 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................10DC
Katyna ........................ ..........40DC
nikissek28............................9DC
Ivomal......................... ..........32DC
maendy................ ..................22DC
Martasek ................ . .............22 DC
lenik_25................... ...............18DC

majjka24
29. bře 2011

@lenik_25 ono se po femibionu přibírá???? 😕 😕 😕 sááákryša to jsi někde četla?

nicollka
29. bře 2011

Tak my kluka ještě ani neřešili, a máme Sofia , Sylvie, Liliana ... ale Sofia vyhrala 🙂

lenik_25
29. bře 2011

@madormi No tak to já mám od revize nahoře asi už 7 nebo 8 kg. Jsem hotová. Ale jako zas si říkám, že je to pro miminko. Zítra mám spicha se známou, co má s manželem posilovnu, tak to s ní chci probrat, jaké jsou pro mě možnosti, i kdybych náhodou byla těhotná.

@majjka24 To jsem se dozvěděla až tady na diskusi. Já to taky netušila. Řešila jsem, jestli přiberu po duphastonu a ono i po femibionu. A je fakt, že ho beru od revize, to je od 1. října a kila nahoře jsou.

cajori17
29. bře 2011

ahojky 🙂 Sarlotka je nadherna 🙂)))uplna vila 🙂
s rodici jsme si jeli na zmzku do Breclavi cca 20 km a po ceste zpet jsem ji na trikrat vyzvracela ☹((((((( 😔
to je radost

madormi
29. bře 2011

@cajori17 tak to stálo za to🙂

jinak já nemohla teĎ najít srdíčko, přes ten rámus co tam v tom břiše je, zrovna se dost hýbe, tak to bublá ťuká a už jsem začínala být nervní, ale nakonec jsem změnila polohu a našla, ale dalo mi zabrat mimino, už jsem to chtěla vyhodit z okna 😀

madormi
29. bře 2011

akorát u té sofinky, nevíme jeslti bychom dali spíše Sofie nebo Sophie 🙂 asi s F

cajori17
29. bře 2011

@madormi taky jsem ho parkrat nemohla najit,nekdy bylo az uplne dole zase 🙂))))))ted uz moc neposloucham,jak uz citim pohyby 🙂))musim rict,ze dobance dostavam slusny,ale jeste je pritelak neciti,jenom ja uvnitr

kopa
autor
29. bře 2011

Jéé holky koukám,že probíráte jména pro mimča 😀 Ty jo já bych pro holčičku asi jméno neměla 😅 nevím,žádné se mi moc nelíbí a ty cizí to má kde kdo 😅 a až půjdou děcka do školy bude to tam divočina 😀 😀 😲
původně jsme měli Karolínku,ale ted už bych jí nechtěla 😅 Pro dalšího kluka asi Vojtíšek.

madormi
29. bře 2011

@cajori17 no já to taky začínám dost cítít, alej en když v klidu sedím, a zatím jsou to takové bubliny vyloženě nakopnutí nee, takové bubliny nebo brnění nebo jak to říct 🙂

madormi
29. bře 2011

@kopa no není to žádná sradna vybrat jméno no, ono klasicky český jako Jana, Lucka, Petra Klára atd atd to nechceme, tak hledáme něco ne moc ciziho, ale trochu jiného 🙂 akorát ten kluk bude klasický český matěj 🙂

kopa
autor
29. bře 2011

@madormi Matěj je krásné jméno 😵 chápu ty klasický jména nic moc,pro kluky se to vybírá asi líp 🙂 Já nevím ani si nedovedu představit,že bych měla holčičku 😅 já bych zas chtěla kluka 😀 😀

madormi
29. bře 2011

@kopa tak já asi spíš chci holčičku a manža kluka to je jasné 🙂 ale je mi to v podstětě fuk, holčičku chci asi jen o setinku víc než chlapečka 🙂

cajori17
29. bře 2011

@madormi ja to citim i pri chuzi,nejsou to silne kopance male takove silnejsi dobani a hlavne to citim docela casto i r pri ceste autem dnes 🙂 musim se tomu obcas smat,jak to simra 🙂

jinak my jmena zatim moc neresime 🙂spis az budemn vedet pohlavi

madormi
29. bře 2011

@cajori17 no my už se dohadujem o jménech docela zábava 🙂

cajori17
29. bře 2011

@madormi to verim,my to taky zlouseli ,ale nikam jsme se nedostali,tak jeste pockame 🙂

madormi
29. bře 2011

jinak dnes jsem si šla koupit džínovou sukni nechtěla jsem těhu, ale normal, mini abych ji dala pod břichoa málem jsem padla, léto před dvěma roky jsem měla sukni vel 36, min léto38 a ted aby mi to bylo volné trochu tak aspon 42 a radši jsem si vzaal v taku 44 no odstřihnu cedulku ať to nevidím 🙂

lenik_25
29. bře 2011

@madormi Jasně, nůžky to jistěj 😀

cajori17
29. bře 2011

@madormi tak tak 🙂))))

sarlotta
29. bře 2011

holky dneskaaaaaaaaaaaaaaaaa slečna poprvé řekla Máma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 já mám takovou radost 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

madormi
29. bře 2011

@sarlotta jeee to je šikulka 🙂

sarlotta
29. bře 2011

@madormi buď Sofie nebo Sophia 😉 záleží na příjmení... já dávala jméno česky 😉 a co Jasmína, Beatrice, Klaudia, Olivie, Elena, Laura, Nina ........ tyhle se líbí mě... momentálně 😎

sarlotta
29. bře 2011

@nicollka krásné bíško🙂)

@cajori17 a jé, zmrzlinka nesedla 😅 😉

sarlotta
29. bře 2011

@lenik_25 já myslím, že se přibírá hlavně po vit.B který v těch kombinovaných vitamínech je.... já nabrala za těhu včíl 22kg a jedla sem ho celé těhu... tak je to možné..ale zase má metalfolin, který pomáhá vstřebávat kys.listovou, která je hodně důležitá pro mimíska 😉 tak já měla jasno 😉

madormi
29. bře 2011

@sarlotta ty mě nee a přes manžu by neprošly 🙂 už tou sofií mě překvapil že ano 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru