Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
31. kvě 2011

Holky, moc děkuju a rozdávání dortu před panelákem se fakt nekonalo. Má samý jedničky. Pak se ožral jak Dán Bohemkou a teď skuhrá v posteli a má pocit, že umře. 😀

wlladka
31. kvě 2011

@lenik_25 to známe 😒
@madormi děkujeme za gratulku. Snad má opravdu vybráno 😔

Šimonek dnes a před rokem.....

lenik_25
31. kvě 2011

@wlladka Tak je to jednou za sto let, navíc u takové příležitosti... tak jsem v klidu 🙂
Fotečka nádherná, až dojemná 🙂

cajori17
31. kvě 2011

ahojky 🙂
@lenik_25 máš manžu šikulu 🙂
@wlladka teda to utíká 🙂 ŠIMONKOVI přeju hodně zdravíčka ,je to opravdu šikula 🙂

majka KO mam 9.6. 🙂

cajori17
31. kvě 2011

jinak jsem vam ani nerekla,ze se porad lecim.delali mi stery a nasli nejakou bakterii,ktere se nemuzu zbavit ,tak beru takove hnusne cipky,fuj ☹

sarlotta
31. kvě 2011

@wlladka Moooc blahopřeju k ročku.. Šimonek je borec, vždycky byl a vždycky bude 😎 😎 😎 😎

sarlotta
31. kvě 2011

@lenik_25 nádherná tytyčta 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
31. kvě 2011

děkujeme za gratulky.
Tady vám ukážu dnešní Šimonkův oběd. Vždycky to tak voní, že mi sedí u trouby a křičí 😀 😀 😀 Má to moc rád, tak se s vámi podělím. 😵

cajori17
31. kvě 2011

@wlladka mnam,to vypada moc dobre 😉

majjka24
1. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................28 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 27tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........19 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................11 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................15 DC
maendy................ ................18 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
1. čer 2011

@wlladka velká gratulace k ročnímu chlapákovi 😵 halvně hodně zdravíčka posílám 🙂

majjka24
1. čer 2011

@cajori17 Ať si de bakterie jinam a neotravuje, že vzkazuju !!! 😀

wlladka
1. čer 2011

Ahojky 🙂 Taky je u vás tak hnusně, jako u nás? 😖
@majjka24 děkujeme za gratulku 🙂
Dnes se budeme věnovat úklidu, praní a žehlení. Až bude zase hezky, abychom mohli pěkně na sluníčko 😵

cajori17
1. čer 2011

ahojky 🙂
@majjka24 diky,snad se toho uz konecne zbavim 😒

@wlladka u nas v 8 rano prselo a hrmelo,a ted je uz zase parak a sviti slunicko 🙂

cajori17
1. čer 2011

Mari,Laurince vse nej k svatku 🙂

wlladka
1. čer 2011

@cajori17 vy se teda máte. Tady byla pořádná bouřka v noci i s pořádným lijákem. Přestalo až v šest ráno. Teď je pořád zataženo a tma. Fuj!
@mari111 také přeji Laurince vše nej nej 😵

cajori17
1. čer 2011

@wlladka tak to ja bych si stebou to pocasi klidne vymenila 😉

suzamen
1. čer 2011

Ahojky holky jak se máte?

suzamen
1. čer 2011

@wlladka hmmm to vypadá dobře 🙂

cajori17
1. čer 2011

@suzamen ahoj,jak je?co cerecka?uz jsi byla u doktora ?

suzamen
1. čer 2011

@cajori17 mám se fajn malá jela dneska s tatínkem k babičce tak mám den pro sebe 🙂 k doktorovi jdu až 14.6. tak jsem děsně zvědavá a nedočkavá 😀

suzamen
1. čer 2011

@cajori17 mám se fajn malá jela dneska s tatínkem k babičce tak mám den pro sebe 🙂 k doktorovi jdu až 14.6. tak jsem děsně zvědavá a nedočkavá 😀

cajori17
1. čer 2011

@suzamen tak budu drzet palečky,ale čárečka je už pěkná 🙂

suzamen
1. čer 2011

@cajori17 děkuji na to že jsme počaly 14.5. je hodně silná 😀

cajori17
1. čer 2011

@suzamen možná to budou dvojčátka 😉

suzamen
1. čer 2011

@cajori17 jen to ne 😀 i když tam jsou velké šance, uvolnily se mi zrovna dvě vajíčka 😅

cajori17
1. čer 2011

@suzamen ty jo,no vidis to 🙂)))

suzamen
1. čer 2011

@cajori17 já se spokojím i s jedním 😀 😀

mari111
1. čer 2011

@wlladka móóóc děkujeme a Šimonkovi přejeme hodně zdravíčka, štestíčka v živote, všechno krásně zvládnul, spomínam jak to bylo před rokem, jak se narodil, koukam na tu fotku a jsem dojatá. Tak šikovného klučíka máš a ty si statečná a šikovná maminka 🙂
Taky všem dětičkám přejí ke dni dětí 😵
@cajori17 Bacilák jeden hnusnej co otravuje 😠
U nás je ošklivě, večer byla bouřka a doteď prší 😒

mari111
1. čer 2011

no u nás pořád hnusně, udělala jsem aspoň muffinky a jednohubky a tchýně volala že dojdou snad zítra, že má hodně práce 😨 no tak přijedou aspoň kámošky tak to popapáme a hotovo, a na zítra nezbyde 😝

nicollka
1. čer 2011

ahoj holky, teda mari závidím, tu je horko, dusno a nechutně, už by mohlo sakryš zapršet.

jinak co říkáte tomuhle na ten můj ksichtík, i když už napuchá a budu jak velryba, ale však zase splasknu. No už jsem objednaná, jen čekám kdy mi odepíše kadeřnice kamoška. a střih cca. neco takového bych chtěla.
i bílý melír

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru