Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. srp 2009

holky nějak mne pobolívá břuch, mám takovej divnej pocit, že ta mrcha sviňská asi dnes dorazí 😢 😠 😝 😔 🙄

farmarska
14. srp 2009

ahá, promin mabuško, už si vzpomínám 🙂 já vás mám už těhulky nějak pěkně pomotaný 😅 se vás tu zase vyrojilo tolik najednou 😀
ale to je dobřeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

sarlotta
14. srp 2009

mabe tak díky za zprávičku🙂)))))))))) jsem moc ráda 😉 😎

Farminko... hele tak nedepkuj, kdybys byla těhulinka tak by už // byly, tak honem mršku a šup na další kolo🙂))) Zmáknem to🙂 nebooooooooooooooooooooooooj.

farmarska
14. srp 2009

ok kopísku 😉 snaž se ted myslet na něco jinýho 😅 bude zasse líp uvidíš 🙂
a přítelákoj ošklivýmu dej hned co přijdeš domů, velikananánskej červenej puntík! 😠 co puntík, celý kolo mu tam namaluj! celej zákaz vězdu 😠 a nebo radši tři! 😠 😀

farmarska
14. srp 2009

šarlot tak příští měsíc spolu ju 😉

mari111
14. srp 2009

farmi,tak sednem do busu a pojedeme dat naprdel kopinkinmu milému. KOPO vydrz to domu a pak si treba do neceho bouchni (hlavne si ale neubliz) a ono to prejde,neboj. drzim palecky aby si uz nebola smutna.

sarlotta
14. srp 2009

Kopi☹ ono se to zase uklidní... nemá přítelák své dny ??? 😉

sarlotta
14. srp 2009

ju 😉

mabe
14. srp 2009

sarlotko, diky. uplne se me ulevilo po te stredecni udalosti. 😖 🙂

farmarska
14. srp 2009

tý jo to bude pčříští měsíc snažilek 😕 😕
jen co si ted namátkově vzpomenu tak já, ty, kopi, pája, nikolka, ... 😨
jůůů manželé třeste se!! 😀 😀 😀 😀

martinkal
14. srp 2009

Kopi, tak se doma vybreč, uvidíš, že bude líp... 🙂

mari111
14. srp 2009

farmi,tak sem koukla na mapu a od nas to je k tobe do trutnova 160 km joj holky proc nejsme vsechny v jednom meste,to by boli dejchanky,by sme se schazeli hezky a vykecavali 😒

farmarska
14. srp 2009

mabi to věřím 😉

jé mari to by nebylo špatný... byly bychom takovej autobus spásy 😀 vždycky bychom do něj naskákaly, po cestě pobraly zbytek děvčat, aby nás bylo co nejvíc a jako zoro mstitel bychom uděly pořádek, všude tam, kde by to zrovna bylo zapotřebí 😀

mari111
14. srp 2009

ja uz chci taky snazilkovat s vama,kdy uz ta mrcha pride ? 😠 budu v pondeli tri tydny po revizi ?? ☹ ? Kopiku dala by si mne prosim taky do tabulky? ☹

if.v
14. srp 2009

Farmi, na mě zapomínáš ☹ Ale to mám asi za to, jak jsme tě s Mury škádlili,,co ? já vím, zasloužíme obě
Kopi, IP

nicollka
14. srp 2009

Kopi to je mi moc líto, zase bude dobře a právě protože je ti to jedno a čárky nechceš tak tam budou ;)
doufám.

Mabe moc moc gratuluji

farmarska
14. srp 2009

a v logu bychom měly koně 🙂
a jak by nás manžílci viděli, už by brali nohy na ramena 😀 bo jak by se na ně navalila horda nasůpenejch ženskej, včele se mnou, tak by na nich nezůstal ani chlup 😀 😀 😀

mari111
14. srp 2009

farmi ale to by bolo super s tim busem,to by bylo srandy takle jezdit za holkama,to neni spatnej napad. holky nevlastnite nekdo bus?

farmarska
14. srp 2009

if tebe vyloženě naschvál ignoruju 😀 😀 😀 já ti dám, že běhám po nocích po městě a sháním mamáče! 😎 😀 😀 😀 ale napiš mi něco pěknýho a třeba tě zase vezmu na milost... 😎 😀 😀 😀

kopa
autor
14. srp 2009

holky svý dny má už hodně dlouho ☹
furt je z něčím nespokojenej,vše dělám blbě 😔

mari111
14. srp 2009

no chudaci,jak by nas spatrili uz by se klepali strachem 😀 takova "rychla rota z koníkova" 😀 😀

farmarska
14. srp 2009

mari co za holkama, ale za jejích zlobivejma manželama 😠 😎 zbušit je 😀 a od kopi to vememe rovnou přes Tercinku, tam máme taky myslím nevyřízené učty 😠 si promluvíme s paní fotografkou 😀

mari111
14. srp 2009

kopo tak kdyz delas vse spatne tak nic nedelej a at dela vsechno on 😉

mari111
14. srp 2009

no to aby sme uz vyrazili,kdyz uz mame dve "zakázky" 😀

kopa
autor
14. srp 2009

Já vás pk odpoledne dočtu když nebude doma 😔
já myslím,že příští měsíc poběžím na gyndu pro prášky 😅

farmarska
14. srp 2009

mari supr název, to se musí někam zapsat, abychom pak věděly co dát na ten bus, ˇaž se ňákej najde 😉
heléé a když nebudete proti, vezmeme to pak, cestou zpátky přes Miraxku, jo, pohlídat jí toho malýho raubíře 😉 🙂
no holky naplánovaný to máme pěkně 😵
která z vás že vlatní ten autobus s plnou nádrží? 😀

sarlotta
14. srp 2009

mari mršku čekej někdy mezi 30 a 40DC... tak ještě týden vydrž🙂

kopinko... nikdy se nezavděčíš se vším.... neber si to tak a udělej si sama sobě nějakou radost- úplně sobecky jen sobě,ju.

mabe
14. srp 2009

nicolko, diky. moc jsem se bala

mari111
14. srp 2009

kopo to ne,snad to nebolo tak krute co ti rekl,ze to chces resit az takhle,to ne,pipinko. no a mame tri zakázky,musime co nejdriv sehnat ten bus nez se nam to nahromadi,bo pak nebudeme stihat 😠

farmarska
14. srp 2009

kopi to by byla chyba! vy to mrně potřebujete jak sůl! hezky pár prořvanejch nocí a trochu víc starostí na hlavu tvého přítele a uvidíš, že pak na nějaký jiný kraviny přestane mít náladu 🙂 tak zatím kočko a drž se, hlavu vzhůru! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru