Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
6. srp 2009

Jsem blba za prosinec 😀 😀 😀
Za srpen!!!!!!! 😀 😀 😀

tercie
6. srp 2009

http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-d...

Tak nevím, spíš jsou tam věci kolem mateřský...

bobinka22
6. srp 2009

To vsechno vim.Jenze ja jsem nestihla porodit v te lhute 180dnu od podane vypovedi.TA lhuta mi skoncila 5.7.09 a ja mela materskou nastupit 27.7.2009.Takze takmaly kousicek a je to v dupe.

bobinka22
6. srp 2009

ne porodit,ale nestihla jsem nastoupit v te lhute tu materskou.To je 6-8 tydnu pred ocekavanym porodem.

tercie
6. srp 2009

Já taky kašlu na prachy, jen bych se nechtěla dožít toho, že budu mít nějaký dluhy na zdr/soc pojištění a tak

tercie
6. srp 2009

před komisi, to je jak ve středověku... já přece nejsem doma kvůli tomu abych se flákala, ale abych donosila zdravý dítě...
Ta byrokracie je děsná.

murynka
6. srp 2009

ahojky

aronku moc gratuluji 🙂 😵 😵 😵 super!!!

kopi ty lidi jsou fakt bezohedný 😲 ☹ 😠

bobi takže ty nemáš uznanou mateřskou nebo jak nějak nechápu 😕 😕 a proč jako tys předtím nedělala?? 😕

tercíku jak je těhulko 😵 😵 😵 ???

já byla u kadeřníka 😀 😀 tak jsem nová 😵 a objednala jsem malé košík 😵 😵 😵

sarlotta
6. srp 2009

Ahojky holčinky🙂
Aronkůůůůůůůůůůůůůůůůůů blahopřeju k srdíčku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
na NT se určo objednej je to nejspolehlivější screening v těhotenství🙂))

sarlotta
6. srp 2009

nové dušičky.. je smutné, že je nás tolik... ale je fajn, že se tady můžete vykecat, nejhorší je vydržet do porevizní MS, pak už to utíká a člověk to tolik neřeší a nemyslí na mimíska každý den 😔 Všem Vám přeju abyste brzo našli //, protože tu bolest stejně vyléčí ony.... zatím foukám na dušičky a posílám pohlazení, přitulte se ke svým drahouškům, bude líp🙂

flair
6. srp 2009

Ahojte holky, tak jsem vás za dnešek dočetla. Byla to fuška 😝
Aronku, supeeeer, gratulujuuuuu. A na NT se určo objednej. Já stihla v tom nevydařeném těhu jen ten odběr krve a ulz prosvícení šíje jsem o 1 den nestihla. V příštím těhu se objednám určo zas.
Terci, super ta PN 😉 ale těm věcem kolem financí, mateřké, na co máte nárok atd., když nemáte práci... V tom taky plavu šíleně!!! Já sice pracuju od vysoké pořád bez přestávky (a to už je 7 let 🙂 ), ale člověk nikdy neví, že...

flair
6. srp 2009

Jo jinak já jsem ve 2. snažícím cyklu a včera jsem měla dobrý pocit, že jsem byla 28 DC, prsa pálily, MS bolesti žádné... Dnes ráno vše jinak, teplota klesla, prsa nic, bříško začalo pobolívat a před chvílí špinění... Takže vzhůru do 3. snažícího cyklu..... 😠 😉 Ale ono to prostě jednou klapnout musí!!!!!! 😅 Aspoň můžu zajtra s manželem na pivsonka, dva tři... 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Murynko no hovada 🙂
Bobinka má problém v tom,že na PN byla přes rok a to jako nezaměstnaná,měla ochranou lhůtu a do té se nevešla s tou mateřskou.

tercie
6. srp 2009

šarlotko, murynko ahojky 🙂 je mi fajn, břicho bolí, pěkně v něm dloube, mimís se zabydluje.
NT je dobrý vyšetření, jestli je něco špatně, tak na to přijdou právě tam, a může se to včas řešit, já ho teď budu mít povinně.

Flair tělíčko asi ještě není ready, ale uvidíš po třetí mršce se ti teba taky povede, jako mě 😵 Pivko ti trooooošinku závidím, taky bych si dala, ale nechám si zajít chuť, aspoň v těch prvních týdnech, pak už si aspoň loka po jídle dám. Já jsem pivař, moc dlouho bez něj nevydržím...to zní jako bych byla nějakej norek, ale to fakt nejsem!!!! 😀

tercie
6. srp 2009

Já jsem teď sice zaměstnaná, ale ve zkušebce a pochybuju že si mě nechaj kdaž jim řeknu že jsem těhu... 😝 😝 😝

flair
6. srp 2009

Terci, já byla na revizi 3. dubna a za 14 dní mi dělali ještě superrevizi.. ☹ Hned po té druhé revizi jsem začala užívat HA, Dr. chtěl rychleji zregenerovat sliznici. HA jsem brala 2 měsíce. V červnu jsem se vdala, jela na svatební cestu a to už jsme začali zkoušet. Nepovedlo se, ted taky ne. Tak snad příště.. U nás je to ale komplikovanější, bose vídáme s manželem jen o víkendech. Nikolka tady to má ještě složitější, ale aspon asi ví, o čem mluvím. Je to na prd! 😝 😅

bobinka22
6. srp 2009

Ne ja nebyla pres rok na PN.
Ted v srpnu by to byl rok.Nejak v polovine srpne.
Nevesla jsem se do ochranne lhuty ktera cinni 180 dni.
Ale to uz nam je ted jedno.

flair
6. srp 2009

Bobi,ochraná lhůta 180 dní je od čeho kam??

murynka
6. srp 2009

bobi tomu vůbec nerozumím 😅 😕

terci to je dobře jen at s ezybdluje 😵 😵

ta naše malá je zabydlená až až a dělá mi tam snad stojky 😀 😀 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Bobi zkus ještě kouknout do tématku paragrafy a tam to hezky popiš jak jsi to psala mě,vím že tam jsou holky co tomu trošku rozumí 😉

kopa
autor
6. srp 2009

Terci tak jím neříkej nic,že jsi těhu 😀 ale taky tě mohou ve zkušebce na PN vyhodit 😒

murynka
6. srp 2009

na PN snad nemůžou vyhodit ani ve zkušebce......

flair
6. srp 2009

No já myslím, že ve zkušebce je možné všechno, i ten vyhazov na PN...

tercie
6. srp 2009

Mury třeba nacvičuje na spartakiádu - Kráááásný úúúúděl mááááme dnes... 😀

Kopi do toho témátka už jsem koukala taky, jenže já jsem na tyhle věci analfabet,vůbec tomu nerozumím...Mury, jsme dvě 😀 Manža mi vždycky říkal...no mámo, na to že máš teď dva mozky teda nic moc 😀

samsa
6. srp 2009

Kuk holky, nedočítám, páč se to nedá. Tak jen zdravím. Terci, těch 5 tt ti ohromně sluší a ještě lepčejší bude 35 tt 😀 😉

kopa
autor
6. srp 2009

Murynko je to tak.Kolegyni přítel nastoupil do nového zaměstnání,po týdnu omarodil a druhý den mu přišla výpověd.

Při pracovní neschopnosti zaměstnance platí, že v době prvních čtrnácti kalendářních dnů trvání této neschopnosti, nelze pracovní poměr ze strany zaměstnavatele ukončit. Ovšem současně se o dobu trvání těchto překážek v práci (pracovní neschopnost) zkušební doba prodlužuje. Nicméně pokud doba trvání pracovní neschopnosti přesáhne čtrnáct dní, potom již zaměstnavatel může ve zkušební době pracovní poměr ukončit, i když tato neschopnost nadále trvá.

murynka
6. srp 2009

ale není to zakonné 😉 vyhodit v době PN 😉

tercie asi nacvičuje no 😀 😀 😀
jiank fakt tomu nerozumím prostě pak půjdu s papírymi někam a at mi to zařídí 😅 😝
já tedy pracovala tak snad žádný problém 😕 😕

murynka
6. srp 2009

kpi mě je to fakt nějak jedno 😀 😀 😀 stejně tomu nerozumím 😕 😕 😕
já prostě do PN dělala 3 roky marodím 4 měsíce snad je to vše oki 😉

tercie
6. srp 2009

teď je takovej šikovnej zákon, že tě ani těhu ve zkušebce před vyhazovem neochrání.... Diskriminace normálně 😀

venuska
6. srp 2009

Ahoj holčiny, tak jsem dneska dopadla na poradně na 1, prý hezky rosteme a tloustneme 🙂 Takže zase za měsíc do poradny. Dneska mi UTZ nedělal, takže ještě musíme počkat na potvrzení pohlaví. Už se do toho genetu těším 🙂

Tercie, hezky ti skáčou týdny, ono to strašně rychle letí... 🙂

Pájí, na tu holku se vykašli. To se někomu něco povídá, když neví co ten člověk prožil...vykašli se na ní. Jen se sn ažte. Měla jsi dlouhou pauzu a jestli se na to cítíš, tak jdi do toho, a nikom u okolo neposlouchej, jen sama sebe, jasný??? Jinak dostaneš na holou 🙂

Markét, dneska jsem viděla ten tvůj spací pytel růžový v Tescu na Kladně. 🙂 Tak jsem si na tebe vzpomněla 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

Holky já myslím,že když bude zaměstnavatel chtít,tak si vždycky naky důvod najde k vyhazovu. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru