Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. srp 2009

farmi a ještě jsem ti zapoměla napsat,že jsem dneska ještě koupila jeden těhu test 😀 Nakej intima test 😀 takže mám 3 testíky 😉

bobinka22
10. srp 2009

A kdy budes testovat Kopi???

kerrie
10. srp 2009

Ahojda všichni, zdravím při pondělku 🙂
Tak my jsme v SO měli veeelkou grilovačku pro kamarády.......všechno klaplo, všechno jsme zmákli, akorát včera večer už jsem usínala ve stoje 😀 Tak jsem si na dnešek naordinovala flákací den 😉

farmi, Ty jsi testila mamatestem? Jestli ne, tak se třeba ještě mimísek schovává...........nebylo by to možný? 😉

kopa
autor
10. srp 2009

Bobinko jsem 22DC,a mám to dostat v pátek,takže asi až ten pátek 😉 No uvidíme,špatně mi teda je,ale jsem lehce nahlazená,takže tak... 🙄

bobinka22
10. srp 2009

Aha Kopi:
Tak to je rozumne.V patek uz bych to ale zkusila.
Ale jak si vzpominam na sebe.Tak mi to test ukazal az 5 dni po zpozdne menstruaci.A to jsem testila mama testem.Zalezi jak kdo ma velkou nebo malou citlivost.

kerrie
10. srp 2009

Kopi, tak budem všechny držet palečky na páteční testování 😉

kopa
autor
10. srp 2009

Bobi no právě nebudu se zbytečně stresovat 😉
Bud tam v pátek budou // nebo néé 😉 I když jak jsem psala u nás se vždy rozjede sexík zrovna po ovuli... 😒 ale nevadí tak to výjde jindy 😉 Jsem s tímhle tím nak smířená,takže to nehrotím 🙂

kopa
autor
10. srp 2009

Kerrie ahojky 🙂
Teda vy furt všichni máte nake party,grilovačky,svatby,ja chci taky někam vyrazit 🙂
Díky za držení palečků 🙂

bobinka22
10. srp 2009

To je dobre,
Moc ti to preji.A doufam te tam// budou.
Ale s tim sexikem v ovu nebo mimi ivu.Nekdo otehotni i po ovulce.Ale do konce roku budete vsechny snazilky tehotne,to se klidne vsadim.
😉

kopa
autor
10. srp 2009

Bobi 🙂
Já vím každej má asi ovuli jinak,je to různé.Tak kdyby po ovulce tak bych to měla 10000% 😀 😀 😀
Snad budeme všichni do konce roku těhu 😵

kopa
autor
10. srp 2009

Holky psala mi Markee 🙂

Odběr mám od 8hod. za sebou.Nic příjemnýho,ale dá se to vydržet.Ted čekám na kontr.UTZ a pak snad do hodky půjdu domu.

zlababa07
10. srp 2009

Holky, já si říkala, že tomu šílenství s ovu testíkama mamatestíkama prostě nepropadnu a hádejte, co jsem si včera objednala v lékárně 😀 A to jsem tam chtěla jen vápník na manžovu zlomeninu a kontryhelový čaj 😅

nicollka
10. srp 2009

holky je to možné že by byla ovulka už 7,8dc ? já jsem nějaká nervní

kopa
autor
10. srp 2009

babi 😀 😀 😀 ono to prostě nejde vid?když tady nakupujeme s Farminkou 😀

zlababa07
10. srp 2009

To jsou bezva zprávičky o Markee, nejhorší má za sebou, tak držím palce, aby i výsledky dopadly na jedničku. Bobi, ty jsi vzorná maminka, máš pochvalu 😎
Nicol, podle čeho soudíš? Podle té teplotky? Já měla taky včera a předevčírem po ránu nad 37 a byla jsem 8 DC a dneska už zas jen 36.5. Tak si myslím, že to spíš bylo tím vedrem.

kerrie
10. srp 2009

Kopi, děkujeme za zprávičku od Markee...............teď musí hodně odpočívat...........a mrňousek bude určitě v pořádku 🙂

zlabab...........ale uznej, ře je to vzrůšo.........hypnotizovat maličkej papírek, aby tam vykoukly //.......já taky nakupovala ve velkým........kdyby mi někdo před pár lety řekl, že největší dobrodrůžo pro mě bude očůrávat papírky, tak si budu klepat na čelo 😉 🙂 😀 😀

kerrie
10. srp 2009

Mury...............moc držím palce Jarušce, ať jsou s mrňouskem oba v pořádku............až budeš mít další info, tak nám dej vědět 😉

nicollka
10. srp 2009

zlababa no teplotou a taky od soboty bud píchání na vaječníku, a nebo mám takové divné bolení jak na mrchu ale tak mrcha ta tu ted nema co dělat.

zlababa07
10. srp 2009

Kerrie, je to fakt, je to vždycky takový vzrůšo, že se mi dycky udělá při tom testování z těch nervů zle 🙂
Nicol: myslím, že je na ovu fakt brzy, může to být cokoliv, a nebo zkus ovu test, abys měla jistotu.

kopa
autor
10. srp 2009

holky to je horko venku co??
Já jsem si byla koupit housku a papriku k obědu a ted jsem to snědla a jsem naka narvaná 😒

wergina
10. srp 2009

Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době. Musím vás trochu dočíst, abych byla krápek v obraze 🙂
Dneska jsme byli na NT screeningu a vše v pořádku, máme velkou radost. Šel tam s námi manža a byl totálně nadšený. Jinak Kopi 🙂 31.8. nás čekají trippl testy.

maarrtina
10. srp 2009

U nás taky vedro, a hlavně mě to nebaví v práci.
Jste taky někdo v práci? ☹

zlababa07
10. srp 2009

Já hlásím že taky makám. Teda teď zrovinka obědvám 🙂

zlababa07
10. srp 2009

Ale máme tu klimošku, takže to docela jde. Radši bych se ale válela u vody, to jsem letos ještě nějak vůbec nestihla 😒

maarrtina
10. srp 2009

zlababa07: tak já k vodě nemusím vystvovat ty svoje špeky.

zlababa07
10. srp 2009

Marti, špeky nešpeky, já bych šla ale měla jsem koupání zakázaný a bez vody se u vody leží blbě 🙂 a teď má zas manža nohu v sádře, takže to asi do konce prázdnin fakt nehrozí.

maarrtina
10. srp 2009

zlababa07: od zítřka má pršet, tak bude lepší počasí. A nebude takový vedro. Mám v práci taky klimu, ale občas mě bolí v krku. Ale asi ji pustím na chvilku 😉

zlababa07
10. srp 2009

A co děláš? Já v kanceláři v cestovce. Je nás tu 6, takže se na klimošce musíme domlouvat, aby to nikomu nevadilo. Ale dneska je fakt vedro k padnutí 😝

sarlotta
10. srp 2009

Ahojík holčičky🙂

wergi blahopřejjuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 super paráda🙂

sarlotta
10. srp 2009

Bobinko🙂 sluníčko, všechno sepiš a pobal🙂)))) a my budeme držet paleškýýýýýýýýýýýýýýý.... kdyžtak pošli číslo Kopince- ta mám myslím tel. na všechny🙂)) tady.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru