Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
7. srp 2009

Mě jebne teďse ještě rafli, asi to nechám na zejtra, a nebo se to dozví až v dubnu 😀
Dobrou noc holky 🙂 Na holčičku se těším 🙂

murynka
7. srp 2009

tercie 😲 😲 😀 😀 😀 to je pech ne jen jim to řekni a oni se tím usmíří 😵 😵 😵

tercie
7. srp 2009

No vidím to tak kolem půlnoci že se k tomu dosanu nejdřív 😀

murynka
7. srp 2009

aha ☹ 😎 😀 tak držím palce já jdu ještě si dát nějakou večeři 😀 😀 😀

murynka
7. srp 2009

známka toho e je mi lépe huráááá 😵 😵 😵

tercie
7. srp 2009

ak už to vědí, mamina měla radost, ale říkala, že to stejně tušila, bylo jí divný, že by mi po 14t dnech v práci přehodli jen tak mýrnyxtýrnyx šichty, sklopila jsem, že jsem na PN. No shodlijsme se, že se radovat budem až po úspěšným NT 😉. A ono bude negativní, to vím už teď, jsem totiž jasnovědec 😀

Mury jen se nadlábni 😉 Mě taky nějak honí mlsná, jsem zvědavá, kdy se tentokrát objeví nechutě 😀

Tak dobrou noc 🙂

markee
8. srp 2009

Dobré ráno,
Tercie,jůůů,tak to moc gratuluju k těhotenství. A neboj,vše bude OK. Užívej si to 😉
Já i když jdu na plodovku,tak jsem jinak zdravá,miminku tluče srdíčko a nic mi není,prostě pohoda.

tercie
8. srp 2009

Jsem myslela, že tu dnes ráno budu první, a Markee mě předběhla 😀 Ahoj Markee, a děkuju 😵
Kdy jdeš na tu plodovku? Budu ti moc držet palce, a neboj, fakt se to dá vydržet, akorát je pak důležitý bejt v klidu. Stejně je to jen pro klid doktorů, tvoje mimčo je zdravý jak řípa 😉, užívej!!!

markee
8. srp 2009

Tercie,jdu teď v pondělí,mám tam být v 6:30hodin,takže budu vstávat chvilku po pátý hodině,abych se ještě nasnídala,prý si mám dát lehkou snídani.No a v 5:45chci nejdéle vyjet-máme to do nemocnice 30km,tak do půl hoďky tam jsme a než se tam doplazim. No já na to jdu spíš kvůli svému klidu,pže prostě bych nevěděla co si pak myslet o testu,který by vyšel negativně. Jeden špatný a druhý dobrý,prostě bych se pro tu plodovku stejnak rozhodla,tak je lepší udělat hned. Já cítím,že miminko je v pořádku,to jo.Přeci mi tělo nebude dávat špatné signály. Mě se chce tak spát,ale nemůžu se pořád válet.To budu muset od pondělka a už vidim,jak mě to nebude bavit. 😒 Ale vydržim to,kvůli miminku.

tercie
8. srp 2009

Já jsem dneska nemohla dospat, včera jsem si koupila totiž novou barvičku, tak jsem si jí musela co nejdřív nainstalovat na hlavu, tak tu teď sedím, a čekám, za chvíli jí půjdu umejt, jsem zvědavá na výsledek. Mám tu novou palettku - Natural & Easy co má mít ty různý odstíny aby to nevypadalo jak helma...

markee
8. srp 2009

aha,tak to přeju skvělý výsledek barvení 😉

mirax
8. srp 2009

Ahooj holky a hezkou sobotu!

terciiíí, nebarvíš ty si náhodou hlavičku každých 14 dní? 😀
Buď opatrná v těhu to není úplně dobré..
Tak ať to máš krááásnéé těhulinko 🙂

Markee, do pondělku už to uteče...po odběru si dej tabletu Magnézia nebo vypij celou Magnézku a opravdu ty dva dny lež a nechoď, nech se pěkně obskakovat 😉

Dnes už konečně přijede manžel, taky máme srazík z gymplu, tak jsem na to zvědavá 😉 😕

tercie
8. srp 2009

Tak to mám... a je to takový.... hnědý.... .-D
Asi ty efekty vylezou až to upravím pořádně, vezmu to žehličkou, abych to uhladila, teď to mám ještě takový chlupatý jak jsem to fénovala v předklonu 😀

sarlotta
8. srp 2009

Dobré ránko🙂))

Terciíí Ty budeš kóoooča🙂)) , já bych si teda taky dala pauzu s barvením... myslím, že se Ti to stejně brzo vymyje- protože vlasy jsou v těhu hladší 😉 Já chodila na melír až v 8mém.

tercie
8. srp 2009

Holky barvy v těhu nevadí, oni to nedoporučujou jen z toho důvodu, že by nemusel chytit ten odstín co si přejete, a to nechytá třeba i když máte ms 😉 a u melíru je to obzvlášť znát...souvisí to s hormonama, ale miminku barva na hlavě nic neudělá.

Šarlotko barvím jednou za měsíc, měla jsem jednou zesvětlovaný a ještě to mám na koncích a na tom barva špatně drží, tak jsem dávala přelivy, ale dneska jsem měla náladu změnit odstín, z fialový na přírodní hnědou 🙂 Možná si ještě od švagrový do toho nechám zesvětlit pár proužků 😀

kvetinka7
8. srp 2009

Ahoj Tercie, to je UUUUZAAASSS zprava!! 😵 😵
Moc gratuluju 🙂 Jsem moc stastna.
A tak rychle-... hmm..pochvala pro manzela 🙂

kvetinka7
8. srp 2009

My bysme meli vedet ve stredu, co cekame. Doufam,ze se bude chovat vzorne a ukaze vse,co ma 😉
Ja tipuju kluka, tak jsem zvedava .

murynka
8. srp 2009

ahojky

tercíku tak už to vědí ju 😀 😀 😀 to je super 😵 😵 😵
to víš že bude vše dobrý jak jinak 😉 😉 😉

dnes je venku nádherně 😵 😵 😵

jiank já si barvím vlásky v těhu normálně 😉

mirax
8. srp 2009

ahoj kveti, tak držím place, aby se mimi nestydělo a odhalilo, co je zač 😀 😉

tercií, s tím barvením...já si to taky dříve myslela, ale jsou nějaké nové studie, kdy už se nedoporučuje barvit si vlasy příliš často a s prvním barvením počkat až po druhém trimestru. Barvy prý mohou znamenat riziko pro plod mužského pohlaví.

Já už bych taky chtěla vědět, co čekáme..a taky si myslím, že to bude spíš kluk 😵

tercie
8. srp 2009

Květí děkuju 😀 Tak snad se vám prďola ukáže 🙂
Mury přesně, jak jinak 🙂 Já ani nedumám, že by to nemělo bejt dobře, nevypouštm nic negativního, aby se mi to nevrátilo zpátky 😉
Holky nekoukáte na nově na Steelovou? Já u toho řvu 😀

tercie
8. srp 2009

Mirax já budu mít podle čínskýho kalendáře holku 😀

tercie
8. srp 2009

Mirax taky se dozvíš brzo 😉
¨
Holky jdu pověsit mamině prádlo, pak hned zas přijdu.

murynka
8. srp 2009

tercí já věšela ted 😀 😀 venku je krásně že to hned uschne 🙂
já jdu za 14dní na ten 4D 😵 😵 doufám že nám tam holičku potvrdí 😀 a moc s ena tu prdelku těším 😵 😵
až uvidím jak vypadá snad bude spolupracovat 😨 😅

kopa
autor
8. srp 2009

ahoj holky 🙂

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt....................10.8.odběr plodovky 31.8.výsledky,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 27DC
Farmarska 26DC
Paaja 23DC
Kopa 20DC
Eeliska 18DC
If.v 10DC
Zlababa07 8DC
Nicollka 7DC
Flair 3DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

sarlotta
8. srp 2009

U nás se taky pere.-) sluníčko bude sušit🙂))) půjdem se trochu vyvětrat před obědem a odpolko asi někam na výlet... až manža dojede od rodičů 😠 vrrr... já si na ty sobotní dopoledne prostě nezvyknu.... možná zajedem do Hodonína- mají tam novou lvici🙂)) zítra dopolko asi na koupák-snad počásko vydrží.... mám rada když je ráno prázdná pláž🙂

Kopi díky za tabulečku... příští týden už tam snad budu mít taky DC 😉 se těším. 😎

kopa
autor
8. srp 2009

Sarlott a vy už se budete snažit? 😕
My jsme dneska doma,protože přítelák byl včera v ty hospě a přišel v náladičce.Jsem víc unavená jak on 😅 Dělala jsem obídek měli jsme kaši a řízeček a zítra bude svíčková 😵

zlababa07
8. srp 2009

Hoj dámy, taky jsem úplně grogy, od rána jsem se nezastavila. Trhala jsem lišty v patře a připravovala podlahu na broušení, pak kuchtila obídek, věšela prádlo a ještě musím na nákup, pak večeře a to nejhorší nakonec... kamarádka, co před týdnem porodila chlapečka, dostala asi laktační psyhózu nebo co. ☹ O malýho se stará tatínek - náš kamarád a holčina je chudinka v Bohnicích ☹ Tak se za nimi večer jdeme podívat a trochu toho kamaráda utěšit, za ní nás asi ještě nepustí. Je to strašný, sice jsem o tom už slyšela, ale když se to stane takhle v nejbližším okolí, je to fakt síla. Místo radování se z miminka takovýhle horory...

farmarska
8. srp 2009

ahoj košky! 😉 právě jsme se vrátili z Rozkoše, jeli jsme ráno jen tak na otočku..sem se tam zas dobře nacpala, dělají tam býčí žlázy a já todle jídlo fakt miluju 😀 😀

farmarska
8. srp 2009

jdu vás dočíst, doufám, že jste byly taky pěkně venku a moc jste toho nenakrafaly 😀

zlababa07
8. srp 2009

Býčí žlázy žlababka taky ráda 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru