Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. srp 2009

No holky nakonec to ztroskotá na autobusu 😀 A nemáte některá nějaký jiný velký auto? Nebo tzřeba auto a přívěs, to by taky šlo 😀

Mari to znám, ta moje zubařka mi taky kmolikrát natrhne koutek. Mažu to pak infadolanem.

mari111
14. srp 2009

holky to si clovek nevybere,vsichni chlapi sou stejny,jen to kazdy jinak hraje. to by sme s kazdym museli bejt jen pul roku ,nebo rok,to sou krasny zacatky a pak uz to jede vsude stejne 😠

mari111
14. srp 2009

tercie, ten infadolan koupim v lekarne bez predpisu? a za kolik? jestli pomaha,pudu si ho zitra rano koupit. Jo bus asi nikdo nema,tak co treba prasatka a sane jak ta marfuša 😀 😀 😀 to by taky slo,ne 😀

kopa
autor
14. srp 2009

Tercie tak to jsi dobře vystihla 😉 to bude u nás taky tak 😅

farmarska
14. srp 2009

přišla jsem jen nakouknout, mari to víš já jak se pustím do nějaké činnosti tak nejsem k zastavení 😀
kopi jinak to co pomě chceš je nereálné!! 😕 já že mám prohnat příteláka?! já a běhat?!! 😕 😕 nikdy!!!!! 😠 😠 😀 😀 to už spíš seženu ten autobus, než že já udělám tři tempa 😀 😀 to si raději řekni Elišce 😅 😅 😅

kopa
autor
14. srp 2009

Farmi tak bych ti koupila takové ty boty co nají kolečka to by ti jelo samo 😀 😀

farmarska
14. srp 2009

no s mým čuníkem zapřaženým do saní nepočítejte 😠 ona je chudák obezní stejně jako já a stejně jako já má co dělat chudák sama se sebou 😅 😅 je ráda že se unese 😀

kopa
autor
14. srp 2009

Farmi 😀 😀 😀 😀

farmarska
14. srp 2009

no tak to ti kopi pěkně děkuju! 😠 ono to pojede, pojede a pojede..., ale nezastaví a nezastaví ..a já si rozbiju hubu 😀 to ne 😀 žádný boty 😎

farmarska
14. srp 2009

ale můžeme to udělat tak, že ty hubený, budou přítelákoj honit a já až ho chytěj, já k nim pomaličku dojdu a nabančím mu 😀

mari111
14. srp 2009

tak to je budu taky jenom cekat nez je chytej,ja toho uz taky moc nenabeham s tema mima kilama 😅

zlababa07
14. srp 2009

No baby, co to tu kujete? Já teda bus nevlastním, ale denodenně je objednávám pro klioše,tak myslím, že by se tam jeden koni-bus ztratil 🙂 kam ho chcete přistavit?

mari111
14. srp 2009

no a uz sem dokecala,prisla kamoska tak du s ni dat kaficko a snad se uz ten muj vajčák vrati z rachoty a pojedeme konecne na to grilovani bo nam vsechno sezerou nez se tam dohrabeme,tak zatim pa pipinky moje a mysleta na mne,gdyz si vas vzdy tak pul dne docitam rada bych se tam setkala aj se svim jmenem,jako ze na mne nekdo myslel,chapete,ne. pa pa la la 😲

mari111
14. srp 2009

cau zlababo,des pozde ja uz odchazim. jinak muze bus zacit nabirat v severnich cechach,pak se stavime v Trutnove pro farmi a pak pojedeme dat na zadek kopinmu milemu pak tercinmu a pak se stavime pro prdolu od mirax aby si mohla odpocinout a myslim ze jeste par adeptu by se naslo 😀

mari111
14. srp 2009

ze gdyz,sem pekne blba,vim mam spoustu chyb ale toto,fuj tak oprava kdyz 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mari111
14. srp 2009

a ted uz opravdu du,nez mi tady nejaka "pani ucitelka" zacne opravovat chyby 😨

kopa
autor
14. srp 2009

holky už jde domu 😔 už mě stačil sjet po telefonu 🤐 tak mizím 😢

tercie
14. srp 2009

KOpi!!!!!!! Pevný nervy!!!! Drž se, neboj, třena se štěknete, ale pak to bude zas dobrý. Ale hlavně, si to nenech líbit!!!!!! Nejsi žádná tentononc aby si na tobě cghladil žáhu, a on taky není ideál, tak ať se krotí. Myslím na tebe zlatíčko, pak se ozvi.

tercie
14. srp 2009

Holky kde zas jste, to mi nedělejte todlecto, že mě tu necháte zas samotnou...

Hele, chcete něco řct? Dneska mi přišel dopis z ouřadu, a podržte se, 8.9. kolaudujem barááááááááááák a už budem mioct bydlet, já se tááááááák těším až odsud vypadnu, a budu se pelešit v novým domečku a bude mi růst pupík a budu mít krásně naklizeno a načančánoooooo 🙂

sarlotta
14. srp 2009

Kopinko myslím na Tebe🙂

mari111 tak šup do tabulky, ať víme jak jsi na tom...🙂
fotečku, albíčko🙂)))

tercie
14. srp 2009

Ahojky šarlotko, ty jsi mě zachránila od samomluvy 😀

sarlotta
14. srp 2009

hehe Tercii, ale já zase mizím, jdem si k babi pro bublaninku 😉

sarlotta
14. srp 2009

A jak u vás, klid a mír ? a co prďolka bublinka ... pěkně ho za mě pohlaď 😉

tercie
14. srp 2009

No toto, pooočkej, to si budu pamatovat, a ještě bublaninu jo? To nehraju, já tu nemám do čeho čumák vrazit, a nikdo se o mě nepostará, chudinku malou... ještě zhubnu a co potom 😀

tercie
14. srp 2009

Snad je klid, jsme si to vysvětlili, já mu řekla, že jak si s ní něco začne, tak ať si mě nepřeje, že mu seberu díftě i psa, tak snad bude klid 😀
A pupíka hladím pořád, tak já mu teď vyřídím, že to je od tety šarlotky, jo? 😉

mari111
14. srp 2009

tak sem tu zas holky,kamoska uz odjela a ten muj se porad nejak nevraci,asi se uz nastehuje do tej prace. sarlotko ja bych sem foto rada dala ale ja to nejak neumim a ten muj je furt v praci. kopiku nedej se ,myslim na tebe. Tercie,skoda ze si tak daleko,ja by sem ti pekla kazdej den,ne to bavi. FARMIKU ty jeste makas??? 😕

tercie
14. srp 2009

Mari jééé ty jsi hodná .-D Ani ne tak pro mě jako spíš pro manžu, ten je na buchty 😀 Nejvíc miluje zrovna štrůdl, kterej já tak nerada dělám .-D
A to s tou jejich prací máme podobně, někdy taky říkám, že už se tam může rovnou odstěhovat, na co nám ten barák bude, když tam budu furt sama... Zejtra taky, jedou na nějaký ukázky a pak zůstává na noc na baráku, je tu někde poblíž technopárty, tak kdyby potřebovali psa...

A odkud jsi, že píšeš že daleko?

tercie
14. srp 2009

A jestli chceš, tak s těma fotkama ti ráda poradím 😉 Jestli umíš posílat obrázky mailem tak je to skoro stejný, jen mi řekni co nevíš a já se pokusím tě navést 😉

mari111
14. srp 2009

tercie no on mi zrovna napsal ze pojede az v 18.30, ja sem tu porad sama,sice nekdo tu hyposku platit musi ale ja se tu jednou zblaznim s ty samoty,uz chci prcka sakra 😠 sem ze severnich cech az u nemeckych hranic,uplne uplne nahore ,prej sme nejsevernejsi mesto 🙄

mari111
14. srp 2009

ja bych to mozna zvladla ale ja mam fotky v notasu a tam to vsetko trve,s vama si pisu z jeho pocitace,takze musime dat fotky na flesku,dat je sem a pak az mi rekne kde je ma ulozene tak by sem to mohla zvladnout,jinak dik,si zlato.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru