Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. srp 2009

Paaji super,že depka je zažehnána 😉
Zdravím Aju a Marti 🙂

sarlotta
10. srp 2009

Holky co vaříte dneska... inspiračku🙂))) dííík

murynka
10. srp 2009

sarlot my jdeme někam na obídek 😀 😀 😀

sarlotta
10. srp 2009

jééé Mury už se vybucala🙂))) noooo dobrýýý.... dík, chystám se do obchodu a nevím co nakoupím... je to furt dokola.

ikopretinka
10. srp 2009

Ahoj holky,
Sarlotko, cuketu ve wokovi se zeleninou a rajčatovou omáčkou a rýži

maarrtina
10. srp 2009

sarlotta: tak do tabulky bych chtěla. A doma pořád děláme kolem domku, takže kytky a tak, teď plot a zítra jdu cvičit u nás do kulturáku.
A komu mám kvůli té tabulce napsat a co? Díky za rady

ikopretinka
10. srp 2009

Jestli chceš pošlu ti recept do IP je to rychlé

kopa
autor
10. srp 2009

Ikopretinko ahojky,
jak se máš??Máš naké nové údaje do tabulky?

ikopretinka
10. srp 2009

Ahoj kopi, pořád stejně se mám. Údaje ti pošlu určo co nevidět, protože jsme se ani nesnažili. Co ty? 😵
Sarlot IP 😉

sarlotta
10. srp 2009

dík kopreti🙂

maarrti Kopince napiš , který jsi DC od prvního dne menstruace...

farmarska
10. srp 2009

už jsem zpět,na chvilinku, nakukuju 😉
kozlík mne samozřejmě nabral 😠 je to prevít, je to ještě kůzle tak si chce furt hrát a považuje´to za hroooznou legraci čekat až se k němu otoším zady, tak mne nabrat prdel na rohy 🙄 ale má to už spočítaný, 18 jde z domu, tak ať se s ním trápí zase chvíli někdo jinej 😀

sarlotta
10. srp 2009

Farmi co kozlíkový guláš ? 😀 😀

kopa
autor
10. srp 2009

kopretinko,
u nás je to furt stejné 😅 snaženíčko taky moc nebylo 😅 takže ani // nák nečekám
😒

ikopretinka
10. srp 2009

Kopi u nás byli dvě hodně před ovu , pak zákaz pro jistotu , takže čekám mrchu každým dnem , spíš už hodinou. 😝

mirax
10. srp 2009

Ahoj holky, taky vás všechny moc zdravím.

myslím na Markee, nevíte v kolik jde na odběr?

Farmísku, nebuď smutná, určitě je dobré hledat ve všem nějaké pozitivum...a vždyť vlastně skoro za 14 dní začíná nové snažení, ne? 😀 ..pokud to tento měsíc opravdu nevyšlo...A uvidíš, že vy nebudete čekat dlouho 😀

sarlott..já dnes nevařím 😉 ..půjdu na obídek do Bazalky na zdravou výživu 😉 😀
ale večer budu dělat hov. polévku s nudličkama..to teď teda můžu 🙂

kopa
autor
10. srp 2009

Kopreti 😒
no tak se mějte musím pracovat,tabulka bude ažb odpoledne.Až pak příjde tercík z KO 😉

bobinka22
10. srp 2009

Ahoj holky,
tak ja uz muzu rodit.Ted jsem doumyvala vsech 6 oken.A jsem se vsim hotova.K veceru jen vyzehlim posledni vecicky pro Vojtiska a klidne uz se muze hlasit ven.Protoze ,jsme uz se vsim pripraveni.
Jak ja jsem rada,ze mam vsechno hotove.Akorat v sobotu jedeme pro kocarek.
A je to. 😀

mabe
10. srp 2009

bobi, tak ty uz finisujes. 🙂 tesis se? urco 😉

farmarska
10. srp 2009

miraxíčku ahoooj sluníčko, ráda tě vidím 😵 jsme se tu už dlouho spolu nesešly 😵 jak se máš? ještě na moravě? co Tobík? mooooc hezky jsi to napsala,to s těma 14dnama, takhle to vyzní jako naprostá pohodička 😀

bobinka22
10. srp 2009

Ahoj Mabe:

Jo,strasne moc se tesim.Ani me nenapadlo ze se nam to tak rychle povede.A ted uz jsem na konci.
Je to opravdu krasne,to vsechno.Sice tehotenstvi probehlo bez problemu,ale se treachem z kazde poradny.Ze se dozvim neco spatneho.A ted uz me nic zleho neceka.Doufam.
Jen jsem zvedava,jak to nase stvorenicko bude vypadat.A z toho se ted tesim,a premyslim po kom to bude mit nos,oci a pusinku.
Uz aby to bylo.
A ty vsechno v poradku??
Doufam ze ano.Vsak pockej nez se otocis,budes taky na konci.
Pro me to je takovy adrenalin ted na konci,vsechny ty pripravy.sepsat seznam co nam chybi nakoupit,a jit na velky nakup do supermarketu.Zbalit tasku do porodky.No adrenalin jak vysity!! 😀

farmarska
10. srp 2009

ají když kopinku poprosíš, nacpe tě potom do tabulky stejně, i když ještě nebyla první porevizní.. napíše ti tam že jsi čekatelka 😉 ale musíš jí pěkně poprosit a pak pěkně poděkovat, bo ona si to zaslouží, protože je to náš hodný vzorný tabulkový skřítek 😵

holky kopretinko, to já jsem teda něco čekala 😠 bo u nás snažení probíhalo docela fest..no a ono prdlačka 😝 hele ale jak píše patoložka, jde jen o 14 dní 😀

mabe
10. srp 2009

bobi, ja zatim vse ok. V patek jdu na dalsi kontrolu - 9tt. Tak snad bude vse ok.

Ja mam strach, abych vsechno zvladla, pripravu, porod a pak se starat o mimiska. budu to umet? U me je jeste cas, ale uz se me to honi hlavou. 🙂

farmarska
10. srp 2009

sarlot žádnej kozí guláš 😠 kozi jsou mý mazlíci, i když někeří trošku idioti 😎
tenhle pojede na jinou farmu obskakovat... 😉 to je život 😎

bobinka22
10. srp 2009

jo,
to znam.
Taky se bojim porodu,a jestli to vubec zvladnu.Ale myslim si ze si to vsechno rekne kazda tehulinka.
Ja si rikam,zvladla to moje mamka 4krat.A segra to taky zvladla.Proste to zvladnou vsechny.
Ale pochyby tam jsou.Ale oni zmiznou neboj.. 😉

zlababa07
10. srp 2009

dobré ranko, tak jsem taky nemohla včera spát a dneska zas vstát 🙂 Jinak farmi, k tý dr jsem šla v neděli večer do Motola, neb tam mám na gyn známou a vzala mě jakože mimo ordinační hodiny ve své službě (zároveň mi i před tím měsícem a kus dělala ten zákrok, takže aspoň věděla, co hledat). A šla jsem tam, protože jsem doposud nesehnala žádnýho novýho gyndr za tu mou bývalou kravku. Takže to vidim tak, že teď jsem zkontrolovaná a v pořádku a novýho gyndr začnu hledat, až objevím // 😀
No a testit a depkovat budu holky asi fakt až v tom záři, protože manža je faakt neoblomnej, má pořád v té palici zafixovaný ty 3 měsíce a nechce o snažení teď ani slyšet 😒 Asi je to lepší, je rozumnej, ale vysvětlte to ženský, jako jsme my 😀

bobinka22
10. srp 2009

Holky,
jdu do sprchy.prijde mi mamina s 11 letym brachou.A ja jsem spocena vsude.
Pak zase nakouknu a odpoledne jdeme zaridit malemu prujmeni a pak za tchyni.

farmarska
10. srp 2009

mabuš ty to zvládneš! 🙂 to má každá tyhle obavy 😉 i bobi to zvládne 🙂 jste holky šikovný 😵
bobi já se taky těším, až tu jednou nebudeš, ale přijde zprava, že voda odtekla a právě rodíš, nebo jsi porodila 😵 těším se na tvé první dojmy z toho a zážitky až nám napíšeš a na fotečky tvýho broučínka 😵 😵

ikopretinka
10. srp 2009

Farmi, jasnačka jen kdyžtak 14 dní 😉

bobinka22
10. srp 2009

FArmi:
Neboj za 14 dnu na to znova hupsnete.
Ted me az projel mraz po zadech.
Jak krasne jsi to napsala.To vis ze vam dam vedet,ale nevim jak nemam tu zadne cislo od holek.
Tak potom az prijdu z porodky.

Stejne si rikam ze az me to chytne,tak vam stihnu napsat na konika.Protoze to jen tak rychly porod nebude.Prece jenom prvorodicky rodi dyle.
Tak se nebojte.Stihnu vam napsat a vy se mi jeste budete smat. 😀 😀
A ja tu budu sedet v bolestech. 😀

farmarska
10. srp 2009

žlabab no jasný, oni to berou přes mozek, s náma lomcujou hormony 😀
tý jo to máš dobrý že máš takovouhle protekci 😉
a supr že jsi v pořádku 😵 😵

a já kočandy jdu taky něco dělat..
později nakouknu, jsem zvědavá co ta Tercinda a Markee!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru